TENNISKLEDING PASSAGE 218 WADDINXVEEN 19,95 13,98 TENNISBALLEN 120,- TENNIS RUGZAKKEN l Super handig! TENNISSCHOENEN (0182) 61 76 97 I 64,95 18,- 89,95 R Mexx - Luhta - Esprit Sport Nike - Adidas - Rucanor ■F Aanbieding F 3 Penn blikken halen 2 betalen van 119,95 nu I Lekker combineren met frisse kleuren is de trend, met de mooiste merken! Beginnersracket Copper Ace van 89,95 nu Kinderracket Jr. Power diverse lengtes nu: Nu vanaf van 20,97 voor Uw oude bal is geld waard! U kunt net zoveel tennisballen inleveren als u koopt en krijgt daarvoor 0,50 ct per bal retour. Recreatieracket Destiny GR.265 In 5 modellen diverse kleuren Nieuw Adidas Clima Tennis zorgt voor een optimaal ademend vermo gen en afvoer van transpiratie. Het mag allemaal wat luxer op de Paasdagen. En dat begint al met het ontbijt en de brunch. Speciale broodjes met een luxe soort beleg, een borrelhapje in de middag, een lekker diner met het gezin, familie of vrienden en een kaasplankje of bon bon bij de kof fie toe. De Kaashakker in de Passage heeft er speciaal het assortiment op aangepast. Neem de kaasafdeling, daar liggen naast het gewone assortiment, ook extra speciale kaassoorten. „We hebben rauw melkse soorten uit Frankrijk bijvoorbeeld", zo vertelt P. Baelde, eigenaar van de Kaashakker. „Daarbij is de melk niet langdurig verhit geweest en daarmee krijg je een kaasje met een extra smaak, voller van smaak zou ik zeg gen." Maar ook de nootjes mogen wat luxer dan anders. Dit keer geen pinda's, maar een rijk gevulde paasmix met macadamia's uit Australië. „Die verkopen we in Neder land nu een jaar of vijf zes en zit qua smaak tussen de cashewnoot en de pistachenoot in. Typisch Australische en erg lekker", weet Baelde. Ook de bon bon toonbank is in paassferen gehuld. Daar liggen diverse bon bons met de vormen en kleuren die bij deze feestdag horen. Lekker voor bij de borrel of de koffie na het diner. Of wat dacht u van een paaspaté? „Die is bereid met lamsvlees, heel toepasselijk dus. Natuurlijk hebben we ook het traditionele boter- schaapje." Van ontbijt toto brunch, van borrelhapje tot diner, de Kaashakker is er helemaal in thuis. Ook zijn er leuke paasaanbiedingen. En met tien jaar ervaring is de voorraad goed op peil, dus u hoeft de winkel alleen maar te bezoeken’ B'j 1 paap^ tennisschoenen so^aPrn^Ucanor soKken cadeau! Poelier Martens is een speciaalzaak in kip, wild en gevogelte en Indische rijsttafelartikelen. Niet zo vreemd dus dat ook deze winkel in het teken van de Paasdagen staat! Want speciaal voor deze feestelijke dag heeft poelier Martens diverse salades samengesteld. Neem de kipsalade, de scharrelsalade met ei krieltjes en ui, de brunchsalade of romige ei-bieslooksalade. Lekker voor bij de brunch of op een toostje! Ook liggen er boterkippetjes in de schappen, net als gerookte kipfilet, diverse vleeswaren en kwarteleieren. Voor het paasdiner heeft Poelier Martens diverse mogelijkheden. Is Pasen niet een mooie gele genheid om een gourmet of fondue op tafel te zetten? Martens stelt gourmet- of fondue scho tels samen, met onder meer kip, wild en kalkoen. Voor de liefhebbers van traditionele vlees soorten is er de kip- of een rollade in de braadzaak. De fijnproevers kunnen aan de slag met hertenbiefstuk, struisvo- f gelbiefstuk, eendenfilet, parelhoen en konijn. Gaat u met familie of vrienden borrelen? Ook daar voor kunt u bij poelier Martens terecht, voor smake lijke hot wings, borrelboutjes of de welbekende drum sticks. Ook een lekker stukje kip-grillworst smaakt goed als tussendoortje. Al deze hapjes zijn al gegrild en zijn dus kant en klaar voor de borreltafel’ J ik ENNI J 1 Kip, wild en gevogelte op de paastafel Paasdagen gehuld in luxe VERZIJL sport tw ij

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 17