n I de pater makelaardij 3 vrijstaande woningen aan de ^gtverdans te 'Bosfaop iO WWW II Situaties o fiets: W!J- i.J 1 ƒ11 ...iïl i|| niociwbouwproject I RB -- Ui «i Waddinxveen Kerkweg Oost 224, tel. (0182) 613822, fax (0182) 611118, e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop Zijde 6, tel. (0172) 215409, fax (0172) 210389, e-mail boskoop@depater.nl d e p a t who® n. .ti. 4 Kievitdreef 51 Waddinxveen Machtelderf 18 Waddinxveen Centauri 17 Waddinxveen Meteorenweg 60 Waddinxveen Anna van Saksenstraat 7 Waddinxveen Sterrenlaan 17 Waddinxveen Linnaeusweg 47 Boskoop JL Machtelderf 9 Waddinxveen Goudse Rijweg 350 Boskoop Jan Willem Frisoweg 66 Waddinxveen Akkerwinde 28 Waddinxveen Kon. Wilhelminasingel 68 Waddinxveen Zuidkade 220 Waddinxveen Burg. Trooststraat 74 Waddinxveen Roosje Voshoeve 55 Waddinxveen Oranjelaan 30/30a Waddinxveen Ritzema Bosstraat 10 Boskoop Prinses Beatrixlaan 47 Waddinxveen Oostpolderweg 90 Waddinxveen Oostpolderweg 92 Waddinxveen Woordeinde 267 Boskoop Vondellaan 5 Waddinxveen Torenpad 132 Boskoop Tuinfluiter 4 Boskoop Zuidplaslaan 440 Waddinxveen Zijde 270 Boskoop Bosdreef 2 te Boskoop Nieuwstraat 108 Boskoop Stationsstraat 41 Waddinxveen Spireaweide 17 Waddinxveen Sterrenlaan 46 Waddinxveen Weegbree 48 Boskoop I f Centraal gesit. verrassende eengezinswoning met uitgebouwde woonkeuken en berging en achtertuin op het oosten. Deze sfeervolle eenge zinswoning is gebouwd in ca. 1979 op ca. 150 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 265 m3. Ind.: entree/hal. Modem betegeld toilet met fon tein. Woonkamer met trapkast, mog. v. een open haard en schuifpui naar de aangebouwde plan tenkas c.q. serre. De keuken is gerealiseerd in de uitbouw (ca. 1994). Keukeninr. compl. met div. inb.app.. De riante inpandige berging/bijkeuken is ook buitenom bereikbaar d.m.v. dubbele opensi. deuren. 1e Verd.: overloop met C.V.-ruimte met Vaillant C.V.-combiketel (2000). 2 slaapkamers. Modem afgewerkte badkamer compl. met bad, wastafelmeubel, sep. douche en a.w.. Bijz.: even tueel te koop met garagebox v.v. stalen kantel- deur. Vraagprijs garagebox 22.235,--. Opl. i.o.. Vraagprijs: 174.000,k.k. Modern, gunstig gesit. 3-kamerapp. op de 1e woonlaag in een recent gebouwd appartemen tencomplex met lift en inpandige berging op de beg. grond met bergvliering. Ind.: hal met garde- robenis. L-vormige, zonnige woonkamer met fraai uitzicht op het winkelpleintje. Open keuken met aansl. een bijkeuken met opstelplaats voor de C.V.-combiketel en de wasmachine. Via de hal bereikt u de modem betegelde toiletruimte en de riante badkamer met douche en wastafel. De 2 slaapkamers bevinden zich aan de achterzijde. Bijz.: woonopp. ca. 90 m2. Bouwjaar ca. 1992. Div. winkels gesit. op de begane grond. Scholen, openbaar vervoer e.d. in de directe nabijheid. Voldoende parkeergelegenheid. Voorschot servi cekosten ca. 113,-- per maand. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 164.000,— k.k. Goed onderhouden eengezinswoning met vrij uit zicht aan de voorzijde en gesit. nabij winkels en openbaar vervoer. Ind.: entree met garderobe- kast, kelderkast en toilet. Woonkamer met open haard, dubbele beglazing aan de voor- en achter zijde. Semi open keuken met lichte recent ver nieuwde in L-vorm opgestelde inr. compl. met div. inb.app.. Vanuit de keuken is de op het westen gelegen achtertuin bereikbaar. 1e Verd.: overloop met vaste kast. Badkamer met douche en wasta fel. 2 slaapkamers (voorheen 3 (drie)). De ouder- slaapkamer is v.v. vaste kasten. 2e Verd.: bereik baar d.m.v. vaste trap. Hier staat de C.V.-combi ketel opgesteld. De zolder biedt de mogelijkheid voor het creëren van een slaapkamer. Bijz.: ste nen berging in de achtertuin. Bouwjaar ca. 1964. Grondopp. ca. 129 m2. Inhoud ca. 300 m3. Gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 180.000,— k.k. Op fraaie locatie gelegen eengezinswoning met verzorgde achtertuin en in de directe nabijheid van winkels, scholen en openbaar vervoer. Dit goed onderhouden woonhuis is gebouwd in ca. 1968 op ca. 123 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 300 m3. Ind.: ruime entree/hal met meterkast. Licht betegeld toilet. Woonkamer (type doorzon) v.v. een laminaatvloer, spachtelputz wanden en dubbel glas. Dichte keuken met lichte keukeninr. (1996) v.v. div. inb.app.. Deur naar de tuin gesit. op het noordwesten en v.v. fraaie sier bestrating. Stenen schuur met water en elektra. 1e Verd.: overloop. Vaste kast met a.w.. 3 slaap kamers, waarvan 2 v.v. vaste kasten. Tot aan het plafond licht betegelde doucheruimte met douche en wastafelmeubel. 2e Verd.: bereikbaar d.m.v. een hardhouten trap. Ruime voorzolder met opstelplaats voor de Vaillant C.V.-combiketel en bergruimte achter de knieschotten.' Fraai afge werkte zolderkamer v.v. dakkapel (1999) en vol doende bergruimte. Bijz.: deze woning met vrij uitzicht aan de voorzijde is geheel v.v. dubbel glas en dakisolatie. Een bezichtiging van dit woonhuis is zeer zeker de moeite waard. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 189.000,— k.k. In de woonwijk "De Zuidplas" gelegen riante twee-onder-een-kap-woning met voor- en achter tuin en garage, gesit. op loopafst. van winkels, scholen, openbaar vervoer en sportaccommoda ties. De woning is prachtig gelegen aan een plantsoen op ca. 203 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 550 m3. Ind.: entree/hal. Toilet met fontein. Riante L-vormige woonkamer, opp. ca. 40 m2, v.v. een schuifpui, convectorput, metalen open haard als zgn. voorzethaard en kast. Open keuken met een in L-vorm opgestelde lichtkleuri ge inr. compl. met div. inb.app.. Bijkeuken met aansl. v. div. wasapp. en een deur naar de tuin. Via de bijkeuken is ook de inpandige garage met kanteldeur en loopdeur bereikbaar. 1e Verd.: overloop. 5 ruime slaapkamers, allen v.v. hard houten kozijnen en dubbel glas. Badkamer met wastafel, inbouwcloset, ligbad en douche. 2e Verd.: bereikbaar d.m.v. een vaste trap. Riante zolder met opstelplaats C.V.-combiketel, mech. ventilatie-unit, dakkapel en Velux dakraam. Op deze riante zolder kunnen 2 grote slaapkamers worden gemaakt. Bijz.: de woning is volledig geï soleerd. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 404.000,— k.k. Aan een rustige woonstraat gesitueerde eenge zinswoning met vrij uitzicht aan de voorzijde en achtertuin gelegen op het westen. Ind.: tochtpor- taal, entree, toilet met fontein. Dichte keuken met afzuigkap, gaskookplaat en deur naar de achter tuin. Vaste kast, hier staat de C.V.-ketel opge steld. Doorzonwoonkamer met open haard, mozaïek parketvloer en dubbele beglazing. 1e Verd.: overt.. 3 slaapkamers, waarvan 1 v.v. vaste wastafel en 1 v.v. deur naar het balkon op de westzijde. Badkamer met wastafel, ligbad en toi let. 2e Verd.: voorzolder met a.w. en droger, bad- geiser en bergruimte. Riante slaapkamer v.v. dakkapel (gerenoveerd 1998) en div. bergruimte achter de knieschotten. Bijz.: inhoud 300 m3. Grondopp. 144 m2. Bouwjaar 1960. De woning is ged. v.v. dubbel glas. Opl. i.o.. Vraagprijs: 185.000,— k.k. Zeer goed onderhouden, uitgebouwd halfvrij- staand woonhuis met serre en achtertuin (z). Ind.: entree, modern betegeld toilet met fontein. Uitgebouwde woonkamer v.v. open haard, plavui zen vloer en balken plafond. Semi open keuken met enkele inb.app.. Serre met bovenzonwering, plavuizen vloer en schuifpui naar achtertuin. Riante bijkeuken /hobbyruimte (voorheen garage) met plavuizen vloer, a.w., vaste kasten en deur naar de berging. 1e Verd.: overloop. 2 slaapka mers (voorheen 3). De ouderslaapkamer is v.v. vaste kastenwand en deur naar balkon. Zeer luxe en fraai afgewerkte badkamer met douchecabine, wastafelmeubel, hoekbad, hangend closet en design radiator. 2e Verd.: open zolder met dakka pel, opstelplaats voor C.V.-combiketel (bouwjaar 2002), a.w. en mech. afzuigunit. De zolder biedt een mog. tot het creëren van 2 extra slaapka mers. Bijz.: fraai uitzicht aan de voorzijde. De woning is v.v. dak-, gevel- en vloerisolatie en dub bel glas. Grondopp. ca. 199 m2. Inhoud ca. 450 m3. Bouwjaar ca. 1985. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 315.000,— k.k. Centraal gesitueerde hoekwoning met achtertuin en berging op het zuiden. Ind.: uitgebouwde entree. Woonkamer v.v. houten kozijnen en dub bel glas, lam.vloer en moederhaard. Open keu ken met een in L-vorm opgestelde inr. compl. met inb.app.. De uitbouw is ingericht met een achter- portaal met toilet en een badkamer met bad en wastafel. 1e Verd.: spiltrap, overloop. 3 slaapka mers. Bijz.: grotendeels hardhouten kozijnen met dubbelglas. Parkeerplaats op eigen terrein. Bouwjaar ca. 1928. Perceelopp. ca. 159 m2. Inhoud ca. 270 m3. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 132.000,— k.k. Sfeervol uitgebouwde eengezinswoning gesit. in een gezellige woonstraat met tuin aan de westzij de. Ind.: portaal met meterkast. Woonkamer v.v. gaskachel, houten Larix vloerdelen en enkele glas-in-lood ramen. Trapkast. Open keuken met een moderne inrichting (merk: Bosch) v.v. div. inb.app. en close-in boiler. Portaal met toilet. 1 e Verd.: overloop. Slaapkamer 1 v.v. vaste kasten wand en dakkapel. Slaapkamer 2 v.v. dubbel opensi. deuren naar balkon aan de westzijde en dakkapel. Badkamer met ligbad/douche en was tafel. 2e Verd.: bergvliering bereikbaar d.m.v. vli- zotrap. Bijz.: inhoud ca. 300 m3. Grondopp. ca. 100 m2. Het betreft hier een goed onderhouden en sfeervol woonhuis. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 179.000,— k.k. Schitterend afgewerkt halfvrijstaand herenhuis gesit. in jonge kindvriendelijke woonwijk "De Zuidplas '90" en in de directe nabijheid van de grote uitvalswegen. Deze royale woning heeft een inpandige garage en een carport met 3 par keerplaatsen op eigen terrein. Indeling: ruime entree/hal met m.k. en garderobehoek. Luxe toi let met fontein. Deur naar inpandige garage v.v. houten kanteldeur met loopdeur. Royale lichte L- vormige woonkamer met toegang naar terras en fraai aangelegde tuin. De gehele parterre is v.v. een mooie visgraat parketvloer. Open keuken met luxe in U-vorm opgestelde keukeninrichting (Siematic) compl. met div. inb.app.. 1e Verd.: overloop v.v. sep. toilet met fontein. Badkamer met ligbad, douche, wastafel en design radiator (Villeroy Boch). 3 Slaapkamers, waarvan 1 v.v. opensi. deuren naar riant dakterras. 2e Verd.: overloop. Grote zolderkamer. Hobbykamer v.v. C.V.-combiketel, de boiler met zonnecollectoren, mech. afzuigunit en a.w.. De gehele 1e en 2e verd. zijn v.v. een parketvloer. Bijz.: bouwjaar ca. 1997. Inhoud ca. 525 m3. Grondopp. ca. 315 m2. De woning is volledig geïsoleerd. Opl. i.o.. Vraagprijs: 499.000,— k.k. Vrijstaande semi-bungalow gebouwd van jonge, frisse en duurzame materialen, gelegen in een jonge royaal opgezette woonwijk. Ind.: hal met hardhouten trap. L-vormige woonkamer met open haard grenzende aan de open keuken met een lichte keukeninr. en enkele inb.app.. Slaapkamer. Badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel. Bijkeuken /berging, toilet en een aangebouwde garage/berging. 1e Verd.: overloop. 2 grote slaapkamers. Badkamer met douche, toilet en wastafel. C.V.-ruimte met een C.V.-ketel (1987) en gasboiler. Bijz.: bouwjaar 1987. Grondopper- vlakte ca. 401 m2. Inhoud ca. 580 m3. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 399.000,— k.k. In gewilde woonomgeving gesit. riante eenge zinswoning waarvan de achtertuin met stenen berging is gesit. op het zuiden. Deze modern afgewerkte woning is gebouwd in ca. 1969 op ca. 129 m2 eigen grond en heeft een inh. van ca. 350 m3. Scholen, winkels, openb. vervoer en het "Gouwebos" zijn op loopafst. bereikbaar. Ind.: hal met fraaie plavuizenvloer. Toilet. Z-vormige woon kamer met fraaie plav.vloer v.v. vloerverw. en open haard. De open keuken is v.v. een nette inr. met inb.app.. 1e Verd.: bereikb. d.m.v. een speel se open trap, overloop met grote bergkast. 3 slaapkamers. Badkamer met ligbad, aparte dou che, 2e toilet en wastafel. 2e Verd.: vaste trap, overloop. Afgesloten bergruimte met C.V.-ketel. Aparte ruimte met dakkapel ingericht t.b.v. de wasapp. en eventueel te gebruiken als hobby ruimte. Een gezellige zolderkamer met dakkapel, wastafel en laminaatvloer. Bijz.: de woning is v.v. dubbel glas. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 209.000,— k.k. Uitgebouwde eengezinswoning gesitueerd in een kindvriendelijke woonomgeving nabij scholen, winkels en openbaar vervoer. Ind.: entree, toilet met fontein. Riante doorzonwoonkamer met 2 aluminium schuifpuien met dubbele beglazing, convectorput en vaste kast. Open keuken met L- vormige inrichting, compl. met div. inb.app.. 1e Verd.: overloop met vaste kast. 3 slaapkamers, waarvan 2 met vaste kasten en 1 met deur naar het dakterras. Badkamer ingericht met ligbad, wastafel en bidet. 2e Verd.: voorzolder. Hier staat de HR C.V.-combiketel (bouwjaar 1998) opge steld. Aansl. voor de wasmachine. Slaapkamer met dakkapel en veel bergruimte achter de knie schotten. Bijz.: stenen berging in de op het oos ten gelegen achtertuin. Inhoud ca. 400 m3. Grondopp. ca. 155 m2. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas. Opl. i.o.. Vraagprijs: 219.000,— k.k. Prachtig aan singel gesitueerd riant halfvrijstaand woonhuis met garage. Dit gunstig t.o.v. scholen, winkels en openbaar vervoer gesit. herenhuis is gebouwd ca. 1988 op 256 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 525 m3. Ind.: entree, hal. Licht betegeld toilet met fontein. L-vormige met een lichte plav.vloer v.v. vloerverw.. Via de schuif pui is de grote achtertuin bereikbaar. Open keu ken met een in L-vorm opgestelde inrichting compl. met div. inb.app.. 1e Verd.: overloop. 4 ruime slaapkamers. Licht betegelde badkamer met ligbad en wastafel. Sep. 2e toilet met fontein. 2e Verd.: overloop met a.w., C.V.-combiketel en div. bergruimte. Fraai afgewerkte zolderslaapka- mer met Velux dakraam. Bijz.: Garage/berging met loopdeur naar tuin. Opl. i.o.. Vraagprijs: 389.500,— k.k. Fraaie halfvrijstaande woning met garage en rian te achtertuin gesit. in een rustige woonstraat nabij het "Gouwebos", openbaar vervoer en winkels. Ind.: hal, toilet met fontein. L-vormige woonkamer met open haard en schuifpui naar riante tuin. Open keuken met een lichte, in L-vorm opgestel de inrichting met div. inb.app. (2001). De woon kamer is v.v. een laminaatvloer. 1e Verd.: over loop. 3 slaapkamers. Badkamer met ligbad, sepa rate douche, wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: zol der, hier staat de C.V.-combiketel opgesteld en a.w.. Zolderkamer met Velux dakraam. Bijz.: inhoud ca. 325 m3. Grondopp. 223 m2. De wan den zijn grotendeels gestucadoord. Parkeer plaats voor 2 auto's op eigen terrein. Garage ca. 19 m2. De woning is uitst. geïsoleerd. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 325.000,— k.k. Zeer ruime, goed onderhouden eengezinswoning met tuin op het zuidoosten en gesit. in een kind vriendelijke woonomg. nabij het centrum van de Gemeente Waddinxveen. Ind.: entree, licht bete gelde toiletruimte met fontein. Tuingerichte woon kamer met vaste kast en lichte lam.vloer. Vanuit de woonkamer is de achtertuin bereikbaar. Hier staat een houten berging opgesteld. Open keu ken met recent vernieuwde lichte inrichting compl. met div. inb.app.. 1e Verd.: overloop. 3 slaapkamers. De ouderslaapkamer is v.v. een vaste kastenwand. Licht betegelde badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e Verd.: overt., riante bergkast. 2 kamers v.v. Velux dakramen. Bijz.: bitumineuze dakbedekking van de woning recentelijk vernieuwd. Inhoud ca. 450 m3. Grondopp. ca. 138 m2. Opl. i.o.. Vraagprijs: 249.000,— k.k. Wonen in een vrijstaande bungalow, midden in het groene hart van Zuid-Holland, gelegen aan een brede tochtsloot, met een blijvend vrij uitzicht over een bospark, pal op het zuiden. Goede ver bindingen met de grote steden in de Randstad. Deze bungalow vindt u in het landelijke Boskoop met een inhoud van circa 600 m3 op bijna 800 m2 eigen grond, een groot terras op het zuiden en ruime parkeergelegenheid, met alle voorzienin gen en installaties en mogelijkheden voor eventu ele uitbreiding. Uitvoerige documentatie op aan vraag verkrijgbaar. Collegiaal in de verkoop met Lafeber Makelaardij, 0182-536888. Vraagprijs: 699.500,— k.k. In het centrum van de gemeente Boskoop gesit. bungalow met garage en parkeerplaats op eigen terrein. Ind.: entree, m.k.. Toilet met fontein. Riante L-vormige woonkamer ca. 43 m2 met aan de voorzijde uitzicht over kwekerijen en aan de achterzijde een schuifpui naar de op het zuiden gelegen achtertuin. Open keuken met lichte L- vormige inrichting compleet met div. inb.app.. Bijkeuken met a.w. en deur naar achtertuin. Garage. 1e Verd.: overloop. Vaste kast met C.V.- ketel (1986). 3 slaapkamers. Badkamer met dou che en wastafel. 2e Verd.: riante bergzolder bereikbaar d.m.v. vlizotrap. Bijz.: bouwjaar ca. 1986. Grondopp. ca. 324 m2. Dak-, muur- en vloerisolatie, ged. dubbel glas. Inhoud ca. 475 m3. Opl. i.o.. Vraagprijs: 399.000,— k.k. Luxe en modem afgewerkt 3-kamerappartement, woonopp. ca. 117 m2, prachtig gesitueerd op de 4e verd. met eigen parkeerplaats in onderhuis. Dit fraai ontworpen appartementencomplex is gerealiseerd in ca. 1999 en heeft een vrij uitzicht. Ind.: hal, entree met video-/intercominstallatie. Fraai en modern betegeld toilet met fontein. Riante inpandige berging/bijkeuken met opstel plaats voor HR C.V.-combiketel (1999), mech. afzuigunit en aansl. wasapp.. 2 slaapkamers. Luxe badkamer met douchecabine, dubbele was tafel en 2e toilet. Riante woonkamer, opp. ca. 38 m2, met aluminium schuifpui naar balkon gesitu eerd op het oosten. Open keuken met in L-vorm opgestelde fraaie Siematic inrichting compleet met div. inb.app.. Bijz.: de centrale hal is v.v. een lift en fraai afgewerkt met een natuurstenen vloer. Bijbehorende berging/box en parkeerplaats met elektrisch bedienbare deur in onderhuis. Bijdrage V.V.E. ca. 118,-- per mnd. Opl. i.o.. Vraagprijs: 288.000,— k.k. Recent gebouwd halfvrijstaand woonhuis met garage en een riante zonnige en fraai aangeleg de achtertuin (nw). De woning is gebouwd in 1999 op ca. 229 m2 eigen grond, is kindvriendelijk gesit. en gel. op loopafstand van de scholen, openb. verv. en sportaccom. Ind.: hal, entree. Toiletruimte met fontein. Riante woonkamer met schuifpui naar de tuin. De parterre is grotend. afgew. met fraaie gebleekte massieve houten vloerdelen. Open wqonkeuken met een in L-vorm opgest. inr. compl. met div. inb.app.. Inpandige garage v.v. kanteldeur en loopdeur en is ook bin nendoor bereikbaar. 1e Verd.: overloop. 3 slaap kamers, waarvan 1 slaapkamer v.v. dubbele opensi. deuren naar balkon. De gehele 1e ver dieping is v.v. een lam.vloer. Badkamer met whirl pool, wastafelmeubel, douche en een handdoe kenradiator. Sep. toilet met fontein. 2e Verd.: open zolder met de opstelplaats voor de C.V.- ketel, zonneboiler en a.w.. Tevens is hier de mog. voor het creëren van een extra kamer. Bijz.: de woning is fraai afgewerkt en gesit. in de gewilde woonomg."De Zuidplas *90". Inhoud ca. 530 m3. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 435.000,— k.k. Sfeervolle en uitstekend onderhouden mooi afge werkte eengezinswoning met fraai aangelegde voor- en achtertuin gesit. op loopafst. van de win kels en scholen. Deze woning is gebouwd in ca. 1966 op ca. 144 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 325 m3. Ind.: entree, hal. Modern toilet met inbouwcloset en fontein. Woonkamer met open haard, aan de voorzijde een erkerkozijn en aan de achterzijde een schuifpui. Open keu ken met lichte in L-vorm opgestelde inrichting compl. met div. inb.app.. 1e Verd.: overloop. Modern toilet met inbouwcloset. 3 slaapkamers, waarvan 1 met schuifpui en balkon en 2 met vaste kast. Modern afgewerkte badkamer met wastafelmeubel en douchecabine. 2e Verd.: vaste trap, voorzolder met opstelplaats voor de C.V.-combiketel (1999). Zolderkamer met Velux dakraam en kunststof dakkapel. Bijz.: begane grondvloer afgewerkt met parket (visgraat motief). Kozijnen vervangen en v.v. dubbel glas. Eventueel gecombineerd te koop met garagebox v.v. elektra en water (bij gesplitste verkoop wor den voorzieningen afgesloten). Vraagprijs woonhuis: 203.750,— k.k. Garagebox: 18.000,— k.k. Centraal gesitueerd riant herenhuis ca. 600 m3 met een vrijstaande praktijk-Zkantoorruimte opp. ca. 125 m2. Ind. woonhuis: hal, toilet, sfeervolle riante L-vormige woonkamer ca. 50 m2 met open haard. Via de schuifpui is de vrije achtertuin te bereiken. De open keuken is fraai afgewerkt met een natuursteen aanrecht. 1e Verd.: overloop, 2 (twee) slaapkamers (voorheen 3(drie)). Moderne badkamer met o.a. ligbad, wastafel en tweede toi let. 2e Verdieping: vaste trap, overloop, 2 (twee) fraai afgewerkte grote slaapkamers. Stook-ruimte waar de C.V.-combiketel uit 1992 is opgesteld. 3e Verdieping bergvliering. De praktijk-/kantoorruim- te is achterom te bereiken. De opp. is ca. 125 m2 en op vele manieren in te delen. C.V.-installatie, pantry, toilet en douche zijn aanwezig. Bijzonderheden: de schitterende combinatie van wonen en werken is gebouwd op totaal 361 m2 eigen grond. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: 345.000,— k.k. Ruime eengezinswoning, gelegen aan één van Waddinxveens mooiste lanen, op loopafstand van winkelcentra, scholen en openbaar vervoer. Ind.: entree, kelderkast. Ruim modem toilet met fontein. Woonkamer met houten vloer. Uitgebouwde half open keuken (1996). 1e Verd.: overloop met garderobekast. 3 slaapkamers, waarvan 2 v.v. vaste kast. Badkamer met douche en wastafel. Deze ruimte is betegeld tot aan het plafond. 2e Verd.: vaste trap, voorzolder met o.a. de C.V.-ketel. Zolderslaapkamer met dakkapel en veel bergruimte. Bijz.: bouwjaar 1960. Inhoud ca. 320 m3. Grondopp. ca. 139 m2. Achtertuin op het oosten. Stenen berging. Kozijnen zijn vervangen en v.v. dubbele beglazing (1997). Hoewel er enkele stijlelementen bewaard zijn gebleven, is het huis geheel gemoderniseerd (plafonds, elek tra) en is er gekozen voor een lichte kleurstelling. Aanv. i.o. Vraagprijs: 199.000,— k.k. Op riante kavel van ca. 640 m2 gesit. halfvrij staand woonhuis (bouwjaar ca. 1934) met royale houten schuur c.q. garage. Ind.: entree. Woonkamer, type doorzon, met schuifpui naar de achtertuin. Keuken met eenvoudige inrichting en deur naar de achtertuin. Doucheruimte met toi letje Verd.: overloop. Ruime ouderslaapkamer (voorheen 2 slaapkamers) met vaste kastruimte. 2e slaapkamer eveneens v.v. vaste kast en dak kapel. Badkamer met ligbad, toilet, wastafel, a.w. en mech. afzuigunit. 2e Verd.: voorzolder en slaapkamer. Bijz.: inhoud ca. 275 m3. Indien wen selijk bestaat de mogelijkheid tot uitbouw. Landelijke ligging. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 295.000,— k.k. Zeer goed onderhouden eengezinswoning met vernieuwde fundering en een achtertuin op het zuiden. Ind.: entree, meterkast met 6 groepen en een aardlekschakelaar. Modern betegeld toilet met mechanische afzuiging. De doorzonwoonka mer is v.v. een gipsplafond en gestucte wanden. De keuken is gesit. in de uitbouw en is v.v. een witte inrichting. Vanuit de keuken is de achtertuin bereikbaar. Bijkeuken met C.V.-combiketel (bouwjaar ca. 1995) en a.w.. 1e Verd.: overloop. 3 slaapkamers, waarvan 2 v.v. dubbel glas. De badkamer is tot aan het plafond betegeld en inge richt met wastafel, douche en mech. afzuiging. 2e Verd.: bergvliering. Bijz.: de woning is groten deels v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing. Grondopp. ca. 104 m2. Inhoud ca. 275 m3. De gevels zijn recent gevoegd en gestraald. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 159.000,— k.k. Schitterend uitgeb. en verb. 2-onder-1 kap woning gesit. in een rustige woonstraat in de kindvriende lijke woonwijk "De Zuidplas '90". Dit luxe afge werkte herenhuis is gebouwd in ca. 1996 op ca. 229 m2 eigen grond en heeft een inh. van ca. 550 m3. Ind.: ruime hal met meterkast. Fraai betegelde toiletruimte met hangend toilet en fontein. Grote werk-/slaapkamer met deur naar bijkeuken/ber- ging v..v wasmachine- en droger aansl.. Lichte royale L-vormige woonkamer v.v. trapkast, zand steen schouw met open haard (gas) en serre met kunststof vouwdeuren naar terras. Open keuken met luxe in L-vorm opgest. keukeninr. compl. met div. inb.app.. De gehele beg. grondvloer is v.v. een Frans eiken parketvloer. 1e Verd.: overloop. 2 slaapkamers (voorheen 3), waarvan 1 v.v. opensi. deuren naar balkon en 1 v.v. bergkast. Badkamer met ligbad, douchehoek en 2 vaste wastafels. Sep. toilet met fontein. 2e Verd.: grote slaapkamer met dakkapel en void, bergruimte achter knie schotten. C.V.-kast met opstelpl. C.V.-combiketel (1996) en mech. ventilatie unit. Bijz.: parkeer plaats op eigen terrein. Fraai betegeld terras gesit. op het zuidoosten v.v. houten berging. Volledig geïsoleerd en luxe afgewerkt woonhuis. Opl. i.o.. Vraagprijs: 449.000,— k.k. Vrijstaande villa met garage gesit. aan de leven dige rivier "De Gouwe" en een onder architectuur aangelegde achtertuin (w). Ind. souterrain: riante woonkeuken met lichte inr., compl. met div. inb.app.. De kelder biedt veel bergruimte. Aangebouwde garage met geïsoleerde elektri sche deur. Ind. begane grond: entree/hal met gar deroberuimte, toilet. Luxe badkamer met whirl pool, inloopdouche, toilet en wastafel. 2 slaapka mers, waarvan 1 met 2e badkamer, compl. met douche en wastafel. Woonkamer met vrij uitzicht aan de voorzijde v.v. epoxy grindvloer en open haard. 1e Verd.: riante overloop met aan de voor zijde een werkkamer v.v. dakkapel en een royale ouderslaapkamer aan de achterzijde. Bijz.: bouw jaar 1974. Inhoud ca. 850 m3. Grondopp. ca. 478 m2. De woning is luxe en modem afgewerkt en is v.v. dak-, gevel- en glasisolatie. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 539.000,— k.k. Op schitterende locatie gesit. zeer ruim halfvrijst. herenhuis met garage/berging en studeerkamer op de beg. gr.. Deze op loopafst. van het station en van het "Gouwe Bos" gelegen woning is gebouwd in ca. 1977 op ca. 227 m2 eig. grond en heeft een inh. van ca. 600 m3. Ind.: hal met m.k. en bordestrap naar 1e verd.. Toiletruimte v.v. toilet en fontein. Ruime lichte Z-vormige woonkamer v.v. ged. schoonmetselwerk, open haard en schuifpui naar tuin, welke gesit. is op het zuiden. Ruime stu deerkamer. Open woonkeuken met een moderne in L-vorm opgest. inr. (1998). Deur naar garage /berging v.v. opstelplaats voor wasapp., lichtkoe pel, vliering en afzonderlijke buitendeur. 1e Verd.: overl. Aparte toiletruimte. 4 ruime slaapkamers waarvan 1 met deur naar het dakterras. Betegelde badkamer met ligbad en wastafel. Bordestrap naar 2e verd.. 2e Verd.: open zolder met dakka pel. Opstelpl. voor HR C.V.-combiketel met voor- raadboiler (2001). Deze verd. biedt de mog. voor het creëren van 3 ruime slaapkamers. Tevens void, bergruimte. Bijz.: de verzorgde tuin is gesit. a.h. water en kan ook worden bereikt door een tuindeur a.d. zijkant v.d. woning. Certificaat veilige woning aanwezig. Opl. i.o.. Vraagprijs: 399.000,- k.k. Werkelijk schitterend afgewerkt en uitst.onderh. vrijst. villa met inpandige en losse garage en grote verzorgde tuin (z). Dit woonhuis is strategisch gelegen i.h. centrum van Wveen, in een gebied waar mogelijk op niet te lange termijn vernieuwingen en verbeteringen zullen worden uitgevoerd. Ind.: entree v.v. leistenen vloer. Royale hal met hardh. trap, glab in-lood raam en grote garderobekasten. Fraai betegeld toilet met fontein. Lichte ruime woonkamer met een open haard (casal gas). D.m.v. niveauverschil staat de serre, welke voorz. is van een marmervloer, in verb, met de woonk.. De luxe ingerichte keuken is in 1995 geh. vernieuwd en compl. uitgev. met div. inb.app.. Bijkeuken v.v. aansl. t.b.v. div. wasapp. en een provisiekast. In de C.V.-kast staat opgesteld de Atag HR C.V.-combiketel (1999). De inp. garage is v.v. elektra, tevens te gebruiken als prak tijkruimte. Vrijst. stenen garage/berging en ged. onder- heid terras. 1e Verd.: vide/overioop met hardhouten balustrade. 5 slaapkamers, waarvan enkele slaapka mers met vaste kasten. De 1 e verd. is aan de zuidgevel v.v. een loggia en aan de westgevel bevindt zich een balkon. Geh. betegelde luxe badkamer (2000) met whirlpool, douche, wastafelmeubel, design radiator, toi let en vloerverw.. 2e Verd.: zolder bereikb. d.m.v. vaste trap. Mog.heid voor slaapk. aanwezig. Bijz.: dit unieke woonhuis is gebouwd in ca. 1966 op ca. 525 m2 eigen grond en heeft een inhoud van. ca. 800 m3. Geheel v.v. dubbel glas. Opl. i.o.. Vraagprijs: 567.590,— k.k. Royaal uitgebouwde halfvrijstaande woning met een circa 25 meter diepe achtertuin en houten schuur van circa 25 m2. Vanuit de woonkamer heeft u een fraai uitzicht over het polderland schap. Ind.: entree. Modern betegeld toilet. Vaste kast met C.V.-combiketel (1997). Badkamer (1997) met douchecabine, ligbad en wastafel. Bijkeuken met uitstortgootsteen en a.w.. Slaapkamer met deur naar achtertuin. Woonkamer met goede lichtinval. Open keuken met een lichte, in L-vorm opgestelde inrichting compl. met div. inb.app.. 1e Verd.: bereikbaar d.m.v. een bordestrap. Overloop. 3 slaapkamers. Zowel aan de voor- als achterzijde is de woning v.v. een dakkapel. Bijz.: bouwjaar ca. 1930/1935. Uitbouw van western red cedar. Dakopbouw uit gevoerd in Meranti. Inhoud ca. 325 m3. Grondopp. ca. 283 m2. Dak-, gevel- en glasisola tie. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 185.000,— k.k. In rustige kindvriendelijke, weids opgezette, groene woonwijk, nabij het "Gouwbos", winkels, scholen en NS-station gelegen, luxe verb, kwadraatwoning met garage/berging en een fraai aangelegde zonnige tuin en zonnig dakterras. Ind.: royale hal/entree met m.k.. Royale Z-vormige woonkamer v.v. een beuken parket vloer, spachtelputz-wanden en een marmeren schouw met open haard en toegang tot het zonnig voll. betegeld terras. Open luxe keuken met witte plavuizen vloer, .v.v. div. inb.app.. Bijkeuken met a.w., Nefit tapboiler (18L), C.V.-combiketel (HR, 1986) en vaste kast. Hal mettrap- opgang naar de 1 e verd.. Hangend toilet met fontein. 1 e Verd.: overl.met vaste kast. Slaapkamer met een mas sieve parketvloer en vaste kast (voorheen 2 slaapka mers). Slaapkamer 2. Badkamer met inbouwspots, lig bad, douchecabine, dubbele vaste wastafel v.v. meng- kranen, 2e hangend toilet en sierradiator. 2e Verd.: werkkamer met veel lichtinval en deur naar zonnig dak terras. Bijz.: bouwjaar ca. 1972. Grondopp. ca. 213 m2. Inhoud ca. 430 m3. Royale garage/berging. Mech. ven tilatie. De woning is optimaal geïsoleerd en grotend. v.v. nieuwe hardh. kozijnen en geheel v.v. dubbel glas. De platte daken zijn in 1999 vernieuwd evenals het dakter ras. De woning is fraai en deskundig verbouwd en ver keert in een prima staat. Aanv. i.o.. Vraagprijs: 319.000,— k.k. BHSI S! I1S ■I lil II Centraal gesitueerd eengezinswoning nabij win kels en openbaar vervoer. Ind.: entree, trapkast, toilet. Doorzonwoonkamer met open haard en plavuizen vloer. Semi open keuken met witte in L- vorm opgestelde inrichting (ca. 1996) v.v. div. inb.app. en close-in boiler. Een deur naar de op het noordwesten gelegen achtertuin met een vrij st. stenen berging. 1e Verd.: overloop met vaste kast. Badkamer (voormalige slaapkamer) met douche en wastafelmeubel. 2 slaapkamers, bei den v.v. vaste kast. De voormalige doucheruimte is thans in gebruik voor de wasmachine en de droger. 2e Verd.: bereikbaar d.m.v. vaste trap. Open zolder met een C.V.-combiketel, bouwjaar ca. 1992. Bijz.: grondopp. ca. 141 m2. Inhoud ca. 285 m3. Bouwjaar ca. 1965. Opl. i.o.. Vraagprijs: 159.000,— k.k. Op een fraaie locatie in Boskoop, hoek Puttelaan/ Kalverdans realiseert Rotelia Vastgoed B.V. uit Rotterdam 2 (twee) vrijstaande woningen met garage, type 216, en 1 (één) vrijstaande villa met dub bele inpandige garage, type 280. De woningen worden gebouwd volgens de zoge naamde "Livingstone Classic Line Bouwmethode'. De "Classic Line Bouwmethode' staat voor traditionele bouw volgens de moderne bouwtechnieken. U krijgt altijd de hoogste kwaliteit en uw woning wordt in een zeer korte tijd gerealiseerd. Dit laatste heeft bovendien aantrekkelijke financiële voordelen, namelijk minimaal renteverlies tijdens de bouw en het vermijden van dubbele woonlasten. De woningen (type 216) gelegen aan de Kalverdans met uitzicht op de Puttelaan worden medio 3e a 4e kwartaal 2002 opgeleverd. Met de start van de bouw van de villa, type 280, wordt begonnen nadat deze is verkocht. Woningtype 216 (Bruto inhoud ca. 500 m3) Koop-/aanneemsom 407.500,— v.o.n. Ontwerp 216 is een heel eigentijdse semi-bungalow. Saillante details zijn de fraai gesitueerde erker met Frans bal kon. Licht, lucht en ruimte zijn opvallende kenmerken van deze woning. De begane grond biedt: een entree met toi let, een op het zuiden gesitueerde L-vormige tuinkamer (opp. ca. 50 m2) met erkerkozijn en een open woonkeuken. Op de 1e verdieping vindt u een overloop met berging met opstelplaats voor uw wasapparatuur en de C.V.-combike tel. 3 (drie) slaapkamers waarvan 1 (één) met Frans balkon en een badkamer compleet ingericht met 2e toilet, was tafel en ligbad. De vliering is bereikbaar d.m.v. een vlizotrap. De op het zuiden gesitueerde tuin grenst aan de Puttelaan. Beide woningen worden opgeleverd met een garage/berging. Woningtype 280 (Bruto inhoud ca. 1.200 m3) Koop-/aanneemsom 783.000,-- v.o.n. Ontwerp 280 laat een exclusieve villa zien met zeer veel leefruimte. De woning toont ook optisch zeer royaal. Opvallend is de dubbele garage met aparte berging en de separate woonkeuken en de bijkeuken. De begane grond biedt: een royale entree met toilet, een riante L-vormige woonkamer met serre (opp. ca. 58 m2). een separate woon keuken (opp. ca. 21 m2), een bijkeuken, een kantoor (opp. ca. 18 m2) en een dubbele inpandige garage met separa te berging die ook binnendoor bereikbaar is. Op de 1e verdieping vind u een ruime overloop met vide. 4 (vier) grote slaapkamers, een aparte berging, een C.V.-kast en een royale badkamer. De tuin is gelegen rondom de woning en biedt veel privacy. Woningtype 216 Woningtype 280

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 20