TOOS-meisjes derde op regionale turncompetitie Druk weekeinde voor Gouwestaete Dames I Gouwe staete in finale landskampioen schappen CION- Be Fair: 2-6 Start zomer seizoen HSW André van Gemeren leider sjoelers Geslaagden A-diploma De Sperwer Geslaagde clubkampioenschappen Invictus Waddinxveen El verslaat Bergambacht met 13-1 I* I i SP PAGINA 31 TOOS-turnster Lizanne van Duuren. (Foto: Evert Hardendood). J a haalde het hoogste cijfer, 9,25 punten. De vrije oefeningen gingen ook goed. Alweer Rosanna deed het uitstekend. Zij behaalde 8,40 punten. Mariska heeft hard ge oefend op haar spagaat en die ging dan ook stukken beter dan voorheen. Helaas maakt zij nog teveel kleine foutjes om een echt hoog cij fer te halen. De overslag tot ruglig over de kast ging bij alle dames goed iedereen haalde een cij fer boven de 8 en Rosanna scoorde zelfs 9,05 een opvallende uitblinker was Sjaak Wenteler met 7 doelpunten 13-1E2 boekte uit bij CVC Reeuwijk een mooie overwinning (3-5). E3 speelde thuis tegen ESTO en was waar schijnlijk niet goed wakker. Met de rust keken zij reeds tegen een ruime achterstand aan (0- 3). Na een speech van de leiders ging het be ter, maar het was niet voldoende om de ach terstand weg te poetsen. Nieuweling Kevin Kaptein kon nog wel scoren en redde daar mee de eer (I-5). De F-pupillen pakten wederom allemaal drie punten. Fl pakte in Reeuwijk bij CVC de volle winst. Vanaf het begin liet Waddinxveen zien wie de betere ploeg was. In de eerste helft werd CVC telkens in het nauw gedreven, maar tot scoren kwamen de geel-zwarten niet. De tweede helft lukte dat wel; dankzij twee mooie doelpunten van Bart Bruijn en Fokke Fennema werden de drie punten meegenomen (0-2). F2 gaat onverdroten verder met het binnenhalen van drie punten. Deze keer was Woerden het slachtoffer van de toekomstige kampioenen. Ondanks een slap begin, werd de eerste helft met een ruime voorsprong afge sloten (0-3) en in de tweede helft werd deze voorsprong verder uitgebreid (0-8). F3 pakt nu ook regelmatig drie punten. Floreant kwam op bezoek en kon zonder punten weer naar Boskoop vertrekken. Ook hier scoorde een nieuweling: Twan Zwaan was één van de vijf doelpuntenmakers (5-0). Ook F4 heeft de smaak te pakken en pakte weer drie punten. Deze keer kwam Dilettant naar Waddinxveen en kon onverrichter zaken terugkeren. Het werd een mooi 3-I overwinning door doel punten van Vincent van der Plaat( 2x) en Dion Bremmer. punten. De balk ging bij Rosanna iets minder goed twee onderdelen gingen niet-goed en wer den niet meegeteld. Hierdoor had zij een aftrek van 2,5 punten. Gelukkig kon zij haar eerste plaats behouden. Als groep werden deze meiden slechts derde, maar dat heeft te maken met het feit dat ze met te weinig meiden zijn. Op I7 april hebben zij weer een wedstrijd, dan proberen ze weer om individueel weer hoog te eindigen. Ook Nanda Gerling was bij de meisjes ’86 el. goed voor 2 zil veren plakken. De lOOm vrije slag legde zij in 1.05.25 af en de lOOm wisselslag in 115.1 I Op de I OOm vrije slag was in deze categorie het brons weggelegd voor Danielle Bruggeling. Zij zwom een tijd van 1.05.73. WADDINXVEEN - In het Gouwebad De Sniep te Waddinxveen is vorige week weer voor het A-di- ploma gezwommen. De be oordelingscommissie be stond uit Wim van Minnen, Rob Hogerbrugge en Jacco Rijnsburger. Er waren deze 39 kandidaat- jes die allemaal zijn gelsaagd. De namen van de kinderen die hun A-diploma gehaald hebben zijn: Thijs van Driel, Lotte van Mil, Simone van Beenm, Xaviera van Es, Jesse Jansen, Anneke Streng, Fem ke Huizinga, Anneke Funk, Fallon van der Starre, Emmy Gerritsen, Stefanie Bakker, Jaco Schouten, Jamilla Duy- vestijn, Ricardo van der Vorm, Lennart Laban, Rein der van der Spek, Christine Rijm, Frank de Bruin, Benja min van Vuuren, Elseline van der Spek, Alissa Blom, Adri- aan Bout, Rick Hoff, Geroni mo Hess, Nathalie de Groot, Mark Paul, Stefan Cammeraat, Werner Rijne- veld, Rick Kooyman, Vjosa Selmani, Peter van der Spek, Nienke van der Horst, Na- talja Boer, Neomie de Vo gel, Maartje Funk, Ruben Klaasse, Lisa van der Linden, Yilmaz Sehriban en Stephan van Halm. Tenslotte was de dames esta fette beslissend. Met I2 sec. achterstand op leider LZ I886 uit Leiden moest alles uit de kast worden gehaald om deze achterstand om te buigen in een voorsprong. Helaas voor Inge v.d. Schrier, Michelle Na- hon, Denise Bouwmeester en Denise de Riet werd er uitein delijk maar 7 seconden ingelo pen op LZ. Met een tijd van 2.15.73 werden zij op de 4x50m wisselslag echter keurig 3e. Hierdoor moest de Gou westaete uiteindelijk genoegen nemen met een 2e plaats over all met slechts 5 seconden ach terstand, wat in dit sterke deel nemersveld toch als een goede prestatie gezien mag worden. keer naar Den Haag waar de jaarlijkse ’waterthor trofee’ de inzet was. Na de goede resulta ten van afgelopen jaar waren de verwachtingen dan ook hoog gespannen. Al in het tweede programma was het al raak bij de 5x50m vlinderslag dames met in de gelederen Inge v.d. Schrier, Denise de Riet, llona Cramer, Michelle Nahon en Denise Bouwmeester tikte zij als 3e aan in een tijd van 2.47.94. Op de persoonlijke nummers was het duo Jim v. Leeuwen en Ferry Boon goed op dreef. Bij de jongens 686 el. pakten zij resp. 2x goud en 2x brons. Op de lOOm vrije slag was de tijd voor Jim 1.05.82 en voor Ferry I.I4.14. De lOOm wisselslag deden zij in I.I7.1 I en 1.25.82. finaleplaats voor dames I van Gouwestaete moest waar ge maakt worden. Onder de ge zellige klanken van het dweilor kest ’De UIT Blazers’ was Gou webad 'De Sniep’ omgetoverd in een uiterst sfeervolle am biance. De tribune extra on derstut, vrolijkheid alom en een enorm vertrouwen uitstra lend Gouwestaeteteam maak ten dat het eigenlijk niet meer stuk kon. Maar, er moest na tuurlijk nog gepoloëd worden. ZVW/Nereus zorgde, via Ellen v.d. Dobbelsteen, voor het eer ste wapenfeit door 0-1 te sco ren. Daarna was het tot eind tweede periode Gouwestaete wat de klok sloeg. Eerst bracht Gillian van den Berg, uit een man-meer, Gouwestaete weer langszij en even later scoorde Ellen van der Weijden 2-I. In de tweede periode zorgde Pe tra Meerdink met een strak schot voor 3-I en Mirjam Overdam kreeg heel de Gou- westaete-aanhang van de ban ken toen zij met een krachtige omhaal 4-I scoorde. Edmee Hiemstra sloot de periode af met 4-2. In de derde periode zette ZWV/Nereus alles op al les. Via 2x Karin v.d. Pol werd het toch nog 4-4, doch Sandra Berckenkamp wist keepster Karla v.d. Boon ogenschijnlijk eenvoudig te verrassen. Met een 5-4 voorsprong ging Gou westaete de laatste periode in. Keepster Francine Lankhuyzen keepte een van haar beste wed strijden uit haar carrière. Toen halverwege de vierde periode Marion van Hooft 6-4 scoorde uit een overtalsituatie, was het een kwestie van tijd, om de overwinning veilig te stellen. In de resterende tijd koesterde Gouwestaete de bal en kwam niet meer in gevaar. Daarna werd nog lang feestgevierd in ’De Sniep’. In schril contrast met de da mes, ’vechten’ de heren nog te gen degradatie naar de 2e klas se. Afgelopen zaterdag stond VZC/Veenendaal op het pro gramma. De uitwedstrijd werd kansloos met I8-7 verloren. De thuiswedstrijd werd met 10-5 gewonnen. Een belangrij ke overwinning voor Gouwe staete, dat hiermee blijft mee doen voor handhaving. Heren 2 -Rotterdam 2: II-5. Dames 2 - Rotterdam I: 6-6. Waar en wanneer de finale wedstrijden voor dames I van Gouwestaete plaatsvinden is af hankelijk van het resultaat dat Assuron/Donk en Damixa/Ra- vijn behalen. De overige teams van Gouwestaete spelen aan staande zaterdag uitwedstrij den. Heren I speelt om I9.30 uur tegen De Zijl/LGB I in zwembad 'De Zijl’ te Leiden. Hiervoor speelt dames 2 om I8.45 uur tegen De Zijl/LGB I en heren 2 reist af naar Zaan dam en speelt tegen ZWV/Ne reus 3 in zwembad ’De Slag’. WADDINXVEEN - Afgelopen weekend behaalde dames I van Gouwestaete voor het eerst in haar bestaan de fi nale om de strijd voor het landskampioenschap. Afgelo pen vrijdag werd in zwembad 'De Slag’ te Zaandam al met 8-6 van ZWV/Nereus gewonnen. Als laatste stonden de estafet tes van de dames en heren op het programma. Op de 4x50m wisselslag heren waren Mark v.d. Schrier, Jan Willem v.d. Hoek, Marcel Zijderhand, Mark Nahon en Viktor Terlaky goed voor een 2e plaats met een tijd van I.57.39. Bij de dames was Inge v.d. Schrier goed voor 2x ereme taal. Op de 100m vrije slag was 1.00.29 goed voor een 2e plaats en op de lOOm vlinder slag was een tijd van l.l 1.04 goed voor brons. Ook Denise de Riet was bij de meisjes 684 el. goed voor 2 plakken. Op de lOOm vlinder slag was een keurige l.l4.25 goed voor een 3e plaats. Op de 100m vrije slag was een tijd van 1.03.38 zelfs goed voor een Ie plek. Bij de jongens ’82 el. was Joost Krommenhoek ook voor 2 zil veren plakken. Op de lOOm rugslag zwom hij 1.04.21 en op de lOOm vlinderslag deed hij in I.02.I I. Mike Facey was bij de lOOm wisselslag jongens ’84 el. net niet de sterkste. Met een tijd van l.l 1.05 werd hij keurig 2e. Ook Jan Willem v.d. Hoek was bij de lOOm schoolslag heren goed voor brons met een tijd van l.l2.44. Tenslotte was bij de jongens Ó84 el. Michael Jon genengel met een tijd van 1.02.90 goed voor een goede 3 e plaats. WADDINXVEEN - In Waddinxveen in de gym zaal aan de Staringlaan zijn turn wedstrijden ge houden in poule 4 van de regionale turncompe titie. Als organiseren de vereniging nam TOOS deel met Rosanna van Bruinessen, Mariska Klein en Lizanne van Duuren. De dames turnden over het algemeen een goede wedstrijd. De Tegenstanders kwamen uit Hazerswoude (HOU-VAST) en uit Gouda (VELOCITAS). De brugoefeningen gingen als verwacht goed. Lizan ne haalde de ophurken net niet en viel van het toestel. Zij kreeg hierdoor niet zo’n erg hoog cijfer. Rosanna be teren werd daardoor eerste en Maaike tweede. Suzanne Rade- makers werd derde. In de lagere categorie speelden Roel Kalkman en Jeroen van Boxtel in de finale. Roel won met I5-I0, I5-8 en werd daar mee eerste. Onno de Wit werd derde. Bij de dames werd in de lagere categorie de finale gespeeld tussen Wendy Hoogerbrug en Rosina den Outer. In deze drie setter trok Rosina uiteindelijk aan het langste eind. Ze won met 8-1 II I -4, 11 -4 van Wen dy. Mieke Bonsang werd derde. Als tweede onderdeel van de clubkampioenschappen speelde men de mix. In de hogere cate gorie waren hier Joeri Kraaijes- tein en Marloes van Heteren de sterkste, tweede werden Den nis Steenland en Maaike vd Weij. Tjeerd Hillerts en llona Groeneveld werden derde. Roel Kalkman en Mieke Bons ang speelde tegen Onno de Wit en Wendy Hoogerbrug en wonnen met I5-I2, I2-I5 en I5-7. Als derde eindigden hier Henk van Boxtel en Meta vd Weij. Dit weekend werd door de jeugd weer competitie ge- WOENSDAG 14 APRIL 1999 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WADDINXVEEN - De Wad- dinxveense postduivenvereni ging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Strom- beek. Weersgesteldheid: onbe kend. Afstand I3I knm. In con-; cours 524 duiven. Gelost om I I.00 uur. Aankomst eerste duif I2.25 uur. Laatste duif 13.00 uur. Snelheid eerste duif 1516 m.p.m. Uitslagen: Mw. E.J. de Wit I 31 57; Joh.L. Bol 2 I3 I4; D. Hee- ren 3 37 47; P. Noorlander Zn. 4 I5 40; W. Breedijk 5 42 44; R.A. van der Made 6 8 I0; M. Tollenaar Zn. 7 76 92; H. Vink 9 25 38; T.H. Twigt Zn. I2 I I I22;J. Toor I6 I7 30; J. Jansen Zn. I8 56 69; Comb, van Vliet I9 23 66; C.A. Bode 2I 29 49; D. Breedijk 24 35 39; M. Verbeek 27 28 48; A. de Wit5l I06 I 19; W. Hofman 53 8I; E. van Beek 6I 64 65; C. Smitskamp 62 I29; C.G. Hof man 72 97 I25; M. Hofman 83; Davy Hofman 105; D.M. De genhardt I I8 120. WADDINXVEEN - André van Gemeren heeft met een score van 1400 punten zijn leidende positie bij de Waddinxveense sjoelers verstevigd. Tweede werd de als zesde geplaatste Henk van Beek en derde Tine Valenkamp, geplaatst als negen de in het algemeen klassement. Met nog twee ronden te gaan ziet het algemeen klassement er als volgt uit: klasse A: I. Andre van Gemeren (Boskoop) 139.900, 2. Jan Kersbergen (Waddinxveen) 139.678, 3. Wim Slingerland jr. 137.700. Klasse B: I. G. Reness? 130.720, 2. Teus Visser 129.690, 3. Ed den Drijver I29.0I7. Klasse C: IJan Olie 120.960, 2. C. van Wijk 120.630, 3. J. de Ridder I 19.740. Klasse D: I. A. Warmelink II 0.020, 2. Cor Kersbergen 109.650, 3. M.C. Taktor 108.660. WADDINXVEEN - Het afgelo pen weekeinde was voor de Gouwestaete een drukke. Op zaterdag was het voor de junio ren een paar uur rijden om in Drachten deel te nemen aan de kwalificatie voor de Europese Jeugd Olympische Dagen dit jaar. Deze hoge inzet brengt al tijd wat extra spanning met zich mee en is iedereen extra gemo tiveerd. Grote kanshebber was Joost Krommenhoek. In de ca tegorie ’83/’84 moest hij het als enige '84-er opnemen tegen de ’83-ers. Dit was voor hem ech ter net iets teveel en moest zich troosten met twee limie ten voor de Nederlandse zo- merkampioenschappen. De lOOm vrije slag deed hij in 0.56.20 en de lOOm vlinderslag in 1.01.59. Ook Denise de Riet deed het weer goed en was goed voor een limiet op de 400m vrije slag in 4.45.89. Ten slotte was het Denise Bouw meester die de limiet haalde op de lOOm vlinderslag. Zij zwom de afstand in II 1.23. Zondag moest de hele ploeg weer in touw. Na een verkwik kende nachtrust ging de reis dit WADDINXVEEN - Anders dan de grote uitslag 2-6 (CION- Be Fair) doet vermoe-i den, heeft CION in de eerste helft legio kansen gehad om reeds toen een grote voorsprong te nemen. Want nadat een ho ge voorzet van Ihmad Saouny door Edwin Toet panklaar voor de voeten van Wim vari der Starre werd gekopt en laatstgenoemde speler opende al na tien minuten de score. Vervolgens kregen de spelers van Be Fair nog wel enkele kansen, maar met name de verdedigers van de bezoekers deden er bij-j na alles aan om doelman Arjan van Erk een drukke middag te bezorgen. De doelman van de Waddinxveners was dermate goed op dreef dat de aanvallers van CION er moedeloos van werden, want de ene na de; andere kans werd door de Waddinxveense sluitpost onschadelijk gemaakt. Hij hield de nul tot aan de rust dan ook vast. Na de her vatting, de geblesseerde Jeroen Clardeij was vervangen door Mark de Jong, kwamen de gastheren binnen vijf minuten naast Be Fair. De spits van CION kapte enkele verdedi gers uit en scoorde beheerst in de bene-' denhoek. Kort hierna startte Williami Hoogeveen een solo en besloot Wim van der Starre in staat te stellen zijn en Be Fain ’s tweede treffer aan te laten tekenen. Om dat de gastheren opnieuw op zoek gingen naar de gelijkmaker, kregen de aanvallers: van Be Fair meer ruimte en dat resulteerde^ in nog drie doelpunten van Wim van den Starre, die hierdoor dus op vijf treffers in dit duel kwam, en een laatste van de hard werkende spits William Hoogeveen. De te gentreffer van de gastheren kwam tot stand uit een corner waarbij kort tevoren de lin kerspits van de Vlaardingers uit het veld was gestuurd wegens een natrappende be weging richting Edwin Toet. Dit gebeurde na ongeveer een half uur spelen in de twee de helft en de stand kwam op dat moment op 2 - 4. De meest curiose treffer was ech ter de vierde van Wim van der Starre, toen hij doorliep op de doelman en die wist niet beter te doen dan de bal tegen de spits van Be Fair te schieten, waardoor de bal ter gend langzaam het doel inrolde. Kort voor tijd werd ook nog Rene Minnee gewisseld voor Zuhir Benquedda, die ook nog wel een mogelijkheid kreeg om de score nog verder op te voeren, maar daarin niet slaagde. Aanstaande zaterdag heeft Be Fair geen competitieverplich- tingen, maar op zaterdag 24 april zal de laatste thuiswed strijd van dit seizoen worden: gespeeld. Om 14:30 uur is de aftrap tegen het reeds gedegra deerde Siveo uit Zegveld. Dit is tevens de laatste thuiswedstrijd van de scheidende trainer Arie van der Laan. WADDINXVEEN - Badmin tonclub Invictus speelde vorig weekend de clubkampioen schappen. Een zeer breed veld aan spelers leidde tot mooie partijen. De spelers waren aan de hand van hun sterkte in twee groepen verdeeld zodat het verschil in niveau niet te groot werd. In de hogere cate gorie vochten de nummers één en twee van vorig jaar in de fi nale om het clubkampioen- schap. Dennis Steenland (vorig jaar tweede) begon zwak. De eerste set werd door Joeri Kraaijestein met 15-12 gewon nen. In de tweede set ging het gelijk op. Bij 12-12 kwam er in een anti-climax een eind aan de partij. Joeri kreeg, na een dag hard werken, kramp in zijn be nen en kon niet meer verder spelen. Dennis won door opga ve van Joeri. Tjeerd Hillerts werd derde. Bij de dames in de hogere cate gorie ging het in de finale tus sen Marloes van Heteren en Maaike vd Weij. Na een span nende eerste set (13-12 voor Marloes) zakt Maaike weg en Marloes won daardoor makke lijk de tweede. Marloes van He- Zaterdagavond won Gouwe staete weer; deze keer werd het in een uiterst sfeer- en bomvol Gouwebad ’De Sniep’ 6-4. Heren I greep een van de laatste strohalmen door met 10-5 van VZC/Veenendaal I te winnen. Echter een wonder kan hen nog van degradatie redden. Heren 2 won met I 1-5 royaal van Rotterdam 2 en nes telde zich daardoor stevig op de vijfde plaats. Dames 2 speel de met 6-6 gelijk tegen Rotter dam I en handhaaft zich daar mee in de middenmoot. ZVW/Nereus begon voortva rend en in tijd van twee minu ten stond Gouwestaete met 2- 0 achter door doelpunten van Ellen v.d. Dobbelsteen en Karin v.d. Pol. Toch waren de ploe gen aan elkaar gewaagd en wis ten Wendy de Frankrijker en Gillian van den Berg, voor het eind van de eerste periode, Gouwestaete naar 2-2 te tillen. Ook in de tweede periode kwam ZWV/Nereus op voor sprong. Al snel werd het 3-2 door Linda Rijlaarsdam die ook, ruim over de helft, 4-2 scoorde. Trainer/coach Jan Middendorp vond het toen tijd voor een time-out, hetgeen goed uitpakte; Sandra Bercken kamp scoorde een minuut voor tijd 4-3. Toch was het weder om ZWV/Nereus dat in de derde periode via Linda 5-3 wist te scoren. Even was er weer hoop op een aansluiten toen Gouwestaete een vierme- ter kreeg toegewezen. Helaas werd deze door Mirjam Over dam gemist en zodoende ging ZWV/Nereus met een 5-3 voorsprong de vierde periode in. Beide ploegen hanteerden veelvuldig de zóneverdediging. ZWV/Nereus loerde op een kansje om de genadeslag toe te brengen en Gouwestaete loer de op een kansje om weer aan sluiting te krijgen. En die aan sluiting werd door Gillian van den Berg tot stand gebracht; 5- 4. Tenslotte bracht Mirjam Overdam weer alle hoop in de harten van de vele meegereisde Gouwestaete-supporters. Zij scoorde twee minuten voor tijd 5-5, hetgeen tevens de eindstand betekende. Er kwa men dus twee partjes van drie minuten verlenging en die pak ten enorm goed uit voor Gou westaete. Tot tweemaal toe plaatste keepster Francine Lankhuyzen perfect op de uit gebroken Gillian van den Berg die de breaks even perfect af rondde; 5-7. In de tweede ver lenging scoorde Sandra Berc kenkamp zelfs 5-8 en kon Gou westaete de wedstrijd verder uitspelen. ZVW/Nereus bracht in de laatste minuut via Edmee Hiemstra de eindstand op 6-8. Een enorme opsteker voor het Waddinxveense team. Thuiswedstrijd Het moest er dan eindelijk eens van komen. De droom van een speeld. Team I had niet zo’n goede dag. Alleen Rick van Braam Morris kon tot winst komen. Er werd door het team met 1-7 verloren. Team drie deed het beter. De heren Ro bert Doone en Raymond Smits wonnen hun enkel en samen de dubbel. Raymond won samen met Sabine vd Poel ook nog de mix. Het werd uiteindelijk 4-4. Het zesde team had het ook zwaar Steven Steenbergen en Alain Krijf wonnen hun enkel wel, maar daar na duurde het tot de dubbels tot er weer ge wonnen werd. Het team verl oor met 3-5. Invictus 7 had het simpel. Alles werd makkelijk gewonnen, alleen eerste heer Oscar de Mos had even proble men in z’n enkel maar won met 15-11, 13-15 en 15-13. Het werd 8-0. Invictus 9 won ook makkelijk, namelijk met 7-1. llona vd Kooij verloor als enige, maar speelde wel een super spannende partij. Helaas verl oor ze met 12-13 en 12-13. In de heren- en recreantencom petitie speelde ook twee teams. Beide verloren ze zon der echt tegenstand te kunnen bieden aan de tegenstander. WADDINXVEEN - Na een rustig Paasweek- einde, waarin slechts een paar toernooien met wisselende resultaten werden afgewerkt, zijn afgelopen zaterdag de jeugdteams van de v.v. Waddinxveen verder gegaan met hun compe titie. De grootste overwinning kwam deze keer op naam van de EIZij versloegen Ber gambacht ruimschoots (13-1). De Al ging op bezoek bij koploper NSV=46 en bood in de eerste helft goed tegenstand (2- I). De tweede helft had een duidelijk ander gezicht (7-2). De BI speelde thuis tegen Bode graven. Het werd een 2-7 nederlaag, ondanks de zeer goede inzet van de invallende C-spe- lers. De Cl vertrok naar Waarder en speelde daar een goede partij tegen WDS. Tweemaal kwamen de geel-zwarten op voorsprong, maar telkens wist WDS weer gelijk te maken. Wad dinxveen kreeg nog wel goede kansen, maar het lukte niet. Zodoende bleef het gelijk (2-2). De MJ I hadden nog last van het weekendje dat ze in Assen doorbrachten en verloren kansloos bij Nieuwerkerk (5-0). DI had dankzij goed voetbal met de rust een veel belovende voorsprong (2-0) tegen Be Fair te pakken. De tweede helft liet een ander beeld zien en al snel kwam Be Fair op gelijke hoogte. De geel-zwarten waren echter van plan voor de volle winst te gaan en zochten de aanval. Dat pakte echter anders uit; Be Fair counterde goed en pakte daarmee slim de drie punten. Ook D2 kon geen punten behalen. Tegen Nieuwerkerk werd een 2-6 nederlaag geïncasseerd. El liet geen spaan heel van Bergambacht. Dit team liet schitterend voetbal zien en aan een kampioenschap wordt stiekem gedacht. Deze zaterdag waren het allemaal uitblinkers, maar WADDINXVEEN - Het zo merseizoen van de Hengel- sportvereniging Waddinxveen (HSW) is afgelopen zaterdag van start gegaan. Traditiege trouw werd de eerste wed strijd van de zomercompetitie gevist in de Oude Rijn, dit keer in Bodegraven. Er waren veer tien deelnemers die gezamen lijk circa 32 kilo aan witvis vin gen, qua vangst een matige start derhalve. Winnaar H. Kraan viste 4.550 gram aan wit vis bij elkaar. Met een vangstge- wicht van 3.930 gram werd M. van Leeuwen tweede en met 3.550 gram eindigde A. van Leeuwen als derde. De vierde plaats was voor J. van Elswijk met 3.170 gram en vijfde werd J. Rupke met 2.910 gram. H. Romeijn zorgde met een ’kilo’ zeelt voor de meest bijzondere vangst. De tweede wedstrijd van de zomercompetitie, tevens eer ste voor de gezamenlijke com petitie met HZM Zevenhui- zen/Moerkapelle, wordt zater dag 17 april gevist in het AarkanaaL Vertrek vanaf het station NS om 06.00 uur.

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 31