Schoonheid uit de polder omwonenden over duivenhok ongegrond verklaard Elke ochtend... HEARTS TASEICN overtredingen BUUrklaChten Inner Wheel Club Waddinxveen steunt Hervormde Immanuel- chronisch zieke kinderen in Surinaams hospitaal Free Kick Tweemaal te Paaseieren Winkelcentrum 41 bij snelheids controle Brandweer/CPA, Politie en GHOR in 2003 onder één dak veel gedronken Activiteiten bij De Paddestoel Jeugddag Reddingsbrigade LEZERS SCHRIJVEN expositie Een bosje narcissen Klaverjassen kerk bij RTW O y KWALITEIT STAAT BIJ ONS VOOROP Rijn en Gouwe J aren J LEKKER NIEUW BIJ KINDEREN AAN HET WATER.! u WOENSDAG 27 MAART 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 33 Mirna Binken-van Leeuwen aan het werk in haar beautysalon aan de Middelburgseweg. (Foto: Lex Fioole) uur en een (KS) Naam: Adres: Postcode: Plaats: K WjHf i Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Artistic Art Photography, K.W. plein 2, Waddinxveen. ZEVENHUIZEN/WADDINX- Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 11,65. vens een rol. Het duivenhok staat op een aftand van vier me ter van de slaapkamer en dat zorgt zowel overdag als in de nachtelijke uren voor overlast, zo menen de buren. Een andere omwonende be roept zich op het bestemmings plan dat ontbreekt en dat er daardoor geen inspraak van de wing zou niet zijn toegestaan als we wel inspraak zouden hebben De bewoner heeft in zijn tuin een hok gebouwd, waarin 80 dui ven huizen. Het hok neemt de Immanuelkerkgemeente. Om negen uur begint de uitzending met het programma voor de op vossenjacht waar ze mensen die sprookjes uitbeelden moes ten zoeken, daarna was er een zwemfestijn. Bootstraat 5, 2771 DL Boskoop, Tel. (0172) 23 11 95 Tel: (voor controle op de bezorging) De afgelopen jaren zijn voor Mirna tropenjaren geweest. Eerst de nodige diploma’s ge haald en vooral inlichtingen in gewonnen bij toekomstige col lega’s. „Met sommigen had ik direct een goed contact. Dan merk je direct hoe belangrijk de benadering en sfeer is in een salon. Met sommigen is een heel leuk contact ontstaan en bij hen kon ik ook terecht voor infomiatie over hoe een sa lon in te richten. Ik verkeer de in de optimale situatie dat ik op eigen terrein een apar te ruimte mocht bouwen. Behalve een mooie buiten kant moet er ook een inde ling komen. Dat was best wel lastig. Gelukkig waren de mannen die het ontwerp maakten en bouwden wel zo dat ze mij bij alles betrok ken. ’Zeg jij maar wat je wil, wij bouwen wel’, hoorde ik vaak. Dat was één. Ook moest ik de burgers wel is. Bert Hertbg WADDINXVEEN/BOSKOOP - Dromen die in vervulling gaan zijn heerlijk.Wie die dit overkomt weet ook dat je daar zelf honderd procent aan deel in hebt Mirna Binken-van Leeuwen heeft haar droom waargemaakt Al 23 jaar lang is ze een trouwe en deskundige apothekersassistente van de Kerkweg-West apotheek. Hoe wel ze het daar goed naar haar zin heeft werd hier de basis gelegd voor de wens een eigen schoonheidssalon te beginnen. Bij de apotheek specialiseerde ze zich niet alleen in de pillen en poeders maar leerde ook alles over het apotheekmerk voor make-up en verzorgende huidproducten. Deze produc ten zijn voor iedere huid goed te gebruiken maar hebben eem bijzondere aandacht voor de probleemhuid. De producent verzorgt regelmatig voor apo thekersassistenten cursussen over het gebruik van de pro ducten. Daarmee was de inte resse van Mirna gewekt en ze wilde er meer mee doen. kinderen, gevolgd door de Paas- kerkdienst uit de Immanuelkerk aan de Pr. Beatrixlaan met als voorganger ds. C. de Jong. Het programma wordt daarna om kwart over elf voortgezet met een vertelling door Hans Geel over het Paasfeest in de Oos ters orthodoxe kerk met als ti tel ’de Grote Zondag’. De mu ziek tijdens de vertelling is gekozen door Hans Geel. noodzakelijke aan de kinderen worden versterkt. Het hospi taal heeft niet de middelen om e noodzakelijk bijvoeding in de vorm van yoghurt, liga of sap te geven. Inner Wheel Waddinx veen heeft 580 euro ter be schikking gesteld. Het bedrag is mede tot stand gekomen door een verdubbeling van het Bilan- ce Service Fonds (onderdeel van Cordaid). Het Bilance ser vice Fonds verdubbelt onder bad voor het gezicht, gevolgd door rustgevende en verzor gende crème Terwijl een mas ker intrekt kan ik de handen een verzorgde behandeling ge ven. Ook een pedicurebehan- deling behoort tot de moge lijkheden. Een totale lichaamsbehandeling wordt veelal alleen in de grote beau tyfarm gegeven. Daarvoor moet de inrichting van je salon goedgekeurd zijn.Veel mensen vinden het niet prettig om met anderen samen in hun blootje te lopen en kiezen liever voor een persoonlijke sfeer. Bij mij kan dat want dan gaan de rol gordijnen dicht en is de cliënt alleen met de schoonheidspe- cialiste”, vertelt Mirna. een keuze maken welke pro ductlijn ik wilde gaan voeren. Voor mij stond wel vast dat dit een lijn moest zijn op basis van natuurlijke ingrediënten.Vanuit mijn werk in de apotheek weet ik dat medicijngebruik ook kan leiden tot huidproble- men en ook dat de combinatie van sommige medicijnen en huidverzorgende producten el kaar kunnen tegenwerken. De kans dat dit met producten op natuurlijke basis gebeurt, is kleiner. Ik heb gekozen voor twee verschillende productlij nen. De ene is op basis van water en modder uit de Dode Zee. Het is bekend dat dit rijk is aan geneeskrachtige mineralen. De tweede productlijn zijn an tiseptische producten die ge maakt worden op basis van 100 procent zuivere en na tuurlijke Tea Tree Oil. Steeds vaker schrijven specialisten dit product voor omdat antibioti ca en medicijnen niet altijd ge schikt zijn om de kwaal te be strijden. Dit product wordt vooral toegepast in de hand en voetverzorging.” Mirna werk nog twee dagen bij de apotheek maar op woens dag, donderdag en vrijdag is haar beautysalon geopend. Hoewel het grootste deel van haar cliënten uit dames bestaat komen er ook steeds meer mannen die zich laten behan- delen.Voor elke behandeling dient wel een afspraak te wor den gemaakt Op woensdag en donderdag kan er ook voor de avond worden gereserveerd. De auto kan op eigen terrein worden geparkeerd. Beautysa lon Camee is te vinden op Middelburgseweg 49, Boskoop, Telefoonnummer 0182-395 258. meer Openingstijden: dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, eerste paasdag geslo ten, tweede paasdag van I 1.00 tot 17.00 uur. Entree vrij. WADDINXVEEN - Wijk- en speeltuinvereniging De Padde stoel biedt wekelijks een uitge breid activiteitenprogramma voor jong en oud. Zo is er op maandag een instuif voor vol wassenen van 13.30 tot 16.00 uur. De entree bedraagt 0.75 voor leden en 1.00 voor niet leden. Op dinsdag is er van 19.30 tot 22.00 uur een hand- werkclub voor volwassenen. Hier worden regelmatig leuke dingen gemaakt, zoals bloemen kransen. Entree: 2.30 (leden) en 2.75 (niet-leden). De woensdagmiddag is voor de kinderen. Vanaf 13.30 tot 15.00 uur worden zij vermaakt met spelletjes, knutselen of een film, en I x in de maand een kinder- bingo. De entree is 0.60 (le den) en 0.80 (niet-leden). Met de kinderbingo bedragen deze 1.05 (leden) en 1.25 (niet-leden), inclusief drinken en een snoepje. Op donderdagavond is er dar ten voor iedereen vanaf 16 jaar. Zowel beginners als gevorder den zijn welkom. De entree be draagt 1.00 (leden) en 1.25 (niet-leden) en de avond duurt van 20.00 tot 23.00 uur. Ook de speeltuin van de Pad destoel (Lijsterbesstraat 18) is een bezoekje waard.Voor meer informatie: www.paddestoel.nl.nu ZEVENHUIZEN - De politie heeft op zaterdag 23 maart tus sen 17.50 en 18.30 uur een snelheidscontrole gehouden. Er werd gecontroleerd op de Zuidplasweg. Van de 643 passanten waren er 41 in overtreding. De hoogst gemeten snelheid was I 14 km/u terwijl de toegestane snelheid 80 km/u is. Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. 'Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe". Indien daartoe aanleiding bestaat kan het proefabonnement geweigerd worden. kenhuis heeft een centrum functie in Suriname. Omdat de kinderen uit alle windstreken komen, kunnen ouders niet Toch een leuk gebaar van De Graaf en Partner; iedereen een bosje narcissen. Geeft wat fleur in huis. Trouwens, ook buiten in de tuin is het een leuk gezicht. Ik kijk er elke morgen met genoe gen naar als ik op de fiets stap op weg naar mijn werk in Gouda. Helaas, vooruitlopend op de ac tie van De Graaf heeft een me debewoner eigen initiatief ge toond. Vanmorgen waren alle bloemen met uitzondering van drie miezerige plantjes uit mijn tuin verdwenen. Iemand die ruzie had met zijn vrouw en wat had goed te maken? Of misschien een ondernemende particulier r die voor een zacht prijsje wat WADDINXVEEN - Zaterdag 23 maart hield de Waddinx- veense Reddingsbrigade haar jaarlijkse jeugddag. De ver- Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. Naar het buitengebied richting rijksweg misschien? Dan gaat De Bas voorbij aan het veiligheidaspect. In andere plaatsen wordt gesproken over het terugbren gen van sportaccommodaties naar de wijken, juist vanwege de vele jongeren die sport be drijven. Ik moet er niet aan denken dat de mooiste sportaccommoda tie van Waddinxveen wordt opgeofferd aan een (groot) winkelcentrumplan waarvan ik me afvraag of dat de wens van DEN HAAG/WADDINXVEEN - Een groot scala van versierde en beschilderde eieren uit de gehele wereld staan van 17 maart tot en met 2 april te pronk op de vierendertigste Paastentoonstelling van de Vrienden van Volkskunst en Folklore (Frederik Hendriklaan WADDINXVEEN - Het zie- 71 te Den Haag). Ook de Waddinxveense kun stenares Ank Verhuist heeft er een bijdrage staan, zij schilder de op een houten ei onder vaak op bezoek komen. Het be- religieuze voorstellingen, zoek wordt overgenomen door leden van de inner Wheel Club Paramaribo die hen troosten, Openingstijden: Maandag gesloten Dinsdag tot vrijdag van 09.30 tot 18.00 uur Zaterdag van 09.30 tot 17.00 uur Vrijdag koopavond van 18.00 tot 21.00 uur meter opgehoogd, zodat hij de duiven beter kan zien aankomen. De duivenliefhebber bouwde het hok in eerste instantie zonder bouwvergunning. Toen het colle ge hierover werd geïnformeerd, werd het bouwwerk geïnspec teerd en wed er een bouwver gunning alsnog ingediend. Omwonenden wezen de ge meente in hun pleidooi op de naar hun mening gevaarlijke situ atie, omdat het bouwwerk boven op leidingen is gezet en er dus brand- en ontploffingsgevaar be staat. Ook menen de buren dat de brandweer slecht doorgang zal hebben. Maar veiligheid is niet het enige bezwaar, de geluids- en VEEN - Een 45-jarige automo- gezondheidsoverlast spelen te- bilist uit Haarlem is dit week einde tot tweemaal toe aangehouden wegens het rijden onder invloed. De eerste keer was zaterdag 24 maart rond 4.00 uur op de Bredeweg in Zevenhuizen. Hij bles 375 ug/l. Hij kreeg een rij verbod van 3 uur en een pro- ces-verbaal. De tweede keer was zondag 25 burgers is geweest „De bebou- maart rond I.30 uur op de op de Bredeweg in Waddinxveen. De man blies 270 ug/l. Hij kreeg gehad”, zo deelde hij mee. „De een rijverbod van I uur en een rechtspositie is verslechterd proces-verbaal. door de nalatigheid van de ge meente.” Ook beweerde de man dat de feitelijke informatie waar op de vergunning verlening is ge baseerd, onjuist is en dat er geen rekening is gehouden met de ge volgen door de omgeving. Een bijzonder aspect in de zaak Er waren 90 kinderen van de partij. Dit jaar waren alle loten verkocht. De uitslag was als volgt: Ie prijs een radio+cd kleedde kinderen gingen eerst speler viel op het nummer 284, 2e prijs een sporttas met in houd viel op 607, de derde prijs viel op546,4e op 541, 5e 609, 6e op 390, 7e op 574, 8e op 540, 9e op 1041 en de 10e op I86. De prijs winnaars zijn be naderd en een aantal hebben zelf hun prijs al in ontvangst ge nomen. voorwaarden projecten van clubs in derde-wereld-landen. Zo kunnen wij het kinderbij- voedingsproject steunen, de kinderen een vrolijke dag be zorgen en zieke kinderen bei den wart ze nodig hebben. Via ons lid Alice Hillers-Tjin a Kiet vernamen we dat de Inner Wheel Club Paramaribo zich inzit voor chronisch zieke kin deren in het hospitaal in Para maribo. werd de klacht rond de gezond- heidrisico’s van het houden van een duiventil. Alle bezwaarschrif ten schreven hierover. „Hierbij moet men denken aan de ver spreiding van tyfus, papegaaien ziekte en salmonella door vo gels”, zo beschreef een omwonende. Volksgezondheids- motieven kunnen niet als belang worden aangemerkt om het houden van dieren te verbieden, zo liet een gemeentewerker we ten. Wel zal er een beleid moe ten worden geformuleerd, dat bij het houden van duivenhokken een extern onderzoek wordt verricht door de GGD, voor de vergunning wordt verleend. Ook in dit geval zal er en nog een der gelijk onderzoek plaatsvinden. De gemeente concludeerde uit eindelijk dat alle aanvragen klop ten. Een vergunning kan niet worden geweigerd als er twee personen tegen een initiatief zijn, volksgezondheidsmotieven spe len niet mee, het achtererf is niet tegen de regels in volgebouwd, de afstand het bouwwerk tot het raam is toegestaan, net als het ophogen van de tuin. Ook is er volgens de gemeente geen ge vaar voor de wijk, en dat de man op leidingen heeft gebouwd is zijn eigen verantwoordelijkheid. Hij zal het gebouw weg moeten halen als de betreffende nutsbe drijven bij de leidingen moeten. Ondanks het feit dat een actueel bestemmingsplan ontbreekt en dat de uitgangspunten zijn gehan teerd op een gemiddelde woon wijk terwijl deze locatie zeer dicht bebouwd is, is in strikt for mele zin niet gebleken dat er re den is tot weigering van de ge vraagde bouwvergunning. We spreken haar in haar gloednieuwe onderkomen aan de Middelburgseweg. Naast haar eigen originele platte landshuisje is een tweede pand gebouwd in dezelfde stijl maar verder voorzien van alle mo derne middelen en gemakken. Beautysalon Camee straalt alle romantiek uit die bij een schoonheidssalon hoort.Vanuit de behandelstoel heb je een mooi uitzicht over de fraaie tuin en de daarachter gelegen polder. Naast de behandelka mer is er een ruime douche en deze is speciaal gemaakt omdat Mima zich ook heeft gespecialiseerd in het geven van lichaamspakkingen. „Niet veel schoonheidssalons kunnen dit aanbieden”, vertelt ze. „Een behandelstoel kiHY.je af snel of»» Tropenjï een slaapkamer ia huis kwijt.. JU Dit geeft beperkingen in de verschillende soorten behan deling. Bij mij kunnen de cliën ten kiezen uit verschillende be handelingen. Een volledige gezichtbehandeling met diepte- reiniging van de huid, stoom- REGIO - Het gebied van Hol lands Midden krijgt één ge meenschappelijke meldkamer voor inzet en coördinatie bij ongevallen, hulpverlening en rampen. Dit voornemen spra ken de algemene besturen van Brandweer, Centrale Post Am bulancevervoer (CPA), de Ge neeskundige Hulpverlening bij Ongevallen en Rampen (GHOR) en het Regionaal Col lege van Politie Hollands Mid den, uit tijdens een op donder dag I4 maart gehouden gezamenlijke bijeenkomst. De voorstellen worden nu voorge legd aan de gemeenteraden van de 35 gemeenten in de regio. Daarna volgt een definitief be sluit. De vorming van een gemeen schappelijke meldkamer in 2003 past in de landelijke ont wikkeling van veiligheidsregio’s en de invoering van een radio- communciatiesysteem - C200 - voor alle hulpdiensten. Het stelt Brandweer, Politie, ambu lancezorg en GHOR in staat met elkaar te communiceren in geval van hulpverlening of rampbestrijding. Een Regionaal Coördinatie Centrum (RCC) zorgt voor een snelle en goed gecoördineerde hulpverlening in geval zich een ramp voor doet. De rampen van Enschede en Volendam maakte de be hoefte aan een RCC duidelijk. Verder biedt de meldkamer het voordeel dat er bij 112 meldin gen directe afstemming tussen hulpdiensten plaatsvindt over inzet. Op dit moment is er nog onderzoek naar de plaats waar de gemeenschappelijke meldka mer moet komen. Een aantal locaties komen daarvoor in aanmerking. Het terrein van de brandweer aan de Roosevelt- straat in Leiden geniet daarbij enige voorkeur. narcissen in de aanbieding heeft Misschien zijn ze aan de sympa thieke ondernemer kwijt te ra ken. Krijg ik straks mijn eigen bloemen weer terug. Een kleine tip voor de par ticulier: ga ’s nachts eens naar de Coenecoop. Daar staan velden narcissen klaar om gerooid te worden. Wellicht kunt u ze met kwantumkorting nog van de hand doen. Na zes jaar Zimbabwe is het goed weer terug te zijn in Ne derland. Zo op het oog is de wel vaart toegenomen, alleen de nor men en waarden zijn via het afvalputje doorgespoeld. Willerrrde Boer voorlezen en anderszins stimu leren. Vier maal per jaar ver zorgt de club een vrolijke dag voor de kinderen, waar bij voorbeeld een goochelaar op treedt. Een punt van grote zorg is de voeding. Door de moeilij ke financiële positie van het land kan alleen het hoogst WADDINXVEEN - Drie bezwaarschriften ontving de ge meente Waddinxveen tegen het in gebruik nemen van een duiventil bij een buurman. De drie droegen lange lijs ten met argumenten aan om de gemeente er van te overtuigen dat het niet zo langer kon. Na een langdurig beraad verklaarde de gemeente de bezwaren toch onge grond, wel zal er een extern onderzoek naar de volksge- (van zondheid te plekke worden ingesteld door de GGD. STOOFSTEEG 1» (HOEK ZEUGSTRAAT) GOUDA 0182-672388 J MERKEN VAN O.A.: DIESEL. BENGH. JEER JOTTUM. BRAEZ. CARBONE. RAGAZZI 1 -^KINDERKLEDING V.A. 0 MAANDENNAT 14 JAAR. WWW.KINHSRENAANHETWATEg.NLj Geen winkelcentrum in het gebied tussen Petteplas en Gouwe. Dan maar, getuige de ingezon den brief van Kees de Bas sr in het Weekblad, op de velden van de voetbalvereniging Be Fair. De Bas houdt van snelle actie. Over twee jaar denkt hij al boodschappen te kunnen doen op de Be Fair-locatie. Over een financiële verant woording rept De Bas, die veel kritiek heeft op de financiële onderbouwing van het plan Kerkweg-Oost, niet. Be Fair moet maar verdwijnen naar, ja w^êrheen eigenlijk? WADDINXVEEN - Kicken, slaan, stoten tegen trapzakken en muren. Dat is de inhoud van Free Kick dat vanaf 3 iedere woensdagavond april 21.00-22.00 uur)gegeven wordt bij Diana’s Free Arabics. Er wordt begonnen met een warming up voor de spiergroe pen die gebruikt gaan worden, helft van de achtertuin in beslag, Vervolgens worden stevige daarnaast is het perceel 40 centi- trap- en bokstechnieken aange leerd, het tempo ligt hoog. Een uur vol power dus. Tevens leren deelnemers ver schillende verdedigingstechnie- ken. De lessen zijn voor iedereen die hard wil trainen, zich sterk wil gaan voelen. Voor meer informatie: Diana Zwanenburg, Free Arabics, tel. 0182-612958. bij WSE WADDINXVEEN - Zondag- morgen 31 maart (eerste Paas- WADDINXVEEN - Op vrijdag dag) wordt van 9.00 tot 12.00 29 maart is er in de kantine van uur de wekelijkse kerkuitzen- de voetbalvereniging W.S.E. ding bij de lokale RTW-radio weer klaverjassen De aanvang verzorgd door de Hervormde is 20.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 euro en het eer ste kopje koffie is gratis. 100% nieuwe collectie .1

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 33