B 8c W en gemeente raad betwisten elkaar de macht De ouderwetse manier om je baas af te schermen I Kia-dealer herstart als van Mannekes Auto’s MEDEWERKERS KOOPSTER Actie Rehobotschool groot succes Moerkapelle zet druk VAN DER DOES accountants MERCER Aanhouding op heterdaad MOERKAPELLE - Een 20- jarige agent in opleiding zag op 19 februari, omstreeks 16.10 uur, een vrouw een woning aan de Wilde Venen betreden via een slaapka merraam. De aspirant zag ook dat de verdachte in de slaapkamer een tas door zocht. De verdachte werd aangesproken en ontvlucht te via de voordeur. Na een korte achtervolging wist de aspirant de verdachte, een 33-jarige vrouw uit Lely stad, aan te houden en over te dragen aan de politie. De vrouw is inmiddels in verze kering gesteld. Jeu de boules standen WOENSDAG 21 FEBRUARI 2001 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 27 II SALARISADMINISTRATEUR Wij bieden: saaie collega’s saai werk slecht betaald géén vrijdagmiddagbiertje géén bedrijfsuitjes géén secundaire arbeidsvoorwaarden géén doorgroeimogelijkheden én een slechte baas!!! Gevraagd; parttime VERKOOPMEDEWERKERS (m/v) Toch nieuwsgierig? WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN ontvangen? Bel 0172 - 21 66 54 WILLIAM M. Succes is mensenwerk RANDSTAD KAMPEERSPORT EN OUTDOOR SHOP Mercuriusweg 16-B 2741 TA WADDINXVEEN E-mail: info@randstadtent.com Wij zoeken: m/v fulltime of parttime SchoCon mcds. 1» I f Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar: v William M. Mercer William M. Mercer richt zich op het optimaliseren van de relatie werkgever- werknemer De adviezen en diensten van Mercer, 's werelds grootste onaf hankelijke adviesorganisatie, hebben een sterk multidisciplinair karakter. Zij variëren van actuariaat tot financial management en van juridische zaken tot communicatie en automatisering. In Nederland werken ruim 325 mede werkers, in vestigingen in Amstelveen en Rotterdam. Wereldwijd heeft Mercer, met vestigingen in alle belangrijke wereldsteden, bijna 13.000 mede werkers in meer dan dertig landen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Ornaat je gaat werken in een organisatie met een sterk internationaal karakter, verwachten wij dat je ook de Engelse taal goed beheerst. Werkervaring (minimaal 2 jaar) als secretaresse vinden wij belangrijker dan een secretaresse- opleiding. We verwachten wel dat je een opleiding op minimaal havo-niveau hebt afge rond. Ook herintreders worden uitgenodigd te solliciteren. William M. Mercer gelooft in moderne metho den om medewerkers aan zich te binden. Wij bieden je de mogelijkheid om je baan flexibel vorm te geven. Maar wij vragen diezelfde flexi biliteit ook van jou. We zoeken een secretaresse die voor verschillende afdelingen inzetbaar is. verschillende teams van pensioenconsultants of andere verzekeringsspecialisten. Als secretaresse ben je het aanspreekpunt voor relaties en collega’s. Je weet de balans te vinden tussen een dienstverlenende instelling en eigen initiatief en mondigheid. Je bent accuraat en weet wat het is om systematisch en zelfstandig te werken. Uitstekende arbeidsvoorwaarden Onze uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden omvatten onder meer een premievrij pensioen, studiefaciliteiten en flexibele werktijden. William M. Mercer biedt goede ontplooiingsmogelijkheden en stimuleert medewerkers om opleidingen en cursussen te volgen. Solliciteren Ben je geïnteresseerd in deze uitdagende functie: - stuur dan je brief met c.v. naar: William M. Mercer B.V T.a.v. Myrte IJkelenstam Postbus 2271, 1180 EG Amstelveen - of stuur een e-mail naar personeelszaken@nl.wmmercer.com Sollicitatie uitsluitend schriftelijk: T.a.v. dhr. J.C. Stigter. Wij vragen: Opleiding behorend bij de functie Accuratesse Goede beheersing van het Nederlands Klantgerichte instelling Relevante werkervaring Fulltime beschikbaar Stressbestendig/flexibel Wij zijn op zoek naar medewerkers voor de zaterdag en de koopavond. Je bent minimaal 18 jaar en hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal. Enige ervaring met kamperen is een pre. PERVO is een bedrijf met mensen in een vast dienstverband èn mensen die tijdelijk of een aantal dagen per week werken. Wij voeren werkzaamheden uit op onze eigen kwekerij maar voornamelijk “verhuren” wij onszelf aan een “select’ aantal bedrijven waaronder hoveniers, handelskwekerijen, veiling, dakdekkers, containervelden aanleggen en aannemers. Functie-inhoud: Het voeren van salarisadministraties voor onze cliënten alsmede de daarbij behorende aangiften en opgaven aan diverse instanties Het uitbouwen van de afdeling waarvoor leidinggevende capaciteiten aanwezig dienen te zijn. Heeft u interesse in deze functie? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie voorzien van CV aan Van der Does Accountants B.V, t.a.v. N. H. van der Does RA, Postbus 133, 2810 AC te Reeuwijk.Tel. (0182) 51 65 77. Wij bieden: Gevarieerd takenpakket Goede begeleiding Moderne rookvrije werkplek Studiekostenvergoeding Interessant salaris Spaarloonregeling dereparatie tot de montage van een trekhaak. De clientele zal binnen het be drijf dezelfde service en men sen aantreffen die men al vele jaren kent. Met deze snelle ac tie van de medewerkers wordt voorkomen dat de bestaande klantenkring op zoek moet naar een ander mobiliteitsbe- drijf, en zijn de Kia-rijders weer verzekerd van een servicepunt in deze regio. Bel Ruud Rijnbeek (0172] 21 33 48 (06) 233 634 75 lei karweitjes en het verkopen van stroopwa fels veel geld ingezameld. De actiemorgen werd druk bezocht. Er was van alles te koop als zelfgemaakte artikelen van de kinderen zo als snoeppotjes, kettingen, schrijfblokken en kaarten. Maar ook levensmiddelen en planten en twee dehands boeken werden goed verkocht. De kinderen konden zich vermaken met allerlei spelletjes in Zuid-Amerikaanse stijl. Dit alles voor het bedrag van ruim fl. 6.000 gulden dat netto bestemd is voor dit doel. Eer kan teruggekeken worden op gezellige weken en een fantastische morgen, waarbij de doelstelling, om de verre naaste met Woord en daad te helpen, ruimschoots is bereikt. Wij denken aan een enthousiaste medewerkster die het leuk vindt in de mode te werken. Heb je belangstelling, dan kun je bellen (01 72) 61 41 01 of (06) 22 80 61 35 Geen Voor meer informatie: - bel Myrte IJkelenstam op telefoonnummer 020 - 43 13 946 - of bezoek onze internationale website www.wmmercer.com WADDINXVEEN - Nadat het Waddinxveense automobielbe drijf Multicar aan de Onderweg 8 in moeilijkheden kwam, heb ben de medewerkers niet stil gezeten. Gesteund door zijn collega’s heeft bedrijfsleider Jan van Mannekes de handschoen opgenomen, ten einde het be drijf voort te kunnen zetten. Van de eigenaar van het pand was er medewerking ten einde het pand te kunnen huren. Met gedaan. We gaan eerdaags pra ten in Rotterdam”, aldus de WD-wethouder. „Wat gaat U daar bespreken, toch niet per ongeluk het standpunt van de gemeenteraad?”, vroeg De Jong zich af. „Geef ons tijd”, ver zuchtte Van der Stee. „B W bepaalt een standpunt, komt er daarna voor commentaar mee naar de raad. De raad bepaalt het beleid, maar we moeten wel tijd krijgen om het voor werk te doen”, aldus de wet houder. „Sommige raadsleden beschikken niet eens over de gemeentelijke structuurvisie en die is voor een raadslid even belangrijk als de bijbel voor een christen”, volgens Van der Stee. „De structuurvisie moet nodig worden bijgesteld. Een extra vergadering lost dit allemaal niet op”, zo trachtte Van der Stee zijn vrije avond te be schermen. „Er zijn nu op de hoek Middel weg Zuideinde gebouwen ge pland. Waarom is daar niet op gereageerd?”, vroeg De Jong aan de wethouder. Spekman vond dat de raad op deze wijze niet in de gelegenheid wordt gesteld om op hoofdlijnen te besturen, en bleef vasthouden aan de extra vergadering. De wethouder zegde toe binnen het college hier over te spre ken, en een dag later in com missie 2 voor uitsluitsel te laten zorgen. Nieuwbakken burgemeester Westendorp mocht vervolgens op dinsdagavond de kastanjers uit het vuur halen. Al gauw werd duidelijk dat Van der Stee zijn collega-wethouders binnen B W niet had kunnen over tuigen. „Het is niet nodig om Bodegraven zoeken wij een Voor onze filialen in Gouda en fulltime of parttime „Er is inmiddels 1000 ha glas tuinbouw mogelijk binnen de gemeente. Er gebeurt van alles in Zuidplaspolder, maar voor ons als raad staat niets als zo danig geagendeerd. Zo kunnen wij geen invloed hebben op het beleid. Dit is gewoon minach ting van de raad”, zo verwoord de mevrouw Spekman, PvdA, haar grieven richting college. Ze eiste binnen een week een extra commissievergadering over dit onderwerp. Mevrouw Te Meij (WD) was het er helemaal mee eens. „Er wordt gesproken over allerlei ontwikkelingen, en of wij het maar even ter kennisgeving aan willen nemen”, aldus de libera le. De Jong van het CDA was verbaasd dat de gemeente tot nu toe op geen enkele wijze op de plannen van Rotterdam en de herziening van het streek plan Zuid-Holland Oost had gereageerd. „Ik lees wel over het slaan van een grenspaal voor Rotterdam door de wet houder, maar ik zou als raadslid wel eens wat piketpalen willen slaan. De reactie aan Rotter dam en streekplan zou geba seerd moeten zijn op de me ning die binnen de raad is gevormd, en niet alleen binnen het college”, aldus de CDA-er. Mebius van Gemeentebelan gen: „en wanneer gaan we het eens over de herziening van de structuurvisie hebben?” Ook de reformatorische woord voerders Bac en Freeke waren het met voorgaande sprekers eens. Wethouder Van der Stee vond de opmerkingen terecht. „Dat wij het U ter kennisname aanbieden, wil niet zeggen dat het college er niets mee heeft In verband met onze snelle groei zoeken wij voor onze vestiging in Rotterdam een: SECRETARESSE (VOOR MINIMAAL 24 UUR) Dienstverlenend en mondig Je houdt je bezig met alle voorkomende secretaressewerkzaamheden en werkt samen met Je gaat werken op ons kantoor in Rotterdam aan de Marten Meesweg 50, direct naast het NS-station Rotterdam-Alexander. de curator kwam hij tot over eenstemming over de overna me van voorraad en inboedel. Zijn voormalige collega’s zeg den hem onvoorwaardelijke steun toe, en treden allemaal bij het nieuwe bedrijf in dienst. Ook Kia Nederland zag brood in een vernieuwing van de di rectie bij de Waddinxveense vestiging. Op dit moment wordt de bedrijfsruimte opge- knapt.Per 21 februari is het au- Kinderen van de Rehobotschool bakten en verkochten pannenkoeken voor het goe de doel (Foto: Artistic ArtILiesbeth van der Vis.) WADDINXVEEN - De actiemarkt die afgelo pen zaterdag op de Rehobotschool aan de Sperwerkhoek werd gehouden is een groot succes geworden. Drie uur langs was er in de school van alles te doen en te beleven. De ac tiemarkt was de afsluiting van twee intensieve actieweken voor een zendingsproject in Peru, in het kader van het jubileumproject ’tot aan het uiterste der aarde’ van de I OO-jarige Ge reformeerde Zendingsbond (een zendingsor- ganisatie in de Ned.Herv. Kerk). Met de opbrengst van dit deelproject kan de GZB in Lima in de krottenwijk Japon helpen met de verkondiging van het Evangelie, met onderwijs en medische zorg. De kinderen hebben door het doen van aller- tomobielbedrijf weer open voor de verkoop van het opko mende automerk Kia, dat afge lopen jaar in Nederland 100 meer auto’s verkocht dan het jaar er voor. Naast de verkoop van nieuwe en gebruikte automobielen kan de consument vanaf deze week ook bij van Mannekes Auto’s terecht voor alle vormen van service en onderhoud.Van gro te beurt tot apk, en van scha- Van der Does Accountants is een organisatie waar thans circa 30 per sonen werkzaam zijn en waar de begrippen "persoonlijke benade ring” en "kwaliteit” centraal staan. De cliënten zijn ajkomstig uit bet midden- en kleinbedrijf. Wij zijn gevestigd in ons nieuwe kantoorpand aan de Buitenomweg 15 te Reeuwijk een extra vergadering te hou den”, gaf Westendorp de aan wezigen te verstaan. „Een reac tie moet gebaseerd zijn op datgene wat is vastgelegd in de structuurvisie. Die is niet meer actueel en daarom kunnen we nu niet goed reageren. De reac tie van het college op het streekplan wordt op dit mo ment in uw raadsbakje gelegd”, vervolgde Westendorp. „Een snelle herziening van deze structuurvisie staat de komen de tijd met grote prioriteit op de agenda”, aldus de burge meester. Spekman had er duidelijk moei te mee om de burgemeester tijdens z’n eerste vergadering zwaar aan te vallen, maar was het duidelijk niet met de gang van zake eens. Zij sloot niet uit alsnog de komende dagen offi cieel om een extra vergadering te verzoeken. Geen commissie lid kwam op het idee schorsing van de vergadering te vragen, teneinde nog gedurende de vergadering kennis te kunnen nemen van de reactie van het college. De raad werd daarin uitgeno digd te reageren op de reactie van het college op het ontwerp tweede partiële herziening streekplan Zuid-Holland Oost. Het aardige is echter dat deze herziening van het streekplan nog nooit op de agenda van commissie of raadsvergadering heeft gestaan en daardoor de inhoud van dit stuk officieel niet bekend is bij de raadsle den. Het zal daarom voor de raadsleden niet meevallen te reageren op de herziening van het streekplan omdat zij die of ficieel nog nooit hebben gezien. MOERKAPELLE - Vooraf was de voetbalclub Moerkapelle te vreden geweest met een l-l gelijkspel (l-l) bij Schoonho ven, achteraf had er meer inge zeten. Moerkapelle zorgde voor veel druk, maar slaagde er niet in de winnende goal te scoren. De Moerkapellenaars keken na vijftien minuten tegen een 1-0 achterstand aan nadat doelman John Roest de bal in de richting van een tegenstander had ge schoten. De keeper voorkwam voor de pauze de Moerkapelse gelijkmaker door een vrije trap te weerhouden. Rob van Leeu wen, schoot tegen de onder kant van de lat.Tien minuten na de rust scoorde Lennaert Vis ser I -1Daarna moest Schoon hoven nog drie keer de bal van de doellijn afhalen. Bij Moerka pelle was Ron Kievit na zijn blessure voor het eerst van de partij, maar waren hoofdrollen weggelegd voor Dennis Jager, Peter Zijderhand en Lennaert Visser. Be Fair won met 3-0 van Siveo. Een vondst was de opstelling van Rene Minnee achter de spitsen. Hij scoorde driemaal, de tweede op aangeven van Martijn Peters. Doelman Ralph Boonstoppel had een rustige middag. Programma zaterdag: Be Fair-BVCB (wedstrijd van de week), Zuiderpark-Moerkapel- le, zondag: Warmunda-WSE, Soccer Boys-Groeneweg (13 uur i.v.m. carnaval), Waddinx- veen-Nicolaas Boys. worden er weer tripletten wedstrijden gespeeld. Door Huib Schouten Z’HUIZEN-MOERKAPELLE - „Wij stellen voor het ontwerp Ruimtelijk Plan Rotter dam 2010 voor kennisgeving aan te nemen.” Met dit voorstel dacht het college van B W raadscommissie I voldoende te hebben geïnformeerd. Dat liep anders. WADDINXVEEN - Tussen alle bedrijvigheid van de nieuwbouw door zijn intus sen de clubkampioenschap- pen bij de Jeu de Boules vereniging gestart. In de dis ciplines 4 tegen 4 en tri- plette zijn de eerste wed strijden gespeeld, die tot de volgende stand hebben ge leid. 4 tegen 4: I.J.Koois- tra/P.v.d.Made/B.Lansing/H.C ammeraat 7-5-16+; 2.P.Ru- beling/H.v.Woudenberg/J. en T.Hulskamp 7-4-9+; 3. T.Wubben/S.Tabben/ N.Schifferling/W.Versluis 7- 4-6+.Triplette: I.J.Koois- tra/L. en A.Roos 2-2-20+; 1. A.v.Ofwegen/H.v.Wou- denberg/A.Janssen 2-2-19+; 3. E.Nieuwland/P.v.d.Ma- de/WVersluis 2-2-18+. Pun tenklassement: IW. Versluis; 2. N.Schifferling; 3.A.Janssen; 4. H.Cammeraat en 5. LRoos. Dinsdag 20 en 27 februari

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 27