Be Fair mag zich in handen knijpen Drie turnsters door naar finale Elke ochtend... bij WSE Schakers Moerkapelle winnen en blijven tweede Eerste kampioen voor ttv Kwiek Korbis boekt duidelijke tend laten beleven waarin voet- Winst voor volleybaldames zoekt sponsors Moeizame start tennisseizoen bij De Gouwe Smash Van de Leur in selectie op promotie District- Smurfenvoetbal Blokland al vroeg op dreef met Moerkapelle houdt kans finales clubrecord Rijn en Gouwe de 57e sportweek van start met voetbal PAGINA 25 WOENSDAG 10 APRIL 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (Foto: Artistic Art/Liesbeth van der Vis.) Schie- Leonie Welting, Bonnie Welting Woubrechttoernooi Naam: Adres: Postcode: Plaats: K W5HH Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 11,65. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag hebben drie turn sters van Jazzdans Turnver eniging TOOS zich alsnog we ten te plaatsen voor de finale van het het Nederlands kam pioenschap Turnen. Tessa Gutker, Ingeborg Dróge en Carmen Venema wisten zich in de klasse Instap via de d doelman Jan-Willem Schoneveld de bal nog wel aanraakte verdween de ze in het doel: 0-1. Bijna was het na zwak terug spelen Tessa had een eindtotaal van 32.625 en eindigde hiermee op de lie plaats. Ingeborg werd 13e met een totaal van 32.275 en Carmen werd 17e Wim van der Starre. Met inmiddels Taoufik Saouny voor Ron van Tol probeerde Be Fair verder van HBSS weg te lopen. Een verdediger bracht echter redding voor Van der Starre kon inschieten en een inzet van Ray mond Oldenburg verdween langs de verste paal. In de slotfase mocht Be Fair in de handen knijpen toen doel man Schoneveld na een schot laag in de hoek de bal nog tot hoekschop kon ombuigen. De Waddinxveense doelman raakte daarbij geblesseerd, maar kon de wedstrijd toch uitspe len. Opstelling Be Fair: Schoneveld,Ver- zijl, Scheuierman,Van Tol,Van Wijk, Oldenburg, Saouny, Slagboom,Van der Starre, Minnee, Peters. Ie en de herendubbel niet tot een winnend einde te brengen. Het eerste herenteam, 2e klas se, bestaande uit captain Mauri ce Ancher, Pieter Uittenbroek, Jeroen Baars, Chris Ie Comte en Luuk Akkerhuis bleek niet in staat om in een wedstrijd voor eigen publiek een overwinning binnen te halen. Indien daartoe aanleiding bestaat kan het proefabonnement geweigerd worden. gen. In een uitwedstrijd tegen T.O.C. uit Capelle aan den IJssel werd het eerste mixteam met een 5-0 nederlaag naar huis ge stuurd. Marry van Laar, de uit valler van deze dag, zal de vol gende keer moeten proberen om het team naar de overwin ning te slepen. Het tevens in de 3e klasse uitkomende 2e mix- ÏTeL: (voor contrate op de bezorging) staan. Smurfenvoetbal begint om 10.45 uur bij voetbalvereni ging W.S.E. Voor informatie: WSE: 0182-614710 of met Rianne: 06-21295135. WADDINXVEEN - De Waddinxveense turnster Verona van de Leur is ge selecteerd voor de Euro pese kampioenschappen die van 18 tot en met 21 april in het Griekse Patras worden gehouden. Met Van de Leur werden uitgeko zen Suzanne Harmes, Ga briella Wammes, Monique Nuyten en Renske Endel. De Friezin RikstValentijn werd niet geselecteerd. voor een achterstand maar Be Fair had veel tijd nodig voordat die twee de treffer echt een feit was. Er tus sendoor ontsnapte het Waddinx veense doel enkele malen aan gevaar. Halverwege de tweede helft brak lin kerspits Lennart van Eysden. Met Scheuierman op zijn hielen schoot de Schiedammer net naast. Daarna ruimde Verzijl een keer flink op bij een doorbraak van HBSS. In de 35ste minuut kwam Be Fair op 2-1 na een scherp indraaiende hoekschop van delen tekort, daar waren de scores wat lager. Op Vloer werd door Tessa een score van 9.20 behaald, dit was de hoogste score in de Instap. 21) maar won de beslissende derde game met 21-16. Ook het dubbelspel werd in drie ga mes beslist (21-18/17-21/21- 12). Wim van Wageningen verl oor, bij de stand 5-1nog van A. Bosch maar verder gaf Kwiek niks meer weg. Eindstand 8-2 met drie maal winst voor Kees Vos en twee maal voor Ronald Verboon en Wim van Wagenin gen. Kwiek staat op de derde plaats in de eerste klasse van de regionale competitie Hol- land-West. Woubrecht in Waddinxveen. In dit tehuis wonen tussen de 15 - 25 mensen met een verstande lijke en/of lichamelijke handi cap. Het toernooi behoort tot een der hoogtepunten van de Aeolus Oledo wist captain Sjaak met Nel Bongaarts, Mik van Grumbkow, Nienke van Eist, Ineke Hogenkamp twee van de vijf punten binnen te ha len. De verliespartijen waren de gemengd dubbel, de heren single en de herendubbel. Het 4e mixteam, tevens uit de 5e klasse, kon eveneens geen overwinning boeken in een uit wedstrijd tegen Hoge Limiet, te Rotterdam. Het familyteam van teamcaptain Moniek Janmaat moest het doen met 3-2 ver lies.Teamleden Willem Janmaat, play-off wedstrijden zich bij de eerste 19 te turnen. De vier turnsters (Ook Desi ree turnde mee) draaiden een zeer goede wedstrijd. Carmen en Desiree behaalden met hun Sprong zelfs een 9.150. Op Brug kreeg Ingeborg voor haar oefening een hoge score van 8.950.Alleen op Balk kwa men de turnsters wat onder stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. “Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe". vereniging. Op I juni zal dit toernooi voor de 12e maal plaatsvinden. De organisatie zoekt een nieuwe sponsor voor dit jaarlijkse Woubrecht toernooi. De kosten voor dit toernooi bedragen rond de 400 per jaar. Voor meer informatie: jeu.de.boules.wad@zonnet.nl of bel 06-23192926. WADDINXVEEN - Al 11 jaar organiseert de Jeu de Boules Vereniging Waddinxveen een toernooi voor de bewoners WADDINXVEEN - Zaterdag 13 april is er weer smurfen voetbal bij WSE, waar kinderen van 3, 4 en 5 jaar kunnen ken nismaken met deze sport. De smurfen worden getraind door Thijs van der Voort, Monique Kester en Rianne van Leeuwen. De smurfen leren alle beginse len van het voetballen: een bal schieten, koppen, dribbelen aannemen enz. Onder profes sionele begeleiding van de jeugdtrainers wil WSE de kin deren een leuke zaterdagoch- Wisnt was er verder voor Kwiek-5 (6-4 tegen OTTV-I). Bij de jeugd is het eerste team nog in de race voor het kam pioenschap. Zaterdag werd in de eerste klasse van de regio nale competitie Holland-West met 6-4 gewonnen van DHC-1 Een belangrijke overwinning, die Kwiek terug brengt op de eerste plaats. Danny Vermeulen speelde sterk en bleef ongesla gen,Jaap Cammeraat won twee partijen en, samen met Danny, ook het dubbelspel, Cedric Gütz kwam niet tot Mrinst. ge remise tegen Marcel de Haan. Hetzelfde resultaat be reikten Kees van Vuuren en Ar no Luinenburg. Overige uitsla genjan Blok - Ron Droog 1-0; Kevin Bakker - Arie Hoogduijn 0,5-0,5; André Corpeleijn - Henk Doornhein 1-0; Dirk Mo lenaar - Gerrit van Meeteren 0- IFreek Hofman - Wim Wes terman 0-1. De stand bovenaan: I. Gerard van Om meren; 2. Ben van Geffen; 3.Jes se van Elteren. Trainer Jack Harmsen: „Wij zijn dus nog niet helemaal veilig, maar ik ga er vanuit dat PKC nog punten in mindering krijgt. Daarnaast staan ook Siveo en Floreant er slechter voor dan wij.” De scheidende trainer, die volgend seizoen bij zijn vroegere vereniging Jodan Boys als oefenmees ter aantreedt, houdt geen goed ge voel aan dit seizoen bij Be Fair over. Ook al zit er nog een middenmoot- plaats in. Harmsen: „Tot de winter stop ging het best aardig. We ston den een puntje achter op de nummer vier. Daarna kreeg te maken met veel ge blesseerden. Op een ge- geven moment miste ik de gehele achterhoede, y Vandaag kon ik weer beschikken over Johan Scheuierman en Stefan van Wijk, maar nu ontbraken Ar nold Noorlander (slijmbeursontste king) en Rob den Adel. Zij zijn vaste waarden voor de ploeg. Ehmed Sa ouny, die nu weer meedeed maar nog ritme moet opdoen, ben ik zes tien weken kwijt geweest evenals John Slagboom. Met name aan de lin- Minnee na een splijtende pass van Marco Verzijl. Na tien minuten werd het toch gelijk. Minnee brak door en schonk Peters een niet te missen kans: l-l. van Martijn Peters 0-2 geworden. Mi- De gasten waren op dat moment rijp chel Rademakers was de man die de zaak had kunnen afmaken, maar pro fiteerde niet. Met het windje in de rug toonde Be Fair in de tweede helft een andere gedaante. Nu slaag den de Waddinxveners er wel in voor een flink portie druk op het doel van invaller-doelman Jeroen van Unen, die soms de vreemdste cape- riolen uithaalde, te zorgen. Na een vinnig schot van Martijn Peters ver dween de bal rakelings naast het doel. Het zelfde overkwam Rene winnende combinatie sterk zo wel op de midden als op de buitenkant. Harde aanvallen brachten Thor in verwarring en de ploeg leek zich al snel in de van het gezinsvervangendtehuis vierde set bij een verlies neer te leggen. Met prachtig spel van spelver- deelster Yvonne van Erk bleek het blok van Thor meerdere malen mis te zitten en Be Fair denderde over de thuisploeg heen met 16-25. De weerstand van Thor bleek volledig gebro ken en Be Fair maakte in de vijfde set gemakkelijk de wed strijd af met 7-15. Of deze punten genoeg zijn om Keukencentrum Be Fair ook volgend seizoen in de promo tieklasse te houden, hangt af van de wedstrijden van de con currentie en de laatste uitwed strijd tegen Switch over 2 we ken. MOERKAPELLE - Het eerste team van Schaakvereniging Moerkapelle heeft in Utrecht met 2,5-5,5 gewonnen van Paul Keres 3. Door deze zege in de achtste ronde van de KNSB- competitie heeft Moerkapelle zich verzekerd van de definitie ve tweede plaats in klasse 3D. Weliswaar is Zukertort Am stelveen 3 ongeslagen kam pioen geworden, maar met nog een wedstrijd te gaan heeft de nummer drie in de stand (met negen matchpunten) een ach terstand van drie punten op Moerkapelle, dat twaalf punten heeft. Tegen het derde team van Paul Keres hadden de Moerkapelle- naren aanvankelijk grote pro blemen. Toch wonnen Jesse van Elteren, Ben van Geffen, Gerard van Ommeren, Maarten Vroeginde- weij en invaller André Nieuw- laat hun partijen. Topscorer Wouter Vroegindeweij (6,5 uit 8) speelde remise. Dick Bac en Hugo van Elteren moesten hun koningen omleggen. Na ronde 29 van de onderlinge competitie zijn de zes finalis ten, die gaan strijden om het clubkampioenschap, bekend ge worden. Die eerste zes plaat sen waren al goeddeels ingeno men. Alleen Jesse van Elteren verbeterde zijn positie ten kos te van Dick Bac door sterk spelend met zwart van Wim Vroegindeweij te winnen. In de subtop speelde Jacques de Lan- tweede helft verdubbelde deze score zich: 6-20. Bij de eerst volgende wedstrijd thuis tegen Oranje Zwart, de ploeg met de minste verliespunten.zal Korbis waarschijnlijk meer op de proef worden gesteld. Bij de overige seniorenteams boekte Korbis 2 ook een ruime 5-14 overwinning tegen Olym pia 3 (uit Spijkenisse), terwijl Korbis 3 thuis een duidelijke 11 -5 zege liet noteren tegen DVS’69 3 uit (Hendrik-ldo-Am- bacht). Korbis 4 speelde met 9- 9 gelijk tegen ADO 4 (uit ’s- Gravendeel). Bij de jeugd begon de tweede helft van de veld- competitie voor de AI met een gelijkspel. De wedstrijd tegen Swift eindigde in 10-10. De A2 was niet opgewassen tegen Maassluis: 10-14. De BI en de B2 wonnen beide respectieve lijk met 3-8 en 5-6 van GKV en NIO. Ook de C2 en de C4 hiel den twee punten over aan wedstrijden tegen Vrienden schaar en KOAG. De D2 won met 3-5 overtuigend van Reeuwijk en de D2 hield met 2-1 Oranje Nassau van het lijf. Gelijke spelen waren er voor de beide E-teams en voor de W2 en deW3. GOUDA/WADDINXVEEN - In de kwartfinales van de strijd om de beker van het district West II won Nieuwenhoorn met 0-1 van Concordia. Gister avond werden gespeeld de wedstrijden SWSMC-DCV, Kranenburg-Tonegido en Sche- veningen-Ter Leede. De halve finales zijn op dinsdag 30 april. Aanvang 17.00 uur. De finales, ook dames en junioren, wor den op maandag 20 mei (twee de pinksterdag) bij Be Fair in Waddinxveen afgewerkt. bal, spel en plezier centraal overwinning WADDINXVEEN - In Capelle aan de IJssel verliep de hervat ting van de veldcompetitie voor Korbis uitermate voorspoedig: tegen het laag geklasseerde Erasmus uit Rotterdam bepaal de Korbis duidelijk de wed strijd en na afloop stond er dan ook een terechte 6-20 over winning op het wedstrijdfor- mulier. Na afronding van de zaalcom- petitie, waar het eerste team van Korbis als tweede eindigde in de rangschikking in de derde klasse, is nu de tweede helft van de veldcompetitie voor de Waddinxveense korfballers ge start. De eerste helft van de veldcompetitie, eveneens in de derde klasse, had Korbis in ok tober afgerond met een wat te leurstellende plaats in de mid denmoot. Een goede hervatting van de competitie was derhalve belangrijk. Erasmus, een vereni ging bestaand uit studenten van de Erasmus Universiteit, had tot nu toe louter nederlagen geleden en was voor Korbis dan ook geen partij. Hoewel Korbis wat moeizaam startte, had het Waddinxveense achttal halverwege met 3-10 al een ruime marge gerealiseerd. In de WADDINXVEEN - Op vrijdag 5 april is de jaarlijkse Waddinx veense Sportweek van start ge gaan met het traditionele Spor- geen twijfel. Harry Plugge, Niels tweekvoetbal. De wedstrijden vinden plaats op het WSE-ter- rein en beginnen in de regel om 19.00 uur. Opvallende scores waren er al tussen de teams met vaak zeer ludiek namén. Duidelijk mag zijn dat de Geel tafeltennisvereniging Zwarte Ratten hoge ogen gaan gooien. Zij versloegen respec tievelijk met 17-1 van Who The Fuck Is Skala en werden met 17-0 verslagen. Ook Alblas wist tweemaal te winnen; 4-0 tegen Wesseling en 4-1 tegen GJV Op 12 april staat de volgende serie wedstrijden op het programma. Overige uitslagen: Wieri Boys - Virus 0- 4, WSE-6 - GJV 2-1, Virus - El Jardineros 0-5, Wesseling - Who The Fuck Is Skala 7-0. WADDINXVEEN - Afgelopen vrijdag is team 8 bij de senioren van ttv Kwiek kampioen ge worden. In de vierde klasse promotie van de Goudse afde ling is Kwiek in de voorlaatste wedstrijd onbereikbaar gewor den voor opponent NTTC-3. De thuiswedstrijd tegen Gouda-4 liet vanaf het begin WADDINXVEEN - De Waddinxveener Joost Blok land liep afgelopen zondag een nieuw clubrecord op de 2000 meter. De voor Av Gouda uitkomende atleet verbeterde in Alphen a/d Rijn het clubrecord van Gouwenaar Said Kanfaoui tot 5.24.96. Het commen taar van Blokland na af loop: „lekker gelopen, ik werd amper moe, dit gaat een mooi seizoen worden als ik al voordat het sei zoen eigenlijk begonnen is zo hard loop.” Het hoofd doel voor Blokland dit sei zoen is de 3000 meter Steeple Chase, hij wil deze afstand afleggen binnen de 9 minuten. De volgende wedstrijd zal een 1000 me ter worden begin mei bij de ’ter specke bokaal’ te Lisse. Blokland zal dan op nieuw proberen een nieuw clubrecord te vestigen. - kerkant hebben we daardoor proble men gehad. Onze selectie is niet breed genoeg om dat op te vangen.” Elk nadeel heeft zijn voordeel deelde Johan Cruyff al weer enkele jaren aan de natie mee. En dat geldt ook voor Be Fair. De jonge spelers waar op nu gedwongen een beroep moest worden gedaan kregen daardoor meer speeltijd en ervaring van het spelen in dé derde klasse dan zij bij een volledig team zouden hebben ge- Jaco van Tilborg succes. Hoewel kregen. Harmsen’s opvolger, de Bos koper Cees Fransen, kan daar in het volgende seizoen zijn voordeel mee doen. De wedstrijd Be Fair- i HBSS was er een met J twee gezichten. In de F eerste helft speelde Be Fair tempoloos voetbal waarmee het reeds gedegradeerde HBSS geen enkele moeite had. De Schie dammers, verrast door het gebrek aan beleving bij Be Fair, namen zelfs een 0-1 voorsprong. Daarvoor had Darryl Wells voor de gasten een keer tegen de lat geschoten.Vijf mi nuten voor de rust had aanvoerder Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Na de 2-1 overwinning van Be Fair op HBSS viel er een last van de schouwers van trainer Jack Harmsen. Door de winst zijn de Waddinxveners met nog twee wedstrijden tegen Siveo (uit) en kampioenskandidaat WDS (thuis) te gaan nagenoeg veilig in de derde klasse. De degradatie van HBSS en CION staat al vast, al leen PKC’85 kan nog een gevaar voor Be Fair betekenen. Met nog twee wedstrijden te spelen staan de Rotterdammers zes punten achter op de club uit Waddinxveen. Maar zij moeten nog twee ge staakte wedstrijden tegen Siveo en PPSC uit spelen. In beide wed strijden staat PKC op verlies. De wedstrijd PPSC-PKC’85 werd za terdag bij de stand 2-1 gestaakt. Marchand en Wilfred Melse stonden slechts 4 partijen in drie games toe maar haalden uiteindelijk met 10-0 de maxi male score. Het eerste seniorenteam van Kwiek heeft opnieuw gewonnen van Papendrecht-4. Werd het in de uitwedstrijd royaal 9-1 voor de Wieri Boys Kwiek, de thuiswedstrijd ver liep moeizamer. Kees Vos open de met een spannende driega- mer tegen N. van Wester 10-21/21 -13/21 -12), waarna Ronald Verboon, eveneens in drie games, verloor van A. Bosch (24-22/17-21/20-22). Wim van Wageningen opende sterk tegen R. de Graaf (21-14), verloor de tweede game (19- MOERKAPELLE - De voetbal club Moerkapelle blijft uitzicht houden op een plaats in de na- competitie en daarmee promo tie naar de derde klasse. De thuiswedstrijd tegen het de laatste weken opzienbarend presterende Schoonhoven werd met 1-0 gewonnen. De wedstrijd kende een spannend verloop. Acht minuten voor de pauze verkeek Schoonhoven doelman Busink zich op een slap schot van Edwin Zuierveld wat 1-0 betekende. Daarvoor had Rob van Leeuwen tegen de lat geschoten. Aan de andere kant gaf Moerkapelle weinig kansen weg. Eenmaal redde Danny Pols op de achterlijn. Na de hervatting knalde Lennaert Visser rakelings voorlangs. In de slotfase kreeg Schoonhoven zes hoekschoppen te nemen, maar de gelijkmaker bleef uit. De wedstrijd werd geleid door hoofdklasse-scheidsrechter Van der Beek. Hij deelde vijf gele kaarten uit waarvan drie aan Moerkapelle. Hierdoor missen Pieter Lips, Rob van Leeuwen en Danny Pols de komende wedstrijd tegen Schiebroek. FC Perkouw moest het kam pioensfeest een week uitstel len. Op eigen veld kwam de club niet verder dan een 2-2 gelijkspel tegen DVO’32. Uitsla- gen:TSB-Linschoten 3-l,Oude- water-Boszoom 1-3, Reeuwijk- SDV 3-0. De stand aan de kop: FC Perkouw 21-46, Schoonho ven 22-41, DRGS 22-40, TSB 22-37, Moerkapelle 21-36. Het inhaalprogramma voor zater dag 13 april: Linschoten-SDV, Boszoom-Perkouw, broek-Moerkapelle. In het zondagvoetbal won WSE in Waddinxveen met 3-0 van het laag geklasseerde Graaf Willem ll/VAC. Koploper DSO leed een verrassende 6-1 ne derlaag bij Zoetermeer. In de vijfde klasse was het een goede dag voor Groeneweg. De Ze venhuizenaren wonnen met 7-1 van Gouderak door doelpun ten van Maurice Eckhardt (2), Rick van Yperen, Menno van Dam (2), Jarno van Dorp en Wesley van Maaren. Stolwijk en Kamerik verspeelden punten aan Bergambacht (0-0) en Wad dinxveen (2-2). Bij WSE werd verdediger Fred van ’t Veldt na tien minuten na een slaande beweging naar een tegenspeler van het veld ge stuurd waardoor de Waddinx veners met tien man verder moesten. Erwin Pleus, die na anderhalf jaar weer meespeel de, scoorde het eerste doel punt. Daarna troffen Luuk Sch- wiebbe en John Mulder doel. Waddinxveen maakte in de uit wedstrijd tegen Kamerik twee keer een achterstand onge daan. Eerst door Bjorn Tolle naar, daarna door Michiel Vun- derink. WADDINXVEEN - In de on derste regionen van de promo tieklasse doet het eerste da mesteam van Keukencentrum Be Fair er alles aan om geen degradatiewedstrijden te hoe ven spelen en won het uitduel tegen de nummer 5 Thor met 3-2. Al vanaf het eerste mo ment was Keukencentrum Be Fair de betere ploeg. Snel aan vallend spel, goede passen en een beheerste opslag zorgden voor de eerste setwinst: 20-25. In de tweede en derde set had Be Fair een concentratiepro- bleem. De pass liep niet meer zo goed en er werd niet ges coord. Tegen een ervaren team als Thor betekende dat setver- lies van 25-18 en 25-22. Dat Keukencentrum Be Fair de be tere ploeg was, bleek in de vier de set. Na een spelerswissel van coach Kelatow, bleek de team bracht het er iets beter en George Welting wisten de vanaf in een uitwedstrijd bij gemengd dubbel, de herensing- T.C.D(ubbeldam) te Dor drecht. Captain Linda Stuijfzand wist samen met Els Rijsbergen, Ard van Riessen en Reinier van der Berg een 3-2 overwinning te boeken. De herensingle en - dubbel verloren. Het 3e team, 5e klasse, onder leiding van Sjaak Bongaarts kon op deze eerste competitiedag niet aan het langste eind trek- Tegen het team uit Krimpen ken. In een thuiswedstrijd tegen werd geen enkele wedstrijd ge wonnen en eindigden ze dus met een 5-0 nederlaag. Het eerste mixteam uit de 35+, 2e klasse, onder de hoede van Wil van derValk wist de dag nog tot een positief einde te brengen. Samen met Ria Stuijfzand, Wil lem Plomp, Piet Houdijk en Jan Mathot haalden ze een 4-1 overwinning in een thuiswed strijd tegen Westvoorne. Alleen de herensingle kon niet in het voordeel van het thuisteam be slist worden. Martijn Peters scoort op aangeven van Rene Minnee het eerste doelpunt voor Be Fair. De Waddinxve ners zijn door de 2-1 zege op HBSS nagenoeg veilig. WADDINXVEEN - De zater- dagcompetitie van tennisver eniging De Gouwe Smash ken de een vrij moeizame start op de eerste dag van het seizoen. Mix 13e klasse, moest zonder teamcaptain Paul Verspoor pro beren de eerste overwinning binnen te slepen, maar dit bleek niet in de mogelijkheden te lig-

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 25