8 VIERSTROOM DE (0182) 594 500 Z buitendiensttechnici Wordt het ijs zonder... of met slagroom? tempo-team ÜUNGHEINRICH Bij ons is het gras groener EXAMEN GEDAAN? s Bel ons voor een baan waarin mensen centraal staan! ~>r randstad Reageer snel! (aankomende) projectleiders informatie-analisten EINDEXAMEN KANDIDATEN! Wij bieden je de hele! vakantieperiode werk. De WK: heerlijk te bereiken op de fiets (of: op 5 min. loopafstand van het station) KLIMPLANTENKWEKERIJ VAN DER STARRE ZOEKT VANAF NU ENTHOUSIASTE 7 Zoek jij een leuke baan bij jou in de buurt? Het is hier werken in een perfecte sfeer met een prima beloning. Om onze IT-dienstverlening in de breedte te versterken zoeken wij: Ook voor meer informatie kan je ons bellen. KRUISWERK EN MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING Ben je geïnteresseerd? Schrijf dan vóór 1 juni a.s. een bondige brief, o.v.v. de func tie, vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae, waaruit je kwaliteiten en ervaring aantoonbaar blijken, naar: Ben jij een business consultant die resultaten bereikt voor onze klanten? Heb je die ambitie? Kom dan eens praten. Wij bieden een uitdagende functie met prima arbeidsvoorwaarden. Gevraagde opleiding: Een automatiseringsopleiding op universitair danwel HBO-niveau, aangevuld met AMBI-diploma’s. Een (vervolg)opleiding op het gebied van projectmanagement. Ervaring met IBM AS/400 computersystemen strekt tot aanbeveling. De functie: Je stelt je op de hoogte van de bedrijfsprocessen die zich afspelen bij de Kamers van Koophandel. Middels definitiestudies werkje systeemconcepten uit, voorzien van kosten- batenanalyses. Je werkt in projectgroepverband in samenwerking met materiedeskundigen van de kamers van koophandel. Je delegeert de systeemont wikkeling aan jouw collega technisch specialisten onder behoud van overall project verantwoordelijkheid. Je organiseert de acceptatie en implementatie van de syste men bij de kamers van koophandel. Je ziet erop toe dat de kamers het beoogde rendement uit hun automatisering halen. In Woerden is een uitstekend facilitair bedrijf gevestigd voor alle Kamers van Koop handel in Nederland. Dat is de Vereniging Kamers van Koophandel, kortweg WK. Als je nog een vakantiebaantje zoekt, tussen de 14 en 20 jaar bent, in teamverband met enthousiaste collega’s wilt werken en gemotiveerd bent reageer dan zo snel mogelijk. Wij bieden: Uitstekend salaris, mogelijkheid tot verdienen van bonus, afwisselend werk, en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Ook voor werk op de zaterdagen hebben wij nog mensen nodig! Vereniging van Kamers van Koophandel T.a.v. dhr. drs. M. Bouts Postbus 191 3440 AD WOERDEN of per e-mail: info.auto@wk.kvk.nl Als je dit aanspreekt, kan je telefonisch reageren Bel 0172-210181 en vraag naar Wim Verhoef of Kees van Pelt Dit kan van ma. t/m za. van 7.30 tot 17.00 uur Boomkwekerij van der Starre b.v. Alfensvaart 7 2771 NM Boskoop VOOR DE SNELLE BESLISSERS HEBBEN WIJ EEN FLINKE AANWEZIGHE1DSBONUS! Als je je voor 30 mei 2001 opgeeft voor vakantie werk en minimaal 4 weken van 4 dagen per week werkt krijg je aan het eind van je periode 150,00 netto! uitgekeerd. Voor iedere week langer komt er 50,00 per week netto! bij. Dit geldt alleen voor mensen die voor half juni beginnen! Klimplantenkwekerij van der Starre is een jong dynamisch bedrijf. Wij produceren op een innovatieve manier klimplanten voor de Europese markt. Dit doen wij op drie locaties. Door het werken met teams die hun eigen verantwoordelijk heden hebben, is er bij ons personeel een grote betrokken heid bij het reilen en zeilen van ons bedrijf. Samenwerking in een verantwoorde sfeer is voor ons zeer belangrijk. Vanuit Gouda is er dagelijks vervoer naar ons bedrijf te Boskoop Vanuit Bodegraven, Boskoop en Alphen a/d Rijn zijn wij snel per (brom)fiets bereikbaar. "S, r I I I I I I Gouda Regentesseplantsoen 53 I I Wij zoeken: informatie Maak er deze vakantie werk van! Schrijf je on line in voor het betere vakantiewerk of loop binnen bij de volgende vestiging: Interesse? Bel met of schrijf naar onze afdeling Personeels zaken, t.a.v. mevrouw Gelein Belger. Voor meer informatie kunt u bellen met onze servicemanager de heer Peter van Egmond (0172-446770) of e-mailen (info@iunqheinrich,nl). U krijgt een verantwoordelijke, afwisselende en avontuurlijke functie waarbij u zelfstandig en slagvaardig opereert in het rayon Groot-Rotterdam, het rayon Westland, het rayon Alphen aan den Rijn, het rayon Utrecht of in het rayon Amsterdam. Als technicus houdt u zich bezig met onderhouds- en storingswerkzaamheden en staat u onze klanten met raad en daad bij. VERENIGING KAMERS VAN KOOPHANDEL Vakantiehulpen gevraagd! Voor de zomerperiode zoeken wij ook mensen zonder en mét diploma's. Je wilt minimaal 15 uur per week werken en meer verdienen dan met andere vakantiebaantjes. Interesse? Bel vandaag nog naar Gouwe Zorg (0182) 59 45 55. Interesse? Schrijf meteen naar De Vierstroom, Antwoordnummer 10012, 2800 VB Gouda (een postzegel plakken is niet nodig). Bellen kan ook: (0182) 594 500. Vraag vandaag nog een sollicitatieformulier aan. Voor meer informatie en een totaaloverzicht van al onze vacatures kun je ook kijken op www.vierstroom.nl. Je kunt ook solliciteren via e-mail: solliciteren@vierstroom.nl. Verzorgingshulpen B in Zevenhuizen (15 uur per week) Je doet huishoudelijk werk voor mensen die dat zelf niet kunnen. Tevens doe je lichte, persoonsge richte lichamelijke verzorging. Je bent in het bezit van diploma Helpende of een vergelijkbaar diploma. Verpleegkundigen HBO in Zevenhuizen (30-36 uur per week) Je bent verantwoordelijk voor het verpleegkundig zorgproces bij de klanten thuis. Je verricht ver- pleegtechnische handelingen en bent verantwoordelijk voor de zorgcoördinatie. Je bent in het bezit van een HBO-diploma Verpleegkundige of een vergelijkbaar diploma. Thuishulpen A in Waddinxveen en Boskoop (min. 9 uur per week) Je doet huishoudelijk werk bij mensen die dat zelf (even) niet kunnen. Hiervoor heb je geen diploma nodig; je krijgt zonodig een aanvullende interne opleiding. Verzorgenden C en D in Waddinxveen en Boskoop (20-28 uur per week) Je helpt de klanten bij hen thuis met verzorgende en/of begeleidende en lichte huishoudelijke taken. Je bent in het bezit van diploma Verzorgende of een vergelijkbaar diploma. Jungheinrich Nederland BV H.A. Lorentzweg 3 2408 AS Alphen aan den Rijn tel. 0172-446789 fax. 0172-438574 www.jungheinrich. nl (Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Werken bij De Vierstroom betekent zorg bieden aan mensen bij jou in de buurt die hulp nodig hebben. Jij benut je kwaliteiten en de klanten laten je voelen dat je gewaardeerd wordt! Samen met De Vierstroom bepaal je wanneer je wilt werken en hoeveel. Zo hou je vrije tijd over om ook nog andere leuke dingen te doen. Zoek jij een baan die flexibel in te vullen is, met volop doorgroeimogelijkheden én met een leuk salaris? Wij hebben banen voor mensen zonder en met diploma's! www.randstad.nl voor meer vacatures www.tempo-team.nl Jungheinrich Nederland BV Naast interne promoties zijn schaalvergroting en omzetgroei twee belangrijke redenen waarom wij regelmatig op zoek zijn naar gedreven mensen, die ons team willen komen versterken. Momenteel zijn wij op zoek naar klantgerichte T.k. wit kunststof TUINMEUBI LAIR o.a. 4 stoelen ronde tafel 250,-0182-584359 Tk.g door verzamelaar alles van Flipje van Tiel van de Be tuwe 0348-442175 De Vierstroom is een organisatie voor thuiszorg, ouder- en kindzorg en maatschappelijke dienstverlening. Je kunt ons vinden in: Ammerstol, Berkenwoude, Bergambacht, Bodegraven, Boskoop, Capelle a.d. IJssel, Driebruggen, Gouda, Gouderak, Haastrecht, Krimpen a.d. Lek, Krimpen a.d. IJssel, Lekkerkerk, Moerkapelle, Moordrecht, Nieuwerbrug, Nieuwerkerk a.d. IJssel, Ouderkerk a.d. IJssel, Reeuwijk, Schoonhoven, Stolwijk, Vlist, Waarder, k Waddinxveen, Woerden, Zevenhuizen. vd Starre bv Wij verwachten veel van u, maar zetten daar een meer dan evenredige prestatie tegenover. Naast een goed salaris en een modern équipement bieden wij u een uitgebreid pakket van secundaire voorwaarden aan. U hebt een MTS-opleiding doorlopen (bij voorkeur E) en bent in het bezit van rijbewijs B. Ervaring in de heftruckbranche in een pre. Zo niet, dan hebben wij daar een pasklare oplossing voor als u kunt zorgen voor een klantgerichte en flexibele instelling en tevens een uitblinker in uw vak wilt worden, dan zorgen wij dat u in ons opleidingscentrum wordt opgeleid tot een professionele vorkheftrucktechnicus. Gevr. transportfiets, moet echt stevig zijn, 0182-385665 of 382618 Tk. Knex Space Tower, groet nw. doos, van 389 nu voor /190<Tel. 0348-421859. Ijzeren wagenwiel voor in de tuin, 90 x 90 cm. 50 Tel. 06- 23790509 Tk. gevr. modelbouwtekenin- gen van visserschepen, Tel. 0348-413704. Tk. Techno vliegtuig KLM, vliegende Hollander, 50 Tel. 0172-495574. Gazelle damesfiets, 26 inch, trommelr., axa slot, z.g.st. ƒ250 Tel. 0172-215294. Gratis af te halen Batavus da mesfiets, opknapper, 0172- 509789. Gevr. 5 m. oud "kerkhofhek” met krullen, 1.50 hg. max 125 p.m. 0348-482211. Tk. zgan batavus sprint trim race fiets HFR 61 cm 10 versn. ƒ550 0172-613997 Tk. DE plaatsjesalbums ƒ10,- rond vloerkleed ƒ25,- tel. 0172- 420204. Ledikantje wit MDF izgst echt mist 1 spijl, incl. toeb. ƒ50. 0348-480391 Boekenweekgeschenk 1985, '90, '96, '99 4 voor 10 We genatlas 10 0172-414517 Tk. aanhanger met deksel, ƒ400 Prentenboeken DE 16 st. ƒ15 pst. 0348-501932. Verz. biedt hoge prijs voor oud blikken speelg. e.a. oud speelg. 0297-281492. Avondopenstelling! Als je je nu inschrijft bij Randstad Waddinxveen en je gaat 4 weken fulltime aaneengesloten aan de slag krijg je een vrijkaartje voor Indoor Kartracing Zevenhuizen. Wij hebben nu al verschillende leuke functies beschikbaar voor de zomerpe riode dus kom langs en schijfje in! Donderdag 17 en 31 mei en 7 juni zijn wij tot 19.30 uur geopend! Mocht je niet in de gelegenheid zijn om op één van de avonden te komen kun je uiteraard ook tijdens kantooruren langskomen tussen 9.00 en 17.00 uur. Informatie bij Medewerkers van de vestiging, tel. (0182) 63 06 32, Waddinxveen, Nesse 34. Klimplantenkwekerij r* Jungheinrich is het antwoord op logistieke vraagstukken. Als gerenommeerd fabrikant en leverancier van magazijntrucks, vorkheftrucks, magazijnstellingen en transport- en opslagsystemen bekleedt zij momenteel een toonaangevende positie in Nederland en Europa, met respectievelijke omzetten van 130 miljoen en 3 miljard gulden. Zowel op het gebied van advies, verkoop als serviceverlening gaat het innovatieve bedrijf heel ver voor haar relaties. Niet alle gevolgen van dien: sinds jaar en dag maakt Jungheinrich een groeispurt door die er niet om liegt: in 2000 weer 10 procent! Het hoofdkantoor van Jungheinrich is gevestigd in Hamburg en de fabrieken zijn te vinden in Duitsland, Engeland en Frankrijk. Naast Nederland en Duitsland is Jungheinrich met eigen vestigingen vertegenwoordigd in nog eens twintig andere Europese landen. Jungheinrich Nederland beschikt over een hecht team van 200 medewerkers, die een prima werksfeer hoog in het vaandel hebben staan. Binnen deze organisatie zijn volop mogelijkheden om door te groeien.

Weekblad voor Waddinxveen | 2001 | | pagina 18