Anton Heiden praat niet meer als Brugman Dames Gouwestaete raken in vorm rl Turnsters TOOS door naar finale Titels voor jeugdploegen Korbis Uw Flyers dames en heren weer succesvol Interne competitie jeu de boule gestart 1 Reichard weer wedstrijd Volleybal- dames spelen uitstekende WSE mikt op derde plaats Veel lopen in de regio kampioen HSW PAGINA 27 WOENSDAG 13 MAART 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Jeugd Dames Heren Heren f' W 3. J.-? Door Bert Hertog (Foto: Artistic!Art Liesbeth van der Vis.) I De heren maken een moeilijke periode door. Afgelopen weken werd verloren en hiermee ver speelden de heren het kam pioenschap. Afgelopen zaterdag kregen de heren weer een te- streef naar een collectief, maar dit keer lagen er zes eenlingen in het water. Ik kan praten als Brugman, maar dat doe ik niet meer. Ik ben wat rustiger ge worden. In deze wedstrijden werden de afspraken niet nage komen.Je hebt in de competitie altijd wel een wedstrijd waarin het helemaal niet loopt. We moeten nu zorgen dat we niet verder wegzakken. Gouwestae te moet in de tweede klasse blijven. Als je in de derde klas se terecht komt is de beleving vaak anders. Nu wordt er nog twee keer in de week getraind, maar bij een derdeklasser ligt dat vaak anders”. Blijft Anton Heiden volgend sei zoen bij Gouwestaete? „Ik heb een gesprek gehad met het be stuur. Gouwestaete is een club met talent, bij de heren mis schien iets minder dan bij de dames. Er moet dus wat met Heren I ging op bezoek bij Dunkinn in Roelofarendsveen. De heren waren niet compleet Einduitslag 64-63.Topscoorder: Hubert Wensink met 18 pun ten. Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Artistic Art Photography, K.W. plein 2, Waddinxveen. WADDINXVEEN - De voetbalclub WSE blijft na de 0-1 overwinning op Zoeter- meer kans houden op de derde plaats op de ranglijst in de vierde klasse. Deze geeft recht om aan de na- competitie deel te nemen. De winnende treffer tegen Zoetermeer werd gescoord door Guido Hack. Namens de Waddinxveners hield doelman Rene Boekhorst de nul vast. In de vijfde klasse blijft Groeneweg kanshebber op de titel door een 0-4 over winning bij Aeolus in Rot terdam.Voor de Zevenhui zenaren scoorden Maurice Eckhardt (2) en Leon van Vliet (2). Naast koploper Kamerik, dat met 4-0 won van Oudewater, blijft ook Stolwijk kanshebber door met I -4 te winnen bij Wad dinxveen.Voor de geelzwar ten redde Rene van der Sluis de eer. In het zaterdagvoetbal is Be Fair de weg volledig kwijt. Op eigen veld werd met liefst 0-5 verloren van PPSC uit Schiedam. Bij de rust was de stand 0-2. Daarna kreeg Raymond Schijff zijn tweede gele kaart waarna Be Fair met tien man ver der moest. Moerkapelle herstelde zich door in Lin- schoten met 3-I te winnen. Voor de blauwwitten scoorden LennaertVisser, Dennis Jager en Edwin Zui- erveld na een pass van Vis ser. Het programma voor zater dag 13 maart: Be Fair-De Zwervers, Moerkapelle- SDV, zondag I4 maart: Fo rum Sport-WSE, Groene- weg-Oudewater, Waddinxveen-Gouderak. GOUDA/WADDINXVEEN - De atleten kunnen in de komende weken hun hart ophalen. Naast de Reeuwijk- se Plassen loop op zaterdag 16 maart staan er veel weg wedstrijden op het program ma. Het programma is: zon dag 24 maart De tien van Roodenburg in Lekkerkerk, 10 km met start om 11 uur in het Loetbos, zaterdag 30 maart 17de Midden Holland- loop in Bodegraven, afstan den 0.6 km tot 21 km, start vanaf 13.15 uur vanaf Dro- nenplein, zondag 31 maart Polderloop in Hazerswoude, starttijd halve marathon, 15 en 10 km om 1115 uur van af clubhuis Hazerswoudse Boys, zaterdag 6 april: 29ste SNS Bank Parkloop in Schoonhoven: 20 km voor senioren en veteranen om 13.30 uur vanaf Stormbaan, daarna prestatielopen 1500 en 5000 meter om I4.30 uur en 10 km om 15.30 uur, za terdag 13 aprikVan Hessen Hoogeveenenloop in Nieu- werkerk aan den IJssel, start 2 km 11 uur, 5 en I0 km 11.45 uur vanaf bedrijfspand Hoogeveenenweg 115 in Nieuwerkerk aan den IJssel. WADDINXVEEN - Voor de 25e keer in zijn hengelloop- baan is M. Reichard kam pioen van de Hengelsport- vereniging Waddinxveen (HSW) geworden. Na een aantal jaren van ’net niet’, lukte het deze (winter)competitie wel. Weliswaar moet er nog één wedstrijd gevist worden, maar aan het puntentotaal van Reichard kan niemand van de deelnemers meer komen. De negende wedstrijd van de wintercompetitie werd gevist in de Haarlemmer Ringvaart nabij Aalsmeer. De vangst was goed. Der tien deelnemers vingen in totaal 54 kilo witvis, hoofd zakelijk brasem. De uitslag was als volgt: IW. Hout man 15.800 gram, 2. M. Rei chard 10.450 gr, 3. F. van Steenderen 9.250 gr, 4. H. Kraan 5.670 gr, 5. J.Verhoef 3.840 gr. De stand aan de kop, na aftrek van de twee slechtste wedstrijden, is als volgt: IM. Reichard 15 punten, 2. J. van Elswijk 31 ptn, 3.A. van Leeuwen 37 ptn, 4. R. Poldervaart 38 ptn, 5. F. van Steenderen 39 ptn. De tiende wedstrijd wordt a.s. zaterdag gevist in het Amsterdam-Rijnkanaal. Vertrek vanaf het station NS om 06.30 uur. de jeugd gebeuren. Daar wil ik graag bij helpen. Over een paar weken komen we weer bij el kaar.” Geen ambities om bij een hoger spelende club aan de slag gegaan? Heiden: „Ik zou graag nog eens een hoofdklasseclub willen trainen. Vorig jaar had ik contact met LZ’86 in Leiden en daarna met Brandenburg in Bilthoven waar Jan Middendorp nu de dames traint. Het moet ook weer niet te ver van Zoe termeer af zijn”. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Afgelopen zaterdag mochten de Bondsteams van Zwem Poloclub Gouwestaete weer vol aan de bak. Dames I ging op bezoek bij Lumio het Ravijn in Nijverdal en won met 10-5. He ren I speelden gelijk tegen sz Vlaardingen. Dames 2 kende geen problemen met Livio uit Aalten en won met 9-2. Heren 2 was kansloos tegen Vivax en verloor met I0-2. 26.200 wat goed was voor de 24e plaats.Bij de Senioren werd Nelleke I5e met een puntento taal van 28.825. In de klasse In stap deden voor TOOS nog vier turnsters mee, Ingeborg Droge, Tessa Gutker, Carmen Venema en Desiree den Ou den. Ingeborg kwam met een puntentotaal van 30.650 net 0.025 punt tekort om zich rechtstreeks te plaatsen voor de finale. Zij eindigde op de 23e plaats. Ook Carmen, Desi ree en Tessa wisten zich niet rechtstreeks te plaatsen. Car men en Desiree hadden bei den een totaal van 29.475, een 27128e plaats. Tessa werd 29e met een totaal van 29.450 pun ten. Deze turnsters krijgen een herkansing op 6 april om zich Meisjes Aspiranten I had alleen de eerste helft moeite met de tegenstander Zoebas (14-14), in de tweede helft waren de Waddinxveense meisjes een klasse beter en werd de tegen stander overspeeld. Uitslag 61 - 38. Topscoorder: Kim Moons met 24 punten. Jongens Benjamins 2 behaalde bijna de eerste overwinning. De eerste periode werd met 8 punten verschil verloren (0-8), maar de jongens vochten in de tweede periode goed terug en werd de stand 6-8. De derde periode ging weer naar Gras shoppers met 2-7. De vierde periode werden alle krachten verzameld en via 6-2 kwam men nog aardig terug. Uitslag 14-17.Topscoorder: Marvin v.d. Toom met 8 punten. Jongens Aspiranten 2 verloor in een hele spannende wedstrijd in de laatste seconde met 44- 46. Topscoorder: Sander de Vries met 14 punten. Meisjes Junioren I tegen Sprin gers was een wedstrijd met twee gezichten. De eerste helft domineerde Springers en nam een 19-29 voorsprong, maar de tweede helft was voor Flyers. De opgelopen achterstand werd echter maar voor een ge deelte goed gemaakt. Uitslag 47-54. Topscoorder: Marloes Buijtenhek met 11 punten. A.s. vrijdagavond 15 maart in de Duikelaar om 21.00 uur He ren I tegen DAS. Zaterdag 16 maart om 19.00 uur Dames 2 tegen Jumpers. Dijken) 5-4-83; 4.Le Bon Cou rage I 5-3-91; 5.Waddinxveen l(lmca Matla/Herman Ver- waal/Barend en Corrie Mon- ster/Alex van Ofwegen en Leen Roos) 5-2-69; 6.Les Francophi les I (Rotterdam) 5-1-38 7.Maasstad 2 5-1-36 en 8.Wad dinxveen 2 (Ben Sas/Toon van deVelde/Edward enThea Sprin- ger/Hans van Woudenberg en Jan Joziasse) 5-0-30. De eerstvolgende wedstrijd in deze reeks is op 16 maart in Vlaardingen. Ook het interne Clubkampioenschap voor tri pletten is van start gegaan. In deze competitie, waaraan 13 WADDINXVEEN - In de laat ste rondes van de zaalcompeti- tie staan er voor de senioren- ploegen van Korbis geen kampioenschappen of degrada ties op het spel. Korbis I,twee de op de ranglijst, verloor de laatste wedstrijd met 16-15 van de nummer drie:Ventura Sport uit Strijen. In de sporthal de Dreef kwam Korbis 3 sterk voor de dag tegen NIO 4 (uit Rotterdam), hetgeen resulteer de in een 19-11 overwinning. Korbis 5 tenslotte moest toe- De dames spelen dit seizoen zeer wisselend, maar gezegd moet worden dat het team van trainer/coach Jim van Es de laatste weken een stijgende lijn vertoont en zeker nog niet uit geschakeld is voor de hoge eindklassering.Afgelopen zater dag tegen Lumio het Ravijn in Nijverdal moesten de dames flink aan de bak. Een uitwed strijd in Nijverdal is altijd een lastige wedstrijd. Gouwestaete begon behoudend en goed ver dedigend. Zo werden een vier tal overtal-situaties van Lumio het Ravijn gekeerd. In deze pe riode was het alleen Petra Meerdink die tot scoren kon komen. Met een l-l tussen- WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag hebben de turnsters Dianne Teunisse, Marleen Hei- kens, José Droge en Nelleke Droge van de Waddinxveense Jazzdans Turnvereniging TOOS zich rechtstreeks weten te plaatsen voor de finale van het Nederlands kampioenschap turnen op NWS-niveau. Bij de Pupillen-2 draaide Dian ne een prima wedstrijd. Met een puntentotaal van 30.225 eindigde ze op een 16e plaats. Bij de Junioren lieten Marleen en José ook een goede wed strijd zien. Marleen turnde zich naar een 16e plaats met een puntentotaal van 27.450. On danks een lichte blessure van José wist zij zich toch te plaat sen met een puntentotaal van via een play-off wedstrijd zich alsnog te plaatsen voor de fi nale. Ook in de turncompetitie kwam TOOS dit weekend in ac tie. In poule 4 eindigden de turnsters Nicole van de Stou- we, Serena Jansen, Caroline Flohil, Brenda Blom, Tiffany Smit en Leonie Heikens op een 2e plaats met een puntentotaal van 130.70 Eerste in de poule werd Pro Patria (135.60) Derde werd Excelsior (124.55) en op de vierde plaats eindigde Mobilee (117.20) Nicole eindigde voor de twee de keer in de competitie op een Ie plaats met een punten totaal van 35.50. Brende eindig de op de 5e plaats met 32.50 punten. teams deelnemen, zijn inmid dels vier wedstrijden gespeeld en de stand is: I .Toos Wubben/Hans Camme- raat/Roy Hulskamp 4-3-16+; 2.lmca Matla/Corrie Mon- ster.Hanna de Wilde 4-3-14+; 3.Nel Oudijk/Wim van Bockom Maas/Norbert Schifferling 4-3- I2+; 4.Peter Rubeling/Ton en Jopy Hulskamp 4-3-12+; 5.An- dries Roos/Wout Versluis/Elly Nieuwland 4-3-9+. De overige teams hebben minder winst- partijen. De wedstrijden wor den gespeeld op dinsdagavond op ons complex aan de A.Thijmlaan. kenen dat alle kansen op het kampioenschap verkeken zou den zijn. In deze periode was het wederom Peter van Ber- genhenegouwe die wist te sco ren, maar sz Vlaardingen gaf zich zeker niet gewonnen. Met nog 40 seconde te spelen was het Gouwestaete die tegen een 6- 7 achterstand aan keek. Rou- tenier Mark Mommers bleef koel en schoot net voor tijd de 7- 7 binnen, een terechte uit slag. Gouwestaete is wel uitgescha keld voor het kampioenschap, maar liet het aanwezige publiek zien dat ze nog wel in staat zijn om een leuke pot waterpolo neer te zetten. Programma zaterdag 16 maart uit: 17.50 uur dames I: GZC DONK 2 - Gouwestaete 2in Gouda (De Tobbe), 19.15 uur heren 2: Bright-DAW 2 - Gouwestaete 2 in Hoorn (Hoornse Vaart), 20.00 uur heren IBright-DAW I - Gouwestaete I in Hoorn (Hoornse Vaart). Programma zondag 17 maart 2002 in Gouwebad ’de Sniep’: 16.30 uur dames I: Gouwesta ete I - ZVW-Nereus I uit Zaandam (De Slag 2). en hadden geen goed gevoel over deze wedstrijd. Dat er in de sport vaak verrassingen zijn bleek deze avond. Er stonden gelijkwaardige teams in het veld, waarbij Dun kinn toch steeds een voor sprong had. De eerste periode werd 18-17. In de tweede pe riode liepen de gastheren iets verder uit via een 16-10 score. Na de pauze was bij Flyers het scoren wat beter verzorgd en dit resulteerde er in dat de ach terstand iets werd ingelopen (8-12). In de vierde periode ging de spanning een woordje meespreken en in de negende minuut, bij een stand van 52-47, bleek Flyers nog over verbor gen krachten te beschikken en wat niemand meer voor moge lijk gehouden had, gebeurde. Zes punten op rij en de winst 52-53 was een feit. Topscoor der: Derk Deenik met 14 pun ten. Jongens Aspiranten I ging vanaf het begin van de wedstrijd te gen Jumpers voor de honderd punten. Een ruststand van 58- 18 gaf goede hoop dat deze be reikt zouden worden en bij het eindsignaal was de uitslag 126- 26. Topscoorder: Reinier God- dijn met 35 punten. Heren 2 had grote moeite met Luba Zoeterwoude. Beide teams waren volledig aan el kaar gewaagd. Geen van de ploegen slaagde erin om een beslissende voorsprong te ne men. Ruststand was 27-26. De tweede helft eindigde in 28-29, gelijke stand en dus verlengen. Hierin gaf de betere conditie van Flyers de doorslag alhoe wel Luba Zoeterwoude met een driepunter in de laatste se conde nog heel dichtbij kwam. WADDINXVEEN - Anton Hei den heeft iets met Gouwestae te. Dit seizoen is de vroegere polo-international voor de der de keer trainer bij de Waddinx veense waterpoloclub. Ooit was de Zoetermeerder trai ner/coach van de mannen van het Goudse DONK. Daarna trainde hij twee jaar de jeugd van Gouwestaete, vervolgens bijna twee jaar de mannen en vorige zomer keerde hij na drie seizoenen bij VWZ terug om opnieuw het eerste mannen team onder zijn hoede te ne men. „Ik heb iets met Gouwe staete of De Gouwe zoals de club voorheen heette”, zegt An- ton Heiden. „Op de nieuwjaarsre ceptie zag ik Piet de Graaff, de vroe- gere voorzitter. Met hem maakte als kennis toen ik als 16-jarige jongen bij ZPB in Barendrecht speelde. Mijn eerste trainer was Gerard van der Kolk, de international die kort geleden is op 58-jarige leeftijd is overleden. Van der Kolk is trainer in Nijverdal en Zoetermeer geweest. Heeft onder meer de dames van GZC getraind. Hij heeft mij ooit als badmeester naar Zoe termeer gehaald. Ik ben nu be drijfsleider in het zwembad Het Keerpunt in het Van Tuylpark.” Vier jaar geleden degradeerde Gouwestaete naar de tweede klasse. De afgelopen twee sei zoenen onder leiding van de Bodegraver Maarten Schouten slaagde de Waddinxveense club, die deze zomer 75 jaar bestaat, er niet in om het ver loren gegane terrein te herwin- stand sloten beide ploegen de eerste periode af. Ook in de tweede periode hielden beide ploegen elkaar in evenwicht. Hanneke Kappen zorgde voor het enige doelpunt van Gouwe staete. Met een 2-2 tussenstand halverwege de wedstrijd begon de spanning op te lopen. De derde periode bracht de ommekeer in de wedstrijd. Drie doelpunten van Sandra Berckenkamp en doelpunten van Mirjam Overdam, Ellen van der Weijden en Kim Midden dorp zetten Gouwestaete op een comfortabele 8-4 voor sprong. De laatste periode was een formaliteit. Lumio het Ra vijn geloofde er niet meer in. Petra Meerdink mocht de eind stand bepalen op 10-5. Een keurige overwinning voor de dames, die in het totaal 13 overtal-situaties tegen kreeg tegenover 5 voor Gouwestae te. genstander van formaat, sz Vlaardingen, op bezoek. Zon der een drietal basisspelers; Marc Faber (geblesseerd), Je roen van Tol (vakantie), Eric van Wijland (griep) was de ploeg van trainer/coach Anton Hei den gewaarschuwd. Gouwesta ete begon geconcentreerd aan de wedstrijd. Peter van Bergen- henegouwe en Remko Over dam zetten hun ploeg op een 2-1 voorsprong in de eerste periode. Al snel bleek dat beide ploegen zeer aan elkaar ge waagd waren. Hierdoor bleef het spannend tot aan het ein de van de wedstrijd. In de tweede periode waren het Wouter Steller en Remko Overdam die Gouwestaete goed in de race hielden. Met een tussenstand van 4-3 gingen de heren optimistisch de derde periode in. In deze periode was het sz Vlaardingen die in deze periode meer grip op de wedstrijd kreeg. Peter van Bergenhenegouwe wist nog te scoren, maar de bezoekers kwamen voor het eerst langs zij. Met een 5-5 tussenstand gingen beide ploegen de laatste periode in. Beide ploegen speelden duidelijk op de winst, verlies zou immers direct bete- Tegen De Futen speelde Gou westaete zonder de routinier Marc Faber, die door een schouderblessure niet kon meedoen. Zonder Faber leek Gouwestaete aangeschoten wild voor De Futen. De be geestering ontbrak en de nu merieke meerderheden wer den niet benut. De aanwijzingen van Anton Heiden kwamen niet aan. Heiden: „Ik nen. Dat zal ook dit seizoen moeilijk worden. Voor de start van de competitie raakte Gou westaete Mike Middendorp en Paul Verwey, die beiden in het Nederlands jeugdteam spelen, kwijt aan hoofdklasser ZPB. Heiden: „Ik kan me hun keus wel voorstellen. Als je in het waterpolo wat wil bereiken dan moet je naar een hoofd klasser. Dat is beter voor hun ontwikkeling. Voor Gouwestae te is het natuurlijk jammer om dat daarmee de aanwas vanuit de jeugd stagneert. Ik heb de beschikking over een smalle se lectie. Gelukkig zijn Peter van Bergen Henegouwen van VWZ, die met mij meeging, en Erik van Wijland van Barra st cuda uit Nieuwer- kerk aan den IJssel 1 er bij gekomen. Ik ben nu bezig om met twee jonge spelers in het twee- de team in te passen. De meeste spelers poloën al weer zo’n tien het eerste team.” De eerste helft van de compe titie viel niet tegen.Voor de uit wedstrijd tegen concurrent Kempvis in Spijkenisse had Gouwestaete zelfs de leiding in de afdeling. Deze wedstrijd ging echter met 7-6 verloren waarna Gouwe staete in eigen bad volslagen kansloos met 14-7 kopje onder ging tegen middenmoter De Futen uit Amstelveen. Heiden: „Tegen Kempvis kwamen we na 5-3 voor Kempvis terug tot 5- 5. Daarna hadden we het af moeten maken. Eigenlijk had het 6-4 moeten zijn. De polo- intelligentie is minder gewor den. Er worden elementaire fouten gemaakt.” WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Keu kencentrum/ Waddinxveen BeFair speelde een afgelo pen zaterdag een goede thuiswedstrijd. Zonder de geblesseerde buitenspeel ster Angela Hunink wonnen ze met 3-1 tegen Vives uit IJsselstein die twee plaatsen in de competitie boven Be Fair stond. In de eerste set won Keu- kencentrum/Waddinxveen BeFair met een nipt verschil van 28-26. Het was een spannende strijd en mede door de goede aanvallen en blokkeringen van Sandra v/d Berg, een grote wilskracht en het meeste uithoudings vermogen wist Keukencen- trum/Waddinxveen BeFair de set naar zich toe te trekken. Dit was de grootste ver dienste van de wedstrijd, want Vives had een grote tik te verwerken. In eerste instantie ging de tweede set gelijk op, maar Rowena Hehanussa wist op een gegeven moment het blok van de tegenstandster dusdanig te ontwijken dat ze achter elkaar de punten scoorde met haar buiten- aanval. De tweede set ging ook naar BeFair met 25-20. In de derde set kwam Vives niet meer aan bod. Niets lukte meer en bij Keuken- centrum/Waddinxveen Be- fair ging het alleen maar be ter. Keukencentrum/Waddinx- veen BeFair pakte de set- winst met 25-17. De vierde set liep heel an ders dan werd verwacht, Keukencentrum/Waddinx- veen Befair had tot haar verbazing 4 punten op zak en liet een volle punten- winst liggen.Vives realiseer de zich dat zij een punt konden redden en ging weer beter spelen. Zij won nen de laatste set dan ook met 25-14. Maar uiteindelijk werd het een 3-1 overwinning voor Keukencentrum/Waddinx- veen BeFair en heeft het vertrouwen in het team van coach Kelatow zijn vruch ten afgeworpen. WADDINXVEEN - Zowel Da mes I als Heren I van de Flyers wisten dit weekend de winst te pakken. Ook was er winst voor Heren 2, Meisjes Aspiranten I. Jongens Aspiranten I behaalde een monsterzege. Jongens Aspi ranten 2 verloor nipt. Verder was er verlies voor Meisjes Ju nioren I, Jongens Kadetten 2 en Jongens Benjamins 2. Dames I speelde een goede wedstrijd. Vooral de inzet was bewonderenswaardig. De start was voor Flyers. Grasshoppers uit Katwijk vond geen enkel middel om de Waddinxveense dames van het scoren af te houden en de eerste periode gaf een 18-9 voorsprong. In de tweede periode raakten de da mes in een dipje en de voor sprong slonk als sneeuw voor de zon. De ruststand was 28- 28. In de derde periode kwam Flyers weer op voorsprong, maar Grasshoppers knokte te rug en wist deze periode met 16-19 op zijn naam te brengen. De vierde periode was volledig voor de thuisploeg. Alsof de wedstrijd pas begon zo fanatiek gingen de Waddinxveense da mes van start en Grasshoppers werd totaal van het veld ge speeld. Verdedigend klopte het en de aanvallen werden perfect afgemaakt. De gasten werden van het kastje naar de muur ge stuurd en toen het eindsignaal klonk gaf de periode een uitslag van 37-7 De eindscore werd 81-54. Topscoorder: Anita van Unen met 28 punten. Anton Heiden keerde dit seizoen terug als trainer van Gouwestaete. Zijn doel is om meer jeugd naar de selectie te halen. WADDINXVEEN - Het is eni ge tijd stil geweest op het jeu de boules front, maar onlangs zijn de interne competities weer van start gegaan. Ook ex tern zijn teams de laatste tijd actief geweest in de Winter Club Competitie voor zestallen van de afdeling. Deze competi tie wordt over zevenwedstrijd- dagen verspeeld en inmiddels zijn er vijf afgewerkt. De stand is: I.Le Bon Courage 2(Hoek van Holland) 5-5-101; 2.Maas- stad I (Rotterdam) 5-4-92; 3.Waddinxveen 3 (Wout Ver sluis/Elly Nieuwland/Andries Roos/ Rob, Ron en Fred van zien hoe Ventura Sport 5 er met de punten vandoor ging: 11-21. Bij de jeugdploegen van Korbis deed een aantal teams een gooi naar het kampioenschap. De B2 en de B3, beiden al als kam pioenen gehuldigd, behielden de ongeslagen status. Er werd respectievelijk met 5-3 en 4-8 gewonnen van Merwede en Trekvogels. De BI sloot haar competitie af met een 8-12 overwinning op KOAG. De E2 hield één punt over aan de wedstrijd tegen Gemini: 2-2. De Fl sleepte met gemak het kampioenschap binnen. Nieu werkerk werd simpel met 10-2 verslagen. DeWI en deW2 speelden ook tegen Nieuwerkerk. De Wl won verdiend met 2-0. De wedstrijd van de W2 liep ech ter uit op een regelrechte te leurstelling. Er werd met 0-9 verloren, waarmee het kam pioenschap zo goed als zeker is verspeeld. dg

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 27