Waddinxveen bezorgt Oudewater eerste verlies Polodames naar kwartfinale beker Hugo van Elteren blijft op de eerste plaats Rowah toont vechtlust Elke ochtend... Onnodig verlies Korbis TTV Kwiek start competitie met winst i 1 Weer geen spelbreker tijdens De Pater toernooi I I Definitieve Badninton- Moerkapelle onderuit vereniging vobp in beweging start g-groep antilope Krcegentocht brilgeclub drik bezocht Rolling ’90 naar WK tegen vinnig Kamerik WOENSDAG 25 SPTEMBER 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 23 Programma Nieuwe telling Rijn en Gouwe y de bus vertrekt op Naam: Adres: Postcode: Plaats: K W5HH Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 11,65. De nieuwe puntentelling, die in ternationaal al werd toegepast, is nu ook in de landelijke com petitie ingevoerd. Dit betekent Indien daartoe aanleiding bestaat kan het proefabonnement geweigerd worden. MOERKAPELLE - Bij Schaak vereniging Moerkapelle werd de derde ronde van de onder- dat een competitiewedstrijd in het systeem ’best of five’ wordt gespeeld, ofwel drie gewonnen games in een set van vijf games. In de game wordt niet meer tot 21 punten gespeeld maar tot 11 (of meer, tot een verschil van 2 punten is. ontstaan). De totale wedstrijd bestaat overigens nog steeds uit negen enkelspelen en een dubbelspel. Het eerste seniorenteam heeft de competitie met 7-3 winst ge opend. In de thuiswedstrijd te gen het Delftse DHC-2 opende Ronald Verboon de score, door met 7-11/I4-I2/I 1-8/1 1-9 te winnen van R. Vrijmoed. Kees Tel: (toot controle op de bezorging) Vos enWim vanWageningen lie ten vervolgens een punt liggen door te verliezen van resp. P.Vel- ders en B. Riollet. Het dubbel spel van Ronald en Wim bracht de stand weer op gelijke hoogte en zette Kees Vos Kwiek weer op voorsprong door in vijf ga mes te winnen van R. Vrijmoed (6-1 l/l I-6/I4-I2/4-11/12-10). Ronald en Wim scoorde even eens. Kees Vos moest in vijf ga mes zijn meerdere erkennen in B. Riollet. Ronald Verboon bleef ongeslagen, Wim van Wagenin- gen won twee keer en Kees Vos won een keer. Kwiek-2 opende, in de 2e klasse bound 0-6 scoorde, tevens de stand halverwege. Nog steeds kon UZSC het doel niet vin den, maar Suzan Kaynar, na een prima pass van Natascha Baat- je, wel. Petra Meerdink scoorde vanuit een overtal 0-8, waarna UZSC een viermeter kreeg; I- 8. Begin vierde periode scoor de Mirjam Overdam met een fraaie boog I -9 en Erica de Jong maakte de 10 vol. Na een mis verstand tegen het einde van de wedstrijd kreeg UZSC nog een viermeter, waarmee de eindstand op 2-10 werd be paald.Van Uden-De Gouwe be kert door. scoren af. Waddinxveen deed het na 35 minuten beter. Op aangeven van Peter van de Hoek scoorde Bjorn Tollenaar 1-0. Ivo Dolleman, de man die menige aanval inleidde, raakte hierna geblesseerd na een duel met Tollenaar. Hij werd vervan gen door Aris van Mazijk. Me teen was het met de Oudewa- terse overheersing gedaan. Het laatste kwartier voor rust was voor Waddinxveen. Een kopbal van Leunissen werd met moeite weggewerkt en na een schot van Darazzi werd de bal fraai gekeerd door doel man Tim Achterberg. Scheids rechter Gerard Vermeulen uit Leiderdorp toonde de gele kaart aan de Waddinxveners Bjorn Tollenaar (ten val bren gen van Dolleman) en aan voerder Raymond Beij (com- Aanstaande weekend worden de eerste competitiewedstrij den gespeeld door Van Uden- De Gouwe. In Gouwebad ’De Sniep’ speelt heren I om 18.00 uur tegen Aquapoldro I uit Apeldoorn. Óm 19.00 uur speelt dames I tegen LZ 1886 I uit Leiden, terwijl heren 2 om 20.00 uur aantreedt tegen Fle- vo 2 uit Nijkerk. Dames 2 ein digt om 20.45 uur de sessie met de wedstrijd tegen PSV 2 uit Eindhoven. het eerste kwartier was vooral aanvallend het beste er af bij Korbis; Good Luck kwam dan ook terug in de wedstrijd en kon dat vlak voor rust bekro nen met de gelijkmaker: 5-5. Na de hervatting bleef het Wad- dinxveense achttal aanvankelijk aan de goede kant van de sco re (8-6), maar Good Luck wist zich staande te houden door het gebrek aan scorend vermo gen van Korbis. In de slotsecon den bestrafte Good Luck dit door het beslissende doelpunt te scoren: 9-10. De doelpunten van Korbis werden gescoord promotie, de competitie even eens met een 7-3 overwinning, tegen Gouda-2. Coen van der Laan opende de score tegen W. Kouwenhoven (11-9/11-7/11-6). Frank van der Laan moest zijn meerdere erkennen in R.J. Kou wenhoven. Kwiek liep daarna gemakkelijk uit naar 6-1 en moest alleen in de laatste partij en nog 2 punten toegeven. Coen van der Laan won twee maal, Frank van der Laan won een keer en verrassend was het optreden van invaller Jacques Brand, die de geblesseerde Mar co Brookman verving, en onge slagen bleef. WADDINXVEEN - De dames van Van Uden-De Gouwe zijn, na de winst met 2-10 tegen UZSC, erin geslaagd de kwart finale van het Beker I Toernooi te halen. Net als de week er voor, tijdens het toernooi bij LZ 1886 in Leiden, was het sterk verjongde team van trai- ner/coach Jim van Es veel te sterk in zwembad De Krom- merijn voor de ploeg uit Utrecht. Het eerste dames team van Van Uden-De Gouwe heeft vrij gemakkelijk de kwart finale gehaald. Van Uden-De Gouwe domineerde de gehele wedstrijd, doch UZSC had een keepster in bloedvorm en dat heeft met name Karen Weerd geweten. De Utrechtse goalie stopte menige bal. Toch werd UZSC danig aan banden gelegd. In de eerste periode scoorde Brenda Hogenboom uit een overtal en even later was een boogje van Petra Meerdink raak. Karen Weerd scoorde 0-3 uit een overtal. Begin tweede periode haalde Sandra Berc- kenkamp (overtal) van rechts uit; 0-4. Even later kon een vrij liggende Karen Weerd de 0-5 laten aantekenen, terwijl Sand ra Berckenkamp uit een re- door Rik Molenaar (3x), Patri cia de Wilde (2x), Jaco Wineke (2x), Marco van Leeuwen en Annemarie Graveland. Korbis 2 wist wel te winnen van Thor 3 met 10-7. Bij de jeugd moest Korbis Al met 13-8 haar meer dere erkennen in RWAAl,ter wijl de BI met 7-5 knap over eind bleef tegen Albatros BI. De in de hoofdklasse spelende Cl kwam net tekort tegen Meervogels Cl (7-6). De grootste overwinning van de dag kwam op naam van Korbis A2: tegen Trekvogels A2 werd gewonnen met 21 -4. mentaar op de leiding). In de tweede helft kwam bij Oude water de rappe aanvaller Sjaak Slootweg in de ploeg voor Mo hammed el Badouti waardoor Maikel Stalvord terug zakte naar het middenveld. Een kop bal van Kasbergen werd door Rietveld uit de bovenhoek ge tikt, een volgende kopbal van Slootweg ging rakelings naast. Na tien minuten keek Oude water tegen een 2-0 achters tand aan. Met en prima pass bereikte Raymond Beij Robin Leunissen wiens messcherpe voorzet de voet van Appie Ra zak vond. Duidelijk was dat het voor Oudewater een heidense toer zou worden om zonder punt verlies uit Waddinxveen weg te komen. De gasten probeer den het wel, maar gaandeweg lange ballen werd druk op ons doel gezet. Oudewater had voorin jongens die overal op liepen. Doelman Rietveld hield ons met goede reddingen op de been. Je kan zien dat hij op hoger niveau (ONA) heeft ge keept. Na de 2-0 voorsprong was de wedstrijd gespeeld. Ik vind dat wij toen op 3-0 of 4-0 hadden moeten komen. Maar als Oudewater op voorsprong was gekomen was het een an dere wedstrijd geworden". Opstellingen: Waddinxveen: Rietveld, Darazzi, Van Herk, Marco van de Hoek, Beij, Plantfeber, Peter van de Hoek, Leunissen, Tollenaar, Razak, Kanters, Oudewater-OVS: Achterberg, Valstar, Kraan, Van den Berg, Zuidam, Boreel, Dol leman, El Badouti, Kasbergen, Van Zomeren, Stalvord. lijkheden om te scoren, maar stuitten op een eminente Aart Rietveld, die voorts een keer op de doellijn werd geassi steerd door de kleine verdedi ger Mohammed Darazzi. „We waren niet minder, maar heb ben het tactisch niet goed ge speeld", concludeerde na af loop trainer Piet Bakker van Oudewater. Hij wees daarbij op de twee tegendoelpun ten, die ontstonden „omdat de ver- dediging stond te slapen". I Bakker heeft bij Oudewater- r OVS te maken met een optimisti sche stemming die is ontstaan nadat de eerste twee competitie-wedstrijden werden gewonnen. Bovendien gaf Ou dewater in de zelf georgani seerde nederlaagserie ter gele genheid van het 70-jarig bestaan tweedeklasser UNIO uitstekend partij. Bakker: „Het werd uiteindelijk een 5-1 ne derlaag, maar drie doelpunten vielen pas in de slotfase". Voor de nederlaagserie werd giste ren tegen Cabauw gevoetbald, terwijl volgende week dinsdag avond de wedstrijd tegen ONA wacht. De club, die Oudewater de grootste nederlaag toe brengt, ontvangt 500 euro. Het was doelman Aart Riet veld die Oudewater in de eer ste helft van scoren afhield. Hij reageerde stijlvol op een pri ma genomen vrije trap van Ivo Dolleman en hield vervolgens ook de volkomen vrij staande Thomas van Zomeren van Door Bert Hertog WADDINXVEEN - De voet balclub Waddinxveen bezorgde het jonge Oudewater-OVS de eerste nederlaag. Na de 2-0 overwinning op Aeolus werden de Oudewaternaren in het sportpark De Sniep met dezelf de cijfers verslagen. Voor de doelpunten zorgden Bjorn Tol lenaar en Apple Razak. Maar de van de wedstrijd man was doelman Aart Rietveld, die ver scheidene goe- de reddingen verrichtte en vlak voor tijd een strafschop van Thomas van Zomeren stopte. Mark van Vliet deelde niet in het succes. De stugge verdedi ger, die voor de wedstrijd in de kantine de zilveren schoen kreeg uitgereikt omdat hij in het vorige seizoen zich Wad- dinxveens waardevolste speler had getoond, liep tijdens de warming up een spierscheuring op. Een slecht begin voor Van Vliet, die de bekerwedstrijden ook al miste omdat hij toen een schorsing uitzat. Door de blessure is de Waddinxvener voorlopig niet voor zijn club in zetbaar. In het klassement voor de zilveren schoen verwierfVan Vliet 53 punten, Raymond Beij 45 en Bjorn Tollenaar 31. In de eerste helft zag het er niet naar uit dat Waddinxveen een 2-0 overwinning op Oude water-OVS zou behalen. De Oudewaternaren waren in die fase het meest in de aanval, kre gen enkele uitstekende moge- linge competitie afgewerkt. Het topduel was Hugo van Elteren tegen Gerard van Ommeren. Er kwam een ruilvariant van de Caro-Kann op het bord, waar mee weinig risico werd geno men. In de slotstelling had Hu go duidelijk de beste kansen. Toch accepteerde hij (met een pion meer) het remiseaanbod van de clubkampioen. Ben van Geffen kwam heel goed weg te gen Arno Luinenburg. In een Franse partij kon Arno plotse ling een wit paard insluiten en kreeg Waddinxveen het spel meer onder controle. Tolle naar verzuimde na een goede voorzet van Peter van de Hoek te score te verhogen. Terwijl enkele vrouwelijke supporters al juichten ver dween de bal rakelings over de lat. In de slotfase stopte Riet veld nog schoten van Huib Zuidam en Sjaak Slootweg. Ook maakte hij een strafschop onschadelijk die was toege kend nadat de jeugdige invaller Gertjan Olofsen de doorge broken Ferry Kasbergen had neergelegd. Thomas van Zo meren zag zijn trap van elf me ter eindigen op de snel reage rende Rietveld. Trainer Koes de Quillettes: „Na de eerste vijf minuten pakte Oudewater het te ge makkelijk van ons over. Met Mede door het bijzonder goe de keeperswerk van Elise De- meijer en de gelijkmaker van Renske Krol vochten de dames van Rowah zich terug in de wedstrijd en kwamen langzij. Dat de Oliveo dames zich uit eindelijk gewonnen moesten geven was de beloning voor het dames team van Rowah. Zij wonnen deze spannende wed strijd met 5-4. Het tweede dames team moest aantreden tegen ETC uit Rotterdam. Het team dat noodgedwongen speelde met =1 1 WADDINXVEIN - Op 4 sep tember zijn bii atletiekvereni ging An-.ilope d trainingen van de g-groep cficieel van start gegaan. De verenig/g heeft er een nieuwe trajlngsgroep bij ge kregen, na en proef van 2,5 maanden. Mchten andere kin deren behgstelling hebben voor de gfep, dan kunnen ze op woenscgmiddag komen kij ken met In ouders. Groep I traint var 14-15 uur (5tot 9 jaar), groi 2 van 15-16 uur (9 tot 11/paar), groep 3 van 16- 17 uur £naf 11/12 jaar). Met de clubampioenschappen op 28 septmber doen de leden van de -groep ook mee. Voor mere formatie: Yvonne van der Hst, tel.0182-61 1137. WAfDINXVEEN - De Kroe gentocht die Bridgeclub Wad- dinxeen afgelopen zaterdag hiek werd een groot succes. Ruin 150 paren meldden zich bij Hotel Restau'ant De Unie om van daaruit :e vertrekken naa' de andere speelgelegenhe- der als Paddles, Hotshots, De Gcuwe Sphinx de Waard v. Wtddinxveen ei Episode II. Op zet locaties weden vier spellen pe- ronde gespeeld. Na iedere rende werd gevisseld van loca tie. De wedstrijdèiding lag in han den van ouo en erelid Dick Schutte. Tijdns het wachten op de einditslag in het Anne Frank Centum, trad de band Amicos ui' Moerkapelle op. Uitslag: de eerste prijs, een bridgeweebinde, werd gewon nen door mevrouw Van der Meer en d heer Van Zoest. De score w3 66,369%, gevolgd door echoaarVan Zijl met een score var 64,955% en bridge- paar Blaw met een score van 63,095%. Voor mer informatie over de bridgeclb: de heer Van Ouds- hoorn, tl. 0182 - 611179. Doornhein - Matthias Freeke 0-1; Christiaan Noorland - Sjaak Kouwenhoven 1-0; Pa trick Stam - Maarten Pilgram 0- I; Gerrit van Meeteren - Jac ques de Lange 0-1 ;0,5-0,5; Freek Hofman - Arie Hoogduijn 1-0. De stand bovenaan: I. Hu go van Elteren; 2. Gerard van Ommeren; 3. Ben van Geffen. Het eerste team van SV Moer kapelle speelt zaterdag 28 sep tember zijn eerste wedstrijd in klasse 3E van de KNSB. In Op Moer zal om 13.00 uur worden aangevangen tegen het Leidse LSG 5. enkele invallers uit andere teams kwam wat moeizaam op gang. Maar ook hier was er sprake van een Rowah team dat zich na een achterstand te rug vocht in de wedstrijd. Na een 2-3 achterstand bij rust, wisten de dames, die door de ze winst de ranglijst in de 4e klasse nog steeds aanvoeren, de punten in Waddinxveen te houden. Eindstand 7-5. Het junioren-A team moest zijn meerdere erkennen in Ven tura uit Schiedam, eindstand 6- 20. WADDINXVEEN - Het da mes I seniorenteam van hand balvereniging ROWAH/SPACE stond afgelopen zondag in de stromende regen tegen over Oliveo2 uit Pijnacker. Rowah ging voortvarend van start. Na vijf minuten stonden zij met 3- 0 voor. Na deze snelle start lie ten zij Oliveo echter terug ko men tot 2-3 bij rust. Na de thee kregen de vele toeschou wers een heel interessante tweede helft voorgeschoteld. Oliveo ging goed van start en nam de voorsprong over 3-4. MOERKAPELLE - Rolling’90 vertegenwoordigt komend weekeinde Nederlad op de Wereld Kampionschappen show- en formaerijden in Duitsland. Nog noit kwam een Nederlandse vreniging uit bij zowel de grote roep als bij het formatierijder Rolling’90 heeft al meerdereEK’s en in ternationale wedstijden achter de rug. De select! op het EK was zwaar, het neau van de deelnemende erenigingen zeer hoog maar taatsing voor het WK werd ifgedwongen door de goede restaties. Inmiddels is erhard getraind, soms wel veerxeer per week buiten de geone trainingen om. Iedereen raat op scherp, sporters, traiers, begeleiders en zelfs supprters die weer met een grot groep mee zul len reizen. 29 septembe tussen 07.00 en 09.00 uur iChting Wuppertal om de spotieve strijd aan te gaan met e andere landen. Dus op nar dj première op het WK. - MOERKAPELLE - De voetbal club Moerkapelle verzuimde in de eerste helft van de thuis wedstrijd tegen het gepromo veerde Kamerik afstand te ne men. De blauwwitten kregen verscheidene scoringskansen, maar slaagden er niet in de bal achter doelman Sven Hilgeman te schieten. Een verzuim dat na de pauze werd afgestraft want toen scoorde Kamerik wel tweemaal. Eerst kort voor tijd redde Moerkapelle door Rob van Leeuwen de eer: 1-2. Moerkapelle blijft verdedigend kwetsbaar ook al wordt de po sitie van vrije verdediger nu be kleed door Alexander Hertog. Pech had de thuisclub dat een andere verdediger, Lennard Tepper, al na vijf minuten ge blesseerd uitviel. Omdat Moer kapelle geen brede selectie heeft is de ploeg kwetsbaar zodra een man buitenboord valt. Niettemin had Edwin Zui- erveld na een kwartier moeten scoren toen hij na een pass van Rob van Leeuwen alleen door brak. De nog altijd snelle Zuier- veld speelde de bal te ver voor zich uit waardoor doelman Hil geman kon redden. Uit een vrije trap van Robin Reigwein ging de bal rakelings over en ook de open schietkans van middenvelder Martin Lekker- kerk leverde niet meer op dan een hoekschop. Een kopbal van Van Leeuwen suisde net naast. Aan de andere kant werd de jonge doelman Matthew Dub- bis amper getest. Dan maar in de tweede helft moeten de spelers van Moer kapelle in de pauze hebben ge dacht. Maar toen was het spel- beeld gewijzigd en bepaalde het vinnige Kamerik het spel. Nico Verheul scoorde 0-1 en Joris van Schaik 0-2 waarbij de ver dediging niet vrij uit ging. Van Leeuwen scoorde na een vrije trap van Reigwein I -2, maar dat gebeurde veel te laat in de wedstrijd. Van Leeuwen kreeg van de jonge scheidsrechter S. Schuch uit Rotterdam de gele kaart na commentaar op diens leiding. Be Fair behaalde in de uitwed strijd tegen het in de derde klasse debuterende FC Per- kouw het eerste puntje: I -1De Waddinxveners namen in de eerste helft de leiding door een doelpunt van Lamini Mane. Na de rust maakte Perkouw met verscheidene spelers die voor heen in de lagere elftallen van Spirit en Gouderak hebben ge voetbald gelijk. Op de ranglijst heeft Be Fair alleen het puntlo ze Spirit onder zich. PPSC en Schoonhoven zijn nog ongesla gen. In het zondagvoetbal speelde WSE met l-l gelijk bij Bernar dus. De thuisclub nam in de eerste helft de leiding door een doelpunt van Bas van der Zon. Na de hervatting scoorde Ra mon van Swieten de gelijkma ker. Daarna raakten Fred van ’t Veldt en Frans Schwiebbe nog het aluminium van de doelpaal. Groeneweg verloor in Krim pen aan de Lek met 3-1 van Di lettant. Na 1-0 scoorde Rick vanYperen de gelijkmaker. Vlak voor de rust werd het 2-1 en kort er na 3-1. Ondanks veel balbezit wisten de Zevenhuize naren niet meer te scoren. Het programma voor zaterdag is: Be Fair-Siveo,Abbenes-Moerka- pelle, zondag: WSE-GSV (wed strijd van de week), Groene- weg-SVS, RFC 2000- Waddinxveen. WADDINXVEEN - In de derde competitieronde heeft Korbis een teleurstellende 9-10 ne derlaag geleden tegen Good Luck uit Sommelsdijk. Korbis, één van de kanshebbers voor de titel, speelde in de beginfase prima en wist dat ook in de score tot uitdrukking te bren gen door uit te lopen tot 5-1 Met name in het eerste kwar tier was Korbis duidelijk de be tere ploeg: door scherp verde digen en het benutten van de kansen leken de Waddinxveen- se korfballers regelrecht op de overwinning af te stevenen. Na WADDINXVEEN - Voor tafel tennisvereniging Kwiek is de competitie weer begonnen. •Het eerste seniorenteam en de jeugd komen uit in de regiona le competitie Holland West (een samengaan van de afdelin gen, Den Haag, Rotterdam, Dordrecht en Gouda), De ove rige dertien seniorenteams spelen in de Goudse afdeling. elftalleider Rik Verwaal de zilveren schoen. Hij was vorig seizoen Waddinx- (Foto: Liesbeth van der Vis.) den de finales van 17 onderde len gespeeld op het tennispark De Woerd. Winnaars in de hoogste categorie en dus kam pioenen van Waddinxveen wer den in de damesdubbel: Brigitte Groenendijk en Margreet van de Werf, in de herendubbel Ni co Kortenoeven en Ad Verkeij, in het gemengd dubbel Nico Kortenoeven en Maureen Ver- wey. Na de prijsuitreiking door de voorzitter, zat het er voor dit jaar weer op voor de toer- nooileiding, dit keer onder aan voering van Cock van Drielen. In zijn toespraak bedankte de voorzitter iedereen die inzet hadden getoond bij het organi seren van het toernooi en de sponsors die het allemaal mo gelijk hadden gemaakt. WADDINXVEEN - De finales van het laatste ‘grote’ toernooi dit jaar, het Makerlaardij de Pa ter tennistoernooi van Tennis vereniging Waddinxveen, vond afgelopen weekend plaats. Slechts twee wedstrijden moesten worden verplaatst door wat regenval. Het imago van dit toernooi dat het een re genachtig gebeuren betreft, werden hier nier bewaarheid. Ongeveer honderd deelnemers uit onder meer Boskoop, Gouda, Hazerswoude en Wad dinxveen zorgden voor levendi ge wedstrijden en veel sportie ve tennisstrijd. Door ‘troostronden’ kon iedere deel nemer tenminste twee maal spelen. Óp zondag 15 september wer- Mark van Vliet ontvangt uit handen van veens waardevolste voetballer. Waddinxveen speelt dit seizoen in nieuw tenue. WADDINXVEN - Met het nieuwe seizoa voor de deur bloeien de leen van badmin tonvereniging hvictus weer vo lop. Volwasserfen, jeugd en de mini’s zijn wer actief in com petitieverband of als recreatie- badmintonneiVolwassenen en jeugd slaan ip alle doorde weekse avorien in De Dreef en De Duikear en De Duike laar hun shutle over en weer, de mini’s leen zich op zater dagmorgen uit. Voor de wed- strijdteamsoelooft het dit jaar een spannnde competitie te worden. Z*er voor het eerste team, zij pomoveerden dit jaar naar de hofdklasse.Voor meer informatie Ellen Kranendonk, 0172-215196. Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. “Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe" kreeg gewonnen spel. Wit ont wikkelde tegenspel. Na een paar foutjes van zwart kreeg Ben drie pionnen voor het stuk. Toen Arno ook nog een vierde pion moest geven was het eindspel kansloos. Overige uitslagen: Andre Nieuwlaat - Pieter Perdijk 1-0; Jesse van Elteren - Kees van Vuuren 1-0; Andre Corpeleijn - Ronald Mandersloot 0,5-0,5; Jan Blok - Maarten Vroeginde- weij 0-1;Wouter Vroegindeweij - Dirk Molenaar 1-0; Henk tII I

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 23