notation kies voor ontwikkeling <u <v kies voor ontwikkeling o o o u dinsdag 26 maart 2002 dinsdag 26 maart 2002 welzijnswerk Groen van Prinsterersingel 52 - Gouda OFFICE ASSISTANT Rapenburg 23 - Leiden <D van 19.30 - 21.30 uur van 19.00 - 21.15 uur Automonteurs m/v MEDEWERKER M INTERNE CONTROLE/JAARREKENING •Gouda 2002... samen gezelliger Stichting Date I fiC i Personeel nodig, bel Level One Bel voor informatie (0182) 537800 (28 uur) Sociaal dienstverlener* Sociaal cultureel werker* - Specialisatie: kunst en cultuur Ook een versnelde 21+ variant Bel voor informatie (071) 5353311 Vestigingen in: Alphen aan den Rijn Katwijk Leiden Lisse Woerden H Zoetermeer PERSONEELSDIENSTEN Lisse Woerden Administratie Welzijn Techniek Vestigingen in: •Alphen aan den Rijn •Gouda Katwijk Leiden Gezondheidszorg ICT College Uiterlijke Verzorging Volwasseneneducatie Taalschool Sport en Bewegen Contractonderwijs Moordrecht zoekt Restauratiebedrijf Bart Holland b.v. constructiebankwerker/ lasser Landbouwmechanisatiebedrijf WIJNAND VERWEIJ Regionaal Opleidingen Centrum 0 v/A Regionaal Opleidingen Centrum 0 Handel Zoetermeer 36 uur per week m/v informatieavo en Geen acquisitie. Center für Automobil-Restauration Relatiebemiddeling 202 Gratis Tips UI onder: I \S?Ï n Bedrijfsadministratie (Directie)secretariaat Commercieel - Bank- en verzekeringswezen - Marketing en communicatie Sociaal-juridisch Beveiliging Helpende welzijn Sociaal pedagogisch werker 3 - Kinderopvang - Gehandicaptenzorg - Basisonderwijs Sociaal pedagogisch werker 4 - Woonbegeleiding - Activiteitenbegeleiding Praktijkopleider Bouwkunde Werktuigbouwkunde Schilderen/glaszetten Installatietechniek Motorvoertuigentechniek Elektrotechniek De gemeentelijke organisatie telt circa 60 medewerkers en wordt gevormd door de sectoren Burgerzaken en welzijn. Middelen. Ruimtelijke ontwikkeling en beheer en de stafafdeling Bestuursonder- steuning. Continue verbetering van kwaliteit en klantgerichtheid zijn belangrijke uitgangspunten binnen onze gemeentelijke organisatie. Gevoel van herkenning en uitdaging? Mail of schrijf dan een brief met CV voor donderdag 28 maart, naar Techno- lution. Als je eerst wat meer wilt weten over de functie, kun je contact opne men met Jolanda van Alphen van Human Resource Management. Je kunt natuurlijk ook een bezoek brengen aan onze website www.technolution.nl. Werktijden Technolution is op zoek naar een collega die van maandag tot en met vrijdag werkt. Het aantal uren en de werktijden zijn echter in overleg nog nader te bepalen. We bieden een mooie baan met rust voor goed vakmanschap en goede beloning in een prach tige omgeving met bijzondere colleg’s. Als je er wat voor voelt, neem dan contact op of kom langs en vraag naar Peter Baretta. Restauratiebedrijf Bart Holland in Boskoop heeft 15 personeelsleden en restaureert automobielen voor klanten uit binnen- en buitenland. Het bedrijf is wereldberoemd om de kwaliteit van het vakmanschap. Het werk is zeer afwisselend en boeiend. Het bedrijf kent diverse afdelingen. een salaris van max. 2.997,- 6.604,-) per maand, afhankelijk van ervaring en kwaliteiten (schaal 9); diverse goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder opleidings- faciliteiten, pc-privéregeling, bijdrageregeling kinderopvang, tegemoetkoming reiskosten etc. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. E. Craanen tel: (06) 533 815 33 Bodegraven. Onze klanten zijn internationale organisaties die Technolution voor namelijk inzetten bij de toepassing van nieuwe technologieën. Techno lution heeft een zeer hoge technolo gische gedrevenheid, een uitste kende werksfeer en een informele taakgerichte cultuur. Ons bedrijf telt momenteel 85 medewerkers. Alle projecten worden in ons kantoor te Gouda in kleine teams uitgevoerd. De bedrijfsfilosofie van Technolu tion is erop gericht klanten en medewerkers te behandelen met loyaliteit en respect en we achten klanttevredenheid en medewerkers- tevredenheid van essentieel belang. Technolution is een innovatief pro jectbureau in de technische auto matisering. Wij adviseren over, spe cificeren en ontwikkelen hardware en software. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorghulp Helpende Voedingsassistent Verzorgende/verzorgende I.G. Verpleegkundige Servicemedewerker ICT Medewerker beheer ICT ICT-beheerder Kapper Allround kapper Voorbereidende en ondersteunende activiteiten Mavo, havo en vwo Basiseducatie Cursussen alfabetisering Nederlands als tweede taal Basisjaar BOL 3 en 4 - Sport- en bewegingsleider - Sport- en bewegingscoördinator Opleidingen en trainingen voor bedrijven, particulieren en instellingen. Interesse in deze functie? Richt dan uw sollicitatie, binnen 2 weken na het verschijnen, aan burgemeester en wethouders van Moordrecht, Postbus 1, 2840 AA Moordrecht. gemeente Plankier 22, 2771 XL Boskoop www.bartholland.com Tel. (0172) 21 13 44 - Fax (0172) 21 83 21 STEP BY STEP SYSTEM Interesse? Bel (0182) 39 54 28 Wijnand Verweij Reeuwijk Wij zoeken een die geheel zelfstandig kan werken, zowel in de werkplaats als op locatie. E-mail: iobs@technolution.nl Tel. (0182) 59 40 00 Fax (0182) 53 97 36 Technolution bv Bezoekadres: Zuidelijk Halfrond 1 2801 DD Gouda V- ■9. Level One BV V. Tolstraat 5 2411 BP Bodegraven Tel. (0172) 65 29 29 www.levell.nl info@levell.nl open Door de groei van de opdrachten zoeken wij voor de technische afdeling talentvolle Ook is het mogelijk personeel van ons om tegen bemiddelingskosten te betrekken. Mcollege idcollege U bent onder meer mede verantwoordelijk voor het samenstellen van de jaarrekening en financiële rapportages; de krediet- en budgetbewaking; de inrichting en uitvoering van de interne controle. i Daarnaast bent u ook nog in staat om een bijdrage te leveren aan de beleidsadvise- ring op financieel gebied. Detailhandel Internationale handel en groothandel (commerciële, logistieke en managementfuncties) Voor deze functie zijn wij op zoek naar een collega met - een MBA- of vergelijkbare opleding; - met kennis van de gemeentelijke cómptabiliteitsvoorschriften en bij voorkeur kennis van gemeentelijke bedrijfsvoering; l - goede communicatieve eigenschappen en overtuigingskracht; j - gevoel voor politiek-bestuurlijke verhoudingen. Wilt u voordat u besluit te solliciteren meer weten over deze functie, dan kunt u con tact opnemen met mevrouw T. de Keyzer, hoofd van het bureau, telefoon (0182) 37 28 44. Functie-eisen Wij zijn op zoek naar een representatieve collega met een dienstverlenende instelling, die gewend is zelfstandig te werken. Bij voorkeur heb je relevante werkervaring. Daarnaast ben je initiatiefrijk en beschik je over een goede uit drukkingsvaardigheid, zowel in woord als geschrift. Naast Nederlands, beheers je ook de Engelse taal uitstekend. Word biedt voor jou geen verras singen, ervaring met Excel is een pre en je beschikt over goede contactuele eigenschappen. Op de afdeling Finance Control werken vijf collega's, een Manager Finance Control en vier parttime Office Assistants. De manager Finance Control is met name verantwoordelijk voor de uitvoering van het financiële beleid. De assistants zijn verantwoordelijk voor de boekhouding, de pro- jectadministratie, telefoon- en postbehandeling. Verder verzorgt de afde ling de verwerking van declaraties, bestelling van kantoorbenodigdheden, organisatie van cursussen en buitenlandse reizen en diverse andere secre tariële werkzaamheden. Vanwege de groei van onze organisatie zijn wij op zoek naar een collega die onze Finance Control afdeling wil komen ver sterken. Tk. grote hondemand, teddy, bruin stof, 10 Afneembaar hoes 0348-416216. T.k. 20 nieuwe PLANKEN (165 x19 x 3 cm) 35,-. Tel. 0348-417191. - duizenden ingeschrevenen - u kiest zelf - grootste kans van slagen - deskundigheid - Nederlands grootste bureau - vrijblijvende info ALPHEN a/d RIJN mevrouw Scheeres 0172-421305 GOUDA: mevrouw Coumans 0182-584764 LEIDEN: mevrouw Sibarani 071-5212830 WOERDEN e.o. mevrouw Eindhoven 0348-689273 Aangesloten Geschillencommissie www.st-date.nl COMBI, het grootste relatie- bureau voor Chr. Nederland biedt pers, bemiddeling door enthousiaste consulentes. Bij inschrijving gratis abonne ment op Solo. 0172-603702. U zoekt zelf uw partner via SOLO, hét blad voor chr. alleenstaanden? Vraag een proefnr. 5. 078-6200905. AUTOMATION TECHNOLOGY De gemeente Moordrecht, met circa 8000 inwoners, is een vooruitstrevende gemeente gelegen in het Groene Hart van Nederland. Tot de sector Middelen horen de bureaus Belastingen, Financiën, Facilitaire zaken en Systeembeheer. Het bureau Financiën bestaat uit 5 medewerkers. Arbeidsvoorwaarden Uiteraard bieden we je een compleet pakket aan arbeidsvoorwaarden, waar- - uitstekende salariëring - grote aandacht voor persoonlijke ontwikkeling door coaching - aantrekkelijke aandelenparticipatieregeling - de optie om vakantiedagen te kopen - spaarloon, premiespaarregeling - winstuitkering Wij bieden een prettige en resultaatgerichte werksfeer in een kleine gemeente met korte hiërarchische lijnen Functieprofiel Als Office Assistant ben je met name verantwoordelijk voor het zorgvuldig reviewen van zowel Nederlandse als Engelse (technische) documenten. Daarnaast ben je samen met de andere Office Assistants verantwoordelijk voor: - het verzorgen van diverse correspondentie - ontvangen van bezoekers - beantwoorden van inkomende telefoongesprekken - verzorgen van de uitgaande en binnenkomende post - agendabeheer Wij hebben een groof bestand van personeel uit Polen en Portugal die in de E.U. mogen werken. Zij zijn voor vele functies inzetbaar o.a. land- en tuinbouw - productiewerk - bouw - metaal - schilderswerkxaamheden

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 17