PLUS Assistent-accountant/ loonmedewerker m/v Medewerker Kwaliteitsdienst Machineoperator M/V L/NTSi BOOMKWEKERIJEN i tjiecarjeinmily adviseurs en accountants L RENAULT Personeel nodig, bel Leve! One ...is werken met plezier! ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) Werken bij Plus... MAGAZIJNMEDEWERK(ST)ERS fulltime (36 uur per week) en parttime (12-32 uur per week) MAASBOUUf Onze belangstelling gaat uit naar. Plus is een landelijke keten van ruim 160 supermarkten die op het gebied van prijs, Telefonist m/v (fulltime) assortiment, service, versheid, hygiëne en enthousiasme tot de besten van Nederland behoort. Kempenaar Plus is opgeteld de beste! Je taken: Kom eens langs voor een gesprek! Je profiel: Interesse? www.ltb.nl DE AANGEWEZEN DESKUNDIGE - Shopmedewerker m/v (20-30 uur per week) Administratief medewerker m/v (32 uur per week) Fagron Farmaceuticals BV zoekt medewerkers (m/v) verkoop binnendienst Wij bieden een goede werksfeer, een goed salaris en een winstuitkering. Werkplaatsreceptionist m/v (fulltime) Ons aanbod Door toenemende drukte is Plus Koornneef op de Thorbeckelaan in Gouda op zoek naar nieuwe enthousiaste collega’s die kennis willen maken met de Plussen van Plus. Je reactie verwachten we op de telefoonnummers (0180) 41 22 92 (06) 54 63 32 22 VAN LINT bv Wij zoeken voor onze medewerkers nog enkele Zelfstandige timmerlieden en Leerling-timmerlieden (schoolverlaters) als collega om samen al het werk in een goede stemming en op de juiste tijd te realiseren. W- Kassamedewerkers m/v r~— m/v FAGRON Voor onze vestiging in Boskoop zoeken wij een enthousiaste fulltime L voor de periode tot en met half december. i LTB SPEELGOEDWINKELS a\Y RENAULT Drive-in Service [RENAULT ftfend Sdadebedrijf PARTNERS WAAROP JE KUNT BOUWEN, nieuwe uitdaging? ruimte voor groei I Intertoys is onderdeel van het Blokker concern. LTB Adviseurs en Accountants BV Voorofscheweg 15B Boskoop Tel (0172) 21 69 51 E-mailltbboskoop@ltb.nl Je hebt een afgeronde opleiding op MB0-/HB0-niveau, zoals mba of spd, bij voorkeur aangevuld met een diploma pd-loonadministratie. Je ziet het als een uitdaging om bij ons je vaktechnische talenten verder te ontwikkelen. En je gaat op een representatieve en prettige manier met cliënten om. Motivatie, accura tesse en zelfstandigheid zijn onmisbaar voor deze functie. In een klein team verzorg je voor onze cliënten de administratie en de daarbij vereiste aangiften. Daarnaast codeer en muteer je financiële gegevens en stel je jaarrekeningen samen. Ook hou je je bezig met de loonadministratie van onze cliënten waarbij je onder meer loon- en vakantiegeldberekeningen uitvoert. Wij zoeken op korte termijn voor onze vestiging Bodegraven een Ben je klantvriendelijk en representatief? Heb je winkelervaring? Dan ben je de collega die wij zoeken voor onze shop bij ons pompstation. Vind je het leuk om klanten te woord te staan, ben je servicegericht en representatief? Heb je bovendien ook nog kennis van Windows om licht administratieve werkzaamheden te kunnen uitvoeren? Dan leiden wij jou graag op voor deze veelzijdige baan binnen ons autobedrijf. Wij zoeken op korte termijn voor onze vestiging Alphen aan den Rijn eeh Als je meer wilt weten, staat Jos Meijer, senior AA, je graag te woord, telefoon 0172 - 21 69 51. Je kunt ook onze website bezoeken: www.ltb.nl. Je schriftelijke sollicitatie kun je, onder vermelding van vacaturenummer 02.21, sturen naar LTB Adviseurs en Accountants, t.a.v. Jos Meijer, Voorofscheweg 15B, 2771 MA Boskoop. E-mailen kan ook: i.kroese@ltb.nl. Werken aan een toekomst in de voedingsindustrie. Poll Food b.v. is gespecialiseerd in het verwerken en verpakken van kaas in vele varianten, hiertoe beschikt het bedrijf over modern uitgeruste volautomatische verpakkingslijnen. Poll Food b.v. neemt in deze branche een vooraanstaande positie in. Het huidige personeelsbestand bedraagt meer dan 1OO medewer kers en vraagt om extra ondersteuning. Ook is het personeel Van Lint BV is een modem boomkwekerijbedrijf in Boskoop. Wij zijn gespecialiseerd in de opkweek en handel in visueel aantrekkelijke tuinplanten. Onze klanten zijn vooral tuin centra en bouwmarktketens. Wegens gezinsuitbreiding bij onze huidige kantoorduizend- poot zoeken wij een: Wij zoeken op korte termijn voor onze vestiging Boskoop een Ben je geïnteresseerd in autotechniek en vind je het leuk om klanten te woord te staan? Ben je ook servicegericht en heb je bovendien voldoende kennis van Windows om lichte administratieve werkzaamheden te kunnen uitvoeren? Dan leiden wij jou graag op voor deze veelzijdige baan binnen ons autobedrijf. Wij bieden je een aangename werksfeer en een veelzijdige en uitdagende baan met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan een brief met cv naar Kempenaar Bodegraven B.V., Broekveldselaan 7 in Bodegraven ter attentie van Jacco Heemskerk. Je komt ons enthousiaste team versterken ter ondersteuning van de financiële afdeling, die de complete administratie voert voor onze 5 vestigingen. Je hoofdtaak bestaat uit het inboeken, coderen en archiveren van facturen en het assisteren van de verkoop administratie. Daarnaast verricht je controlewerkzaamheden en andere voorkomende administratieve werkzaamheden. Ervaring in financiële administratie en een MBO-werkniveau en denkniveau zijn gewenst. Kempenaar is een snelgroeiend autobedrijf in Midden-Nederland, dat bestaat uit vijf Renault- dealerbedrijven. Wij hebben vestigingen in Alphen aan den Rijn, Gouda, Oudewater, Boskoop en Bodegraven, elk met een compleet pakket diensten: een ruime voorraad nieuwe en gebruikte auto's, erkend schadebedrijf, Drive-in Service, Renault Rent, onderdelenmagazijn en mogelijkheden voor leasing. Profiel kandidaat Wij willen graag praten met enthousiaste apothekersassistenten of apotheekmedewerkers (m/v) die ervaring hebben in de openbare apotheek. Een diploma is gewenst maar zeker niet vereist. Wij verwachten commerciële denk- en handelswijze en een goede spreekvaardigheid. Zelfstandig werken, maar deel zijn van een team spreekt je aan. Fagron Farmaceuticals BV is een innovatief en dynamisch bedrijf, gespecialiseerd in de magistrale receptuur. Na een gedegen opleiding en inwerkperiode, ga je de contacten onderhouden met de apothekers in Nederland. Vanuit Nieuwerkerk a/d IJssel ben je het aanspreekpunt voor de klanten. Het beantwoorden van de telefoon, de orderaanname en orderafhandeling, zijn onder meer taken die bij deze functie horen. Werken in onze Plus is werken met plezier, met leuk en afwisselend werk en mogelijkheden om door te groeien binnen de Plus organisatie. Onze kandidaten Hebben bij voorkeur enige ervaring in soortgelijke func ties en blinken uit in klantvriendelijkheid. Vanzelfspre kend heeft u uitstekende contactuele eigenschappen en bent u flexibel en resultaatgericht. LTB is gevestigd in: Aalsmeer, Almere, Alphen aan den Rijn, Berkel en Rodenrijs, Bleiswijk, Boskoop, Den Helder, Haarlem, Heemskerk, Heerhugowaard, Hoorn, Lisse, Meijel, Mijdrecht, Naaldwijk, Roelofarendsveen, Schagen, Zwaagdijk. LTB Adviseurs en Accountants biedt elke medewerker ruimte voor groei. Om onze cliënten optimaal te kunnen onder steunen. Cliënten die innovatief, kritisch en ondernemend zijn. Voor wie kwaliteit voorop staat. Persoonlijk advies en gevoel voor ondernemerschap vormen de basis van onze dienstverlening. Vanuit 18 vestigingen in met name West- Nederland bieden ruim 600 medewerkers een volledig pakket aan financiële en organisatorische (advies)diensten. Interesse? Neem contact op met Jan Woelders, afd. Personeel Organisatie, Beneluxweg 1, Postbus 10, 2410 AA Bodegraven tel (0172) 635200, Fax +31 (0)172 635215, e-mail info@pollfoodbv.nl Functie-eïsen: Voor deze functie zoeken wij iemand op LBO of MBO-niveau, of een gelijkwaardig niveau met een flinke portie inzet. Ook een arbeidsverhouding met een Beroeps Begeleidende Leerweg (werken en leren), lijkt ons een perfecte start. Wij bieden: Een verantwoordelijke afwisselende baan in een dynamisch bedrijf met doorgroeimogelijkheden. Een uitstekend salaris, wij volgen de CAO van het Particulier Kaaspakhuis, verder word je opgenomen in het Bedrijfs Pensioen Fonds en kennen wij regelingen voor prepen- sionering, reiskosten en spaarloon. Bij een fulltime dienstverband bestaat de werkweek uit 36 uur. Functie-eïsen: Voor deze functie zoeken wij iemand op minimaal MBO-niveau, of een gelijkwaardig niveau met een flinke portie inzet. Het is een voordeel als je het leuk vindt om met een geautomatiseerd systeem te werken. Functïe-inhoud: Je werkt aan een productielijn waar kaas wordt versneden en verpakt Je bent verantwoordelijk voor de hygiëne aan de lijn en de in-en output Je bedient de machine en stuurt de medewerkers aan Je draagt zorg voor een ongestoorde productie Je bent het aanspreekpunt voor de voorman en assisteert hem Fagron Farmaceuticals BV - Hoogeveenenweg 210 - 2913 LV Nieuwerkerk a/d IJssel Tel (0180) 33 11 33- Fax (0180) 33 11 11 Interesse? Herkent u zich als nieuwe collega in een van deze func ties, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: Plus Koorn neef t.a.v. dhr. W.E. Koornneef, Thorbeckelaan 1, 2805 CA Gouda. Of U belt voor meer informatie naar (0182) 57 05 55. 'i tegen bemiddelingskosten Level One BV V. Tolstraat 5 2411 BP Bodegraven Tel. (0172) 65 29 29 www.level 1 .nl info@level1.nl Reacties kunt u richten aan; T.a.v. René van Lint Insteek 12 2771 AB Boskoop tel. (0172)21 01 01 e-mail:vanlint@tref.nl asffl aas® Voor ons distributiecentrum in Waddinxveen zoeken we die er in goede samenwerking voor blijft zorgen dat het op het kantoor goed loopt. Die na een inwerkperiode zelfstandig alle voorkomende kantoorwerkzaamheden kan uitvoeren. Een boom moet alle ruimte hebben om te kunnen groeien, LTB biedt haar cliënten en medewerkers die ruimte. Je helpt mee bij de bevoorrading van onze winkels vanuit het distributiecentrum. Dagelijks zijn hier gemiddeld zo'n 250 medewerkers in de weer met de opslag, het verzendklaar maken en de distributie van onze goederen. Je kunt komen werken als full timer of als parttimer. Als fulltimer werk je 36 uur per week. Als parttimer werk je 2 of 3 dagen per week: bij voorkeur op maandag, woensdag en donderdag. Waarbij voor zowel fulltimers als parttimers de mogelijkheid bestaat op een vast dienstverband vanaf januari 2003. Vervoer is geregeld door middel van een gratis pendelbus vanaf het NS-station Gouda naar het distributiecentrum in Waddinxveen. Als werknemer van Intertoys krijg je korting op alle aankopen bij Intertoys. Poll-Food I Ons aanbod: Naast een uitstekend salaris bieden wij je een zeer interessant pakket aan arbeids voorwaarden. Je werkt in een klein team waar we op een prettige en informele manier met elkaar omgaan. Vanzelfsprekend creëren wij ruimte voor je om zowel persoonlijk als professioneel verder te groeien. Wij denken aan iemand met goede contactuele eigenschappen, een opleiding op MBO-niveau en bij voorkeur ervaring in de boomkwekerij of tuinbouw. Eventueel zijn er, mede afhandelijk van het seizoen, ook mogelijkheden om deze functie parttime te doen. Afdelingsverantwoordelijken (fulltime) Voor de afdeling slagerij, vleeswaren en brood/kaas afdeling. Met nadruk de slagerij. Binnen de afdeling bent u verantwoordelijk voor het beheer van deze afdeling, waarbij u het doel hebt de omzet en het resultaat uit te bouwen. Uiteraard behoren het omgaan met klanten en het presenteren van het assortiment ook tot uw taken. Daarnaast heeft u de dagelijkse leiding over de afdeling. U bent in het bezit van een slagersvakdiploma. Gouda.Zwolleweg 1, Tel. 0182-570444. Alphen a/d RijnHoorn 81. Tel. 0172-469555. BodegravenBroekveldselaan 7, Tel. 0172-618300. B oskoopLinnaeusweg 6, Tel. 0172-236373. Oudewater. Wilgenweg 3. Tel. 0348-561656. Wat bieden wij: Fagron is een bedrijf in beweging. Wij bieden een jong en enthousiast team, waarin ruimte is Voor humor en gezelligheid. Tegelijkertijd wordt iedereen op zijn eigen verantwoordelijkheid aangesproken. Natuurlijk is het salaris goed en zijnde secundaire arbeidsvoorwaarden uitstekend (pensioenregeling etc.). Heb je interesse in deze functie? Schrijf dan binnen twee weken een brief naar onderstaand adres ter attentie van de heer H. Waals. Uiteraard kun je ook gebruik maken van e-mail: hwaals@fagron.nl. (Fulltime 32 a 40 uur en parttime zaterdag en een avond) Als kassamedewerker ben je verantwoordelijk voor het zorgvuldig afhandelen, afrekenen en registreren van onze artikelen. Je bent 16 jaar of ouder. Functïe-inhoud: Bewaken van de kwaliteit van al onze producten d.m.v. proefonderzoek Mede verantwoordelijk voor een ongestoorde voortgang van de productie Bewaken van normen inzake de certificeringen Ondersteunen van het management bij kwaliteitsvraagstukken Verrichten van eenvoudige laboratoriumwerkzaamheden Werkzaamheden verrichten voor onze beide vestigingen Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een die in de toekomst zelfstandig de verantwoordelijkheid draagt voor deze afdeling die in de toekomst zelfstandig de verantwoordelijkheid draagt voor een productielijn Functie-eisen: minimaal een opleiding op LBO-niveau, beheersing van de Nederlandse taal (in woord en geschrift), een aanpakker en in staat om fysiek werk te verrichten. Interesse? Bel dan met mevrouw R. de Wit, personeelszaken: 0180 - 333 578. Reageren via e-mail kan ook: Pzsoll@intertoys.nl Intertoys is de grootste keten van speelgoedwinkels in Nederland. In Nederland zijn er ruim 220 vestigingen, in Duitsland 18. Kenmerkend voor Intertoys is de informele organisatie. mogelijk om van ons te betrekken. Voor nadere informatie kunt u contad opnemen met dhr. E. Craanen tel: (06) 533 815 33 Bodegraven. Zij zijn voor vele functies inzetbaar o.a. - land- en tuinbouw - productiewerk - bouw - metaal - schilderswerkzaamheden Wij hebben een groot bestand van personeel uit Polen en Portugal die in de E.U. mogen werken.

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 20