HYPOTHEEKta it Het nieuwe adres voor een volledig hypotheekadvies NVM ■I a F 9HHm Vraagprijs 625.000,- k.k. K «tel www.depater.nl Waddinxveen Kerkweg Oost 224 tel (0182) 61 38 22 fax (0182) 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop Zijde 6 tel (0172) 21 54 09 fax (0172) 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl Sinds 7 april open op het volgende adres: Kerkweg Oost 224 (1e verdieping), Waddinxveen tel (0182) 61 85 35 fax (0182) 63 04 85 e-mail hypotheektalent@atriserv.nl - ui.r li Mjij f Vraagprijs 349.000,- k-k. Vraagprijs 519.000,- k.k. Vraagprijs 479.000,- k.k. Vraagprijs f 745.000,- k.k. Vraagprijs 364.000,- k.k. Vraagprijs 319.000,- k.k. Vraagprijs 595.000,- kJc Vraagprijs f 1.250.000,- k.k. Vraagprijs 229.000,- tck. Vraagprijs 399.000,- k.k. Vraagprijs 805.000,- k-k. Vraagprijs 347.500,- k.k. Vraagprijs 369.000,- k.k. Vraagprijs ƒ685.000,- k.k. V* 4 <4 de pater makelaardij Zuidplaslaan 583 Nieuwstraat 44 Boskoop Waddinxveen Zuidplaslaan 411 Waddinxveen Jan Dorrekenskade-Oost 32 Waddinxveen Noordeinde 239 Boskoop Jacobs v. Beyerenlaan 20 Hazerswoude-dorp Pr. Margrietstraat 41 Waddinxveen Zuidkadering 27 Waddinxveen Junolaan 15 Waddinxveen Mauritslaan 30 Waddinxveen Breitneriaan 74 Hazerswoude-dorp Kon. Wilhelminastraat 30 Benthuizen Groensvoorde 140 Waddinxveen Rozenlaan 56 Boskoop 2e Verdieping: voorzolder met Velux dak raam, Vaillant combiketel, mechanische afzuigunit, aansluiting wasmachine en droger. Zolderkamer met 2 (twee) Velux dakramen. In de directe nabijheid van winkels en openbaar vervoer gelegen eengezinswo ning met tuin op het westen. Indeling: entree, toilet met fontein, meterkast, gar- derobenis. Z-vormige woonkamer met open spiltrap naar de eerste verdieping. Open keuken met Bruynzeel keukenin- richting en deur naar de op het westen gelegen achtertuin. T Verd.: overloop met vaste kast. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 12,7 m2, 13,4 m2 en 5,9 m2. Badkamer is ingericht met ligbad, tweede toilet, wastafel en aansluiting wasma chine. 2' Verd.: voorzolder met opstel- plaats voor de C.V.-ketel en boiler. Een hobbykamer en een riante zolderkamer met dakkapel, veel bergruimte en toe gang tot de bergvliering. Bijzonderheden: grondopp. ca. 127 m2. Bouwjaar ca. 1970. Inhoud ca. 360 m3. Stenen berging in ach tertuin. Aanvaarding in overleg. Indeling: entree met garderobenis, toilet met fontein. Lichte woonkamer (type doorzon) met erker aan de voorzijde en doorgang naar de semi open keuken met antracietgrijze inrichting in L-vorm opgesteld, compleet met gaskookplaat, heteluchtoven, afzuigkap en deur naar de op het zuiden gelegen achtertuin. Bijzonderheden: Inhoud ca. 325 m3. Grondoppervlakte ca. 130 m2 Bouwjaar 1992. Dak-, gevel, vloer- en glasisolatie. Stenen berging in de achtertuin. Zowel de voortuin als de achtertuin zijn onder architectuur aangelegd. Het bui tenschilderwerk is in 1999 uitgevoerd. Door zijn ligging en afwerking is deze woning zeer zeker een bezichtiging waard. Aanvaarding in overleg. 1e Verdieping: overloop. 2 (twee) slaap kamers aan de achterzijde (resp. 2,88 x 4,36 m. en 2,18 x 3,36 m.), waarvan 1 (één) met grote inbouwkast (hang-leg). 1 (één) slaapkamer aan de voorzijde (2,88 x 3,17 m.). Luxe geheel betegelde badkamer met wastafelmeubel, platbodem ligbad met douchehoek, hangend toilet en hand doekenradiator (allen van zeer hoog waardige materialen). In de directe nabijheid van winkels en openbaar vervoer gelegen eengezinswo ning met tuin op het oosten. Ind.: entree met open spiltrap naar de eerste verdie ping, toilet, meterkast, garderobenis. Doorzonwoonkamer met open haard. Keuken met deur naar de achtertuin. 1’ Verd.: overloop met vaste kast. 3 (drie) slaapkamers. Douchecel met wastafel. 2e Verd.: voorzolder met opstelplaats voor de C.V.-ketel. Een zolderkamer met dak kapel en veel bergruimte. Bijzonder heden: grondopp. ca. 147 m2. Inhoud ca. 275 m3. Bouwjaar ca. 1959. Stenen ber ging in de achtertuin. Aanvaarding in overleg (planning half september 2000). «ft Sfeervolle en goed onderhouden landelijk gesitueerde eengezinswoning met ca. 25 meter diepe achtertuin op zuid-oosten met houten berging. Indeling: entree. Fraai betegeld portaal met opstelplaats voor wasmachine. Modern afgewerkt toi let met fontein. Riante woonkamer met trapkast, sierlijke schouw met gashaard en houten vloer. Vanuit woonkamer prachtig vergezicht over polderlandschap. In uitbouw staat luxe in L-vorm opge stelde keukeninrichting met diverse inbouwapparatuur. Via trapportaal is bad kamer bereikbaar met wastafel, douche en toilet. 1’ Verd.: overloop met berg ruimte. 3 (drie) Fraai afgewerkte slaapka mers, voorzien van kozijnen met dubbel glas. 2" Verd.: bevloerde vliering, bereik baar met vlizotrap. Bijzonderheden: inhoud ca 290 m3. Oppervlakte ca. 175 m2. Grotendeels dubbel glas. Verwarming d.m.v. gaskachels. Aanvaarding in over leg. Goed onderhouden eengezinswoning, gelegen in rustige woonwijk. Indeling: entree, meterkast, kelderkast. Toilet met fontein (in 1996 opnieuw betegeld). Doorzonwoonkamer met kersen parket vloer. Vanuit de woonkamer is de op het zuiden gelegen achtertuin bereikbaar. Hier staat de riante stenen schuur voor zien van elektra en vernieuwde dakbe dekking (1996). Semi-open keuken met lichte inrichting (1996), voorzien van rvs afzuigschouw, rvs-oven, koel-/vriescom- binatie en gaskookplaat. T Verd.: over loop. 3 (drie) slaapkamers, waarvan de ouderslaapkamer voorzien van 2 vaste kasten en de 2e slaapkamer voorzien van 1 vaste kast. Badkamer, ingericht met zit bad en wastafel. 2° Verd.: vaste trap, berg zolder en hier staat opgesteld c.v.-combi ketel (1996) en de aansluiting wasmachine. Bijzonderheden: bouwjaar 1961. Inhoud ca. 275 m3. Grondopper vlakte ca. 115 m2. Vernieuwde kozijnen. Aanvaarding in overleg. In het Groene Hart gesitueerd zeer royaal uitgebouwd herenhuis met vrij uitzicht over polderlandschap met de mogelijk heid voor het aankopen van een garage box. Indeling: entree. Toilet met fontein. Meterkast. Garderobekast. Riante L-vor- mige woonkamer met natuurstenenvloer, open haard en aluminium schuifpui naar de op het zuiden gelegen achtertuin. Recent vernieuwde lichte keukeninrich ting, opgesteld in U-vorm, compleet met diverse inbouwapparatuur en natuurste nen aanrechtblad. 1’ Verdieping: over loop. 3 (drie) Ruime slaapkamers, waar van ouderslaapkamer voorzien van loggia en badkamer en suite. De 2‘ badkamer is ingericht met douche en wastafel. 2’ Verdieping: overloop. 2 (twee) Ruime slaapkamers en bergruimte. Hier staat tevens de C.V.-ketel opgesteld. Bijzonderheden: grondoppervlakte ca. 210 m2. Inhoud ca. 625 m3. Bouwjaar 1977. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs garagebox ƒ35.000,-- k.k. Recent gebouwd, riant herenhuis met aan achterzijde een fraai aangelegde tuin aan sloot en prachtig uitzicht op wei land. Het bouwjaar van deze bijzonder ruime woning is ca. 1998. De woning heeft een inhoud van ca. 435 m3 en een grondoppervlakte van ca. 146 m2. Indeling: ruime hal met betegeld toilet inclusief fontein. Lichte woonkamer, opp. ca. 35 m2, met kast, laminaatvloer en schuifpui naar tuin. De open keuken is voorzien van een luxe moderne inrich ting, compleet met inbouwapparatuur. 1e Verdieping: ruime overloop met separaat toilet, 3 slaapkamers, resp. 2,30 x 4,15 m’, 3,55 x 5,10 m' en 3,30 x 4,15 m'. Modern betegelde badkamer met ligbad en wastafel. 2e Verdieping: ruime voor zolder met opstelplaats voor wasma chine en c.v.-combiketel, grote slaapka mer met dakkapel en diverse bergruimte achter de knieschotten. De aange bouwde stenen berging bevindt zich aan de voorzijde en de op het zuid-westen gesitueerde achtertuin heeft veel privacy. Bijzonderheden: Volledig geisoleerde woning. Aanvaarding in overleg. In een van Boskoops mooiste lanen gesi tueerde vrijstaande vooroorlogse woning met dubbele garage. Indeling: Vestibule met granitovloer en originele betegeling. Hal met granitovloer. Toilet met originele betegeling. Badkamer met ligbad en was tafel. Kelder (ca. 1,80 meter hoog). Riante L-vormige woonkamer met hardhouten schuifpui naar de achtertuin. Dichte keu ken met eenvoudige inrichting. Bijkeuken met uitstortgootsteen, geiser en oud keu kenblok met granieten aanrechtblad. 1’ Verd.: Overloop. Zeer royale ouderslaap kamer met vaste kasten en wastafel. Twee kleine slaapkamers waarvan één met deur naar dakplat. Vanuit deze kamer is tevens de bergzolder bereikbaar d.m.v. een losse trap. 2e Verd.: Bergzolder met een slaapkamer. Bijzonderheden: inhoud ca. 500 m3. Grondopp. ca. 350 m2. Enkele originele details zijn nog aanwezig. Aanvaarding in overleg. Uitstekend verzorgde eengezinswoning met vrijstaande stenen berging en royaal uitzicht over singel. Indeling: entree, hal, meterkast. Toilet met fontein. Royale L- vormige tuingerichte woonkamer met zonnige erker en toegang tot fraai aange legde tuin op het zuiden. Open keuken met luxe inrichting met inbouwapparatuur, o.a. gaskookplaat, afzuigkap, elektrische oven, koelkast, vriesladen en magnetron. Vrijwel de gehele begane grondvloer is afgewerkt met een fraaie laminaat vloer. 1eVerd.: overloop. 3 (drie) Slaap-kamers, resp. groot ca. 2,17 x 4,00 m', ca. 4,97 x 2,95 m1 en ca. 2,95 x 3,42 m’. Ruime bad kamer met ligbad, douche, wastafel en tweede toilet. 2e Verd.: open zolder met dakkapel. Opstelplaats C.V.-combiketel en aansluiting wasmachine. Mogelijkheid voor eventueel 2 (twee) slaapkamers en bergruimte. Bijzonder-heden: bouwjaar 1991. Grondopp. ca. 124 m2. Inhoud ca. 350 m3. Optimaal geïsoleerd (geheel dub bel beglaasd). Fraai en compleet afge werkt. Aanvaarding in overleg. Zeer royale halfvrijstaande drive-in woning met aangebouwde praktijkruimte. Indeling woonhuis: hal, meterkast, garage/berging, tussenhal met spiltrap, slaap-/werkkamer, berging. 1’Verdieping: ruime woonkamer met balkon. Half open keuken. Royaal dakterras, groot ca. 62 m2, gelegen op het zuidwesten. 2e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapka mers. De badkamer is voorzien van lig bad, wastafel en toilet. Indeling praktijk gedeelte: hal, werkkamer ca. 10,50 m. x 4,00 m., werk-/studeervertrek ca. 5,00 m. x 4,00 m. Vanuit de achtertuin via een sta len spiltrap is het dakterras op het prak tijkdeel te bereiken. Bijzonderheden: inhoud ca. 680 m3. Oppervlakte ca. 347 m2. De woning is correct afgewerkt en onderhouden. T Riant appartement, woonoppervlakte ca. 105 m2, gesitueerd op de eerste verdie ping en op loopafstand van winkels en openbaar vervoer. Het appartementen complex is ingericht met recreatieruimte, fraaie binnentuin, trappenhuis en lift. Het complex is gebouwd in ca. 1994 en is pri mair bestemd voor 55+ huisvesting. Indeling: entree/hal. Licht betegeld toilet met fontein. C.V.-ruimte. Riante L-vormige woonkamer, oppervlakte ca. 45 m2, met fraai uitzicht op singel. 2 (twee) Slaapkamers resp. groot ca. 2,70 x 5,00 m’ en 2,70 x 3,80 m', waarvan 1 (één) met deur naar ruim balkon. Badkamer met ligbad, separate douche, wastafel en aansluiting wasmachine. Bijzonder heden: voorschot servicekosten ca. f 238,18 per maand. Aanvaarding ca. december 2000. Schitterend afgewerkte eengezinswo ning gesitueerd in een jonge kindvrien delijke woonwijk, nabij de rivier “de Gouwe" en de uitvalswegen richting Gouda, Utrecht, Den Haag en Rotterdam. Op de bovenste woonlaag gesitueerd driekamerappartement (voorheen 4 kamers) met recent vernieuwde keuken en badkamer. Ind.: hal met grenen lambri sering, vaste kast, toilet. Keuken met lichte inrichting compleet met gaskook plaat, afzuigkap en deur naar het balkon. Modern betegelde badkamer voorzien van wastafel, handdoekenradiator en douche. 2 (twee) slaapkamers, beiden voorzien van vaste kast. L-vorm. woonka mer met vaste kast, moederhaard en deur naar het balkon. Bijzonderheden: centrale verwarming en gipsplafonds. Berging op de begane grond. Gemeenschappelijke achtertuin. Bijdrage servicekosten 17,50 per maand. Aanvaarding in overleg. Riant vrijstaand woonhuis op schitte rende lokatie aan vaarwater met vrij uit zicht over polderlandschap. Indeling: Entree, plavuizen vloer. Toilet met han gend closet en fontein. Riante garage met betonvloer en stalen kanteldeur. Garage is voorzien van verwarming, water en elektra. Werkkamer ca. 4,30/2,60 x 4,00 meter. Royale woonka mer met open haard, schuifpui en plavui- zenvloer met vloerverwarming. De woon kamer is ca. 51 m2 groot. Woonkeuken met L-vormige lichte inrichting compleet met keramische kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser en koel kast. Bijkeuken met aansluiting wasma chine, uitstortgootsteen en deur naar hardhouten vlonder aan water. 1° Verdieping: Overloop. 4 (vier) riante slaapkamers respectievelijk groot 35 m2, 13 m2, 17 m2 en 23 m2. 2 (twee) slaapka mers zijn voorzien van balkon. Badkamer ingericht met kunststof ligbad, wastafel en separate douche. Bijzonderheden: kunststof kozijnen met dubbel glas. Schitterende ligging aan water. Fraaie architectuur. Tuin is recent onder archi tectuur aangelegd Binnenzijde woning 2 (twee) jaar geleden geschilderd. Inhoud ca. 675 m3. Grondoppervlakte ca. 690 m2.- Gezellige vooroorlogse vrijstaande woning met tuin op het westen en uitge bouwde woonkamer. Indeling: entree. Woonkamer, opp. ca. 53 m2, met authen tieke grenen vloerdelen, balkenpiafond, stookplaats en voorzetbeglazing. Studeervertrek met c.v.-ketel en badgei- ser. Kelder. Open keuken met in L-vorm opgestelde inrichting met gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en close-in boiler. Badkamer (licht betegeld) met perspex lichtkoepel, ligbad/douche, toilet en was tafel. Vanuit woonkamer is achterplaats te bereiken. 1e Verd.: overloop, perspex licht koepel. Slaapkamer met grenen vloerde len, bergruimte achter knieschotten, bal ken plafond en dakkapel. Hobbyruimte met dakkapel. Slaapkamer met aanslui ting wasmachine en deur naar dakterras. De eerste verdieping dient nog te worden afgetimmerd. Bijzonderheden: 3 (drie) Dakkapellen aanwezig (allen bouwjaar 1993). Inhoud ca. 330 m3. Oppervlakte ca. 130 m2. Gedeeltelijk voorzetbeglazing en gedeeltelijk dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Uitstekend verzorgde, zeer ruime hoek- eengezinswoning met vrijstaande stenen berging en tuin op het zuiden. Indeling: entree, hal, meterkast, toilet met fontein. L-vormige tuingerichte woonkamer met schuifpui naar fraai aangelegde achter tuin op het zuiden. Open keuken met diverse apparatuur, o.a. gaskookplaat, afzuigkap en oven. Gehele begane grondvloer is voorzien van een massief beuken parketvloer. 1' Verdieping: over loop. Een voorslaapkamer, een achter- slaapkamer en een slaap-/werkkamer. Badkamer met ligbad, tweede toilet en wastafel. 2° Verdieping: overloop met opstelplaats voor C.V.-combiketel en aan sluiting wasmachine. Royale zolderkamer met mogelijkheid tot het maken van 2 (twee) ruime slaapkamers. Bergzolder is bereikbaar met vlizotrap. Bijzonder heden: Bouwjaar 1991. Grondopp. ca. 175 m2. Inhoud ca. 365 m3. Goed ge<soleerd met dak-, gevel-, vloerisolatie en grotendeels dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Zuidplaslaan 557 Waddinxveen

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 16