Jong Be Fair wacht mooie uitdaging I BUURT BEMIDDELING 1 Heibel in de bewonerscommissie Ronald Dannis pakt Zomerschaaktitel V.V.Waddinxveen tegen Ghana VacuVin op weg naar prolongatie Seat Endurance Cup GLOBAL l 9* Winst voor Tweede standwerkers- Rabobank Open dag v.v. Waddinxveen hockey clinic Uitslag RV. de Sperwer WADDINXVEEN - De Waddinxveense postduiven vereniging de Sperwer hield met 287 duiven een wed vlucht vanuit Pont St. Maxence, afstand 339 km. De lossingstijd was 08.10 uur en de weerstgesteld- heid was kalme zuidenwind.. De eerste duif arriveerde om 12.08 uur met een snel heid van 1422 m.p.m. De laatste duif arriveerde om 12.38 uur. Uitslag: I -4 Joh. L. Bol; 2 C.A. Bode; 3-10 Mw. C. Breedijk; 5-9 D. Breedijk; I toernooi --Fraaie prijzen bij bingomiddag lilli Groeneweg III as, I jfg r Jaloers Excuses Deuntjes Witheet Housemuziek Consumentendagen: do. en vr. 10.00 - 21.00 uur ia. 10.00 - 17.00 uur 140,- 375,- €69,- 375,- €89,- FABRIKANT VAN BEDDEN MATRASSEN Specialist in het ontwerpen van matrassen voor mensen met rugklachten .4 ill WOENSDAG 14 AUGUSTUS 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 15 (Foto: Artistic Art! Liesbeth van der Vis) f 1 Zuidplaspolderweg 11 Moordrecht tel.: (0182) 375022 route: afslag Gouda/Moordrecht - industrieterrein BEDDEN VOOR STARTERS SEN1ORBEDDEN EXCLUSIEVE BEDDEN BEDDEN EN SCHUIFWANDKASTEN OP MAAT Door Bert Hertog WADDINXVEEN - „Het is nog moeilijk in te schatten wat we van Be Fair straks als de competitie is begonnen kunnen verwachten. Belangrijk is dat er een elftal in het veld staat met de wil om te winnen. Samen met de bege leiding ga ik er alles aan doen om de puzzel in elkaar te laten vallen”. waarmee kwam van illustere Boskoopse voetballers als Kees van der Veer, Cors van Bemmel en Kees van Veen. Teeuwen nog over van het elftal dat vanuit de afdeling Gouda naar de tweede klasse was ge promoveerd. In mijn eerste jaar er al dicht bij en met een geheel nieuw team moet het een keer lukken". Nu is mevrouw de Greef aan de beurt. Ze heeft last van de oud ste zoon van meneer Holend- recht. Jaap (15) heeft een ste reo-installatie voor zijn De Boskoper Cees Fransen is de nieuwe trainer van de voetbalclub Be Fair. Met zijn jon ge selectie gaat hij de strijd aan om de periodetiteis. derde elftal te willen spelen. Fransen: „Het derde elftal wordt ook een selectieelftal. En dan is het goed dat daarin wat oudere Fair’s hoofdmacht kan Fransen na een paar trainingavonden nog Zondag 25 augustus zal het eer ste elftal van voetbalvereniging Waddinxveen, in het kader van de oefencampagne, een wed strijd spelen tegen een team uit de Ghanese I e divisie. Dit team is op trainingskamp in Neder- vaste tijd afspreekt waarop hij zijn muziek mag spelen. Me vrouw Holendrecht zal hem niet langer treiteren met orgelmu ziek. Bij buurtbemiddeling bestaat ge heimhouding. Bovenstaand voor- Meneer Holendrecht kan alles nu beter plaatsen en is nu min der boos. Hij zegt dat hij haar on misbaar vindt in de commissie. Zonder haar hadden ze dat buurtfeest niet kunnen organise ren. Mevrouw de Greef begint nu te stralen. Meneer Holendrecht biedt nu ook zijn excuses aan voor zijn onbeheerste aanval op mevrouw de Greef. Daar heeft hij nu spijt van. Nu de lucht over de netelige kwestie in de bewo nerscommissie is opgeklaard, zijn de onderhandelingen over de muziekoverlast een fluitje van een cent. Meneer Holendrecht veel met de bal worden getraind. Elftalleider Bram Kraan, Piet Koele van de technische com missie en assistenttrainer Jan Koole zijn allen mensen met een voetbal- en een Be Fairhart. Ik hoop dat anderen die instelling over nemen. Als je de juiste sfeer weet te creëren ben je als team een stap verder". Cees Fransen is een fan van Jari Litmanen. In de gang van zijn huis hangt een goed gelijkende aqua rel van de Finse voetballer in Ajax-shirt. „Geschilderd door mijn schoonvader. Ik vind Jari een geweldige voetballer en met een goede techniek. Zijn beste perio de heeft hij bij Ajax gehad". ne streek was om meneer Ho lendrecht voor paal te zetten. Ze wilde hem er zo stiekem uitwer ken. is bang dat hij haar opnieuw kan aanvliegen. BOXSPRING OP WIELEN Op zaterdag 24 augustus aanstaande is er weer de jaarlijkse Open Dag voor de Jeugd bij de voetbalvereni ging Waddinxveen. Net als alle jaren zijn leden en niet leden, in de leeftijd van 8 t/m 16 jaar, uitgenodigd. Het programma ziet er als volgt uit: De dag begint om 9.30 uur, om 10.00 beginnen de trainingen van F t/m B. Aan het eind van de training volgt om 12.15 uur een ge zamenlijke lunch. Na de lun ch zijn er verschillende acti viteiten.Voor de oudere jeugd (D t/m B) is er een voetvolleytoernooi met prij zen.Voor de jongere speler tjes zal er een spelletjes parcours worden opgezet met prijzen. De dag zal ein digen om uiterlijk eindigen om 16.00 uur. Afhankelijk van het weerbe richt zal er waarschijnlijk ook een ijsco-wagen aanwe zig zijn. Ook het vaste on derdeel Dikke Bertha (snel heidsmeter) zal dit jaar niet ontbreken. WADDINXVEEN - Ook dit jaar start Hockey Club Waddinxveen het seizoen met een open dag gecombi neerd met een hockey clinic op het terrein gelegen aan de Sniepweg (achter het evenemententerrein). Ieder een die wil kennismaken met de hockeysport is op deze Open Dag van harte welkom. Van 11.00 uur tot 13.00 uur wordt op het grasveld voor alle belangstellenden (jong en oud) een hockey clinic gegeven door trainers van HCW.Voor hockeysticks wordt gezorgd, het enige waar bezoekers voor moe ten zorgen is sportschoeisel en gemakkelijke (sport)kle- ding.Tevens kunt U tijdens deze Open Dag informatie over HCW krijgen en zich eventueel aanmelden als lid. Voor F- en E-jeugdleden die zich op deze dag aanmelden ligt een gratis hockeystick klaar. Oudere jeugd- en se niorleden krijgen 50% kor ting op het inschrijfgeld in dien zij zich op 31 augustus aanmelden. Om I I.OOuur - 13.00 uur begint de Rabobank hockey clinic voor de B-en C-jeugd op het kunstgrasveld gege ven door een oud-interna- tional.Wie er komt is nog onbekend en zal waarschijn lijk in de week voor 31 au gustus bekend worden.Vorig jaar mochten we Teun de Nooijer ontvangen. 6 Mw. A. vd Made; 7 Kees Hofman; 8 R.A vd Made. VERMIST:Waddinxveen: ro de kater, licht van kleur, wit te bef, kin en wit aan tenen, staart wat donkerder, hals band zwart koker en zwarte zender (Vijverlaan) Voor gratis registratie en in formatie over vermiste en gevonden dieren kunt u bel len 0186-601 199. Binnen 24 uur uw melding op internet. Kijk voor recente gegevens op www.dierencentrale.nl POWER MATRAS VOOR MENSEN MET OVERGEWICHT >■5 Deze zomer zijn er twee inci denten geweest, waardoor de verhouding tussen mevrouw de Greef en meneer Holendrecht helemaal spaak is gelopen. Me vrouw de Greef klopte huilend bij buurtbemiddeling aan. Ze wil voor geen goud verhuizen, maar als het zo blijft dan moet het wel. Ze slaapt er niet van en slikt kalmerende tabletten. Meneer Holendrecht vindt het een beet je een afgang om mee te werken aan de bemiddeling. Hij beseft echter dat mevrouw de Greef en hij elkaar niet kunnen blijven bestoken met roddels en peste rijen. de spelers maar 5 minuten op de klok, overzag Mourits dat hij mat kon gaan. Dannis overzag dit niet en daarmee werd de jeugdige schaker, die overigens 2e werd in de in terne WSV competitie, de Zomerschaakkampioen van 2002. Jansen werd door zijn goede resultaat 3e. Jan Even- groen legde beslag op de 4e positie terwijl plaats 5 ge deeld werd door Van Geffen, Pouwelse.Van Putten en Van Woudenberg. Enige opvallende feiten van het toernooi: meeste winst- partijen: Mourits 11Meeste remises: Van Putten en Van Woudenberg: 6. Meeste ver- liespartijen:Van Meeteren 10. Hoogste scoringspercentage: Van Geffen 77,8%. Laagste scoringspercentage:W den Hartog 16,7%. Rode lantaarn drager werd Jan Klijn uit Delft met 27 punten. WADDINXVEEN - Het He Zomerschaaktoernooi is ge wonnen door Ronald Dannis uit Delft. In een bloedstollen de finale moest een snel- schaakpartij tussen titelkandi daten Mourits en Dannis de beslissing brengen. De meeste aanwezigen in Het Zuidhonk hadden hun geld in gezet op Mourits, die met een comfortabele voorsprong van 4 punten de laatste ronde in ging. Hij mocht aantreden te gen de kampioen van 2001 Barthold Jansen, en zou aan een puntendeling genoeg heb ben om de titel mee naar Bo degraven te kunnen nemen. Dit gebeurde echter niet: Jan sen speelde weliswaar met de zwarte stukken maar toverde een variant van het Scandina visch op het bord waarmee Mourits na zo’n 20 zetten moest capituleren. Ronald Dannis trad met de witte stukken aan tegen Hans Ranft en slaagde erin om het punt binnen te halen. In de allesbeslissende snel- schaakpartij, met voor bei- oren van Floreant te hebben ge traind ben ik naar Stolwijk ge gaan. Bij Stolwijk kreeg ik met een verjonging te maken. Spelers die jarenlang in het eerste elftal mee hadden gedaan, haakten af. Beiden krijgen van de twee be middelaars eerst de kans om hun verhaal te vertellen. Meneer Holendrecht klaagt over het or gelspel van mevrouw de Greef. Ze speelt soms uren achter el kaar en hij ergert zich groen en geel aan steeds weer dezelfde deuntjes. Hij heeft het idee dat ze het doet om hem te pesten. A-junioren mij beviel. Daarna heb ik de trainersdiploma’s 3 en augustus 2002 op hetTT-circuit van Assen. Dit is een 6- uren race. dacht die hij kreeg. Op het laat ste buurtfeest dat ze organiseer den ging alle aandacht naar meneer Holendrecht Hij werd zelfs toegesproken door de bur gemeester! Ze geeft toe dat het GOUDA/ WADDINXVEEN - Het toernooi waar de vlotste prater de winnaar wordt komt er weer aan. De beste standwer kers van Nederland strijden op zaterdag 17 augustus voor de tweede maal om de Wout Smoorenburgbokaal op de Klei weg in Gouda. De vereniging van standwerkers heeft een voorse lectie gehouden onder de koop lui, waardoor een spannende strijd om het geld van de klant zal ontstaan. Kunnen de consu menten de munten in de zak houden, of zwichten zij voor de babbel en kopen zij het onmisba re product van ongekende kwali teit dat in ieder huishouden een verplicht artikel is. De eerste edi tie van het standwerkerstoer- nooi was vorig jaar een groot succes. Rotterdammer B. Ver- schaik kaapte de wisselbeker voor de neus van de overige twaalf deelnemers weg. De wed strijd wordt gehouden in een van Gouda’s drukste winkelstrate. De standwerkers brengen hun producten aan de man tussen 10.00 en 17.00 uur. De bokaal is vernoemd naar de overleden Waddinxvener Wout Smooren- burg, die Nederlands kampioen standwerken was. De weduwe van Smoorenburg zal de trofee na het toernooi samen met de juryleden uitreiken aan de win naar van 2002. Nieuwe trainer Cees Fransen, die eind september veertig jaar hoopt te worden, is zich nog aan het inwerken bij Be Fair.Vroeger heeft Fransen als voetballer van Floreant verscheidene keren te gen de Waddinxveense club ge speeld, in het voorjaar nadat de overgang van de voetbalclub Stolwijk naar Be Fair rond was heeft hij zijn toekomstige team enkele malen zien spelen en met de ervaring, die de Boskoper in de afgelopen twee jaar bij Stol wijk opdeed, ziet de gedreven oefenmeester mogelijkheden in zijn nieuwe job in het Warnaar- sportpark. Be Fair is de laatste jaren niet verwend met sportieve succes sen. De laatste keer dat aan de nacompetitie voor een plaats ho gerop werd deelgenomen is al weer vier jaar geleden. Arie van der Laan was toen nog trainer. Onder leiding van deze oefen meester uit Mijdrecht was Be Fair in 1996 de laatste kampioen van de voormalige afdeling Gouda van de KNVB en werd in het verlengde daarvan in het Zeeuwse Heinkenszand ook de nationale titel voor afdelings- clubs veroverd. Onder Van der Laan deed Be Fair ook mee aan de nacompetitie. Het is al weer een poosje geleden en trainer Cees Fransen heeft de intentie om daar verandering in te bren gen.Volgend jaar bestaat Be Fair vijftig jaar. De spelers zouden het bestuur een mooi geschenk kun nen aanbieden in de vorm van promotie naar de tweede klasse. Cees Fransen, van beroep leraar op het Goudse Antonius Colle ge, heeft echter te maken met blij met de streekclubs, maar weet ook dat het een pittige af deling is. Spirit en WK zijn twee oud-tweedeklassers. We begin nen op zaterdag 7 september te gen PPSC thuis. Vorig jaar miste deze Schiedamse club de strijd om de prijzen maar werd wel met 5-1 bij Be Fair ge wonnen". Wat is hij voor een trainer? Fran sen: „Ik probeer zoveel mogelijk duidelijkheid te verschaffen naar de groep toe. Op de trainingen moet maximaal worden gepres teerd want door middel van trai ningen kunnen spelers beter worden. Dat geldt individueel maar ook als team. Er zal ook De bemiddelaars vragen me vrouw de Greef waarom ze deze brief naar de bewonerscommis sie heeft geschreven. Al gauw blijkt dat er meer onder zit. Hoe wel ze aanvankelijk blij was met de bijdrage van meneer Holend recht in de bewonerscommissie, WADDINXVEEN - De ANBO afdeling Waddinxveen/Boskoop (Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen) organiseerde woensdagmiddag een bingomid dag, waaraan door alle Wad dinxveense senioren kon wor den deelgenomen. Er werd gespeeld met twee plankjes. Ook nu weer waren er fraaie prijzen. De penningmeester van de ANBO Roel van Eist, die de ze middag leidde, wist steeds leuke dingen te verzinnen waar om gespeeld moest worden. Zo werd een prijs beschikbaar ge steld voor iemand die bijvoor beeld nog een kwartje bij zich had. En warempel: er was nog iemand die een kwartje bij zich had. De volgende middag wordt georganiseerd door de PCOB, in het Anne Frank Centrum, op woensdag, 28 augustus, om 14.00 uur. nu keiharde house-muziek als zijn ouders niet thuis zijn. Me vrouw de Greef heeft meneer Holendrecht hier verschillende de Seat Endurance Cup ge- keren op aangesproken. Maar dat heeft niets geholpen. Als re actie speelt ze nu expres orgel als ze weet dat meneer Ho lendrecht thuis is. Het gesprek ontaardt in aan haar. „Ze doet alsof de flat van haar is en ze houdt iedereen in de gaten,” vertelt meneer Ho lendrecht. Om nog maar te zwij gen over haar negatieve opmer kingen over de allochtonen in de flat. „Ze slaat regelrechte racisti sche taal uit, daar lusten de hon- weer geen uitzondering, den geen brood van. Dat hoef ik toch zeker niet te pikken BEDBODEMS VANAF land zal I van hun oefenwedstrij den dus tegen de v.v. Waddinx veen afwerken. De aftrap van de ze wedstrijd staat gepland om 14.00 uur. lerdereen is van harte welkom op het complex van de v.v.Waddinxveen. NASA MATRAS VOOR MENSEN MET GEVCRICHTSKIACHTEN MATRASSEN VANAF ZEVENHUIZEN - De vijfde race voor het Seat Endurance Kampioenschap 2002 ging op 7 augustus 2002 om 13.15 uur van start in Zolder. De rege rend kampioen,VacuVin uit Ze venhuizen, kampte in voorgaan de wedstrijden meerdere keren met technische proble men, maar weet deze vijfde race een derde plaats te beha len. VacuVin staat tweede in het al gemeen klassement. Robert de Graaff, Philippe Ribbens en Harald Roelse, de coureurs van het VacuVin team, kenden hun taak: deze race "finishen op het podium". Het streven is prolon gatie van de titel. Na een rede lijke kwalificatie startte het team van een 11 de positie op de "grid". Al binnen een uur was dit omgezet in een 6de po sitie. Eigenlijk was het een race uit het boekje voor de heren uit Zevenhuizen. VacuVin bleef uit de problemen en reed constant snelle ronde tijden. In de Seat Endurance Cup betekent dit bijna altijd "fi nishen in de top vijf'. Mede door snelle pitstops, zij gaven alle andere teams het nakijken. VacuVin finishte derde van de 53 teams. Na de traditionele loterij waarin er voor vele schakers prijzen te verdienen waren, stond de organisatie nog even stil bij de naam die het toer nooi in al de jaren heeft we ten op te bouwen.Vele scha kers uit de wijde omgeving komen met veel plezier in de zomer naar Waddinxveen om een potje mee te spelen. De prijsuitreiking was de afslui ting van de avond en hierin kon iedere deelnemer, zoals inmiddels ook traditioneel, een prijs ophalen bekers en boekenbonnen voor de beste drie, een fles wijn voor alle anderen. Het schaakseizoen van WSV start op donderdag 22 augus tus in het Anne Frankcentrum met het open Waddinxveense snelschaak-kampioenschap. Dit toernooi is voor iedereen toegankelijk en begint om 20.00 uur. ZEVENHUIZEN - De voet balclub Groeneweg behaal de in de oefenwedstrijd te gen vierdeklasser FC Zoetermeer een 2-1 over winning. Voor de Zevenhui zenaren scoorde Leon van Vliet tweemaal. Be Fair verl oor met 3-2 van Woubrug- ge. Zaterdag gaat Be Fair op bezoek bij Berkel voor de Van Bommel-bokaal. Groe neweg gaat vrijdag en zon dag naar het IJsselschild- toernooi in Gouderak. Op dinsdag 20 augustus in de eerste ronde van het toer nooi om de Amstel Cup staan op het programma: Be Fair-Nieuwkoop, Oudewa- ter-za-Waddinxveen, Moer- kapelle-Groeneweg, Spirit- WSE. blessures met voetballen stopte en die wil ik de ochtenduren zien had hij er volgens .tellers’ 444 spelen. Be Fair heb ik altijd een wedstrijden opzitten. Een aantal leuke club gevonden. De accom- hij in het rijtje terecht modatie ziet er verzorgd uit en de jeugd speelt op goed niveau. Op termijn moet Be Fair naar de tweede klasse. Zeker als de hui dige jonge groep bij elkaar blijft". gaan te- rug naar het moment dat meneer Holendrecht in de flat kwam wonen en alles nog werd ze al snel jaloers op de aan koek en ei was. Mevrouw de Greef vertelt nu dat ze blij was met haar nieuwe bovenburen. Ze besloot meneer Holend recht uit te nodigen om mee te doen aan de bewonerscommis sie. Meneer Holendrecht heeft schrijven van de brief een geme- zich met hart en ziel in het commissiewerk gestort. Hij vindt het belangrijk dat het in en rond de flat gezellig is en wil daar de handen voor uit de mouwen steken. „Mijn laatste wedstrijd was Hei- nenoord uit in de nacompetitie. Thuis hadden we gelijk gespeeld en uit op Luilakzaterdag verloren we waardoor we degradeerden naar de derde klasse. Ik ben daarna de A-junioren bij Floreant gaan trainen.Vroeger, nadat ik de een jonge selectie. Dat was vorig E-cursus had gevolgd, had ik al seizoen al het geval, maar na de eens de pupillen getraind. Ik wil- overgang van tien A-junioren 'de eerst kijken of het trainen van naar de selectie en het vertrek van gerenommeerde krachten als Rene Minnee en Ihmad Saou- 2 behaald. Na drie jaar de A-juni- ny naar Jodan Boys daalde de ge middelde leeftijd van de Be Fair- formatie nog verder. Fransen: „Als je 25 jaar bent dan behoor je bij Be Fair al tot de oudere spelers. Er moet een oorzaak zijn dat de selectie zo jong is. Ik denk Op het laatst was alleen Berry dat oudere spelers te snel afha ken. Mijn streven is een elftal te formeren dat bestaat uit de juis te mix aan spelers. Het doel is proberen een periodetitel te degradeerde Stolwijk naar de pakken". vijfde klasse doordat in de na- Cees Fransen kan bogen op een competitie werd verloren. Het lange loopbaan als voetballer. Hij afgelopen seizoen hadden we begon ooit als jong voetballertje kunnen promoveren, maar toen bij Oliveo, in Pijnacker, maar na dat hij op elfjarige leeftijd naar Boskoop was verhuisd werd Flo reant zijn nieuwe club. Fransen maakte op 15-jarige leeftijd zijn Dat het niet eenvoudig is uit de problemen te blijven werd deze Verder is hij zich de laatste race weer duidelijk. Routiniers maanden nogal gaan ergeren als Coronel, Bastiaanse en ook de directe concurrenten van der Slik en Morien kregen alle maal te maken met problemen van technisch aard en/of con- centratieproblemen door de warmte. Temperaturen van 40- 45 graden in de auto zijn bij warm Daarnaast staat het circuit van Zolder bekent als ultra zwaar voor de remmen. Niet verwon derlijk dat de meeste teams daar ook problemen kregen. Het was mede te danken aan de deskundigheid van Ed Hem- ink, die het team voorziet van technisch ondersteuning, waar- reo-installatie voor door VacuVin geen remproble- verjaardag gekregen en draait men kende. Met nog twee wedstrijden te gaan heeft het team een grote stap richten een prolongatie van zet. Iste staat VacuVin met 300 punten gevolgd door JBF met 267 punten en 3de van der Slik gedeeld met Morien 263 pun ten. Het gesprek ontaardt in een De volgende race is dinsdag 20 welles-nietes-discussie over wie er nou ooit begonnen is met overlast te bezorgen. De be middelaars grijpen nu in. Ze De bemiddelaars constateren dat beiden zich dus inzetten voor een prettige buurt.Wat is er nu precies misgegaan, waar door de vlam in de pan is ge slagen? Nu blijkt dat het niet eens zo zeer draait om de or gel- en de housemuziek. Er heeft zich tussen beiden van alles afgespeeld in de bewo nerscommissie. Mevrouw de Greef heeft een brief gestuurd naar de bewonerscommissie, waarin ze het gedrag van de zoon van meneer Holendrecht aan de kaak stelt. En tegelijk de belooft dat hij met zijn zoon een positie van meneer Holend recht binnen de Commissie. Witheet is meneer Holend recht over de brief. Hij heeft zich zó ingezet voor de bewo nerscommissie en wordt dan door mevrouw de Greef on deruit gehaald! Waarom heeft beeld komt uit een andere gemeen- ze die klachten over zijn zoon niet gewoon samen met hem opge-lost? Hij was zo over de brief, dat hij mevrouw de Greef letterlijk naar de keel is gevlogen. Mevrouw de Greef zie, bel dan buurt-bemiddeling is daar erg van geschrokken en Gouda: 0182 528888. te in Nederland. De namen en omstandigheden zijn vanwege de boos privacy veranderd. Heeft u overlast van uw buren of bent u verwikkeld in een burenru- verloren we in de nacompetitie met 1-0 van Groeneweg op het Vier (oudere) selectiespelers Je- veld van Bodegraven. Ik verwacht roen en Martijn Clardey, Edwin dat Stolwijk binnen enkele jaren de Bruin en William Hoogeveen weer in de vierde klasse zal spe- hebben te kennen gegeven in het debuut in het eerste zondagelftal len. Afgelopen seizoen waren we van Floreant tegen Nieuwkoop. Tot zijn twintigste bleef hij op zondag voetballen, daarna koos de middenvelder voor het zater- Toen Be Fair dit voorjaar een op- spelers de jongeren kunnen op- dagvoetbal. Veertien jaar speelde volger van trainer Jack Harmsen vangen. Het tweede en derde elf- hij in het standaardteam van de (naar Jodan Boys, red.) zocht, be- tal spelen beide in de reserve zaterdagafdeling. Maakte promo- hoefde Cees Fransen niet lang na derde klasse". ties naar de vierde, derde en te denken. „Ik wilde zelf uit ge- Over de verwachtingen van Be tweede klasse mee, maar ook zinstechnisch oogpunt weer een degradaties. Toen Cees Fransen zaterdagclub trainen. Mijn twee op 34-jarige leeftijd wegens knie- zoontjes voetballen bij Floreant weinig zeggen. Vorige competitie behaalden de witzwarten 27 punten, vijf meer dan het gede gradeerde PKC. Fransen: „Ik ben -1

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 15