Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof makelaardij 1 Waarde Certificaat Van 't Hof geeft u snel een prijsindicatie... zonder kosten! Uw huis is een spaarpot waar u veel mee kunt doen. Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Gouda, Zoetermeer, Alphen a/d Rijn, Waddinxveen en Bodegraven. Bel snel of gebruik het Waarde Certificaat. mm U heeft een eigen huis. Maar nu de kinderen groter worden, wilt u ook groter gaan wonen. Kan dat? U weet dat uw huis in waarde is gestegen, maar u weet niet hoeveel. Wat is uw huis nu waard? Op die vraag geeft Van 't Hof u een duidelijk antwoord! m/v I Naam Adres Postcode/plaats Telefoon Opmerkingen/bij zonderheden Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichting. U kunt ons bellen voor een afspraak: (0182) 618055, maandag t/m donderdag van 8.30 tot 17.30 uur, op vrijdag en zaterdag van 8.30 tot 17.00 uur. Komt u dat niet uit, vul dan het Waarde Certificaat in en stuur het op. Wij nemen dan snel contact met u op voor het maken van een afspraak. Stuurt u het ingevulde Waarde Certificaat in een gesloten envelop aan Van 't Hof Makelaardij B.V., Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Veel mensen den ken dat de waardebe paling van een huis een ingewikkelde en kostbare procedure is. Bij Van 't Hof denken wij daar heel anders over. Als u contact met ons opneemt, komt er snel een makelaar bij u langs voor een prijsindicatie. Dat kost u niets, en het geeft geen enkele verplichting. Wij zien dat namelijk als een serviceverlening die past bij onze klantgerichte werkwij ze als actieve en moderne makelaar. Met een prijsindica tie weet u dus globaal wat uw huis waard is en kunt u gericht gaan plannen. Als u daarna serieus met een geld gever wilt gaan praten, heeft u een officieel taxatierapport nodig. Hiervoor gelden vastgestelde tarie ven. Vanzelfsprekend voeren wij ook deze taxatie perfect voor u uit. Overigens: u kunt onze bezoekende makelaar ook om advies vragen over alle zaken die met huizen, hypotheken en verzekeringen te maken hebben. En alweer zonder kosten en zonder enige verplichting! Een eigen huis is een spaarpot die elk jaar dikker wordt. Als u precies weet hoeveel er in zit, kunt u plannen maken. Zoals voor het kopen van een groter huis, omdat de kinderen meer ruimte nodig hebben. Maar u kunt de overwaarde van uw huis ook benutten voor een tweede hypotheek. U krijgt dan geld in handen. Bijvoorbeeld voor een verbouwing of een nieuwe keuken. Of voor dat leuke bootje of die familie-caravan. De waarde van uw huis kan ook een belangrijke rol spelen bij het regelen van een pensioenvoorziening of voor een aanvulling op de Studiefinanciering als de kinderen gaan studeren. Kortom, er zijn wel 100 redenen te bedenken waarom u wilt weten wat u huis nu waard is. J van ’t hof I 1 1 Maar hoeveel is óns huis nu -■ He

Weekblad voor Waddinxveen | 1999 | | pagina 22