Mulder Mannenmode presenteert: Voorj aarscollectie 2002 Melka fl rj Paaseitjes, paasbroodjes, paashazen, paasstol, paastaart, paasgebakjes, je kan het zo gek niet bedenken of Partyser- vice/banketbakkerij Van den Berg heeft het in haar vitrine liggen. Alles wat bij een paasontbijt hoort, is er te krijgen. „We zijn dan ook al vanaf januari in een paasstemming", vertelt Francesca van den Berg, één van de familieleden die de bakkerij runt. Een heel populair paasproduct zijn de chocoladepaaseitjes. Twee maanden voor het paasweekend zijn die al te verkrij gen. „Naast het standaard assortiment, maken we in onze eigen chocolaterie ook nog chocolade-eitjes met bijzondere smaken vertelt Francesca. „Van likeur- tot fruitsmaken én met een bijzonder kleurtje. Neem het paaseitje met sinaas- appelsmaak, die is oranje!" De liefhebber van het traditio nele paaseitje kan er natuurlijk ook terecht voor het witte melk- en pure chocolade eitje. Chocolade is dus een echte specialiteit bij Van den Berg. Al in januari wordt een start gemaakt met de grote chocolade- paashazen, u kent ze wel, die met een strik en een pak bijna te mooi zijn om op te eten. Variërend in maten zijn het leuke cadeautjes. „We verkopen ze dan ook veel", weet Francesca. De grootste is rond de 50 centimeter, en kost 15,75 euro. Binnen de paasbroden is het de paasstol die heel traditio neel is. Het broodje gevuld met spijs wordt al jaren door vele mensen tijdens het ontbijt gegeten. Daarnaast wil Par tyservice/bakkerij Van den Berg elk jaar weer een ander soort broodje brengen. „Daarom hebben we nu ook brood jes in de vorm van een kuiken of een haas. We hebben er zelfs één met een gekookt ei erin. En natuurlijk de mini- paasstolletjes voor één persoon, die hebben we ook", gaat Francesca verder. De taart- en gebak liefhebbers kunnen ook niet aan Pasen voorbij gaan, daarvoor heeft de bakkerij taarten in de vorm van eieren, met een marsepeinen bovenkant in de kleur geel met bloemetjes. „Ook met speciale wensen hebben we ervaring, dus daar kunnen mensen ons altijd over benaderen." De broodjes, chocoladehazen en taarten kunnen wor- den besteld bij Partyservice bakkerij Van den Berg, tel. 0182-612044. -- X,* - 1 "■fK KJ FT/ STATE ART Van chocoladehazen tot kuikenbroodjes L 1 MODERN CLASSICS MENSWEAR

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 15