Als je alles op 'n rijtje zet 9 Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Waddinxveen f makelaardij ...ga je gelijk naar Van ’t Hof Waddinxveen! f 1 HI I jong enthousiast team; eigen kantoor met vitrine, in de nieuwe wijk Zuidplas; opname van uw huis (in kleur) in de maandelijkse Van 't Hof Woninggids; presentatie van uw huis op Internet incl. foto; vijf kantoren in de regio Midden Holland; compleet servicepakket: aan- en verkoop van woningen, taxaties, hypotheken, verzekeringen, pensioenen, vast- goedbeheer; elke zaterdag geopend van 8.30 tot 17.00 uur; dag en nacht bereikbaar; ook voor huurwoningen; binnenkort de meest geavanceerde automatisering in de makelaardij: Masterplan 2000 NVM; prima kop koffie. Wij vinden dat onze klanten ons altijd moeten kunnen bereiken. Vanzelfsprekend kan dat tijdens de normale kantooruren: maandag t/m donderdag van 8.30 tot 17.30 uur, vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur. Maar ook op zaterdag staan wij van 8.30 tot 17.00 uur de hele dag voor u open. Wilt u iemand spreken die net buitenshuis is, dan is die vanuit ons kantoor per mobiele telefoon snel oproep baar. Na kantooruren, hoe laat dan ook, kunt u altijd een boodschap inspreken op onze telefoonbeantwoorder, met onze belofte dat wij u dan de volgende dag vóór 10 uur terugbellen. Faxen of e-mailen kan natuurlijk ook. Zo houden wij de communicatiekanalen voortdurend open. Vooral als u snel wilt beslissen, kan dat heel belangrijk zijn 1 Als u even opbelt of langskomt krijgt u de nieuwe Woninggids! k TE KOOP I f Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer, Waddinxveen en Bodegraven. Brugweg 30 Vraagprijs 329.OOO,- k.k. Berkengaarde 6 Vraagprijs 339.000,- k.k. I Garage aan de Sweelinckhof in Waddinxveen. Vraagprijs 35.000,- k.k. Leuke maisonnette bovenwoning (3-kamer) met uitzicht op "De Gouwe". Bouwjaar 1930. Indeling: Entree, trapopgang naar de le woon laag met woonkamer die is voorzien van een laminaatvloer en een schouw (gas), semi open keuken met koelkast, gaskookplaat en vaatwas ser, toegang tot toilet en het balkon aan de achterzijde. Op de 2e woon laag treft u allereerst een overloop met werkhoek en vaste kast met badgeiser, 1 slaapkamer aan de voor zijde en 1 slaapkamer aan de achter zijde en de badkamer die is voorzien van douchecabine, wastafel en aansl. wasapparatuur en die toegang geeft tot het dakterras. Nesse 44 Vraagprijs 239.000,- k.k. Luxe, volledig geïsoleerd parterre- appartement van ca. 165 m2 woon- oppervlakte en met royaal terras (17.00 x 3.00). Bouwjaar 1965. Gerenoveerd en gemoderniseerd tot luxe appartementencomplex in 1997. Indeling: Entree/hal met toe gang tot grote slaapkamer en toilet met font.; Royale, lichte woonkamer met veel raampartijen en afgewerkt met een parketvloer in visgraatmo- tief; Luxe uitgevoerde open keuken in U-opstelling en voorzien van: ker. kookplaat, schouwkap, combi-oven, koelkast en vaatwasser en met een natuurstenen aanrechtblad; Berging/bijkeuken met aansl. wasap paratuur; Tussenhal met toegang tot nog 3 slaapkamers en de geheel betegelde badkamer ingericht met ligbad, douche, 2e toilet en was tafels. Vanuit woonkamer en 2 slaap kamers heeft u toegang tot het zeer ruime terras. Aangebouwde berging naast voordeur. Eigen parkeerplaats. Servicekosten f 297,- per maand, inch voorschot stookkosten. Oplevering juli/augustus 1999. Clusiuserf 10 Vraagprijs 575.000,- k.k. W. de Rijkelaan 80 Vraagprijs 189.000,- k.k. Halfvrijstaand, karakteristiek woon huis met diepe (ca. 25 m.) achtertuin. De woning is gebouwd in ca. 1910, biedt 270 m2 eig. grond en 330 m3 inhoud. Indeling: leuke entree, royale hal met meterkast en berg ruimte ondertrapopgang, ruime doorzonwoonkamer v.v. een houten vloer. Aanbouw met keuken, in witte uitvoering en met kelder/kelderkast, en bijkeuken met toilet en volledig betegelde douchegelegenheid, aansl. wasapp. en Nefit HR combiketel. Op de le verd.: een ruime overloop, 1 slaapkamer aan de voorz., 1 zij- slaapkamer, 1 slaapkamer aan de achterz. en een bergvliering. De achtertuin is gelegen op het Noorden en heeft een houten berging en achterom. Aan rustig woonerf gelegen ruime en goed onderhouden eengezinswoning met voortuin met vijver en achter tuin op het zuiden met vrij st. stenen berging. Bouwjaar 1972,127 m2 eig. grond en ca. 330 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Uitgebouwde entree/hal, toilet met font, en Itho afzuigsysteem, garderobenis; Lichte, Z-vormige woonkamer met spiltrap; Semi open keuken v.v. inbouwappa- ratuur: ker. kookplaat, afzuigkap, koel-/vriescombinatie en heteluchto- ven met grill, le Verdieping: Over loop met vaste kast; 3 Slaapkamers, resp. 420x304, 380x304 en 300x195 en waarvan 1 v.v. schuifdeurkast; Badkamer met ligbad met douche, hangcloset, wastafelmeubel, veel bergruimte en designradiator. 2e Verdieping: Overloop; Was-/c.v.- ruimte met aansl. wasapp. en combi ketel; 2 Slaapkamers waarvan 1 met wastafel, beide v.v. dakkapel; Bergvliering van ca. 12 m2. De woning is gelegen in een rustige, kindvriendelijke omgeving in de nabijheid van winkels, scholen en openbaar vervoer (NS-station). Het huis is v.v. dubbele beveiligingsslo- ten. Oplevering ca. november 1999. I I NVM 11 Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Email: waddinxveen® hof-makelaardij .nl Internet: http:Wwww.hof-makelaardij.nl Goed onderhouden 3-kamer apparte ment op topverdieping (3e woon laag) en met vrij uitzicht. Bouwjaar complex ca. 1963. Vloeroppervlakte ca. 70 m2. Indeling: Entree/hal met meterkast en toilet; 1 Slaapkamer met vaste kastenwand en balkon; Gesloten witte keuken met afzuig kap, geiser, aansl. wasapparatuur en toegang tot balkon; Woonkamer met gaskachel; Volledig betegelde bad kamer met douchehoek en wastafel; Verder nog 1 slaapkamer die alleen via de badkamer bereikbaar is. Het appartement heeft een gunstige ligging t.o.v. winkels, scholen en station, is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas en heeft een inpandige berging op de begane grond. De servicekosten bedragen f 88,- per maand. Oplevering ca. 1 augustus 1999. I t I i 1 Angelique van der Linden en Agathe de Rek Van ‘t Hof makelaardij Waddinxveen. - k. Van’t Hof Waddinxveen is SW Wij informeren u graag over het afsluiten van deze verzekering. ■_van ’t hof I f DE NVM HUISGARANTIE* DE MEEST UITGEBREIDE DEKKING TEGEN VERBORGEN GEBREKEN. NVM [HUIS GARANTIE i i ii iiii t: optimaal bereikbaar! TJ’? WW' - sswög» araatasa WW

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 32