Standen jeu de boules Dames Gouwestaete als derde in play-offs Succesvol weekend voor Flyers Verwachtingen hooggespannen bij eerste jeugdteam tennisvereniging Waddinxveen Volleybaldames verliezen laatste thuiswedstrijd Schaken: W.S.V. 2 promoveert naar eerste klasse r.s.b. Meer teams in het Gouds i Jaarvergadering TOOS- gymnastiek Taekwondoka’s in de prijzen WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag vond in Oss het 23e Pardoel sport toernooi plaats. Dit grote internationale toer nooi is een begrip in de Taek wondo wereld. Een paar hon derd Taekwondoka’s in allerlei klasse nemen deel aan het on derdeel sparring, wedstrijden met full contact. Het interna tionaal karakter vind men te rug in deelnemers uit België, Duitsland, Frankrijk en Honga rije. Ook deze maal weer een aantal van sportinstituut Den Edel. Ondanks de aanwezigheid van enkele gerenommeerde Ta- ekwondoscholen wisten Jeroen Priem en Daan Ollie in hun klasse de tweede plaats te ha len. Alle overige Den Edel taek wondoka’s kwamen net te kort met vierde en vijfde plaatsen. Be Fair nog niet veilig WADDINXVEEN - Het wordt voor de voetbalclub Be Fair nog een hele toer zich veilig te spelen in de derde klasse. De Waddinxveners verloren met I -0 bij PKC in Rotterdam. De concurrenten wonnen. In de vierde klasse nam DRGS de koppositie van FC Perkouw over. DRGS won, terwijl FC Perkouw de wedstrijd tegen SC Boszoom zag afgelast. Moerkapelle was vrij, maar speelt zaterdag wel (thuis te gen Linschoten) en maandag (thuis tegen DVO). In de zon- dagcompetitie eindigden de wedstrijden GSV-Waddinxveen en Bergambacht-Groeneweg in 0-0. Kamerik verloor met 3-2 van Ammerstol waardoor Stol wijk, dat met I -0 won van Ou- dewater door een doelpunt van Remko Anker, de leiding in de vijfde klasse over nam. Verona toont goede vorm WADDINXVEEN - Verona van de Leur toonde een goede vorm in de oefeninterland Ne- derland-Engeland in Eindhoven. De turnster uit Waddinxveen, die uitkomt voor het Zoeter- meerse Pro Patria, eindigde in het individuele klassement op de eerste plaats 37.600 pun ten. Haar puntenwaardering op sprong, brug, balk en vloer wa ren resp. 9.500,9.275,9.400 en 9.425 punten. Suzanna Harmes, die voor het eerst bij de senio ren turnde, werd tweede met 36.750 punten gevolgd door Monique Nuijten met 36.175. Nederland won de interland met 108.725 tegen 102.875 punten.Voor de Nederlandse ploeg was het een goede oefe ning voor de Europese kam pioenschappen, die 18 tot en met 21 april in het Griekse Patras worden gehouden.We reldkampioen Roemenië zal daar niet van de partij zijn.Vo rige week behaalde Van de Leur een tweede plaats bij we reldbekerwedstrijden in het Duitse Cottbus. Zij behaalde op paardsprong 9250. De Rus sische Oksana Tsjoesovitina werd eerste met 9388 punten. Acrogroep van Töos kreeg nieuwe kleding WADDINXVEEN - Dinsdag 26 maart heeft het Reeuwijkse E- Quale b.v.Jazzdans- en Turnver eniging TOOS het nieuwe kle- dingpakket aan de Acrogroep overhandigd. Tijdens een trai ning werd door de directie van E-Quale symbolisch het eerste T-shirt aan het bestuur over handigd. Het kledingpakket be staat uit een T-shirt, een swe ater en een joggingbroek. Na de overhandiging werd een de monstratie gegeven door da, Acrogroep. schoolvoetbal PAGINA 39 WOENSDAG 27 MAART 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Floreant pakt punt bij WSE (Foto: PR.) remise. Wim van Os had tegen Herman Smitskamp een over wegend centrum, maar wist te gen een stukoffer van Herman kans was drie minuten voor tijd voor WSE. Uit een afgemeten voorzet van John Mulder kopte Tobias Wolfgram de bal naast het Boskoopse doel. Opstellingen: WSE; Boekhorst, Mulder, Van ’t Veldt, Berhane, Van Dijk, Sol (Staarthof), Oos- terom (Kok), Wolfgram, Sch- wiebbe, Hack.Assoulymani, Flo reant: Oerlemans, Blakenburg (Verbeij), Janssen, Stekkinger, Geers, Denny Houtman (Ab dalla), Erkelens.Van Dam, Dee- len, Fred Houtman,Van Eden. WADDINXVEEN - Woensdag 27 maart houdt de Waddinx- veen-se multisportvereniging TOOS, af-deling Gymnas-tiek haar jaarlijkse algehe-le leden vergadering in het verenigings gebouw van Tafeltennisvereni ging KIWEIK (J.W Frisoweg). De aan-vang van deze vergade ring is 20.15 uur. Op deze ver gadering zal het beleid van het afgelopen jaar en voor de ko mende jaren centraal staan. Een belangrijk onderwerp zal zijn de nieuwbouw van de ei gen accommo-datie voor TOOS, de stichting eXacto zal de laatste stand van zaken aan de leden toelichten. Ook de contributie voor de komende jaren zal moeten worden vast- gesteld.Tevens worden de Bontenbalbeker en de Rupke- beker uitgereikt aan de tur- ner/turnster met de beste klassering op Landelijk niveau en de groep met de beste klas sering op Landelijke niveau. Aansluitend aan deze vergade ring zal de jaarvergadering plaat-svinden van de Multi Sport Vereniging TOOS. Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voorWaddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Artistic Art Photography, K.W. plein 2, Waddinxveen. staete opliep tot negen stuks. Aanstaande weekend is het Pa sen en wordt niet gespeeld. Wel vindt zaterdagavond, in het ka der van het 75-jarig jubileum van Gouwestaete, een 'Tropical Jubileum Toernooi’ plaats in Gouwebad ’De Sniep’. Aanvang 19.00 uur. In het weekend van 5/6/7 april wordt de eerste ron de gehouden van de play-of- fwedstrijden. Wanneer, waar en hoe laat dames I speelt wordt nog nader bekend gemaakt. In ieder geval spelen de overige bondsteams op zaterdag 6 april thuiswedstrijden. Heren I speelt om 19.20 uur tegen Oceanus I. Dames 2 volgt om 20.05 uur te gen Brandenburg 2 en tenslotte speelt heren 2 om 20.50 uur te gen LZ 1886 4. WADDINXVEEN - Een succes vol weekend voor Flyers in de thuiswedstrijden. Acht wedstrij den, zeven overwinningen. Al leen het vlaggenschip Dames I liet het afweten. Jongens Junioren I had alleen de eerste helft enige moeite met MSV.Toen was er nog spra ke van een wedstrijd. Flyers had wel het betere van het spel maar slordigheden zorgden er voor dat MSV kon bijblijven. Ruststand 41-36. De tweede helft beging Flyers die slordig heidjes niet meer en bleef men geconcentreerd spelen en dit resulteerde in een grote over winning. Uitslag 93-63. Tops coorder: Jordy Waarts met 34 punten. Voor een verrassing zorgde He ren 2 door een nipte overwin- ning op het hoger geklasseerde Punch. De kleine voorsprong van de eerste helft (28-25), werd met man en macht verde digd. Eindstand 49-47. Tops coorder: Hubert Wensink met 18 punten. Jongens Kadetten I bleef de baas over Lokomotief. De basis voor de overwinning werd in de eerste helft gelegd (41-25). De tweede helft had de thuisploeg het moeilijk maar de overwin ning kwam niet in gevaar. Uitslag 63-5(.Topscoorder:Jeroen Lan- gelaar met 19 punten. Jongens Aspiranten 2 had geen enkele moeite met The Jump. Met goed aanvalsspel werd een grote overwinning behaald. Uitslag 79-36. Topscoorder: Kristiaan Asscheman met 30 punten. Jongens Aspiranten 3 bleef won Mirjam Overdam, één met een intik uit een goede pass van Sandra Berckenkamp en één uit een fraaie boog, alsmede Petra Meerdink met een knal van af stand. Na drie parten was het dan ook 9-6 en leek een verras sing nog mogelijk. Maar in de vierde periode ging het definitief mis. Polar Bears liep uit naar 13- 6. Twee doelpunten van Petra Meerdink gaf nog wel een 13-8 stand, doch Polar Bears bepaal de in de laatste seconden de eindstand op 14-8. Opmerkelijk was verder nog het grote ver schil in het aantal persoonlijke fouten. Beide teams kregen een viermeter, maar verder werd slechts tweemaal een speelster van Polar Bears met een P-tje bestraft, terwijl dat bij Gouwe- kopte Guido Hack de bal fraai over doelman Oerlemans in de verste hoek: I -0. Peter Oosterom maakte dat niet meer mee. De Waddinx- veen trapte gelijktijdig met Denny Houtman bepaald niet zachtzinnig naar de bal en raak te daarbij geblesseerd. Zijn ver vanger was Marko Kok. Ook Denny Houtman haakte later af.Voor hem verscheen Ajin Ab dalla binnen de lijnen. Floreant zette alles in het werk om de achterstand ongedaan te ma ken. Dat leidde tot vinnige du els waar tegen scheidsrechter Van Vliet best wel alerter op had kunnen reageren. Mischa Deelen, Fred Houtman en Ron Geers waren dicht bij de gelijk maker, maar zij misten het doel. De Boskopers moesten daarop wachten tot na de rust. Intus sen liet Guido Hack de moge lijkheid om verder weg te lo pen van Floreant voorbij gaan. Na een prima aanval via Hafid Assoulymani en Tobias Wolf gram had Hack de hoek voor het uitzoeken. De spitsspeler van WSE schoot echter het doel van Rene Boekhorst. Wat de Boskopers voor de pauze niet voor elkaar kregen lukte in de tweede helft wel. Al gauw liet Michael van Dam de gelijkmaker aantekenen: l-l. Een stand die later als eind stand niet misstond. Want de tweede helft was van bedui dend minder gehalte. Mischa Deelen zag van dichtbij een in zet onschadelijk gemaakt door doelman Boekhorst, die in de remise bleef zitten. Evert Hilde brand heeft op de jeugdtraining blijkbaar een of twee dingen ge leerd en versloeg Dirk van Of feren na hard werken. Henk Er- kelens verloor tegen Jaap van der Heiden de dame. Jaap van Sandijk bouwde tegen Marco de Bruijn een goede stelling op, maar deed er niets nuttigs mee en verloor.Jan Kraijesteijn werd ingerekend door Jeroen van der Veen. Herman van Offeren kon niet tegen Ton Bronk op. Ger ard Torenbeek zag een dubbele aanval van Frans Draaisma over het hoofd en verloor twee stukken. Mourad Boussaid won doordat hij zijn aandacht beter bij de les had dan Randy Gird- hari. Stand; I.Van Putten (met ca. 500 punten verschil), 2. WHennink, 3. R.Dannis. WADDINXVEEN - KCW Be Fair verloor afgelopen zaterdag tegen Nivoc Nieuwegein met 0-4. Buitenaanvalster Angela Hunink was nog steeds gebles seerd en werd vervangen door Marieke de Leede uit het 3e. De eerste twee sets gingen ge lijk op (19-25 en 22-25) en bei de teams lieten aantrekkelijk spel zien. Vanaf de 3e set liep KCW Be Fair echter achter de feiten aan, de pass kwam niet goed aan bij spelverdeelster pakte het anders uit. Jan Muit overkomelijke moeilijkheden, nam een remise. In het laatste uur won Van der Knaap met een tactisch slimmigheidje, waarna inderdaad het achtste Het jeugdteam van TV Waddinxveen. WSE verspeelde in de der by tegen Floreant een 1-0 voorsprong. De Boskopers maakten in de tweede helft gelijk en waren tevreden met het punt. (Foto: Artistic Artl Liesbeth van der Vis.) kampioen gaat wor den, en datzelfde DWO. Dan kun- nen de Waddinx veners aan de na- competitie voor\ een plaats in de der de klasse deelnemen. Zover is het nog niet want juist in de laatste wedstrijden verlo pen de zaken moeizamer voor WSE.Trainer Ben Stukart: „We halen niet meer het niveau van dat in het begin van de compe titie. We hebben de laatste we ken last van blessures. Mis schien is dat de oorzaak dat het minder gaat. Met het gelijkspel tegen Floreant schieten we niet veel op". Ook tegen Floreant kende WSE verscheidene ge blesseerden. Om die reden In de interne competitie vloer- de partij tegen Nico Dannis de Wim Hennink Barthold Jan sen in een overwegend staand eindspel. Ton van Nieukerke maakte remise tegen Ronald Dannis. Peter de Louw had re- Door Bert Hertog WADDINXVEEN - De voetballers van Floreant speelden de laatste weken weinig succesvol. Uit acht wedstrijden werd slechts een puntje behaald. De positie op de rang lijst in de vierde klasse kwam daardoor onder druk te staan, temeer daar naast de nummer laatst, die automa tisch degradeert, de nummers 10 en II niet veilig zijn, maar in de nacompetitie zich in veiligheid moeten spe len. Het puntje dat Floreant zondag bij WSE behaalde (I- I) werd dan ook gekoesterd. In Boskoop werd nog met I- 3 van WSE verloren. WADDINXVEEN/BOSKOOP - De dames van Gouwestaete konden het in Ede tegen de Po lar Bears niet bolwerken. De ploeg van trainer/coach Jim van Es verloor met 14-8. Een echte ’zondagavondwedstrijd’, waarin Gouwestaete niet in haar spel kon komen, behalve in de derde periode. Ondanks het verlies mag Gouwestaete hopen op een voorspoedig herstel van El len van der Weijden, Francine Lankhuijzen en Hanneke Kap pen voor de play-offwedstrijden tegen ZWV-Nereus in het weekend van 5/6/7 april. Of Na tascha Baatje tegen die tijd vol doende zal zijn hersteld blijft na tuurlijk een vraag, maar felicitaties gaan in ieder geval naar Natascha en Evert die afge lopen vrijdag moeder en vader zijn geworden van Mikael. De overige bondsteams waren vrij. Het leek alsof de Gouwestaete dames niet echt meer geïnteres seerd waren in de tweede plaats. Al tijdens de eerste pe riode ging het fout en nam Polar Bears het heft in handen. Na 3- 0 in de eerste periode werd het 4-0 in de tweede periode, alvo rens Petra Meerdink uit een break voor het eerst kon tegen scoren. Na 7-1 was het de beurt aan Mirjam Overdam uit een viermeter en daarmee stond het halverwege al 7-2. In de der de periode liet Gouwestaete eindelijk zien ook wat in haar mars te hebben. Doelpunten van Wendy de Frankrijker uit een midvooractie, tweemaal komen Amanda Kortenoeven, 15 jaar ook uit Boskoop. Het team wordt getraind door Frank van den Berg en Maurice Sluiter, de broer van Raymond Sluiter. Op zondag krijgen de spelers ook nog training van Ralph Zij- derhand, die zich heeft opge werkt tot A-speler en die het af gelopen jaar in Duitsland competitie heeft gespeeld. Het team heeft voor dit jaar een nieuwe sponsor kunnen vinden in Houthandel Alblas uit Rotter dam, die het team nieuwe tenues en nieuwe trainingspakken heeft geschonken. Deze talenten zijn voortgeko men uit de trainingen van Frank van den Berg, die bij de TV Wad dinxveen een zeer goede jeugd trainer is. De huidige senioren spelen op dit moment in de lan delijke derde klasse, wat voor de regio vrij hoog te noemen is. van Gymhova. De eerste helft was spannend en werd afgeslo ten met een 20-19 voorsprong. De start van de tweede helft was voor Flyers en de toen ge slagen kloof van acht punten bleef hierna gehandhaafd. Uit slag 38-30. Topscoorder: Rud- mar Klomp met 16 punten. Jon gens Mini’s I stond na twee periodes met 17-24 achter. De derde periode deed de twee vorige vergeten en via 20-9 werd de achterstand omge bouwd naar een voorsprong en deze kwam in de vierde perio de niet meer in gevaar. Uitslag 50-43. Topscoorder: Geoffry Klijn met 18 punten. Op vrijdagavond 5 april in de Duikelaar om 21.00 uur is er de belangrijke wedstrijd voor Da mes I tegen LUSV. b 0 TOOS begon vorig seizoen met acrogym, een nieuwe vorm van gymnastiek. De gym is voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar tot dames en heren van onge veer 40 jaar. Acrogym is spekta kel, samen met anderen bouw je piramides en spring je er weer soepel vanaf. De sport bestaat uit twee onderdelen: balanselementen en tempo-ele- menten. Bij de balanselementen maken verschillende mensen piramides op elkaar. Evenwicht en spanning zijn daarbij heel belangrijk. Bij de tempo-ele- menten worden na de gooi ver schillende bewegingen zoals salto’s in de lucht uitgevoerd om daarna weer door de wer pers te worden opgevangen. Er worden verschillende sprong- series achter elkaar uitgevoerd, variërend van radslag tot de flik flak salto. Een demonstratie van Acrogym is te zien op 20 april bij Demo- gyjada in Waddinxveen en op koninginnedag tijdens de Kin- dermarkt en bij de Duikelaar in de Zuidplas. TOOS is op dit moment heel erg op zoek naar oudere on- derpersonen. De les wordt ge geven op dinsdag van 18.00 - 19.30 uur in het gymlokaal aan de Staringlaan en staat onder leiding van Dick v.d. Heuvel. Geïnteresseerden kunnen zich opgeven bij TOOS (0182 - 613839). WADDINXVEEN - De strijd om het interne kampioenschap triplette is in volle gang. Der tien teams hebben zich voor in geschreven, er zijn inmiddels vier speelavonden achter de rug. Het verschil zit ’m in een vrij loting in verband met het oneven aantal teams dat mee doet. De stand is hierdoor een klein beetje vertekend. De hui dige stand is: I.Toos Wub- ben/Hans Cammeraat/Roy Hulskamp 8-7-50+; 2.Wout Versluis/Elly Nieuwland/An- dries Roos 8-6-29+; 3.Nel Ou- dijk/Wim van Bockom Maas/Norbert Schifferling 8-5- 26+. De competitie is bedoeld als trainingsvoorbereiding op het GOUDA/WADDINXVEEN - Aan het schoolvoetbal in de Goudse regio nemen dit jaar 308 teams deel. Dat zijn er veertig mee dan in het vorige jaar. In de groepen 7/8 jongens wordt gespeeld met elftallen, in de groepen 7/8 meisjes en de groepen 5/6 jongens en meisjes met zeventallen. Het toernooi werd afgelopen begonnen met wedstrijden op de velden van Ammerstol, Bergambacht, FC Perkouw’, Haastrecht, WSE, Rohda’76' ONA, Gouda, DONK, Jodan Boys, Nicolaas Boys, Floreant en Nicolaas Boys. Het restant van de voor ronden wordt op woensdag 3 april gespeeld. Het programma is verder: woensdag 17 april: halve finale jongens groep 5/6, finale Gouda en omstreken jongens en meisjes groep 5/6 bij DONK, finale Gouda en omstreken jongens en meisjes groep 7/8 bij Floreant, woens dag 24 april: uitwijkdatum, fina le Gouda en omstreken jon gens groep 5/6 bij ONA, woensdag 15 mei: regiofinale district West II jongens groep 7/8 en 5/6 in Rotterdam (even als meisjes), zaterdag I juni: dis- trictsfinale jongens en meisjes groep 7/8 bij vv Barendrecht, woensdag 12 juni: landelijke fi nale jongens en meisjes groep 7/8 op sportcomplex KNVB in Zeist. meer serieuze werk van de Na tionale Competitie en het afde- lingskampioenschap 4 tegen 4 die in april starten. In de Natio nale competitie is Waddinxveen in diverse klassen vertegen woordigd. In de hoogste klasse van Nederland, de ereklasse, spelen wel twee Waddinxve ners, maarzij komen daar in uit voor een andere vereniging. In de hoofdklasse, de een na hoogste, komt I team uit, in de Ie en 2e klasse ieder 2 teams, in de 3e klasse 4 teams en ten slotte I team in de 4e klasse. In het afdelingskampioenschap 4 tegen 4 wordt Waddinxveen in de hoogste klasse.de Ie klasse, vertegenwoordigd door 5 teams. WADDINXVEEN - De voor- jaarscompetitie staat weer voor de deur en bij de tennisvereni ging Waddinxveen maakt men zich langzaam klaar voor de strijd in diverse afdelingen. Zo ook bij het eerste jeugdteam dat op zondag in de landelijke tweede klasse gaat spelen. Nadat verle den jaar met glans het kam pioenschap in de landelijke derde klasse werd behaald, zijn de ver wachtingen ook dit jaar een plaats bij de bovenste twee. Dit geeft voor de nummer twee ook recht op promotie naar de lan delijke eerste klasse. Het team bestaat uit Tim Geers, 13 jaar uit Boskoop, Pascal Hoogendoorn, 14 jaar uit Wad dinxveen, Sander Compeer, 15 jaar uit Moerkapelle, Tessa Uit- terhoeve, 17 jaar uit Waddinx veen, Kim van Nes, 17 jaar uit Boskoop en de dit jaar erbij ge- t ontbraken Thijs van der Voort, Martijn van der Wal, Ramon van Swieten en Ferdy Schenk. Justin Sterk is naar het tweede team terug gezet. WSE leek aanvankelijk ook de tweede wedstrijd tegen Floreant waar voor de publieke belangstelling tegen viel, te gaan winnen. De beginfase was voor de ploeg van Stukart. Omdat scheidsrechter Arie van Vliet uit k Woerden in de zesde minuut het vlagsignaal F van grensrech ter Slingerland negeerde ontstond Laurens Ellers werd door Wim Mulder opgebracht. Het was in het algemeen een zwarte avond: tien partijen gewonnen bord verloren ging.Van den Belt door zwart, vier door wit, twee had met een pion meer een moeizame stelling, maar moest remise kunnen maken; Van der Hoek maakte in het laatste kwartier een halve punt. Daar- niets goeds te bedenken. In vet mee was een succes binnen, loren stelling overschreed hij de voor een pas gepromoveerd tijd. achttal. Erik Hennink speelde een goe- en won. Hans van Offeren hield Jan van der Born voortdurend on der druk en won. Jaap Smit bouwde tegen Ryan den Drijver zijn stelling zo in, dat de‘actieve’ mise moeten maken tegen Wim loper niets deed. Hij mocht van van Vuuren, maar wees het aan bod af en werkte zich in on- WADDINXVEEN - W.S.V. had tot nu toe een paar successen niet bereikt: het vierde was ge degradeerd; het derde en eer ste waren geen kampioen ge worden in hun afdeling. Nu bleef er op 21 maart nog een kans op succes over: het twee de stond umelijk hoog in zijn afdeling van de tweede klasse met een wedstrijd verloren en een gelijk spel. Als het zijn laat ste wedstrijd minimaal gelijk speelde, zou het op bordpunten (gewonnen partijen) kampioen worden en promoveren. Al binnen twee uur waren er drie remises van Philipse, Prins en De Roodt.aan de eerste drie borden, binnen. Maar de wed strijd zag er niet goed uit. Een partij stond gunstig, een met een stuk minder verloren. Toch 82ste minuut ook goed redde op een schot van invaller de bewegelijke Abdalla. De beste Yvonne van Erk en Nivoc kwam beter in hun spel. Zij trokken de set dan ook met 15-25 naar zich toe. Het veel vuldig wisselen van coach Pie ter Kelatow in de 4e set veran derde hier niets aan, ook de vierde set ging naar Nivoc (12- 25). De dames van Keukencen trum Be Fair spelen zaterdag 30 maart uit tegen Utrecht in sporthal DeVlist, en zullen hier zeker punten moeten gaan ha len omdegradatie te ontlopen. „Ik ben er tevreden mee. Wij kwamen voor een punt. Vorige week werd al meer werklust betoond en dat is in de wed strijd tegen WSE voortgezet”, vertelde de Boskoopse trainer Bas Janssens. WSE mikt op de derde plaats achter het Zoe- termeerse DSO, dat na de re cente 2-1 overwinning op con current DWO wellicht een goede kans voor WSE’er Peter Oosterom. Hij zag zijn schot gestopt door doelman Ronald Oerlemans, die de ge blesseerde Tim van Gijzen ver ving. Vier minuten later kreeg Oosterom opnieuw de kans om WSE aan de leiding te hel pen toen hij vrij kon doorlo pen. Dit keer schoot de Wad- dinxvener over. In de negentiende minuut was het toch prijs. Uit een goed geno men vrije trap van Martijn Sol geluk spreken, dat Ryan een tussenschaakje miste en met

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 39