Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof Boskoop NVM IIS AI .OB 6 C T ■Sa Aantrekkelijk in centrum gesitueerde drive-in woning met betegelde oprit, inpandige garage en in de fraaie achtertuin (ca. 14 m. diep met zonneterras) een vrijst. stenen berging. Bouwjaar 1970,177 m2 eig. grond en ca. 500 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Gang en hal v.v. Solnhofener vloer, toilet en open spiltrap naar woonverdieping; Garage; Bijkeuken met werkkast; Tuinkamer (4.40 x 3.30 m.). Ie Verdieping: Woonkamer met balkon op zuidzijde en open woonkeuken met hoekvormige opstelling (totale oppervlakte woonkamer -keuken 55 m2). 2e Verdieping: Overloop; 2 Voorslaap- kamers (resp. 4.80 x 2.10 m. en 3.80 x 2.10 m.) waarvan 1 met inloopkast en inbouwkast; Betegelde badkamer met marmeren vloer en v.v. ligbad, dubbele vaste was tafel, toilet en lichtkoepel; 1 Achterslaapkamer (4.40 x 3.50 m.) met inbouwkast, kastenwand v.v. schuifdeuren en wastafelmeubel. Bijzonderheden: De gehele woning is v.v. dubbel glas. Lichtgrijsgekleurde plavuizenvloer in woonkamer en keuken. Alarminstallatie. Intercom. Ideale mogelijkheid van bijv, praktijk annex wonen! Op ca. 5 min. loopafstand van station. Oplevering in overleg. Vondellaan 47 Vraagprijs 355.000,- k.k. Nabij Gouwebos en NS-station gelegen goed onderhou den eengezinstussenwoning met aan de voorzijde uit zicht op singel. Gebouwd in ca. 1966 met ca. 350 m3 inhoud en 142 m2 eig. grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met trapopgang, trapkast en toiletruimte met toilet met fonteintje; Doorzonwoonkamer met open keuken v.v. L-vormige inrichting met inbouw- apparatuur: gaskookplaat, oven, afzuigkap en koelkast; Aangebouwde houten bijkeuken. Ie Verdieping: Overloop met betegeld toilet; Betegelde badkamer met ligbad en vaste wastafel; 3 Slaapkamers waarvan 2 met inbouwkasten. 2e Verdieping (via vaste trap bereikbaar): Zolderberging met aansl. wasappara- tuur en dakraam; 2 Zolderslaapkamers beiden v.v. dak kapel. Verder biedt de woning een voor- en achtertuin, vrijstaande stenen berging en achterom en is v.v. dak isolatie en ged. dubbel glas. Woonkamer en keuken zijn v.v. een parketvloer. De tuin aan de achterzijde is gele gen op het westen en is ca. 10 x 6 m. groot. Oplevering in overleg (medio december 2000). Bosboom Toussaintsingel 16 Vraagprijs 415.000,- k.k. Oranjelaan 16 Vraagprijs 515.000,- k.k. Op de eerste verdieping van het appartementencomplex gelegen 4-kamer appartement met berging in de onder bouw. Dit werkelijk keurige appartement is gunstig gelegen t.o.v. scholen, NS-station en winkels. Indeling: Entree/tochtportaal met vaste kast en meter kast; Hal met toegang tot de verschillende vertrekken; Gesloten woonkeuken in witte uitvoering (geplaatst in 1995/1996) v.v. diverse inbouwapparatuur: ker. kook plaat, oven, afzuigkap, koelkast, boiler (eigendom) en aansl. wasapp. Keuken is verder v.v. een vaste houten tafel; Woonkamer met vaste kast en deur naar het bal kon; 3 Slaapkamers; Badgelegenheid met douchecabine en wastafel; Afz. toilet met font. Het gehele apparte ment is v.v. een laminaatvloer. Het complex is v.v. een lift. Bouwjaar ca. 1969. Woonopp. ca. 80 m2. De service kosten bedragen 295,= per maand (incl. 80,= stook kosten). Oplevering in overleg. Royaal en geriefelijk hoek-appartement uit circa 1966 op de eerste woonlaag met c.v. (blokverwarming) en inpandige berging op de parterre. Het appartementen complex is fraai gesitueerd nabij het Gouwebos, N.S.-station en de winkels. Indeling: Entree/gang met kast en meterkast; Hal voorzien van geheel betegeld toi let met fonteintje; Luxe en betegelde badkamer voor zien van ligbad en wastafelmeubel; 1 Slaapkamer (ca. 3,60 x 3,10m) aan de galerijzijde met inbouwkasten; 2 Slaapkamers aan balkonzijde (ca. 4,30 x 2,30m en ca. 3,00 x 2,00m) met toegang naar het balkon op het zuiden; Woonkamer met luxe open woonkeuken voor zien van diverse inbouwapparatuur: koelkast, vrieskast, gaskookplaat, oven en afzuigkap. Dit goed onderhouden appartement is voorzien van gedeeltelijk dubbel glas. In het appartementencomplex is een lift aanwezig. De servicekosten bedragen 280,- per maand inclusief stookkosten. Oplevering in overleg. Tollenslaan 95 Vraagprijs 297.000,- k.k. Peppelhorst 4 Vraagprijs 289.000,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Zinkeling 69 Vraagprijs 715.000,- k.k. Tarweakker 8 Vraagprijs 439.000,- k.k. In een leuk opgezette woonwijk gelegen recent geheel verbouwde en gerenoveerde woning met vrijstaande berging. De tussenwoning is gunstig gelegen t.o.v. winkels, N.S.-station en dagelijkse faciliteiten. Indeling: Begane grond: Entree/hal met toilet, trapkast en meterkast; Doorzonwoonkamer met gespachtelputz- te wanden en net afgewerkt plafond; Gesloten, in janu ari 2000 geplaatste, keuken met Ahorn kunststof fron ten en diverse inbouwapparatuur: koel/vriescombinatie, gaskookplaat en vlakscherm afzuigkap. Ie Verdieping: Overloop met vaste kast; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer met vaste kast en P.T.T.-aan- sluiting aan de achterzijde; 1 Slaapkamer met vaste kast aan de voorzijde; Badgelegenheid met douchehoek en wastafel. 2e Verdieping: Open zolderruimte met vaste trap, aansluiting wasapparatuur, c.v.-combiketel (bouw jaar december 1999) en nieuwe isolatie. De achtertuin beschikt over een vrijstaande stenen berging en een opstelplaats met afdak voor bijv, een motor. De voortuin is fraai aangelegd. Deze goed onderhouden woning is geheel voorzien van dubbel glas. Oplevering in overleg. Smaakvol, vrijstaand woonhuis met aangebouwde werk kamer annex fietsenberging (voormalige garage). Fraai terras 5,50 x 3,00 m) boven water met landelijk uit zicht over sloot en boomkwekerij. Betegelde patio met hekwerk aan zij zij de, betegelde eigen auto-parkeer- plaats en voortuin. Bouwjaar ca. 1991. Eigen grond incl. water ca. 188 m2. Inhoud ca. 365 m3 (excl. aanbouw, ca. 60 m3). Indeling: Beg. grond: Entree/hal met bete geld toilet met font.; L-vormige woonkamer 37 m2) met openhaard, vloerverwarming, zijramen en schuif pui naar terras; Luxe, open keuken in L-vormige opstel ling met complete inbouwapparatuur en serre-achtige uitbouw. Ie Verdieping: Overloop; Chique, royale bad kamer met kunststof ligbad, luxe douchecabine, toilet, bidet, 2 vaste wastafels, designradiator en vloerverwar ming; Voorslaapkamer 13 m2) met kastenwand v.v. schuifdeuren: Achterslaapkamer 20 m2) met L-vor mige kastenwand v.v. "spiegel" schuifdeuren. 2e Verdieping: Overloop/hobbyhoek met aansl. wasapp.; Riante zolderslaapkamer (±12 m2) met betegelde douche; Afz. ruimte t.b.v. c.v.-ketel met boiler. Lichtgekleurde plavuizenvloer op parterre met vloerver warming. Spachtelputz wanden. Dubbel glas. Muur-, dak- en vloerisolatie. 2 Elektrische zonneschermen 2 sereens. De woning is opgetrokken uit een witte breuksteen met in- en uitwendig kwaliteitsmateriaal. Oplevering in overleg (ca. nov./dec. 2000). Ruime eengezinswoning met aan de voorzijde aan een singel en aan de achterzijde aan een parkeergelegen heid gelegen in de gewilde wijk Zuidplas. Tevens is deze tussenwoning zeer gunstig gelegen ten opzichte van diverse voorzieningen zoals scholen en winkels. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; L-vormige tuingerichte woon kamer voorzien van parketvloer en trapkast; Open keu ken (wit, essen structuur) in U-vormige opstelling met veel bergruimte en diverse inbouwapparatuur, te weten: vaatwasser, gaskookplaat, oven, vlakscherm en koel/vriescombinatie. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met laminaatvloer; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met toegang tot het balkon; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; Badkamer (grijs/wit) met wastafelmeubel, douchehoek en 2e toilet. 2e Verdieping: Open zolderruimte met 1 pans dakraam, opstelplaats c.v.-ketel, aansluiting was apparatuur en mechanische ventilatie unit. De mogelijkheid bestaat om hier 1 a 2 kamers te realise ren. De achtertuin (ZW) is netjes aangelegd en beschikt over een achterom en over een vrijstaande stenen ber ging met elektra. Bijzonderheid: Er zijn 3 palen geheid voor een eventuele uitbouw. De oplevering van deze goed onderhouden woning zal medio november 2000 zijn. I I I Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij .nl Deze 2-onder-l kap woning, dertiger jaren stijl, beschikt over een bijzonder grote tuin (ca. 203 m2!) met houten berging en zij-ingang en is gelegen nabij het centrum, diverse woonvoorzieningen en de rivier 'De Gouwe'. Indeling: Begane grond: Entree/hal met trapopgang, meterkast en toilet; L-vormige woonkamer met epoxy grindvloer en houtkachel; Aan de voorzijde beschikt de woonkamer over een studieboek; Gesloten keuken met massief houten keuken opstelling en tegel belegd blad; Bijkeuken met aansluiting wasapparatuur en elektri sche boiler. Ie Verdieping: Overloop; 1 Werkkamer met openslaande deuren naar het plat aan de achterzijde; Badkamer voorzien van ligbad, toilet en dubbele was tafelmeubel; 1 Grote slaapkamer (voorheen 2 kamers) over de lengte van de woning; Middels vaste trap is de 2e verdieping bereikbaar. 2e Verdieping: Werkkamer; Bergzolder met boiler en opstelplaats voor de c.v.-ketel. De woning beschikt over een keurig aangelegde achter tuin met zij-ingang eri houten berging. De tuin is voor zien van diverse terrassen en heeft een diepte van maar liefst 30 meter. Deze keurige woning heeft nog een aan tal stijlkenmerken en een gezellige jaren 30 uitstraling. Voorts beschikt deze woning over 297 m2 eigen grond. Oplevering in overleg.. Jan Dorrekenskade-Oost 46 Vraagprijs 569.000,- k.k. *01 o? i Van't Hof heeft heel wat in huis! ■_van’t hof r makelaardij Y

Weekblad voor Waddinxveen | 2000 | | pagina 32