VLOoIeN MARKT LEIDEN< 25 februari Eerste competitieverlies dames gouwestaete W’VEEN/BOSKOOP - Afgelo pen zondag verloor het eerste damesteam van Gouwestaete met 8-11 van Polar Bears. Het was het eerste verlies van de Waddinxveensen in deze com petitie. Zaterdag wonnen zowel dames 2, heren I als heren 2 van Gouwestaete hun uitwed strijden. Dames 2 won in Haar lem met 2-6 van NVA/HHC I. Heren I versloeg rode lan taarndrager Rotterdam uitein delijk met 7-15 en heren 2 deed heel goede zaken door het Leidse LZ 1886 3 met 3-5 te verslaan. Flyers Dames I maakt het onnodig spannend De mobiliteitspartner is pp zoek naar jou! WSE onderuit tegen Groeneweg Ervaren voorbewerker/spuiter m/v Leerling voorbewerker/spuiter m/v Ervaren schademonteur m/v Schaats- medaille voor Jetske Wiersma Sjoelstanden WADDINXVEEN - De stand bij de Waddinxveen- se sjoelers ziet er als volgt uit. Klasse A: IKees Kui pers 1408 pu nten2. Jan Kersbergen 1389 punten, 3. André van Gemeren 1387 punten, 4. Wim Slin gerland jr. 1375 punten, 5. Dirk Jan van Drunen 1373 punten. Klasse B: I. Bas Brouwer 1290 punten. Klasse C: ICees van Wijk 1194 punten. Klasse D: I. Cor Kersbergen 1089 pun ten. 5*» de 12e Lions crosswinnaar de grootste keus in Natuzzi loop GROENOORDHALLEN SCHADECENTEF Bedrijfsvolleybal Zevenhuizen Dames I Gouwe Meiden Heren I Komende wedstrijden februari Schadecenter Van Leeuwen is één van de dynamische bedrijven van de den Boer groep, welke opereert vanuit een ultramodern bedrijfspand op het bedrijventerrein Coenecoop in Waddinxveen. Dit bedrijf is een all-round personen-, licht- en zware bedrijfswagens schadeherstelinrichting. De beproefde methode PROFILE REPAIR caravanwandherstel behoort tevens tot ons specialisme. Ter uitbreiding van ons enthousiaste schadeteam zijn wij op zoek naar een: in de slotfase vervangen door KottCmGrCD- 3 Zitsbank 'Mariska' in stof vanaf 7.995,- rv I k I 1 Ut WOENSDAG 21 FEBRUARI 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 23 ver- Raymond van Swieten scoort het tweede doelpunt voor WSE tegen Groeneweg. (Foto:A.L Fioole.) BOSKOOP - De crosscompe- Voor de Gouwestaeteheren Voor deze vacatures belt u: 0182-621831en vraagt u naar Ewoud den Boer ZATERDAG PE GEZELLIGSTl ROWAELVARKT VAN NEDERLAND I KRAAMVERHUUR 0164-257521 inhoud en werd na de speech van nagebabbeld onder het genot van een drankje en een hapje. mes en met name die van Adri Berckenkamp, waardoor de verkoop een doorslaand succes is geworden en de Jubileum commissie rustig kan broeden op de uitwerking van de activi teiten bij de viering van het 75- leuke fotosessies op locatie, de enthousiaste drukker, de garan- tiebereidheid van de voorzitter, de verzorging van de mediabe richten en Tast, but not least’ op het programma. Aanvang 13.30 uur. doel van Groeneweg: 0-1. Dertien minuten later werd het 0-2 toen Raymond van Swieten de bal na een pass van Hors man oppikte en scoorde. Het leek een goede uitgangspositie voor de tweede helft, maar bin nen vijf minuten maakte Groe neweg de voorsprong van WSE ongedaan. Eerst scoorde Jarno van Dorp, die eerder de paal had geraakt en vervolgens WADDINXVEEN -Twee pupillen van deWaddinx- veense schaatsvereniging De Gouwe Streek reisden afgelopen weekend af naar Groningen om deel te ne men aan het Nederlands Pupillenkampioenschap. Dit werd voor de zevende keer georganiseerd door schaatsvereniging Eems- mond. Er werden voor de pupil len A, B, C steeds 2 afstan den verreden. Voor C pu pillen de 300 meter en de 500 meter. Voor A en B pu pillen de 500 meter en de 700 meter. De twee Waddinxveners Jeroen van de Helm (pup. B) en Jetske Wiersma (pup. C) mogen trots zijn op hun uitnodiging hiervoor, alleen de 24 beste pupillen van Nederland mogen hier schaatsen. Het was dan ook een succesvolle dag. Jetske reed op de 300 me ter een persoonlijk record van 32.17. Hiermee werd ze 2e. Je roen verbeterde zijn per soonlijk record op de 500 meter, in 50.42. Na een dweilpauze, kwam Jetske uit op de 500 meter waarin ze weer zichzelf verbeterde en een tijd van 51.33 neerzette. Ook hiermee haalde ze een 2e plaats, negenhon derdste seconde achter Brecht Kramer (51.24), een dochter van mara thonrijder Yep Kramer. Je roen reed daarna nog een 700 meter, een voor hem nieuwe afstand in een tijd van 111.71waarmee hij op de meet zijn directe te genstander versloeg. In het algemeen klasse ment behaalde Jetske Wiersma de 2e plaats wat haar een zilveren medaille opleverde. Jeroen van de Helm werd 16e. Op zondag deden Bas van Breda en Jeroen van der Helm ook nog mee aan de Gewestelijke Sprintkam- pioenschappen op de Uit hof. Bas werd vijfde en Je roen zesde. 9.00 TOT 17.00 uur O Z’HUIZEN/MOERKAPELLE - Voor de 12e keer organiseert de Lions Club Zevenhuizen- Moerkapelle de jaarlijkse Rot- N N 3 der: Danny Verroen met 24 punten. Jongens Mini’s 2 speelde twee verschillende periodes. De eer ste twee waren voor tegen stander Zoebas. Ruststand 18- 31De derde periode bracht de ommekeer. Via een 20-0 serie werd de kiem voor de over winning gelegd. De vierde pe riode bracht een score van 4-2 en die bracht de overwinning naar Flyers. Uitslag 43-33.Tops coorder: Dennis van Rijn met 20 punten. Heren 2 speelde in Alphen a/d Rijn tegen BV Alphia en verlo ren met 69-41Een verwachte nederlaag, daar Alphia hoger geklasseerd is. Speler Gerard Faaij was in ieder geval niet te leurgesteld hij was voor de eerste keer topscoorder met 14 punten. Dames I speelt 23 februari om 21.00 uur in de Duikelaar tegen Argon. Zaterdag 24 februari om 17.15 uur in de Duikelaar spelen Jongens Kadetten I te gen Jumpers, om 19.00 uur is het de beurt aan Heren 2 tegen Springers. heren uit een ander vaatje moesten tappen want de eer ste periode werd met 2-1 ver loren. De tweede periode was een vervolg van het eerste, sprong kon vasthouden. WSE trachtte de zaak te herstellen, maar het zat de bezoekende ploeg niet mee toen Marcel van Dijk met een ver schot de lat raakte. Daarna waren er nog kansen voor Raymond van Swieten en John Mulder die niets oplever den. Groeneweg had zelfs een hoge re score binnen bereik. Jarno van Dorp en Maurice Eckhardt stuitten na doorbraken echter op doelman Rene Boekhorst. Bij Groeneweg werden Jarno De wedstrijd van dames I te gen Polar Bears was niet best. Vanaf het begin liep Gouwesta- ete achter de feiten aan. Beide ploegen hanteerden het zóne- spel en daarmee leek de agres siviteit van de thuisploeg volle dig te zijn verdwenen. Tevens benutte Polar Bears de kansen beter en daarmee was in feite de nederlaag te verklaren. De eerste periode eindigde met 2- 3. In de tweede periode kwam Polar Bears op een 2-5 voor sprong, maar Gouwestaete kwam terug en halverwege was de stand 5-5. Dat zette zich niet door. Slordigheden waren de oorzaak van de uitloop van Polar Bears naar 6-9 eind der de periode, de eindstand kwam op 8-1 I rondde Maurice Eckhardt een goede combinatie door het midden prima af: 2-2. Bij WSE was Van Meerveld in de tweede helft vervangen door Thijs van der Voort. Bij de Wad dinxveners ontbrak Justin Sterk, die is terug verwezen naar het tweede elftal. Na tien minuten leverde een handsbal van Van der Voort Groeneweg een strafschop op die door Pleus’ bewaker Marco Terpstra met een laag en hard schot werd benut: 3-2. De vraag was toen of Groeneweg deze voor wonnen door Hans van Beek van AV’47. De Boskoopse at- Remko nog even gezellig leet zegevierde in de vierde en laatste cross in Zoetermeer. Hij liep de elf kilometer in een tijd van 38.12. Erik van Toorn (AAV’36) werd tweede in 38.58 en Kees de Munck (llion) derde in 39.16. Er gingen slechts zestien atleten van start. In de overige catego- ZEVENHUIZEN - Diepe teleurstelling bij WSE. In plaats van verder afstand te nemen van hekkensluiter Groene weg in Zevenhuizen verspeelden de Waddinxveners kort voor de pauze een 0-2 voorsprong om vervolgens met 3- 2 te verliezen. Het was de eerste overwinning van Groe neweg in deze competitie. Daarvoor was er slechts twee keer met 0-0 gelijk gespeeld in de uitwedstrijden tegen WSE en Warmunda. De Zevenhuizenaren hadden slechts vijf keer gescoord. dat niet alleen oproept tot sportieve prestaties maar te vens een goed doel steunt. De opbrengst van de inschrijfgel den en de sponsorgelden van particulieren en het bedrijfsle ven in de regio Zevenhuizen- Moerkapelle komt dit jaar ge heel ten goede aan een tweetal goede doelen. Het Ronald Mc Donald Fonds en de Stichting Kinderhulp Roemenië. De Lions Rottemerenloop vindt plaats op zaterdag 24 februari, het startschot voor alle afstan den zal om 12.00 uur voor het Gemeentehuis van Zevenhui zen gelost worden door Aad de Graaf, die een prominente rol in de organisatie van de vorige 11 lopen heeft gespeeld. Er kan weer worden ingeschreven voor een vijftal categorieën: 5 km dames/heren, 10 km da- mes/heren, 21 km dames/he ren, 21 km dames/heren vete ranen I, 21 km dames/heren veteranen 2. Voor elke catego rie wordt een prijs uitgereikt voor de Ie drie, voor de win naar is er een extra geldprijs. De inschrijving voor deze Rot temerenloop begint om 10.15 uur in Dorpshuis Swanla, Bur gemeester Klinkhamerweg 86, Zevenhuizen ZH, en sluit een half uur voor de start. Kleedka mers zijn op deze locatie be schikbaar. Uitslag 61-55. Topscoorder: Anita van Unen met 29 punten. Jongens Kadetten I pakte ein delijk een overwinning. MSV uit Noordwijk was de tegenstan der. Vooral in de eerste helft werd MSV volledig uit de wed strijd gehouden, dit resulteerde in een 33-19 ruststand. De tweede helft liep de concentra tie terug en ging de strijd gelijk op, maar Flyers bleef aan kop. Uitslag 72-54. Topscoorder: Se- bastiaan Overdam met 24 pun ten. Jongens Adspiranten I stuurde de ongeslagen koplo per Lokomotief, met een grote nederlaag naar huis. Lokomo tief kwam steeds een stap te laat en het scoren van Flyers was goed verzorgd. Via een ruststand van 36-18 werd de einduitslag 70-30. Topscoor ders: Job van Herk met 16 pun ten. Jongens kadetten 3 stelde al in de eerste helft de over winning veilig, Springers stond behoorlijke achter. De tweede helft was van gelijkwaardig ni veau, maar dat bracht de over winning van Flyers niet meer in gevaar. Uitslag 68-57.Topscoor- Na afloop van de wedstrijd te gen Polar Bears werd in de aan wezigheid van een select gezel schap het project van de De overwinning zal vooral trai ner Henny de Jong, die een weekendje vrij was, goed doen. De laatste overwinning werd vorig seizoen tegen ESTO ge boekt. Daarna bleef Groene weg in achttien wedstrijden zonder zege. De Jong werd in de wedstrijd tegen WSE vervangen door elftallei- der Jan van Meijeren. De- I ze had voor de wedstrijd tegen WSE met tegenslag te maken. Eerst meldde Oscar Vuyk (keelontsteking) zich af, vervolgens bleek ook Leon van Vliet niet fit. Zij werden ver vangen door de junioren Mau rice Eckhardt en Dennis Bak ker. Van Meijeren: „Ik heb tegen de jongens gezegd dat de enige manier om punten te pakken keihard werken is. Dat hebben zij uitstekend opgepakt. Een compliment voor de ploeg". Door deze overwinning is Groeneweg gelijk gekomen met Warmunda. De club uit Warmond komt nog op bezoek in Zevenhuizen. Aan het einde van het seizoen degradeert de club die op de laatste plaats staat naar de vijfde klasse. De ZEVENHUIZEN - Het twaalfde volleybaltoernooi voor bedrij ven in Zevenhuizen wordt dit jaar gehouden op de zaterdag avonden 19 mei en 9 juni in Party Sport Center De Zeven sprong. Alle bedrijven met een vestiging in de deelgemeenten Zevenhuizen, Oud Verlaat en Oud-Zevenhuizen (Groeneweg en Wollefoppeweg) kunnen zich er voor opgeven. Een inschrijfformulier is krijgbaar bij Martien Zijder- hand, tel. 0180-632550 (avon duren). Een bedrijf mag met maximaal 4 teams meedoen. De organisatie hoopt op een zo breed mogelijke vertegen woordiging en zal de inschrij ving sluiten bij 50 inschrijvingen op 3 maart. De organisatie heeft de volgen de regels. Opgave per team: mi nimaal 8, maximaal 10 perso nen. leder teamlid moet zelf of zijn/haar partner moet werk zaam zijn bij het bedrijf waar men voor uitkomt. Tijdens het toernooi dient het team in het veld minimaal drie dames op te stellen. De eerste vijftig inge schreven teams waarvan voor 17 maart het inschrijfgeld is ontvangen, zullen deelnemen aan het toernooi. ZONDAG kl 0.00 TOT 17.00 uur van Leeuwen Autoschade B.V. - Coenecoop 250 - 2741 PL Waddinxveen tel: (0182) 621831 - fax (0182) 621841 Ai de van Leeuwen bedrijven zijn op internet te vinden: www.vlcoenecoop.nl, e-mail: info@vlcoenecoop.nl I De Gouwe Meiden Kalender behaalde landelijke publiciteit via kranten, tijdschriften, radio, Hans van Beek TV en via internet kwamen be de kampioenskandidaat waar- stellingen binnen vanuit de ge- dig was. Met mooie combina ties en snelle contra-aanvallen nummer voorlaatst heeft nog een ontsnappingskans via de- gradatie-wedstrijden.Vier clubs strijden dan om een plaats in de vierde klasse. Trainer Paul de Jong van WSE, die aan het einde van het sei zoen wordt opgevolgd door Ben Stukart, voelde zich door zijn spelers in de steek gelaten. X Een boze De Jong: „Het is I een schandaal om van een ploeg als Groe neweg te verlie zen.We staan met 2-0 voor en Groeneweg heeft niets te vertellen. Na de 2-2 heb ik de rust geprobeerd de zaak weer op scherp te zetten. He laas lukte het niet de winst te pakken. Allemaal eigen schuld". Voor de rust leek er voor WSE geen vuiltje aam de lucht. De Waddinxveners kwamen na achttien minuten al op 0-1 door Robert Horsman, maar dit doelpunt werd door de scheidsrechter S. Garib (Den Haag) wegens buitenspel afge keurd. Drie minuten later namen de bezoekers wel de leiding. Uit een hoekschop van Erik van Meerveld tikte de teruggekeer de Erwin Pleus de bal in het hele wereld. Uiteindelijk wer den de fotograaf en de meiden werd Rotterdam geheel wegge- bedankt met een setje kranten- titie in Midden Holland is ge speeld. De wedstrijd werd uit- knipsels en een enveloppe met eindelijk met 7-15 gewonnen. De heren kunnen zich de ko mende drie weken voorberei den voor de uitwedstrijd tegen WVZ uit Zoetermeer. WADDINXVEEN - Flyers Da mes I behaalde een moeizame overwinning op Cady ’73 uit Capelle a.d. IJssel. Jongens Ka detten I en Jongens Adspiran ten I deden goede zaken met winstpartijen. Ook was er winst voor Jongens Kadetten 3 en Jongens Mini’s 2. Verloren werd er door Jongens Adspi ranten 3. Dames I nam vanaf het begin van de wedstrijd het heft in handen en zette Cady flink on der druk. Dit resulteerde in veel balverlies voor de tegen standers en Flyers profiteerde daar goed van. De ruststand was 36-27. Ook in de tweede helft bleef Flyers de wedstrijd dicteren en de voorsprong van circa 10 punten bleef lange tijd gehandhaafd. Halverwege de tweede helft ging het mis. Fly ers vergat te scoren en Cady stoomde van een 43-33 ach terstand naar een 45-48 voor sprong. Gelukkig hervond Fly ers zich en er ontstond een fanatieke strijd voor de over winning die uiteindelijk voor de Waddinxveense dames was. Bart Scheffers en Rik van lepe- ren. Bij WSE moest een hinken de Marcel van Dijk afhaken. Zijn vervanger was Sander van Dijk. Opstellingen: Groeneweg: Haan, Hordijk, Klein, Terpstra, Bevaart, Stuurman, Zieck, Bak- temerenloop. Een evenement ker, Van Dorp, Gorissen, Eck hardt, WSE: Boekhorst, Mulder, Van Dijk, Van der Wal, Sol, Horsman, Van Meerveld, Wolf- gram,Van der Spoel, Pleus, Van Swieten. Door Bert Hertog Vanzelfsprekend wordt u bij ons in ieder geval beloond volgens de geldende CAO. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn bovengemiddeld en voorzien o.a. in: spaarloon '94 regeling, auto van de j voor alle medewerkers tegen een bijzonder gunstige condities, studiekostenvergoeding, feestdagen regeling, personeelsvoorzieningen voor bijv, verzekeringen, hypotheken en pensioen. Solliciteer vrijblijvend en maak kennis met de mobiliteitspartner van de toekomst. stond hekkensluiter Rotterdam ’Gouwe Meiden Kalender’ afge- op het programma. Op papier sloten. Vice-voorzitter Remko was Gouwestaete de favoriet, Overdam schetste in zijn toe- maar na het gelijkspel tegen De spraak de geschiedenis van de Kempvis bleek al snel dat de totstandkoming van de kalen der. De aanleiding en het idee, het contact met fotograaf Ton Ben- nemeer, de bereidheid van de tien meiden om naakt gefoto- slordig spel en veel kansen ble- grafeerd te willen worden, de ven onbenut. Rotterdam maak te hier gretig gebruik van en wist vooral uit de onbenutte manmeer- situaties te scoren. Aan het eind van de tweede periode werden de Gouweste- de verkoopkanalen van de da- teheren langzaam wakker en scoorden Jaco de Jong en Mare Faber ieder twee keer uit over- talsituaties. Met een 4-5 voorsprong kon de tweede periode worden af gesloten. In de derde periode wisten de jarig bestaan van Gouwestaete. heren van Gouwestaete het net weer te vinden werd er goed gescoord. De vierde pe riode was er eindelijk een die De volgende wedstrijd is pas op zaterdag 3 maart. Dan vindt rieën ging de eindzege naar de de return plaats van dames I Boskoopse Sonja Kleijn (vrou- tegen Polar Bears in zwembad wen), Marjan Hogenboom (ve- ’Aqua Indoor’ te Ede. De wed- teranen), Maico Koopstra (kor- strijd begint om 18.30 uur. Da- te cross mannen) en de mes 2 van Gouwestaete gaat Reeuwijkse Daphne Droog voor de halve finale van de (korte cross vrouwen). Op ManMeerl-beker naar Rapi- zondag 4 maart staat de Langs do’82 2. De wedstrijd begint de Gouweloop in Waddinxveen om 18.45 uur in zwembad ’De Planeet’ te Haarlem. van Dorp en Guido Stuurman www.casba.nl wonen Zoeterwoude I Rijneke Boulevard I Hoge Rijndijk 315 I 071 - 589 93 46 t i Reaeatif ViV"a~r’1^ WO»

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 23