Kinderkamer steeds i minder kinderachtig T ACTIE Wonen en werken versmelten The Floor Factory, meer dan vloeren alleen ft ui Motiveer uw leerlingen met krant» ’Architectonische hoogstandjes’ in Stokkum I WONEN IN MIDDEN-HOLLAND ED REUSKEN ZSILCO i °U1|B JONGENEEL E IBs 10%KQRTINC silhouette gordijnen van Luxaflex s St. Victorstraat 54 W’veen (0182) 61 68 78 y f Uw specialist op het gebied van woninginrichting Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen yL XjXS een brug. Het RUBEmSK» betrof de Golden Gatebrug, die zo uit Chicago leek te zijn overge vlogen. europaTuin PROFITEER VAN DE GROTE KORTINGEN!!! EUROPATUIN BOSKOOP EUROPATUIN GOUDA Waddinxveen Bent u leraar en wilt u Uilmet kranten werken? Krant in de Klas helpt u met lesmateriaal en gratis kranten. Voor gratis informatiepakket: Tel. 020 - 430 91 90 Fax 020 - 430 91 99 E-maïi:kik@uitgeversverbond.nl - - Stijl •X; ^*3^ feu Gi •-. geldig t/m 20 september Bij The Floor Factory is voor ieder interieur een geschikte vloer te vinden. (Foto: Marianka Peters) ■I1 Vrijdagavond Zaterdag Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur Een beetje speciaalzaak heeft dan ook de mooiste kamertjes in huis; doorgaans aange kleed volgens een bepaalde thema. Sfeerbepa lend in de kinderkamer zijn niet alleen de meubelen en accessoires, maar met name ook de afwerking van de vloer, ramen en wanden. Het Chineze bouwwerk van St. Jan de Doper. tevens de slaapplaats van de uitgelaten groep jonge ren. Maar ook de Batavieren en deTutut- nies bewezen zo als archi tect aan de slag te kunnen. Deze groepen waren verant woordelijk voor de bouw van respectie velijk een hui- bomkrater omgebouwd tot ondergrondse slaapplaats. Als holbewoners die zo uit de prehistorie waren weggelopen sliepen diverse verkenners daar veertien nachten lang. De Kiribatis maakten een kijkdoos en bewezen dat je daar best twee weken I achtereen kunt over- nachten. De entree van het kamp werd ge- *1 vormd door De brug zorgde voor een in drukwekkende en imponeren- y- de ingang. De afgelopen maanden zijn de verschillende groepen bijna dagelijks met de bouwwerken in de weer geweest. Er zijn tekeningen gemaakt en wat op het Bui tencentrum alvast gemaakt kon worden, werd daar ook gemaakt. Om vervolgens met vrachtwagens naar Stokkum te worden gereden. Het kamp begon voor een deel van de leiding, kwartieren genaamd, twee en een halve week te rug. Zij legde daar de basis voor onder andere de bouw werken. De dinsdag daarop volgend arriveerden de ver kenners en werden de ’gebouwen’ in anderhalve dag tijd afgerond. Afgelopen weekeind werden de bouwwerken weer uit el kaar gehaald en werd het bos weer netjes opgeleverd. Zon dag arriveerden de verken ners weer in Boskoop. iii« te«>cae«v interieurspecialist is het assor timent vloeren de laatste tijd zo uitgebreid en bovendien zijn de vloeren zo mooi, dat ze een eigen showroom en naam verdienen. In de nieuwe winkel komen de vloeren dan ook volledig tot hun recht. De doorloop van S A Interi- eur/De Gordijnerij naar The Floor Factory is op uiterst ge raffineerde en sfeervolle wijze gerealiseerd. Fraaie Oudhol landse spreuken sieren de to gen en ook al is The Floor Factory een afdeling van S A, men waant zich in een ge heel andere winkel. Op de vloer zijn een aantal parade- paardjes uit het brede assorti ment op speelse manier ver werkt en tegen de wand vindt men ontelbare soorten vloe ren in talloze dessins en kleu ren.The Floor Factory kan nu werkelijk alles op het gebied van vloeren bieden. Van parket, laminaat en plankenvloeren tot aan marmoleum, vinyl en tapij ten. Natuurlijk is alles prima te combineren met raambekle- ding en diverse woonaccessoi res. Op het gebied van plan ken vloeren winnen de zogenaamde kasteel- en land- huisvloeren steeds meer ter rein. Met name de vloer van Amerikaans eiken en de nieuwste houtsoort Larix zijn erg in trek. Het is vanzelfspre kend dat fabrikanten van lami naat niet achterblijven. Inmid dels is ook het landhuislami naat geïntroduceerd, waarin stofnaden zijn verwerkt het geen een oude vloer sugge reert. Voor ieder interieur is wel een geschikte vloer te vin den, die geheel aansluit bij het bestaande interieur. Wie toch liever voor het geriefelijke ta pijt kiest, heeft The Floor Fac tory een ruime collectie tapij ten van de bekende topmerken Bonaparte, Desso, Bergoss en Parade en niet te vergeten het marmoleum en vinyl van Forbo. Bij The Floor Factory vindt u talloze wooni- deeën om uw interieur sfeer vol in te richten in de stijl die bij u past en waarin u zich thuis zult voelen. Een van de vele ideeën is om een houten vloer te combineren met ta pijt, waarbij het tapijt als kar pet verzonken ligt in de hou ten vloer. Alle vloeren worden door de interieurspecialist zelf gelegd. Immers, alle knowhow op vloerengebied is al jaren binnen het bedrijf aanwezig, zodat u de montage met een gerust hart aan hen kunt over laten. Maar voor de handige doe-het-zelvers is het natuur lijk ook mogelijk zelf de vloer te leggen, waarbij u kunt reke nen op een deskundig advies. Kortom, bij S A Interieur/De Gordijnerij en nu ook The Fl oor Factory biedt u alles om van uw huis een echt thuis te maken. Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 BOSKOOP/STOKKUM - In Stokkum, tegen de grens met Duitsland aan, werden onlangs in enkele dagen tijd enkele ’architectonische hoogstand jes’ uit de grond opgetrokken. Verantwoordelijk voor de bouwwerken, die op een be- wonderenswaardig eenvoudi ge manier in elkaar waren ge flanst, is de scoutinggroep St. Jan de Doper uit Boskoop. De groep verkenners, die Buiten centrum De Schouw aan het Rijneveld het hele jaar door als basis hebben, hadden daar voor de duur van twee weken hun jaarlijkse kamp opgezet. De 175 jongens en leiders hadden het kamp het thema ’Wonderrijk’ meegegeven. En wonderlijk waren de bouwsels zeker... RIJNEVELD 86 (0172) 21 61 14 ACHTERWILLENSEWEG 31 (0182) 58 13 37 Voor meer informatie en vragen bel: (0182) 61 62 38 (0182) 61 14 19 Openingstijden: ma., di., wo. 13.00-17.30 uur do., vr. 10.30-21.00 uur za. 10.00-17.00 uur WONING PROJEKTSTOFFERING 1 7^,” v -* paratuur. De beste keuze hangt af van de ruimte die je nodig hebt. Ergonomisch ontwerp voor het thuiswerken. Dit meu bel is ontworpen om in een be perkte ruimte de maximale functionaliteit te bieden. De planken zijn eenvoudig schuif baar. Zo is elke aanpassing mo gelijk. Een echte ’workstation’ voorzien van alle gemak zonder tierelantijntjes. Een eettafel kan ook worden gebruikt als bu reau. Een glazen tafel is optisch gezien minder prominent. Dat geeft wat extra ruimte en bo vendien door de strakke lijnen bewaar je de zakelijke uitstra ling. In dit opzicht is een duidelijke trend zichtbaar: de gekozen materialen, kleuren en dessins worden elk jaar minder ’kinderachtig’. Met na me op het gebied van behang, gordijnstoffen en bedtextiel. Zoals in elke kamer de keuze qua vloerbedekking ook in de kinderkamer tussen hard en zacht, heel simpel gesteld tus sen praktisch of comfortabel. Kleine kinderen kruipen en spelen natuurlijk het liefst op zacht tapijt. Iets apart zijn de cre atieve vloerpatronen. Denk bijvoorbeeld aan een leuke Disney-’inlay’, of maak van de vloer een heuse racebaan. Niets is lekkerder dan een royaal bed. Bij de aankleding zijn veel kus sens, frisse kleuren en natuurlijke stoffen een ’must’. De kinderen zullen er een feest van maken. Werk ton sur ton en ga door tot aan de wanden, gordijnen en vloer voor een opti male rustgevend effect. De kinderkamer heeft de afgelopen ja ren meer en meer aandacht gekregen. Er wordt derhalve meer en meer aan uitgegeven.Vooral voor het eerste kind je wordt vaak diep in de buidel getast. Een enkele keer wordt de eigen wieg van vroeger van zolder gehaald en op nieuw bekleed, maar de meeste aan staande ouders kopen een volledig nieu we babykamer. Het liefst met alles erop en eraan; precies zoals in de showroom gepresenteerd. WADDINXVEEN - Het woongenot neemt een steeds belangrijkere plaats in binnen ons dagelijks leven. De woon- magazines staan er bol van en ook de televisie blijft niet ach ter. Werd er een aantal jaren geleden slechts vanwege slijta ge iets aan het interieur ver anderd, nu is de trend gezet om regelmatiger het interieur in een andere stijl te verande ren. Immers, door nieuwe gor dijnen, vloer en enkele woon accessoires kunt u in een handomdraai een heel andere sfeer in uw huis creëren, waardoor uw huis ook echt een thuis wordt. Bij S A Interieur/De Gordij nerij aan de Mercuriusweg 15 vindt u alles op het gebied van woninginrichting. Al tien jaar biedt de interieurspecialist een zeer breed assortiment gordij nen, vitrage en andere raam- decoratie. Daarnaast beschikt S A over een ruime collectie houten vloeren en tapijten, die perfect met de raamdecoratie te combineren is, waardoor uw huis één sfeervol geheel vormt. De trend voor het nieuwe Millennium is de hou ten vloer. Niet in de eerste plaats vanwege het onder- houdsgemak, ook de uitvoe ring en kwaliteit van houten vloeren is de laatste jaren tot in de finesses verbeterd. Naast het traditionele parket en la minaat, is de opmars van de planken vloer niet meer te stuiten. Reden voor de interi eurspecialist om haar showroom fors uit te breiden. Onlangs is de laatste hand ge legd aan de grootscheepse verbouwing in het naastgele gen pand aan de Mercurius weg, waar nu The Floor Facto ry is gevestigd.Volgens de Zo vervaardigde de verken- nersgroep Cavenobis een sprookjeskasteel van houten GORDIJNEN Noordkade 92A Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) 'ÓUXl zenhoge piramide en een imi tatie van de Chineze Muur. Op een andere plek in de bosrijke omgeving, waar het kamp plaatsvond, werd een palen, schuttingen, touw en stukken zeildoek. Het kasteel, dat een oppervlakte bestrijkte van circa tweehonderd meter en drie meter hoog was, was uk* De nieuwe Lundia Werkplek levert maatwerk voor wer ken aan huis. Werkbladen en kasten zijn op elke gewens te hoogte te variëren. Brieven, ordners, documentatie, diskettes en tijdschriften krijgen hun eigen plek en de mooie sfeervolle vurenhouten elementen richten zich naar elk interieur. Met de komst van Internet, E- mail, telebankieren en teles hoppen is de PC de woonka mer binnengekomen.Wonen en werken versmelten tot een nieuwe levensstijl. Mobiliteit zet de boventoon. Dus ook de computertrolley is uitgegroeid tot een designitem eerste klas. Perfect te integreren in elk trendy interieur. Thuiswerken draait om de computer. Het computermeu- bel heeft de rol van de aloude secretaire overgenomen. Ze zijn er in heel wat varianten. Van mobiele computertrolleys tot complete wandkasten met modules voor de computerap- hit x t J ^5*Ti., Een beetje speciaalzaak heeft dan ook de mooiste kamertjes in huis; doorgaans aan gekleed volgens een bepaalde thema. s deTututnies oogste veel lof tijdens de bezoekersdag op het kamp van scoutinggroep

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 17