Van 't Hof: ook uw makelaar voor DE COSTA BeANCA, SPANJE.' Als je alles op 'n rijtje zet, ga je gelijk naar van ’t Hof! f makelaardij w ■HM"* Gratis Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen I NVM Boskoop Waddinxveen Sii Nu bij van ‘t Hof: hw-z, n fra Zijde 64,2771 EP Boskoop. entreekaarten voor de Internationale onroerend goed beurs Second Home Jaarbeurs Utrecht 16 maart van 11.00 tot 18.00 uur 17/18 maart van 10.00 tot 17.00 uur Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. De Costa Blanca. Wellicht het mooiste stukje Spanje voor zomerse zonaanbidders, overwinteraars en mensen die daar permanent willen gaan wonen. Top Villas Internacional biedt u daar een keur van projecten aan de gewilde Noordzijde, hoofdzakelijk in geliefde plaatsen als Moraira, Javea, Calpe en Altea. Dit gedeelte van de “Blanca” staat bekend als de “Tresor de la Natura”, de schatkamer van de natuur, met bergen, bossen en stranden. Maar ook kunst en cultuur, sportfaciliteiten en internationale culinaire hoogstandjes vindt u hier te kust en te keur. Het leven hier heeft een duidelijk maritiem accent, ook al omdat de charme van de typische vissers-dorpjes goed bewaard is gebleven. Top Villas Internacional biedt u in deze omgeving optimaal woongenot. Praat eerst met Van ’t Hof. Bel 0182-520111 en maak snel een afspraak met Peter van Kats of Sies Hamersma. Zij zullen uw woonvragen en woonwensen zoveel mogelijk trechteren, zodat u gericht kunt gaan kijken. Als u voor een oriëntatie naar Spanje gaat, staat er desgevraagd een huurauto voor u klaar en wordt uw verblijf geregeld. De makelaar van Top Villas neemt alle tijd om u kennis te laten maken met de locaties en u uitgebreid te informeren over alle details van een investering in dit bijzondere stukje Spanje. Veel land genoten zijn u al voorgegaan. Bent u de volgende? Zolang de voorraad strekt, dus bestel ze snel per telefoon, fax of e-mail! Top Villas Internacional is een betrouwbare makelaarsorganisatie met een Nederlandse directie, gevestigd in Moraira, die samenwerkt met Van ’t Hof. U kunt rekenen op een compleet aanbod en servicepakket: villa’s, bungalows, appartementen, kavels, volledige begeleiding bij nieuwbouwprojecten, finca’s, etc. Top Villas Internacional informeert u in het Nederlands over de vele mogelijk heden. Zowel voor, tijdens als na de koop zal deze organisatie u in alles blijven adviseren en helpen. Als u komt kijken, zullen het heerlijke klimaat en de prachtige omgeving u direct in een goede stemming brengen, vooral als de makelaar zorg draagt voor een perfect geregelde, zonnige transactie! Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij .nl f AG “I In het centrum van Waddinxveen is deze bijzondere woning gelegen. Dit karaktervolle huis biedt u een grote tuin en een grote vrijstaande stenen garage met aparte berging en hiervoor een oprijpad voor 3 auto's. De woning is op loopafstand gelegen van de winkels, het station en biedt een totale perceeloppervlakte van 382 m2. De inhoud is 464 m3. Bouwjaar 1957. Indeling: Begane grond: Entree/grote hal met mozaïek- tegeltjes, toilet met fonteintje, meterkast en fraaie trapopgang met bordestrap; Woonkamer, type door zon, met erker aan de voorzijde; De gesloten keuken met L-vormige keukenopsteliing is voorzien van kunst stof fronten en gaskookplaat, afzuigkap en aansluiting wasapparatuur. Tevens bevindt zich in de keuken de deur naar de grote kelder (10m2) met een stahoogte van 2,20m welke ideaal is voor bijvoorbeeld wijnopslag. Ie Verdieping: Ruime overloop; Badgelegenheid met wastafel en ligbad; Separaat toilet; 1 Slaapkamer met balkon en 2 diepe vaste kasten aan de achterzijde; 1 Grote slaapkamer met vaste kast, wastafel en balkon aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast. 2e Verdieping: Open zolderruimte met dak raam en opstelplaats voor c.v.-ketel; 1 Werkkamer met wastafel aan de voorzijde. De tuin is netjes aangelegd en beschikt over een oprijlaan naar de vrijstaande garage. Oplevering in overleg. In de kindvriendelijke woonwijk Zuidplas gelegen eengezinswoning, welke centraal gelegen is ten opzichte van scholen en het winkelcentrum Zuidplas. Deze leuke tussenwoning is aan een rustige straat gelegen en beschikt over een parkeerplaats voor de deur. Bouwjaar 1984, circa 300 m3 inhoud en 128 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast (4 groepen en aardlekschakelaar) en toilet voorzien van fonteintje; Tuingerichte woonkamer met trapkast; Open keuken voorzien van L-vormige op stelling (4 jaar) met aansluiting vaatwasser en diverse inbouwapparatuur, te weten: gaskookplaat, combi magnetron en koel/vriescombinatie. Ie Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers met Velux dakvenster aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Badkamer voorzien van douchecabine, toilet en wastafel (sanitair is 4 jaar oud). 2e Verdieping: Overloop met dakraam, c.v.-ketel en aansluiting wasapparatuur; 1 Zolderkamer met Velux dakvenster en bergruimte. De achtertuin (ZW) is netjes aangelegd en beschikt over een achterom. De voortuin van deze woning beschikt over een stenen berging en een parkeerplaats. Oplevering in overleg (circa juli 2001). Driekamer appartement op de 2e verdieping gelegen in het mooie complex 't Suytende, welke is gelegen in de wijk Zuidplas. Dit appartement kenmerkt zich door de grote lichtinval in de woonkamer mede omdat het gelegen is op de kop van het appartementencomplex. Bouwjaar 1994, circa 300 m3 inhoud. Indeling: Parterre: Entree/hal met afgesloten entree en lift voor ziening. Woonhuis: Entree/hal met meterkast, toilet met fonteintje en c.v.-ruimte; Woonkamer (circa 38 m2) met veel lichtinval; Open luxe keuken in U-vormige opstelling met granieten aanrechtblad in vanille kleur, 2 carrouselkasten en diverse apparatuur, te weten: vaatwasser, combi magnetron, koel/ vriescombi- natie (4 laden), keramische kookplaat en afzuigkap; 1 Slaapkamer met vaste kast en deur naar het balkon; 1 Slaapkamer met schuifwandkast; Volledig betegelde badkamer met douchecabine, wastafel, aansluiting wasapparatuur en vaste kasten. De woning is voorzien van veiligheidssloten. De berging bevindt zich in de onderbouw. De servicekosten bedragen circa 274,47 per maand. Oplevering in overleg. Fraai, karakteristiek halfvrijstaand woonhuis (type 2/1 kap) met uitgebouwde keuken met kelder, aansluitend stenen aanbouw (1995) met onderhuis, voortuin (thans in gebruik als autoparkeerplaats met officiële inrit), poort, betegelde terrassen op 2 niveaus welke worden onderbroken door een stenen trap en een leuke achter tuin (ca. 15.00 x 5.00m) gelegen op het oosten met houten blokhut welke is voorzien van elektra. Tevens bevindt zich hier een hek naar het achterliggend voet pad. Eigen grond ca. 210 m2. Bouwjaar ca. 1929. Inhoud ca. 320 m3. Indeling: Begane grond: Entree; Woonkamer (ca. 7.00 x 4.20m/ 3.25m) met hardhouten open trap; Keuken (ca. 3.60 x 2.12m) met RVS aan rechtblad, afzuigkap en close-in boiler; Kelderruimte te bereiken via luik; Hobbykamer met aan-/afvoer ten behoeve van de wasmachine en de droger en de wand c.v. ketel; Luxe betegelde badkamer met douchecabine, 'hangend' toilet, wastafelmeubel voorzien van inbouw- spots en Grohe kranen; De hobby- en badkamer zijn voorzien van MDF plafonds met inbouwspots; Onderhuis met hobby- en bergruimte voorzien van een radiator. Ie Verdieping: Overloop met grote kast; 2 Voorslaapkamers (beiden ca. 3.20 x 2.1 Om); Achterslaapkamer (ca. 3.00 x 3.20m) met nis waarin zich een kast bevindt en de deur naar het plat welke is voorzien van een houten hekwerk; De bergvliering is vanuit de overloop via een luik bereikbaar. Bijzonderheden: De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas en heeft gedeeltelijk muur- en dakisolatie. Landelijke omgeving en Vergezicht' vanuit de achterzijde. Noordeinde 359 Vraagprijs 365.000,- k.k. 165.629,78 k.k. Kanaalstraat 11 Vraagprijs 900.000,- k.k. 408.402,19 kJc Bonenakker 21 Vraagprijs 399.000,- k.k. 181.058,31 k.k. Constantijn Huygenslaan 19 Vraagprijs 419.000,- k.k. 190.133,91 k.k. Aan de rand van Waddinxveen gelegen goed onder houden eengezinswoning met hardhouten kozijnen en dubbel glas. Deze hoekwoning is gunstig gelegen ten opzichte van scholen, openbaar vervoer en winkels. Bouwjaar 1965, circa 330 m3 inhoud en 179 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/ hal voorzien van vloertegels, meterkast (5 groepen en 3 fase), trap kast en toiletruimte met closet en wastafel; Woonkamer, type doorzon, met hardhouten teak parket vloer en erker aan de voorzijde; Semi-open keuken met L-vormig opgestelde inrichting (houten fronten) en inbouwapparatuur: keramische kookplaat, oven, afzuigkap en koel/vriescombinatie. Ie Verdieping: Overloop met toiletruimte voorzien van closet met fonteintje; 1 Slaapkamer met balkon, wastafel en vaste kast aan de voorzijde; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met vaste kasten en wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met schuifwandkast; Volledig betegelde badkamer met douchehoek. 2e Verdieping: Voorzolder met bergruimte, wastafel en gedeeltelijke dakkapel; 1 Slaapkamer met berg ruimte, dakkapel aan de achterzijde en dakvenster aan de voorzijde. De achter-tuin (Z) is.netjes onderhouden en voorzien van een zij-ingang en een vrijstaande berging met elektra en aansluiting wasapparatuur. Oplevering in overleg. Eventueel bestaat de mogelijk heid om bij de woning een garage te kopen aan de C. Huygenslaan 31. Vraagprijs 37.500,- k.k. ■_van ’t hof ZuAJVAV- Z A A-iA JUVOAWVy. Zuidplaslaan 433 Vraagprijs 489.000,- k.k. 221.898,53 k.k. M - T •.'m

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 26