Schoots eerste ereburger van Zevenhuizen Moerkapelle BON VOOR OPGAVE KINDERMARKT 2000 te Inwoners zwaaien Turks bij RTW Kinderen centraal op 2le kindermarkt Schoots hartelijk uit Feest bij w Moerkapelle Leden jongerenkoor gezocht Op sterk water blinkt uit BK JhANBIEDING SkAMERBREM ’T Ir- Kennismaken Fietstocht met TC Zevenhuizen Paaskerkdienst Verkoopverbod Kerkweg-oost Jeugddisco met zingen Kinderfeest Vox Jubilans in St. Jan Talentvolle duizendpoot naar Cuijk JJ3 GroenRijk De Bosrand ■J Prinsen Schouw 1, 2394 CX ALPHEN A/D RIJN Pr' Telefoon (0172) 47 52 99, Fax (0172) 49 52 51 - VAN I7.50VOOR t Het R, i k e Tuinleven ■/W PAGINA 33 WOENSDAG 19 APRIL 2000 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Door Huib Schouten (Foto: Sjaak Noteboom.) k andere kinde- de r i Burgemeester Schoots met de versierselen van het ereburgerschap mocht vele bloe men en cadeau’s in ontvangst nemen. een gemaakt Als laatste nam burgemeester Schoots zelf het woord. Hij had niet verwacht tot ere-burger te worden benoemd en stelde dat velen binnen de plaatselijke sa menleving veel meer hebben gedaan. Hij was er wel blij mee en bedankte ook voor de vele bloemen en brieven die hem hadden bereikt. Schoots ver volgde met dat Zevenhuizen- Moerkapelle niet de mooiste gemeente van het land is, maar wel de mooiste plekjes kent en roemde de wethouders, raads leden en ambtenaren. Hij stelde dat geen beleid ook beleid is, maar is er zelf voorstander van, niet te wachten tot een ander komt vertellen hoe jouw toe komst er uit gaat zien. Zijn slo gan ‘geld volgt beleid’ zag hij als enige manier om via beleid te regeren. „De discussie gaat te genwoordig te veel over geld en te weinig over beleid.” Oor- schrijven op een van de volgen de adressen of door onder- rigent dankte in een kort woord hun beschermheer voor de steun die zij onder vonden hadden. De heer Schoots, ook lid van de mu ziekvereniging, had volgens hem altijd keurig op tijd de contributie betaald, maar bij de repetities had men hem nooit gezien. WADDINXVEEN - Zaterdag 22 april is er een jeugddisco in speeltuinvereniging De Overkant (Kromme Esse 6). Deze jeugddisco is bedoeld voor jongeren tussen de I2 en 16 jaar oud. De muziek zal voornamelijk bestaan uit top hits. Om 20.00 uur gaan de deuren open en om 23:00 uur zullen deze weer sluiten. De toegang bedraagt 2,00. WADDINXVEEN - Veel men sen zeggen ’ach, ik kan toch niet zingen’, als ze wordt ge vraagd om in een koor te ko men zingen. Uit de praktijk blijkt echter, dat dit maar voor een heel klein aantal mensen opgaat. Meestal ligt onbekendheid met zingen en onzekerheid aan deze uit spraak ten grondslag.Ten slot te lukt het de meeste ook om onder de douche of met de autoradio uit volle borst mee te zingen! Speciaal voor iedereen die eens wil uitproberen wat zin gen inhoudt, organiseert het Algemeen Gemengd Koor Krea Musica een aantal bij eenkomsten. Tijdens deze bij eenkomsten onder leiding van dirigent Rineke Marwits, krij gen geïnteresseerden de gele genheid al zingend te ervaren hoe het is om je stem te ge bruiken, te luisteren naar je zelf en anderen en welke as pecten het zingen in een koor met zich meebrengt. Zonder direct ondergedompeld te worden in een groot koor en zonder direct een verbintenis met een groot koor aan te gaan, kan men zelf ervaren of die uitspraak ’ach, ik kan toch niet zingen’ kan worden om gezet in: ’ja, ik vind zingen leuk, misschien wil ik wel in een koor zingen!’. Het is mo gelijk om na afloop van iedere bijeenkomst een kijkje te ne men in de keuken van Krea Musica, tijdens de repetities op maandagavond van 20:00 tot 22:15 uur. Data: maandag 8 en 15 mei. Tijd: 19:00-19:45 uur, kosten: fl. 56,- per keer. Plaats: Kre- ater, Kerkstraat 13, Waddinx- veen. Info en opgave: Ria Koe nen, tel. 0182-610 567 of Henk Nieswaag tel. 0182-613 598. WADDINXVEEN - Zondag morgen 23 april Ie Paasdag van 9.00 tot 12.00 uur wordt de wekelijkse kerkuitzending bij de lokale RTW-radio ver zorgd door de Hervormde Immanuelkerkgemeente. Om negen uur begint de uitzen ding met het programma voor de kinderen, gevolgd door de paaskerkdienst om half tien uit de Immanuelkerk aan de Pr.BeatrixIaan met als voorganger de eigen predi kant Ds.Cees de Jong. Het programma wordt daarna om elf uur voortgezet met een gesprek van Gerard Repko met Hans Geel over de vie ring van Pesach en pasen. De titel van dit programma luidt: Pasen Opstaan Tot Een Nieuw Leven. Het gesprek wordt omlijst door passende paasmuziek. I* De spreker stelde vast dat dit misschien wel het beste voor de vereniging was geweest. Of dat nog niet genoeg was bek lom vervolgens ook het plaat selijk shanty-koor het podium teneinde de familie Schoots ten afscheid nog hartelijk toe te zingen. Ook de aanvoerder van deze ‘zeemans-meute’ be dankte de heer Schoots voor alle steun. Lopende de recep tie zagen vele dorpelingen be kenden die zij kennelijk al even niet gezien hadden.Velen namen dan ook de gelegen heid te baat, onder het genot van een drankje eens stevig bij te praten. In deze informe le sfeer rond een stralend echtpaar Schoots, was het nog lang gezellig in dorpshuis Swanla in Zevenhuizen. WADDINXVEEN - Het Turks Kinderfeest is een dag vol plezier, leuke spelletjes, zang en verhalen. Op zondag 23 april organiseert de Turkse Culturele Vereniging Waddinx- veen voor Turkse kinderen en voor leerlingen van de Dick Brunaschool in de voormalige Kohnstamm-mavo het Turks Kinderfeest. In Turkije is 23 april een nationale feestdag. Atatürk schonk de dag aan de kinderen.Voor iedereen is er eten en drinken. Er worden spelletjes gespeeld, liedjes ge zongen en verhalen verteld. Uiteraard zijn ook de ouders welkom. Het feest begint om 15.00 uur en duurt tot 18.00 uur met de kinderen. Daarna gaat het feest door tot 24.00 uur met Turkse muziek, eten en drinken en een loterij met mooie prijzen. De voormalige Professor Kohnstamm-mavo is gelegen aan de Mauritslaan 55. in de Bethelkerk te Waddinx- veen. met het Gemengde Koor ’Vox Jubilans’ worden jaarlijks concerten gegeven in de Goud se Sint Janskerk (Pasen) en in ’De Doelen’ (Kerst) te Rotter dam. Hou je ook van zingen en lijkt het je gezellig om met een enthousiaste groep jongeren op te trekken, dan is dit echt iets voor jou! Kom gerust eens langs op onze repetitieavond, elke woensdag van 20.00 tot 2I.30 uur in de Rehoboth- school, Sperwerhoek 4 in Wad- dinxveen. Voor informatie kun je bellen met Heleen de Bruin 0182-613052, Gijsbert Kooy- man 0182-613617 ofWillemie- ke de Bas 0182-612773. staande bon in te vullen en in te leveren: Apotheek D.C. van Doorn, Prins Bernhardlaan 65, Waddinxveen; Dokter J.J. Al berts, Jacob Catslaan IWad dinxveen en Familie J.J.L.Knijff, Brugweg 34,Waddinxveen. cussie als laatste het woord gaf, kon het gebeuren dat hij met een geheel andere invalshoek kwam waardoor de discussie geheel opnieuw gevoerd moest worden. Bij het ISMH was een lichte paniek uitgebroken toen men hoorde van zijn benoe ming in Cuyk, en men geïnven tariseerd had welke taken hij binnen het dagelijks bestuur niet allemaal op zijn schouders had”, sprak Oosters. spronkelijk afkomstig van ‘de boerenkant van Rotterdam’ is volgens Schoots de oorzaak voor de stadsregiovoorkeur. Mocht een samenwerking ont staan, dan is hij voorstander van een ISMH-vorm in stadsre gioverband. Schoots refereerde aan de prettige samenwerking met burgemeester Boone, wel ke al ontstond in zijn Ridder kerkse periode als wethouder. Ooit dreigde daar scheepswerf Boele te sluiten. Boone als ver antwoordelijk gedeputeerde bij de provincie, gaf aan Schoots garanties die daarmee een slui ting kon voorkomen. Schoots vindt het een schande, dat in een tijd van meevallers de ge meenten geld moeten steken in het overeind houden van bijv, ambulance-diensten. Hij vindt dat de rijksoverheid deze le vensreddende voorziening van middelen moet voorzien en niet moet wachten tot op ge meentelijk niveau wordt inge grepen. Hij was zeer gelukkig met zijn opvolger de heer Wolf. Deze had op grote indruk op hem gemaakt door zijn tijdig opstappen in de Ceteco-affaire. Na het officiële gedeelte was er gelegenheid voor een ieder persoonlijk afscheid te nemen van familie Schoots, die overi gens voorlopig in Zevenhuizen blijft wonen. Het was nog lang gezellig in dorpshuis Swanla. zaterdag 29 april. Kinderen, die op de markt hun spulletjes (al dan niet zelf gemaakt) willen verkopen, kunnen zich opgeven door de onderstaande bon in te vullen en in te leveren op één van de genoemde adres sen. De uiterste inleverdatum is vrijdag 2I april. Een groep kin deren op één inschrijfbon ver melden, mag ook. Kort voor Koninginnedag ontvangt ieder een, die zich heeft opgegeven, een brief, waarin alles over de kindermarkt staat. Deelname is gratis, maar het wordt wel aardig gevonden als (een deel van) de opbrengst voor het goede doel wordt af gestaan. Kinderen kunnen zich tot uiterlijk vrijdag 21 april in- WADDINXVEEN - De kinde ren staan centraal tijdens de door de Lionsclub Waddinx- veen-Boskoop op Koninginne dag te houden ‘kindermarkt’. Eigenlijk in dubbel inzicht: op het Beukenhof terrein staan de kinderen van 7-I5 jaar als ver- kopers-in-de-dop in het mid delpunt van de belangstelling en de netto-opbrengst van de kindermarkt gaat voor 100% naar hun minder bedeelde leef tijdsgenoten in verre landen, die door de zorgorganisatie S.O.S.-kinderdorp worden ge steund. De Lionsclub is in staat om, met de opbrengst van de kin dermarkt, een tiental kinderen te adopteren. Op de markt zelf zorgen leden van de Lionsclub voor sfeer, etenswaren, dran ken en tal van interessante pro- dukten. Het wordt, opnieuw, erg gezel- lig.‘Koninginnedag 2000’ valt op inleveren op één van ZEVENHUIZEN - Tourclub Ze venhuizen organiseert op za terdag 22 april de Noordzee en Duinentocht. Een leuke rit voor het sportie ve gezin en ook voor de meest fanatieke fietser. Maar ook voor de rustige toer fietsen De routes zijn uitgepijld en be- WADDINXVEEN - Dit jaar al voor de 26ste maal geven de ruim ISO koorleden van de Hervormde Gemengde Zang vereniging Vox Jubilans op de avond voor pasen een concert in de Grote (of St.Jans)kerk te Gouda. Deze avond zorgt al ja- ren voor een stampvolle kerk, waarvan de bezoekers vanuit alle delen van het land naar Gouda komen. Vox Jubilans heeft ook dit jaar weer gezorgd voor een boeiend muzikaal re pertoire, met bekende en on bekende koorwerken. Zo worden op 22 april o.a. uit gevoerd: het koraal Lam Gods, dat zo onschuldig van J.S. Bach; het melodieuze AH in the April Evening van Hugh S. Roberton en het altijd weer indrukwek kende Halleluja uit The Messiah van G.F. Handel. Het grote koor staat, zoals bekend mag worden verondersteld, onder de inspi rerende muzikale leiding van Pieter Stolk, die al ruim I9 jaar aan Vox is verbonden. Ook het Jongerenkoor van Vox is op de Passie en Paasstonde te belui steren. Zij treden dan voor het eerst op onder leiding van hun nieuwe dirigent, Marco den Toom. Deze jonge musicus uit Hilversum, is sinds januari van dit jaar de vaste dirigent van het Jongerenkoor. In de relatief korte tijd dat het koor onder zijn enthousiaste leiding zingt, heeft het kans gezien al een heel nieuw repertoire op te bouwen, waarvan een gedeelte in de Goudse St. Jan ten geho re wordt gebracht. De koren, alsmede ook de samenzang worden muzikaal ondersteund door Jan Mulder, door Anja van der Maten op hobo en Dik van Doorn op cornet. Deze drie landelijke bekende musici, zijn ook solistisch te horen, zodat er in het programma voldoen de afwisseling zit. Ds. Joz. A. de Koeijer verzorgt halverwege het programma een korte meditatie en zal de avond ook openen en sluiten. De Passie en Paasstonde begint om 20.00 uur en vanaf I9.15 uur is de St. Jan voor het pu bliek geopend. De toegang - in clusief een volledig program maboekje - bedraagt 10,-. Kinderen t/m I2 jaar hebben gratis entree. Naam Leeftijd Adres Z’HUIZEN-MOERKAPELLE - Met een twee uur durende receptie namen de heer en mevrouw Schoots in een ont spannen sfeer afscheid van de bevolking. Vele inwoners, ver tegenwoordigers van vereni gingen en maatschappelijke organisaties maakten van de gelegenheid gebruik de heer Schoots te bedanken voor zijn inzet en hem alle goeds te wensen bij het voortzetten van het burgemeesterschap in de gemeente Cuyk. De bekende inwoner Bram Veerman nam het woord en schetste de lange rij van bur gemeesters, die hij in Zeven huizen al voorbij had zien trekken. Hij gaf aan gehoord te hebben dat de gemeente Cuyk over ‘grintgaten’ be schikt, en toonde zich bereid in geval er zaken te doen wa ren, hij gaarne bereid was 50 cent te betalen voor elke m2 grind die geleverd kon wor den.Vervolgens viel plots tij dens de receptie ‘De Kleine Trompetter’ de receptie-zaal binnen, teneinde het burge- meesters-paar met een heuse serenade te verrassen. De di- 2e Paasdag open van 10.00 tot 17.00 uur Op alle Paasartikclcn 50% korting Donderdag en Vrijdag koopavond. de hoogte was van het reilen en zeilen van de Waddinxveen- se familie. Na het grote succes van vorig jaar toen Koopmans en Gun ning en Erst van der Pasch bij het Coenecoop College optra den, besloot Peter Kok, organi sator van de cabaretdag, ’op sterk water’ naar de Waddinx- veense school te halen. De ca baretgroep voegt theatervor- trommeld, die allen ooit met men cabaret en stand-up comedy samen met toneel en muziek, waarbij de actualiteit een grote rol speelt. Dit bete kent direct dat geen enkele voorstelling van de jongens de zelfde is, mede omdat het pu bliek nauw bij de optredens be trokken wordt. Ongetwijfeld zal ’op sterk water’ nog vaak van zich laten spreken. MOERKAPELLE - Op 15 april werd de nog elke week actief voetballende Jan Sleeuwenhoek 60 jaar. Al 47 jaar voetballend lid van de voetbalvereniging Moerkapelle, dwingt hij nog steeds een basisplaats af in het vijfde team van de zaterdagaf- deling. Zoals elke week dacht Jan op deze zaterdag gewoon zijn pot voetbal met het vijfde elftal van Moerkapelle te gaan spelen en ging dus ’s-middags richting sportpark De Wilde Veenen. Zijn teamgenoten wilde deze gebeurtenis echter niet onop gemerkt voorbij laten gaan en hadden als tegenstander een keur aan oud-spelers opge- WADDINXVEEN - Jongeren koor Vox Jubilans is het nieuwe jaar begonnen met een nieuwe dirigent. Met veel enthousiasme heeft Marco den Toom uit Hil versum de dirigeerstok overge nomen. Deze jonge en gedre ven musicus werkt momenteel aan zijn tweede orgel-CD. Naast het organist zijn, heeft hij een aantal koren en geeft prive- les orgel en piano. Het Jongerenkoor ’Vox Jubi lans’ heeft een diverse CD-op- names meegewerkt. Ook was het koor te gast in radio- en te levisieprogramma’s van de Evangelische Omroep. Het uit dertig leden bestaande koor geeft jaarlijks een eigen concert WADDINXVEEN - Op korte termijn wordt de Kerkweg- oost verboden gebied voor au to’s die lonken naar een nieuwe eigenaar. De gemeente zal hier toe een verbod in de Algemene Plaatselijke Verordening opne men. Het is de Winkeliersver eniging Winkelcentrum De Brug al tijden een doorn in het oog dat mensen de schaarse parkeervlakken gebruiken met het doel hun auto te verkopen. Daardoor worden mensen ge hinderd inkopen te doen in het centrum. Onder de aanwezigen waren ook gedeputeerde mevr. Hal- lesleben en de oud-burgemees- ters van Zevenhuizen, Van ’t Verlaat en Van Gent. Zes aan wezigen vroegen na loco-bur- gemeester Zijderhand het woord te mogen voeren. Op voorhand had burgemeester Schoots de sprekers verzocht niet alleen zijn goede kanten te belichten, doch ook de mindere zaken tijdens zijn functioneren. „Bij alles stond voor de heer Schoots de bur ger centraal, cre ativiteit stond voorop en er werd door hem altijd naar oplossingen gezocht die voor een ieder aanvaard baar waren”, aldus Zijderhand. Als wethouder van financiën was hij zich menigmaal een hoedje geschrokken wanneer Schoots bij nieuwe plannen uit riep ‘Geld volgt beleid’. Immers, hij moest maar weer zorgen dat het geld gevonden werd voor de door Schoots beoogde plannen. Zijderhand roemde de integri teit, de eerlijkheid, de slimheid en ook de sluwheid van de heer Schoots. Even als alle sprekers die nog zouden volgen constateerde hij dat de ge meente zeer geprofiteerd heeft van het grote netwerk van de heer Schoots. Ook wist hij al tijd het juiste moment te bepa len wanneer hij waar aan de bel moest trekken. Dit alles was voor Zijderhand reden om de heer Schoots op voordracht van alle fracties binnen de ge meenteraad, tot eerste ere burger van de dubbelgemeente te benoemen. Namens de ge meenteraad nam CDA’er De Jong het woord. Hij signaleerde WADDINXVEEN - Verrassend, spraakmakend en uiterst cre atief. Met deze kernwoorden is het optreden van de cabaret groep ’op sterk water’, dat af gelopen week optrad bij het Coenecoop College, het best te omschrijven. In een overvol- le aula van de school zorgde de viermansformatie voor een bij na twee uur durend spektakel. De cabaretgroep is vooral be kend om het improvisatiever mogen, waarbij ook het publiek nauw wordt betrokken. Een optreden te verzorgen dat zowel tieners als hun ouders boeit is op zich al lastig genoeg, maar de groep had er geen en kele moeite mee om het pu bliek twee uur lang aan zich te binden. De liedjes en sketches volgden elkaar in rap tempo op, zonder een moment concen tratie te verliezen. Zo werd een doorsneeTV-talk- show op de hak genomen met een uitstekende persiflage, waarbij het gehele interview in omgekeerde volgorde werd af genomen, waarmee de cabaret groep de lachers op de hand kreeg. Toen een van de leerlin gen werd uitgenodigd om deel te nemen aan een act, waarbij de thuissituatie van de be treffende leerling werd nage speeld, leek het of dit ruim van tevoren was ingestudeerd. Het tegendeel was echter het geval; het meisje had er geen benul van welke rol zij moest vervul len op het toneel. Op ludieke wijze werd de act opgevoerd, waarna het voltallige publiek op staan uit de volgende afstan den: 35 km starttijd tussen 10.00 en 13.00 uur; 60 km starttijd tussen 09.00 en I 1.00 uur; 110 km starttijd tussen 08.00 en 10.00 uur; 140 km starttijd tussen 08.00 en 09.00 uur. Starten en inschrijven: Café de Roerdomp,Tweemanspolder 12 in Zevenhuizen. Sleeuwenhoek binnen een team hadden gevoetbald. Van wege een verwacht gebrek aan conditie bij de oud-spelers was gekozen voor een wedstrijd van zeventig minuten. Dat de oudjes er nog wat van konden bleek uit de uitslag: 3-3 tegen een team dat nog elke week ac tief is. Na de wedstrijd werd Sleeuwenhoek opnieuw ver rast. Het chantykoor uit Zeven huizen waarvan Jan zelf ook ac tief lid is, kwam geëscorteerd door familie en bekenden de kantine binnen om de jarige uitbundig toe te zingen. Voor deze gelegenheid had het koor, wat normaal over straat gaat als een groep overjarig vissers- ongeregeld, zich verkleed tot een heus kozakkenkoor. Speci aal op Jans’ voetbalcarrière toegespitste liederen vulden vervolgens het clublokaal. Op dit moment werd bekend dat het tweede team van de vereniging, met een 5-0 over winning opWDS, kampioen ge worden was van hun afdeling. Terwijl de jarige al van een koud buffet genoot, kwamen de kampioenen in opper goede Dit inschrijfformulier uiterdijk vrijdag 21 april a.s. volgende adressen: - apotheek D.C. van Doorn, Prins Bernhardlaan 65, Waddinxveen dokter J J. Alberts, Jacob Catslaan lWaddinxveen - familie J.J.L. Knijff, Brugweg 34, Waddinxveen O Ik kom alleen O Ik kom samen met: (Het rondje goed zwart maken en voor- en achternaam van ren invullen). Inschrijfformulier voor deelname aan de kindermarkt op Koninginnedag 2000 (zaterdag 29 april), die door de Lionsclub Waddinxveen-Boskoop van 10.00 uur tot 12.30 uur wordt georganiseerd op het parkeerterrein "de Beukenhof" (naast de Rabo-bank). dat de leidersrol en het vermo gen bruggen te bouwen van grote betekenis voor de ge meente waren geweest. „Schoots was ook altijd aan spreekbaar voor raadsleden die niet in het college zaten”, aldus De Jong. De Jong had ernstig kritiek opWD’erT v.d.Torren, die in de Waddinxveense raad negatieve vergelijking had inzake de door Schoots voorge stane samenwer king met de stadsregio Rot terdam en zijn vertrek naar het oosten van het land. Hij stelde dat Schoots al tijd in touw was geweest voor het behoud van de zelfstandig heid van de gemeente. De Jong constateerde dat er in de ge meente ‘gelukkig reeds een voortreffelijk waarnemer is be noemd’. Gemeentesecretaris Visser roemde Schoots in zijn rol bij de herstructering van de ge meentelijke organisatie welke overigens nog steeds niet is af gerond. Vervolgens nam na mens de burgemeesterskring burgemeester Boone van Gouda het woord. Hij stelde vast dat Schoots zich altijd zeer collegiaal had opgesteld. „An dere burgemeesters konden zo meevaren op het netwerk van Schoots. Hij was bereid tijd te steken in de communicatie met de beslissers bij de overheid”, aldus Boone. Namens het Intergraal Samen werkingsverband Midden Hol land kreeg de heer Oosters het woord. Hij had geleerd dat het van groot belang kon zijn de heer Schoots als eerste of als laatste het woord te geven. „Wanneer je hem in een dis- lk doe graag mee aan de kindermarkt: Z’HUIZEN-MOERKAPELLE - In een buitengewone raadsvergadering, welke wegens de grote belangstelling gehouden werd in dorpshuis Swanla, werd door de ge meenteraad afscheid genomen van burgemeester Schoots.Tijdens de vergadering is de naar Cuijk vertrek kende Schoots benoemd tot ereburger van Zevenhuizen- Moerkapelle. Hij is de eerste sinds het ontstaan van de fu siegemeente. 3? y. j' 9?5 deze week geldig of zo- lang dé voor; aad strekt. stemming de kantine binnen. Voorzitter Rutgrink nam de mi crofoon en schetste hoe moei lijk het voor een tweede team is om kampioen te worden. Im mers, wanneer een eerste team binnen een vereniging lopende het seizoen personele proble men kent, wordt er altijd uit het tweede geleend. Eén der spelers in het winnende team zag dit probleem al aan het be gin van het seizoen en had zijn teamgenoten verzekerd dat zijn haar er af ging, wanneer het team kampioen mocht worden. Toen dan ook iedereen van bier was voorzien, werd een stoel op de tafels gehesen en kon de heer Ronald Germe- raad plaats nemen. Voor het oog van een volle voetbalkantine werd hij vervol gens van zijn hoofdhaar ontd aan. Vervolgens duurde het feest voort tot in de late uur tjes. T Telefoon (0172) 47 52 99, Fax (0172) 49 52 51 U vindt ons achter het BP station Kerk en Zanen. - 0

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 33