Spanplafonds vlak en strak gemonteerd, onderhoudsvrij en mooi voor jaren Rabobank F - In één dag Heeft u interesse, belt u ons gerust! (Foto: Artistic Art/Liesbeth van der Vis.) 0 o Wie: t SNEL/KADER. VOOR COMMUNICATIE MET EXTRA P K Wilt u een beleggingsadvies op maat en zoekt u dat dicht bij huis? Wij hebben een gespecialiseerde en volledig DSI-gecertificeerde Beleggingsafdeling. Rabobank Boskoop-Reeuwijk Beleggingsadvies Ons rechtstreekse telefoonnummer is 0172-429 450., waardoor barsten en scheuren zijn ontstaan. Een spanplafond wordt er vervolgens geheel recht gemonteerd en daarmee zijn alle nadelen van een oud plafond weer weggewerkt. Dat zelfde geldt voor nieuwbouwhuizen waarin het beton vaak ook niet hele maal glad is. Voor meer informatie kunt u terecht in de unieke showroom van Silco: Zuidkade 230 in Waddinxveen. Tel. 0182-616878 of www.silco.nl Kader Creatieve Communicatie Bovenkerkseweg 8 - Stolwijk Tel. 0182 - 342654 www.kader-communicatie.nl Snel Advertising Turfmarkt 65 - Gouda Tel. 0182 - 529192 www.sneladvertising.nl Met de spanplafonds zijn zeer veel variaties mogelijk. Zo kan men kie zen voor hoogglans, diverse motie ven als stucmotief, diverse kleuren als crème of gebroken wit. Daarnaast zijn er hoogteverschillen toe te pas sen. „In woonkamers met een open keuken bijvoorbeeld. Daar maken we vaak in de keuken een verlaagd plafond, dat geeft een speels effect", vertelt Jan Snijders. Maar ook een klassiek plafond met (sier)randen en het inbouwen van spotjes behoren tot de opties. Ook voor de echte cre- atievelingen is een spanplafond een uitdagende optie: het materiaal is tenslotte in ongewone vormen te krijgen. Het Waddinxveense bedrijf Silco heeft al meer dan tien jaar ervaring met de spanplafonds. Jan Snijders, adviseur bij Silco, legt uit wat een spanplafond nu eigenlijk is. „Het is een plafond van een hoogwaardige kunststof die we onder het bestaande plafond monteren. We spannen 'm koud voor en vervolgens met een heteluchtkanon wordt het materiaal warm nagespannen. Na het afkoelen is het plafond terug in de normale staat. Resultaat: een strak, vlak en verantwoord plafond dat voldoet aan alle eisen." Spanplafonds. Wereldwijd worden ze al dertig jaar in woningen en bedrijven aangebracht. Frankrijk is een voorloper op dit gebied, daar zijn woningen en bedrijven te vinden die voorzien zijn van spanplafonds. Maar ook in Por tugal en Spanje is het een populair plafond. Naast spanplafonds is Silco een specialist in (schuif)kastenwan- den, interieurbetimmeringen, hou ten plafonds en wanden, systeempla fonds, verlichting, scheidingswan den, kantoormeubilair, laminaat, marmofloor en deuren. Onze bedrijven - Snel Advertising uit Gouda en Kader Creatieve Communicatie uit Stolwijk - gaan samen verder als erkend full service communicatiebureau voor reclameadvies en mediatrajecten. Onder leiding van Kees Dogterom en Netty Schouten-van der Vlist werken we met in totaal 20 enthousiaste collega's voor bestaande en nieuwe opdrachtgevers. We produceren folders, brochures, websites, advertenties, huisstijlen, jaarversla gen, nieuwsbrieven kortom alles wat met interne en externe communicatie te maken heeft. Van advies tot uitwerking, van idee tot realisatie. Bovendien verzorgen we het complete mediatraject: het plannen en plaatsen van advertenties, advertentiecampagnes, commercials, buitenreclame en meer. We werken voorlopig nog even vanuit twee vestigingen: Working Apart Together. Tevens bieden wij geïnteresseerden de mogelijkheid van een gratis reclame-APK! Meer weten over Wie, Wat en Waarom? Bel voor een inspirerende toelichting. Het monteren gaat een stuk sneller dan het schilderen van het bestaande plafond. „In de meeste gevallen wordt een spanplafond in één dag gemonteerd, gaat Jan Snijders ver der. „Daarnaast hoeven de bewoners niet het hele huis overhoop te halen voor de montage. Niks afdekken of rommel, wij komen 's ochtends en 's avonds zitten de mensen weer in een opgeknapt huis voor de televisie." Wie kent het niet? Het gevoel nergens een dagje tijd te kunnen vin den om een plafond van een nieuwe lik verf te voorzien? Een verve lende en tijdrovende klus waarbij het hele huis al snel op z'n kop staat! Die problemen blijven u met een spanplafond bespaard. Een spanplafond heeft namelijk een heleboel voordelen: makkelijk schoon te maken, snel te monteren, vraagt geen onderhoud en is in vele vormen, maten en kleuren te leveren. Geen vet, schimmel of barsten meer Het materiaal leent zich voor elke ruimte in huis of bedrijf. Zeker is het een aanrader voor keukens en bad kamers. Een keuken is toch vaak een vettige ruimte. Dat laagje haal je met een doekje zo van het plafond in tegenstelling tot een gestuukt of geverfd exemplaar. „En met een spanplafond in je badkamer heb je nooit meer last van vochtplekken of schimmel en na een lekkage heb je geen schade". Silco heeft mede om die redenen ook plafonds gemon teerd in zwembaden en sportzalen. De vakmensen van Silco komen met de spanplafonds in zowel oude als nieuwbouwhuizen. In oude huizen is het plafond vaak scheefgezakt Snel Advertising Kader Creatieve Communicatie Wat: Working Apart Together Waar(om): Samen werken, samen verder, samen sterker J wat doet uw bank voor uw beleggingen fj WIE WAT WAAR(OM)?!

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 12