Telecommunicatielassers met geldig certificaat en in bezit van VCA en Hulpmonteurs Leeftijd: 16 tot 25 jaar Art Director Administratief medewerker m/v een aantal enthousiaste collega's (fulltime of 'pStónef- Werken in de tomaten is zwaar, smerig en stinkend! O ja? Publicity Q GK/WVW - WOENSDAG 4 SEPTEMBER 2002 PAGINA 26 i i KJ MEEWERKEND VOORMAN TECHNISCH OPERATOR DGS WIJNKOPERS BV Informatie over ons bedrijf kun je vinden op www.int-veen.nl C' r O M D A M E N S E L E N E R S C H N Z Allround verzorgenden voor de somatische verpleegafdeling Irene 5 en een eerst verantwoordelijke verzorgende (EVV) voor de verzorgingsafdeling Mendelhof Fagron Farmaceuticals BV zoekt medewerkers (m/v) verkoop binnendienst Eigenlijk wil ik helemaal mijn eigen huis niet uit... Je dient bij voorkeur te voldoen aan het volgende profiel: opleiding op MAVO/MEAO niveau mondelinge beheersing van de moderne talen kennis van Word en Excel Functieomschrijving: invoeren van transportopdrachten in het geautomatiseerd systeem fustbeheer diverse lichte administratieve werkzaamheden Internationaal Transportbedrijf Gebrs. In ‘t Veen B.V. T.a.v. Personeelszaken, Mieke Eindhout, Postbus 2, 3244 ZG, Nieuwe Tonge, of per e-mail naar: m.lindhout@visbeen.nl Internationaal Transportbedrijf Gebrs. in ’t Veen B.V. te Waddinxveen heeft per direct een vacature voor een fulltime Internationaal Transportbedrijf Gebrs. in ‘t Veen B.V. is een dochter onderneming van de Visbeen Transport Groep. Visbeen is gespecialiseerd in geconditioneerd vervoer van met name groente, fruit en planten naar Engeland, Duitsland en Denemarken. Schriftelijke sollicitaties met c.v. ontvangen wij graag binnen 2 weken na verschijning van dit blad: ...maar nu ik in Boskoop kan blijven is de keuze niet zo moeilijk Ben jij geïnteresseerd om ons team te komen versterken, bel dan even naar 0182-612800 (na 18.00 uur) of 06-51571904. Maar je kunt ook een schriftelijke sollicitatie sturen naar: Telecommunicatie-laswerksystemen Chopinlaan 34 2742 BJ Waddinxveen I Hal OFFICE MANAGER m/v fulltime PRODUCTIEMEDEWERKERS J N Voor onze professionele studio zijn wij op zoek naar een: Sollicitaties richten aan: En stinken? Welnee! Niet alléén wij die samen met ons het nieuwe bedrijf ook naar: info@steenvoort.nl. ■3 l- |O|DI m/v fulltime m/v fulltime Door het a.s. vertrek van één van onze collega's zoeken wij per direct een FINANCIEEL ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER v/m 510. 0172-491925. Journalistieke diens tverlening GEZOCHT Zorgcentrum Boskoop D o FAGRON een dynamische onderneming die kwaliteitswijnen importeert uit de gehele wereld. Afnemers zijn onder andere vakhandel, slijterijen, (horeca-)groothandel en levensmiddelenhandel. Het bedrijf behoort tot de toonaangevende in de branche, kent een gezonde groei en is gevestigd op het Industrieterrein DoelWijk te Waddinxveen. Wat bieden wij: Fagron is een bedrijf in beweging. Wij bieden een jong en enthousiast team, waarin ruimte is voor humor en gezelligheid. Tegelijkertijd wordt iedereen op zijn eigen verantwoordelijkheid aangesproken. Natuurlijk is het salaris goed en zijnde secundaire arbeidsvoorwaarden uitstekend (pensioenregeling etc.). Heb je interesse in deze functie? Schrijf dan binnen twee weken een brief naar onderstaand adres ter attentie van de heer H. Waals. Uiteraard kun je ook gebruik maken van e-mail: hwaals@fagron.nl. Wij vragen Voor de functies allround verzorgende en zwerf- wacht vragen wij een opleiding tot verzorgende niveau 3 of vergelijkbare opleiding. Voor de functie eerstverantwoordelijke verzorgende (EW) vragen wij het diploma verzorgende-ig/ag. Voor de functie zwerfwacht vragen wij de cursus bedrijfshulpver lening of de bereidheid deze te volgen. Voor beide functies geldt dat u affiniteit hebt met ouderen, bereid bent om volgens rooster te werken en kunt werken in teamverband. Fagron Farmaceuticals BV is een innovatief en dynamisch bedrijf, gespecialiseerd in de magistrale receptuur. Na een gedegen opleiding en inwerkperiode, ga je de contacten onderhouden met de apothekers in Nederland. Vanuit Nieuwerkerk a/d IJssel ben je het aanspreekpunt voor de klanten. Het beantwoorden van de telefoon, de orderaanname en orderafhandeling, zijn onder meer taken die bij deze functie horen. Profiel kandidaat Wij willen graag praten met enthousiaste apothekersassistenten of apotheekmedewerkers (m/v) die ervaring hebben in de openbare apotheek. Een diploma is gewenst maar zeker niet vereist. Wij verwachten commerciële denk- en handelswijze en een goede spreekvaardigheid. Zelfstandig werken, maar deel zijn van een team spreekt je aan. leder stelt zijn eigen eisen aan zorg. Daaraan probeert Stichting Ouderen- en Gehandicaptenzorg Gouwestreek tegemoet te komen met een geïntegreerd aanbod van wonen, verzorgen en verplegen op vijf verschillende locaties, waaronder Zorgcentrum Boskoop. Administratieve ervaring in een geautomatiseerde omgeving alsmede kennis van Word en Excel is een vereiste. opleiding op MEAO HAVO niveau, die na een inwerkperiode een veelzijdig takenpakket zal gaan beheren. Gezien het karakter van onze onderneming en de aard van de functie verwachten wij een zelfstandige instelling en een hoge mate van accuratesse. Ons comfortabele kantoor wordt gekenmerkt door een gezellige atmosfeer en een klein team zorgt voor een goede orderverwerking en een perfecte administratie. Uitgangspunt is een 40-urige werkweek maar een deeltijdfunctie is niet op voorhand uitgesloten. De werktijden zijn volgens rooster in alle diensten. De functie allround verzorgende is voor minimaal 20 uur per week. De functie eerstverantwoordelijke verzorgende (EVV) is.voor minimaal 24 uur per week. Daarnaast zoeken wij een kandidaat voor de functie van zwerfwacht voor de nacht, voor minimaal 20 uur per week. Het salaris is afhankelijk van ervaring en conform FWG 35 (maximaal 2.106,- bruto per maand) of FWG 40 (maximaal 2.265,12 bruto per maand) bij een volledig dienstverband. Stichting Gouwestreek heeft goede mogelijkheden voor kinderopvang in zowel een kinderdagverblijf als gastoudergezinnen. Wat bieden we? Wij bieden u een afwisselende baan in een leuke werkomgeving. De beloning die wij u bieden is conform de CAO Verpleeg- Verzorgingshuizen. Uw sollicitatie Voor meer informatie over de functie allround verzorgende kunt u contact opnemen met mevr. E. Miltenburg-Dijkman of mevr. M.H. Ellerbroek-van de Maden (teamleiders Irene 5) en voor de functie van EW-er kunt u terecht bij mevr. M.C. van Klaveren (teamleider verzorgingsafdeling Mendelhof). Onstelefoonnummer is 0172 - 235555. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, richten aan Stichting Gouwestreek, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 737, 2800 AS Gouda. Als Art Director heb je de creatieve leiding over onze Studio, waarbij je de collega's op inspirerende wijze stimuleert en motiveert. Uiteraard heeft de Mac geen geheimen voor je, je vindt het een uitdaging om je ideeën zelf uit te werken. Wensen van klant weetje om te zetten in doelgerichte concepten. Je werkt bij de uitvoering nauw samen met redacteuren en fotografen. Je hebt na je vakgerichte opleiding veel ervaring opgedaan bij de productie van relatietijdschriften. HSPublicity bv, Silvia Wijsman, Manager Operations, Postbus 254, 2410 AG Bodegraven Telefoon 0172-650016, E-mail: s.wijsman@hspublicity.nl Je herkent jezelf in de volgende eigenschappen en wensen: Zorgcentrum Boskoop is gelegen in een mooie groene, Boskoop zo eigen boomrijke omgeving, niet ver van de dorpskern. Zowel in de voorzieningen als de gebouwen klinkt de visie van het zo lang mogelijk zelfstandig wonen door, waarbij bewoners zich verzekerd weten van professionele zorg binnen handbereik. De 65 aanleunwoningen van Parkzicht zijn hiervan een mooi voorbeeld. Hier wordt ook thuiszorg geboden. Wanneer permanente verzorging en/of verpleging nodig is, beschikt het Zorgcentrum Boskoop over de Mendelhof, 68 verzorgingshuisappartementen, een somatische verpleegafdeling Irene 5 en een psychogeriatrische afdeling Irene 4 met 60 verpleeghuisplaatsen. Daarnaast beschikt Zorgcentrum Boskoop over een dagverzorgingsproject (Rozenhof) en het huiskamerproject met aanvullende verpleeghuiszorg (Viforhof) en het zorgloket. Kortom, een zorgcentrum met wonen, zorg en welzijn voor ouderen op één locatie, waarbij steeds, in samenwerking met de bewoner en de mantelzorg, die zorg wordt geboden die nodig is. Op dit moment zijn we op zoek naar Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan de directie van DGS Wijnkopers B.V., Postbus 26, 2740 AA WADDINXVEEN De functie: U draagt zorg voor de geautoma tiseerde administratie en onze verkoop binnendienst Wij bieden een afwisselende baan in een creatieve en dynamische omgeving. Elke dag is ‘anders! We zijn gevestigd in een historisch pand in het centrum van Bodegraven. Wij hechten aan het collectief, maar bieden veel ruimte voor persoonlijke groei. Je bent zelf bepalend voor je toekomst! Gevraagd: MTS werk- en denkniveau, goede communicatieve eigenschappen, gedrevenheid, teamspirit, flexibe le werkopstelling Gevraagd: MTS werk- en denkniveau. Een persoon, met goede communica tieve eigenschappen Geboden: Een uitdagende functie. Het prima salaris staat in verhouding tot uw verantwoordelijke taak. Geboden: Een uitdagende functie. Het prima salaris staat in verhouding tot uw verantwoordelijke taak. Fagron Farmaceuticals BV - Hoogeveenenweg 210 - 2913 LV Nieuwerkerk a/d IJssel Tel (0180) 33 11 33 - Fax (0180) 33 11 11 Gevraagd: HULP IN DE HUISHOUDING voor 3 a 4 uur per week. Tijden in overleg Tel. 0172 21 40 84 na 18.00 uur. T.L.S. Geboden: Een uitdagende functie. Het prima salaris staat in verhouding tot uw verantwoordelijke taak. De functie: U bent verantwoordelijk voor het onderhoud en de technische staat van de machines. U lost tijdens de productie eventuele storingen op De functie: U draagt zorg voor de bediening van de geautomatiseerde verpak- kingslijnen De functie: U stuurt een productieploeg aan, coacht de medewerkers, zorgt voor optimaal rendement en werkt zelf ook mee jMR KARSEMEIJER GERASPTE KAAS B.V. m/v fulltime Geboden: Een uitdagende functie. Het prima salaris staat in verhouding tot uw verantwoordelijke taak. Wil je meer informatie, een oriënterend gesprek of gericht solliciteren C.G v V Creatief en inspirerend Management ervaring bij vergelijkbaar bureau Representatief HBO of universitaire opleiding op grafisch gebied Ruime ervaring met maken van sponsored magazines of tijdschriften is een vereiste In staat om wensen van de klant in concept om te zetten HSPublicity bv is een actief en groeiend communicatiebureau met een breed pakket diensten. Van oorsprong verricht het bedrijf journalistieke werkzaamheden voor kranten en tijdschriften. Communicatiespecialisten leveren daarnaast diensten aan een groot aantal opdrachtgevers in de automotive sector en de zakelijke dienstverlening. In eigen huis worden huisstijlen bedacht, brochures ontworpen en websites gebouwd. Een van de belangrijkste specialismen betreft het bedenken, redigeren en produceren van relatietijdschriften voor specifieke doelgroepen. trom.rem FIETS mountainbike zorg Gouwestreek, een overkoepelende organisatie waartoe ook Zorgcentrum Korte Akkeren, Verpleeghuis Bloemendaai, Zorgcentrum Goverwelle en Zorg- ruiken. Wij, Vincent en Wilfred van wen in Zevenhuizen een gloednieuw i bedrijf van 11,4 hectare. Vanaf oktober gaan wij starten met het planten van het gewas. Om de tros-tomaten vinden de vrucht en de plant juist lekker tot een succes witten maken. Uiteraard moet er gepresteerd worden, maar wij Winden jtjpii- geven er de voorkeur aan, dat dit gebeurd in een positieve, gezellige en niet te vergeten collegiale sfeer. Heb je Gevraagd: U heeft onlangs een MEAO-oplei- ding afgesloten afgesloten of u beschikt over voldoende ervaring. U bent bekend met windows applicaties en u beheerst de Duitse en Engelse taal. Kennis van Frans is een pre. Uw sollicitatie richt u aan: Karsemeijer Geraspte Kaas B.V, t.a.v. de bedrijfsleider dhr. P.D. Pijnacker, Postbus 107, 3440 AC Woerden. Informatie: tel (0348) 48 50 08 Bel naar Mariska van der Knaap van Steenvoort Partners in De Lier. Als externe personeelsadviseur bege leidt zij ons in het werven en selecteren van ons nieuwe team. Haar telefoon- w w ’nummer is 0174-512300 of mobiel al ervaring dan is dit zeer welkom. Je 06-53961091. E-mailen mag natuurlijk kunt ons dan helped bij het opleiden uiteindelijk bij onze afnemers te krijgen, van onervaren medewerkers. zoeken wij: Salaris en arbeidsvoorwaarden kennen als basis de CAO-tuinbouw en zijn zon der meer goed te noemen. Misschien was dit vroeger zo, maar op een moderne tomatenkwekerij is dit toch echt volledig achterhaald. Waarom? Omdat het telen en oogsten wordt verlicht door werken met moderne teeltmethodes en vergaande mechani- satie/automatisering. Daarnaast zijn er douches en kleedruimtes aanwezig zodat je na het werk volledig schoon en fris naar huis kuntjgadjt v&'-iiv.S*. xS'.ce? Tk: trom.rem FIETS €66 Tk: wit TUINAMEUBLEMENT vouw mountainbike €160. z.g.a.n. €100,-. Tel. 0172- kinderfiets €40. 0172-475682 432443 Tk: wit TUINAMEUBLEMENT Tk: massief eiken salontafel zeer mooi €100. Tel. 0172- 150x65 €250. Kapstok eiken 432443 €150. Tel. 0172-235310 T.k. gevr.: originele oude Tk. oldtimer schakelbrommer foto's van molens (ook inge- Batavus TS49 1974 3- lijst) tot 1940. 0172-424420 handbak €350. 06-18514982. Tk: TWINNY Load fietsen- Tk: FINSE 1 en 2 eurocent drager op trekhaak 2 fietsen, nieuw uit de rol. Per setje €50. Tel. 0172-473919 510. 0172-491925. - - Karsemeijer Geraspte kaas verzorgt voor de groothandel en industrie de productie van geraspte en gesneden kaas. De onderneming zoekt mensen die in de concurrentieslag met andere bedrijven een WINNAAR willen zijn. Mensen die zich ten volle inzetten om een productieafdeling zo efficiënt mogelijk te laten draaien. Wij hebben de volgende vacatures: STICHT I r-j G In ieders leven komt een fase dat de jaren gaan tellen. Zowel fysiek als GOUWESTREEK geestelijk. Op zo'n moment is het plezierig te weten dat er een plek is met eigentijdse voorzieningen, waardoor u zo goed mogelijk uw eigen leven kunt blijven leven. Zorgcentrum centrum Moerdregt behoren. Vijf zorgcentra in de regio Midden-Holland, elk met zijn eigen specifieke Boskoop is zo'n plek. Zorgcentrum Boskoop maakt deel uit van Stichting Ouderen- en Gehandicapten- aandachtspunten. Mensen zijn per slot verschillend. - t Gevraagd: Een afgeronde lbo-opleiding, goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, gedrevenheid, met een ”de order moet af” mentaliteit

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 26