WADDINXVE Hospice definitief van start OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN EN MEDEDELINGEN WEEK N° I''-'" Kom ook naar het kindervakantiefeest! G M E N T E E E R U B R E K RUIMTELIJKE ORDENING VERKEERSZAKEN WERKEN VIA DE WSW Doorgebroken I GROEN AANBIEDEN KADAVERS BEZWAAR VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN BOUWZAKEN WOENSDAG 14 AUGUSTUS 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 3 ib de Pep- een houtopstanden dakkapel op het ach- 20020336 RECTIFICATIE WERKZAAMHEDEN PEPPELHORST - 20020304 l! Weidezoom 33, 9 bomen (struiken) l> (Foto: Marianka Peters) 4 COLOFON 62 47 67 61 25 70 08.30 14.00 uur 08.30 - 12.30 uur 19.00 - 20.30 uur ging om uit te breiden. „We star ten dus met maximaal vijf gasten kamers, maar als de vraag in de toekomst zo groot wordt, heb ben wij de optie om de bruine ten van het hospice voor Midden Holland.” De stichting bestrijkt straks een groot deel van Mid den Holland. Voor de toekomst GEMEENTEHUIS postadres telefax website e-mailadres SPREEKUREN Burgemeester en wethouders alleen na afspraak via de secretaresses. Eindredactie Gemeenterubriek: Publieksvoorlichting Telefonische informatie kunt u krijgen op (0182) 624 624 De kindervakantiefeestdagen worden gehouden in de Gere formeerde Kerk, Dorpsstraat 106 in Zevenhuizen. Op zondag I september wordt het kinder- vakantiefeest afgesloten met een kerkdienst in de Hervorm de Kerk om 10.00 uur.Voorgan ger in deze dienst is Gert v.d. Bos. Ook voor de tieners van 12 t/m 15 jaar is er dit jaar weer een vakantiefeest. Dit begint op zaam was geweest om te wach ten met het hospice totdat de villa gerenoveerd zou zijn, ant woordt de Vries negatief. „Ne derland telt momenteel een aan tal zelfstandige hospices en de vraag ernaar groeit nog steeds. Vandaar ook dat we niet al te Toch wil de stichting niet wach ten met het starten van het hos pice in Gouda en heeft tijdelijk een tweetal appartementen aan het Savelberghof gehuurd. „We hebben één muur doorgebro ken, waardoor één grote.ruimte is ontstaan. Door middel van tus senwanden worden vier aparte gastenkamers gecreëerd, een huiskamer en een kleine logeer kamer. Weliswaar is de ruimte wat klein, maar het voordeel daarentegen is dat de woningen al geheel zijn aangepast en bo vendien over twee badkamers een dakkapel op het voor- blokhut (07-08-2002) dakkapel op het OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS Alle afdelingen elke werkdag van 08.30 tot 12.30 uur. In de middag kunt u alleen terecht op afspraak. OPENINGSTIJDEN AFVALSTATION, Zuidelijke Rondweg 250 Voor afgifte (grof)vuil en K.C.A. elke werkdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. niet zo makkelijk aan een burn-out, niet meer o| verstandelijke of lichamelijke handicap, alvorens de villa te betrekken. Dus een tijdelijke huisvesting el ders heeft wel degelijk positieve kanten.” In het kort gezegd staat Hospice voor een thuis voor de laatste dagen. Mensen die niet lang meer te leven hebben, willen het liefst hun laatste dagen in hun eigen vertrouwde omgeving doorbrengen. Soms is dat niet mogelijk door de gezins- en woonomstandigheden of omdat familie en vrienden de nodige 24- uurszorg niet kunnen bieden. Het hospice kan hierbij een al ternatief zijn. Het hospice, ofte wel het ’bijna-thuis-huis’, biedt op kleine schaal liefdevolle ver zorging voor terminaal zieken in de laatste fase van hun leven. Sinds tien jaar telt Nederland in totaal zo’n negentig hospices, on derverdeeld als zelfstandige ’bij- na-thuis-huizen’ tot aan aparte units in verzorgings- en verpleeg huizen. Deze hospices hebben zich landelijk verenigd in de Ne derlandse Hospice Beweging (N.H.B.) die de kwaliteit van de opleidingen van de in hospices werkzame vrijwilligers en coör dinatoren bewaakt en begelei ding en bijscholing verzorgt. aan de Bleulandweg erbij te ko pen.” Voor meer informatie kan men zich wenden tot Anke Huisman, tel.06-51 118484. en het vergroten donderdagavond 29 augustus om 18.45 uur in de Gerefor meerde Kerk, Dorpsstraat 106 in Zevenhuizen. Trek allemaal iets sportiefs aan, want er wordt een Zeskamp georganiseerd. Vrijdagavond 30 augustus om 19.00 uur is er een filmvoorstel ling in de sportzaal in de Dorps straat. We hopen dat ook hier aan veel tieners zullen meedoen. Iedereen van 12 t/m 15 jaar is in ieder geval van har te welkom! Cyclus: afvalinzameling, ophalen grofvuil e.d. Instituut Sociaal Raadslieden Gouwebad "De Sniep" Andere belangrijke telefoonnummers in de gemeentegids De laatste bewoner zal de villa aan de Ridder van Catsweg binnenkort verlaten, waarna de grootscheepse verbouwen van het nieuwe hospice van start kan gaan. Raadhuisplein 1 (0182) 62 46 24 Postbus 400, 2740 AK 62 46 80 www.waddinxveen.nl gemeente@waddinxveen.nl Centraal meldpunt: voor al uw meldingen 62 45 00 54 75 00 beide aanvragen schrif- bij het college van zij zich ook echt thuis voelen. Het hospice is dan ook niet ver- Op de vraag of het wellicht raad- gelijkbaar met verpleeg- en ande re zorginstellingen. De zorg die het hospice biedt is niet gericht op genezen, maar op het ver zachten van het lijden, ook wel palliatieve zorg genoemd. Een ex tra voordeel voor het hospice is, dat de gast zijn of haar eigen huisarts en wijkverpleegkundige lang willen wachten met het star- behoudt gedurende het verblijf. Bovendien werk het hospice nauw samen met alle zorgaanbie ders, waaronder Zorgnet en De Vierstroom. „Die samenwerking heeft de stichting al de toezeg- is nodig om de zorg te waarbor gen en gelukkig is dit allemaal ge regeld”, aldus de Vries. Dat het hospice slechts is weggelegd voor de ’rijken’ in ons land, kan volgens de stichting naar het land villa (van de fietsenmaker - red.) der fabelen worden verwezen. Het hospice staat open voor ie dereen en iedereen kan een aan vraag doen voor een verblijf in het hospice, zowel de patiënt OPENINGSTIJDEN AFDELING PUBLIEKSZAKEN Balie voor Burgerlijke Stand, Burgerzaken, Reis- en Rijdocumenten: maandag tot en met donderdag vrijdag dinsdag- en donderdagavond Op dinsdag 27 augustus begint het allemaal. De kinderen wor den verwacht tussen 9.15 en 9.30 uur. Deze dag begint met een verhaal en zingen. Natuur lijk zijn de clowns ook weer van de partij. Daarna gaan we knut selen of een clownsspel doen. De afsluiting is om 12.50 uur. Woensdag 28 augustus begin nen we ook om 9.30 uur met zingen en verhalen. Deze dag ZEVENHUIZEN - Op dinsdag 27, woensdag 28 en donderdag 29 augustus wordt weer het kindervakantiefeest gehouden. Alle kinderen die na de vakantie in groep 2 t/m 8 van de basis school zitten zijn hierbij van harte welkom. Het thema van dit jaar is: Zeker weten! Rond om dit thema zullen weer mooie verhalen worden verteld uit de bijbel. De verhalen gaan deze keer allemaal over mensen die Jezus hebben ontmoet. Door Marianka Peters GOUDA - Binnenkort zal het hospice in Gouda de deuren de finitief openen. Weliswaar nog niet op de gewenste lokatie aan de Ridder van Catsweg, maar tij delijk aan de Savelberghof nabij zorgcentrum Savelberg. In een tweetal appartementen op de begane grond wordt nu met man en macht aan de inrichting ge werkt. „Na jarenlang overleg zijn wij er uit”,vertelt Gabe deVries, voorzitter Stichting Hospice Midden Holland. „De witte villa aan de Ridder van Catsweg had de stichting al aangekocht, maar er woonden nog een aantal kra kers. Met medewerking van de gemeente Gouda is voor vervan gende huisvesting voor de kra kers gezorgd. Medio augustus zal de laatste bewoner het pand ver laten.” Stichting Hospice Midden Hol land heeft de villa van voormalig diaconessenziekenhuis de Wijk aangekocht Binnenkort zal het definitieve koopcontract worden ondertekend en kan de groot scheepse verbouwing beginnen. „Op zeer korte termijn zal de bouwaanvraag bij de gemeente Sociaal raadsvrouw - uitsluitend op afspraak - maan dag tot en met donderdag van 09.00 tot 16.30 uur. igen waarmee is haakjes vermelde beschikt. Voor een start van het hospice is dit prima.” De villa zal volgend jaar beschik ken over maximaal vijf gastenka mers, een paar huiskamers, bad kamers, een ruime keuken, waar meerdere mensen tegelijk kun nen koken en uiteraard een stil teruimte, voor diegene die zich even wil terugtrekken. In het begin zullen de maaltijden nog worden verzorgd door Gouwe Cuisine, maar uiteindelijk is de uitdrukkelijke wens dat door vrijwilligers met behulp van familie en vrienden zelfstandig wordt gekookt Volgens deVries is het financiële plaatje en de ex ploitatie van het hospice hele maal rond. „De aankoop van de villa en de benodigde verbou wing is begroot op zo’n één mil joen euro. De helft is inmiddels al binnen via giften en donaties. Het ontbrekende deel zal door mid del van een onderhandse lening worden gefinancierd.” Belangrijk voor de stichting is dat aan de Savelberghof eenzelfde huiselijke sfeer wordt gecreëerd als straks in de villa. „Je kunt het zien als driekwart jaar proefdraaien. Daar kun je je voordeel uit halen, zelf, de familie, de thuiszorg als de huisarts. De coördinator van het hospice bepaalt in overleg met de betrokkene en de huis arts of opname mogelijk is. Een deel van de kosten van het ver blijf worden door het hospice zelf gedragen. Van de gast en/of familie wordt een beperkte bij drage gevraagd. „De eigen bijdra ge zal nooit een drempel zijn om in het hospice te kunnen verblij ven”, benadrukt deVries. Naast het werven van vrijwilli gers, is de stichting ook druk doende met de inrichting van het hospice aan het Savelberghof, zo dat eind september de eerste gasten kunnen worden ontvan gen. „We beginnen op nul, dus is eigenlijk alles welkom.Van gordij nen tot aan een koelkast en was machine.We zijn ook de service clubs Lions en Rotary erg dankbaar. Zij zijn bezig om de be nodigde inventaris zo voordelig mogelijk aan te schaffen.” september starten nog eens 13 vrijwilligers voor de cursus.” Mo menteel beschikt het hospice to taal over honderd vrijwilligers, waaronder ook het bestuur wordt gerekend. „Op zich lijkt dit erg veel, maar we zijn pas op de helft We heb ben namelijk vrijwilligers nodig voor allerlei zaken, zowel op or ganisatorisch als administratief gebied, van huishoudelijke klusjes tot aan hand en spandiensten in en om het huis. Bovendien krij gen we straks een gigantische tuin, die ook onderhouden moet worden. Maar vooral het aantal mensen aan bed moet meer worden.” Inmiddels is een twee de coördinator met een ver pleegkundige achtergrond aange steld. Daarnaast is de stichting nog drukdoende met de werving van vrijwilligers. Het doel van het hospice is er vooral op gericht om het haar gasten zoveel mo gelijk naar de zin te maken, zodat Koningin Wilhelminasingel, 3 esdoorns in de graskant langs net fietspad Jan Dorrekenskade-Oost 22, 2 berken op schoolplein Eben Haëzerschool Zonder dat er nog maar enige duidelijkheid was omtrent de de finitieve start van het hospice, is de stichting in het voorjaar be gonnen met het verzorgen van cursussen aan vrijwilligers. Anke Huisman, de eerste coördinator van het hospice in Gouda is ra zend enthousiast „Veertien vrij willigers hebben de cursus in middels afgerond en in Sterrenborgh Zuider IJsseldijk 46, 2808 PB Gouda telefoon (0182)68 47 52 fax (0182)58 28 82 e-mail algemeen@sterrenborgh.nl website www.sterrenborgh.nl Dit verzoek kan slechts worden ingewilligd nadat vrijstelling is verleend van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Groenswaard I en II '94", en na ontvangst van de verkla- van Gedeputeerde Staten bedoeld in artikel 19, eerste lid, van Als u wel wilt werken maar om de één of andere reden in het arbeidsproces niet zo makkelijk aan het werk komt, kunt u terecht bij Sterrenborgh, Zuider IJsseldijk 46 te Gouda. U kunt bijvoorbeeld net iets te lang uit het arbeidsproces zijn of, door een burn-out, niet meer optimaal in het arbeidsproces func tioneren. Daarnaast kan er sprake zijn van een verstandelijke of lichamelijke handicap, waardoor u lastiger aan een baan kunt komen, omdat veel bedrijven daar niet op ingesteld zijn. Sterrenborgh is gespecialiseerd in het zoeken van een baan die bij u past ondanks uw belemmeringen. Tegen bovenstaande besluiten kunt u bezwaar aantekenen (zie BEZWAAR). Met het indienen van een bezwaarschrift I wordt de aanvang van de bouw/sloop niet tegengehouden. Om dat te voorkomen kunt u een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de president van de Arrondisse mentsrechtbank, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 20302, 2500 EH 's-Gravenhage. De president beziet dan of met de bouw/sloop mag worden begonnen. Informatie over de vergunningen kunt u krijgen bij de cluster Bouw- en woningtoezicht, tel. 624832 of 624835. BEZOEK BOUW- EN WONINGTOEZICHT ALLEEN OP AFSPRAAK U kunt alleen bij de sectie Bouw- en woningtoezicht van de afdeling VROM terecht wanneer u daarvoor telefonisch een afspraak heeft gemaakt. Telefoon 624832 of 624835. U hoeft dan niet te wachten en de medewerkers kunnen zich voorbereiden op uw bezoek. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/ MELDINGEN WAARMEE INGESTEMD De volgende bouwvergunningen/meldini ingestemd zijn verzonden op de tussen I datum: 20020220 Bloemendaalseweg 2 het verplaatsen van een brug (07-08- 2002) 20020223 Schuberthof 69 het gedeeltelijk veranderen van de woning (07-08-2002) 20020227 Coenecoop bedrijfsgeooi De toelatingscriteria voor een baan via Sterrenborgh zijn: door een arbeidshandicap bent u aangewezen op aangepast werk respectievelijk werkomstandigheden; het is voor u niet mogelijk een (aangepaste) baan te vinden op de arbeidsmarkt; u bent niet ouder dan 65 jaar en woont in Gouda, Waddinxveen, Bergambacht, Boskoop, Moordrecht, Ouderkerk, Reeuwijk, Schoonhoven, Vlist of Zevenhuizen-Moerkapelle. Sterrenborgh heeft heel veel mogelijkheden: lichte, eenvoudige, zittende werkzaamheden, elektronica of pneumatiek, montage, houtbe werking en meubel maken. Maar ook onderhoud van tuinen en plantsoenen, schoonmaakwerk, diverse kantoorfuncties, toezicht- en lei dinggevende functies, enz. Deze werkzaamheden kunnen binnen en buiten Sterrenborgh onder aangepaste omstandigheden en onder begeleiding opgepakt worden. Voorbeelden van functies zijn: administratieve of dienstverlenende functies, kantinemedewerker, horeca- medewerker, brugwachter, productiemedewerker, museumbediende, bibliotheekmedewerker, medewerker sportaccommodatie, enz. Als u denkt in aanmerking te komen kunt u zich (laten) aanmeiaen door INSPRAAK VERZOEK OM VRIJSTELLING Een aanvraag om afgifte van bouwvergunning is ingediend door Aannemersbedrijf Van Wengerden en Visser tot het oprichten van zes woon-werkvilla's op het perceel Dorp straat 103-105. directe belangen worden geschaad - hiervoor genoemde - verleende t u binnen zes weken na de beschikking een gemotiveerd 'je van B W (tenzij in andere procedure is vermeld). de beschikkingen kunt u krijgen bij de Het rooien van bovengenoemde bomen en I heeft geen gevolgen voor aantasting van natuur-, landschaps- of dorpschoon, als bedoeld in artikel 5.4.2 van de APV. Voor informatie kunt u terecht bij de afdeling Beheer Open bare Ruimte. gaan we weer knutselen of een spannende speurtocht doen. Ook op donderdag 29 augustus beginnen we ook om 9.30 uur met een poppentheater. Vervol gens is er een Zeskamp.Tussen door krijgen de nog een heerlij ke picknick, dus we hopen maar dat het mooi weer wordt, ’s Middags eindigen we dan om 15.00 uur. Het is niet nodig om eten of drinken mee te brengen. voor werk via Sterrenborgh kunt u zich telefonisch, schriftelijk of per e-mail aanmelden. Ook een instantie zoals de Sociale Dienst of het CWI (Centrum voor Werk en Inkomen). BINNENGEKOMEN KAPAANVRAGEN De volgende kapaanvragen zijn ontvangen: -r> in de voortuin en 5 bomen (struiken) in de achtertuin Hiermee komt een eerdere binnengekomen kapaanvraag in week 29 voor Weidezoom 33 te vervallen. Voor de volgende aanvragen is reeds een noodkop uitge voerd op 8 augustus jongstleden vanwege de gevaarlijke situatie die de bomen veroorzaakten: Brederolaan, 1 esdoorn in de graskant langs het fietspad Zolang de inzamelingsfaciliteit voor het aanleveren van kad avers op het Afvalbrengstation te Waddinxveen nog niet conform de geldende voorschriften is, kunt u voor het aan bieden van kadavers tijdelijk terecht bij de Dierenambulance in Gouda. Let op: Het adres is gewijzigd: Dierenambulance Gouda, Ambacntsweg 10/11, Gouda, tel.: 0182-529059 Wanneer u vindt dat uw door de verlening van een - vergunning/beschikking, kunt verzenddatum van de l bezwaarschrift indienen bij hetcollegi de publicatie een andere procedure is ver Informatie over de beschikkingen kunt genoemde afdelingen. worden ingëdiend. De gemeente heeft al toegezegd de bouwaan vraag met spoed te zullen behan delen, zodat de verbouwing vol gende maand echt van start kan gaan”, stelt de Vries. „Bovendien zal de villa op de gemeentelijke monumentenlijst worden ge plaatst, waardoor wij, met be trekking tot de renovatie, een beroep op de subsidieregeling kunnen doen.” Verwacht wordt dat de verbouwing volgend jaar zomer zal zijn afgerond. Het Wvg-loket in de publiekshal van het gemeentehuis is alleen op maandag en vrijdag tussen 09.00 en 12.30 uur geopend. U kunt alleen op deze dagen terecht bij de Wvg- consulent voor inhoudelijke vragen over de Wet voorzienin gen gehandicapten en lopende aanvragen. Opname in deze publicatie houdt uitdrukkelijk geen uit spraak in over de definitieve besluitvorming. In dit 'stadium kunt u geen bezwaarschrift indienen tegen een voorgeno men veiling. Wel kunt u uw bedenkingen kenbaar maken bij de afdeling Beheer Openbare Ruimte. De verzoeken om vrijstelling met de daarbij behorende stuk ken, waaronder bouw- en situatietekeningen, liggen m.i.v. donderdag 15 augustus 2002 gedurende vier weken ter inzage bij de Publieksbalie, op werkdagen van 08.30 uur tot 12.30 uur. Gedurende deze termijn kunt u over be telijk uw zienswijze kenbaar maken bij het college B&W. naast nummer 326 het oprichten van •uw (07-08-2002) 20020259 Noordkade 110 het oprichten van een poldergemaal (07- 08-2002) 20020301 Akkerwinde 22 het plaatsen van geveldakvlak (07-08-2002) 20020318 Sterrenlaan 19 het plaatsen van een 20020326 Sparrengaarde 20 het plaatsen van een achtergeveldakvlak (07-08-2002) Kuyperhoeve 78 het plaatsen van een tergeveldakvlak (07-08-2002) VERLEENDE SLOOPVERGUNNINGEN/SLOOPMEL- DINGEN WAARMEE INGESTEMD De volgende sloopvergunningen/sloopmeldingen waarmee is ingestemd zijn verzonden op de tussen haakjes vermelde datum: Abr. Kroesweg 29 het gedeeltelijk slopen van een teeltkas (07-08-2002) rechtspersonen mondeling en schriftelijk inspreken op dit bouwplan. Op 12 september 2002 om 19.30 uur wordt daartoe een inspraakbijeenkomst gehouden over plan in het gemeentehuis. GROENSVÖORDE In de gemeenterubriek van 31 juli 2002 is abusievelijk ver meld aat de aansluiting van de Elzenhorst op de Groen- voorde wordt gereconstrueerd. Vermeld had moeten worden dat de aansluiting van pelhorst op de Groensvoorde zal worden gereconstrueerd. VERZOEKEN OM VRIJSTELLING De volgende melding is ontvangen: Prinses Beatrixlaan 53: het plaatsen van een blokhut De bouw is niet geheel in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan: "Oranjewijk '75", maar de afwijkingen zijn van beperkte betekenis als bedoeld in artikel 19, derde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en nader omschreven in artikel 20 van het Besluit op de ruimtelijke ordening. In dergelijke gevallen zijn B&W bevoegd om vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan zonder voorafgaande planologische maatregelen (zoals het nemen van een voorbereidingsbesluit of het in procedure brengen van bestemmingsplan of een herziening daarvan). B&W hebben het voornemen voor deze melding de vrijstel ling te verlenen. i van Zuid- de Wet op B&W hebben het voornemen de gevraagde vrijstelling te ver- en bieden derhalve de mogelijkheid tot inspraak als j llIJ -cl.-l x-jg yye). Op jg Ruimtelijke Ordening. I Ten behoeve van die inspraak ligt de aanvraag met bijbeho rende stukken m.i.v. 15 augustus 2002 gedurende vier weken ter inzage bij de Publieksbalie, op werkdagen tussen 8.30 uur en 12.30 uur. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen ingeze tenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en i VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Jacob Catslaan, 1 iep in de voortuin wegens aantasting door iepziekte Dreef, 1 iep in plantsoen op sportterrein ter hoogte van Kie- vitdreef (reeds gekapt i.v.m. aantasting door iepziekte) Noordeinde 60, 1 ceder in de voortuin en 1 els en 1 tweestemmige linde in de achtertuin Rijnlandstraat, 1 dode eik in groenstrook parkeerterrein Sniepweg, 1 dode els in plantsoen t.h.v. Meidoornstraat Staringlaan, 1 esdoorn in plantsoen nabij sportvereniging Toos i.v.m. blikseminslag (reeds noodkop uitgevoerd) Stationsstraat 38, 1 ceaer in de voortuin Zuidkadë 46, 1 metasequoia in de achtertuin Een aanvraag om afgifte van een bouwvergunning is inge diend voor het oprichten van een woonhuis en van een schuur - ter vervanging van reeds aanwezige bebouwing - op het perceel Middelburgseweg 2. Dit verzoek kan slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrijstelling als bedoeld in artikel 19, eerste lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, aangezien het bouwplan in strijd is met het ter plaatse geldende bestemmingsplan: "Landelijk Gebied Oost '96", en voorts na ontvangst van een verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Burgemeester en wethouders hebben het voornemen de gevraagde vrijstelling te verlenen, met het oog hierop bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland de vooraf beno digde verklaring van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst van die verklaring de gevraagde bouwvergunning te verlenen. schriftelijk inspreken op dit dit bouw- het ter plaatse ring van geen bezwaar Hofland a s I de Ruimte ijke Ordening. a« «kal II I lenen, bedoeld in artikel 6a van

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 3