wxt L7JÜ entermed Gratis opleiding en een prima baan. Iets voor jou? Meewerkend Voorman Ervaren secretaresse qebr. koetster b.v. MEDEWERKER ET Enthousiaste medewerkers (M/V) full time sen jij op zoele naar een vaste baan, dan zijn wij op zoele naar jou! p 2 ERVAREN GLASZETTERS en 2 LEERLING GLASZETTERS De Vereniging van Waterbouwers in Bagger-, Kust- en Oeverwerken (VBKO) Primera Groenendijk Koninginneweg 1 ld - Boskoop BOB KENNISOVERDRACHT FINANCIEEL MEDEWERKER M/v) -vaste pla nten Medewerk(st)er Financiën heeft plaats voor een Voor onze productie-afdeling zijn wij op zoek naar Uw enthousiaste reactie kunt U richten aan: Bellen kan natuurlijk ook: (0172) 21 69 01 De gemakswinkel van Boskoop met een breed assortiment tabak wenskaarten, gifts en kansspelen +/- 32 uur per week, ook weekend Minimaal 17 jaar Gebr. Koetsier B. V. is een middelgroot bedrijf gespecialiseerd in de produc tie en handel van vaste planten. Op 3 locaties wordt een groot sortiment vaste planten geproduceerd, zowel in pot als in de volle grond. Op ons handelscentrum vindt de verhandeling en orderverwerking plaats. Afnemers van deze planten zijn hoveniers, tuincentra en de exporthandel. Wij vragen: Ervaring of opleiding in de tuinbouw is een pre, geen must. Belangrijker vin den wij inzet, flexibiliteit en enthousiasme. Datje het daarnaast leuk vindt om in een veelzijdig tuinbouwbedrijf in teamverband werkzaam te zijn spreekt voor zich. Gebr. Koetsier B.V. t.a.v. de heer P. Koetsier Reijerskoop 58 2771 BR Boskoop. ZHG Montage is een onderdeel van de ZUID-HOLLANDSE GLASCENTRALE. Dit is een onderneming die gespeciali seerd is in het leveren en monteren van alle soorten vlak- glas, voor zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten in Midden Nederland. Voor de montage van het glas op nieuwbouw- en renova tieprojecten hebben wij per direct behoefte aan verster king van ons team in Boskoop met Wij bieden u: een gedegen opleiding in het bedrijf een goed salaris bedrijfswagen goede arbeidsvoorzieningen cursusaanbod via opleidingsinstituut glasbranche. v V v Heb je interesse bel dan voor een afspraak (0172) 23 07 17 Wij bieden: Een leuke afwisselende baan in een informeel bedrijf met een prettige colle giale sfeer. Een goede beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden vinden wij vanzelfsprekend. Heeft u belangstelling voor een van deze functies of wilt u graag meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Willem Wiggemansen, telefoon (0172) 23 59 57 of (06) 27 08 52 63. CNC VERSPANER m/v Teamleider detailhandelsadministratie Bedrijfsadviseur TOPPRESTATIES in de BOUW Stewardess Meer weten? Bel dan nu (0182) 52 29 22 of kijk op www.mailprofs.nl www.mailprofs.nl Je baan krijgt pas echt vaart bij Mailprofs .ziy/rF Poll-Food Primera ZHG MONTAGE, SCHOTLANDLAAN 10, BOSKOOP I i Accuratesse interessant arbeidsvoorwaardenpakket. u Vaardigheden Minimaal vijf jaar ervaring in een secretaressefunctie is vereist Notuleervaardigheid Uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden Grote mate van zelfstandigheid Attitude Servicegerichte, flexibele instelling Profiel Kennis MBO-niveau Diploma secretaresse of aantoonbaar vergelijkbaar niveau Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Wij bieden je een gezellig team en een afwisselende job salaris volgens cao Voor deze functies is het beheersen van het de Nederlandse taal in woord en geschrift, gewoon noodzakelijk! Interesse? Neem contact op met Jan Woelders, afd. Personeel Organisatie, tel. (0172) 635200 of schrijf naar Poll Food b.v., Postbus 10, 2410 AA Bodegraven Wij bieden: Een verantwoordelijke afwisselende baan in een dynamisch bedrijf. Een uitstekend salaris, verder word je opgenomen in het Bedrijfs Pensioen Fonds en kennen wij regelingen voor prepensionering, reiskosten en spaarloon. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij iemand die ervaring heeft in het aansturen van mensen. Het is een pré als je ervaring hebt in de schoonmaakbranche. De job vraagt om een initiatiefrijk iemand met een hoge dosis oplossend vermogen en een beetje stressbestendigheid. Functie-inhoud: Je bent verantwoordelijk voor de industriële schoonmaak- werkzaamheden. Je pleegt samen met collega’s schoonmaakonderhoud aan productielijnen. De machines worden uit en in elkaar gezet voor schoonmaakwerkzaamheden. Je stuurt een groep aan van 5 personen. De werkzaamheden worden uitsluitend in de avonduren verricht 16.30 uur t/m 24.00 uur. Werken aan een toekomst in de voedingsindustrie. Poll Food b. v. is gespecialiseerd in het verwerken en verpakken van kaas in vele varianten, hiertoe beschikt het bedrijf over modern uitgeruste volautomatische verpakkingslijnen. Poll Food b.v. neemt in deze branche een vooraanstaande positie in. Het huidige personeelsbestand bedraagt meer dan 1OO medewer kers en vraagt om extra ondersteuning. Wij bieden: Een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een ruime mogelijkheid tot het volgen van cursussen en/of studie. U kunt uw sollicitaie richten aan: HWI Techniek b.v., t.a.v. dhr. HJ. de Wind, J. Keplerweg 30, 2408 AC Alphen aan den Rijn info@hwitechniek.nl, (0172) 42 44 00 Wij vragen: Een CNC frezer met ervaring. Uw werkzaamheden: Zullen bestaan uit het zelfstandig program meren en tooien van CNC freesbanken met een grote diversiteit aan producten en uitdagingen. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Entermed B.V. t.a.v. Dhr. MJ.Witte (Controller) Postbus 236, 3440 AE Woerden E-mail adres: mwitte@entermed.com Entermed biedt: Een afwisselende baan in een toonaangevend bedrijf. Met daaraan gekoppeld een passend salaris en goede arbeidsvoorwaarden. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het vastleggen van administratieve gegevens in het systeem het verzorgen van maandelijkse aangiftes het gereedmaken van de elektronische betalingen Profiel: meao (of gelijkwaardige) opleiding praktijkervaring in soortgelijke functie positieve energieke uitstraling goede communicatieve vaardigheden voldoende kennis van automatisering (kennis van Exact is pre) Entermed is een middelgrote medisch technische onderneming met enkele verkoopvestigingen in het buitenland. Het bedrijf is gespeciali seerd in onder meer apparatuur en instrumentarium ten behoeve van keel- neus- en oorheelkunde alsmede gynaecologie en dermatologie. Wij. Mailprofs is een onderdeel van TPG Post en Vedior. Wij leiden onze flexkrachten gratis op en helpen ze aan een passende baan bij diverse bedrijven en organisaties. Wij staan voor kwaliteit, net zoals jij. Wij zoeken Postkamermedewerkers m/v Het volgende kun je van deze baan verwachten: post openen, post sorteren, boderondes lopen, post verzendklaar maken, mailings verzorgen en natuurlijk heb je veel contact met mensen binnen de organisatie. Je hebt minimaal lbo-niveau en bent bereid een opleiding te volgen. Wij zoeken Archiefmedewerkers m/v Je gaat het archief beheren en bijhouden. Je vindt het prettig om veel contact te onderhouden met mensen binnen de organisatie. Je hebt minimaal mbo-niveau en wilt een archiefspecialist worden middels een opleiding. Jij bent een denker en doener. Wij zoeken jou. Je wilt een prima salaris verdienen en je houdt van extraatjes. Reizen is geen probleem voor je en je bent fulltime beschikbaar. Uw sollicitatie dient uiterlijk 28 januari 2003 op onderstaand adres binnen te zijn: VBKO. Mevrouw Y. Bossche Stavoren weg 3 a Postbus 474, 2800 AL Gouda Email: y.bossche@vbko.nl Voor telefonische inlichtingen over de functie kunt u op werkdagen (m.u.v. woensdag) tussen I0.00 en 15.00 uur terecht bij mevrouw Y. Bossche, doorkiesnummer (0182) 56 73 66. is de brancheorganisatie waarin ongeveer 250 bedrijven, die actief zijn in de natte waterbouw, zijn verenigd. De VBKO heeft de beschikking over een eigen bureau met een 12-tal full- en parttime medewerksters en mede werkers. Het behartigen van de belangen van de leden in hun hoedanigheid als werkgever en ondernemer is de hoofdtaak van hetVBKO-bureau. Naast deze branchebrede belangenbehartiging biedt hetVBKO-bureau de leden collectieve en individuele informatie, ondersteuning en advies aan. HetVBKO-bureau is gevestigd in het Bouwhuis te Gouda, maar zal binnen enkele jaren verhuizen naar Zoeter- meer. HANDELS- EN AFHAALCENTRUM ITC TERREIN BOSKOOP - HAZERSWOUDE Duitslandlaan 1 2391 PC Hazerswoude Functie-eisen: - beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - beheersing Exact/Word/Excel - opleiding PD-niveau of studerend hiervoor - moet in teamverband kunnen werken - accuraat en rustig - commerciële inslag Taakomschrijving: Het beheren van de debiteuren en verder alle voorkomende administratieve werkzaamheden. Nadere informatie is te verkrijgen bij: Hoofd Financiën, de heer R. de Hoop telefoon: (0182) 62 42 I4 U kunt uw sollicitatie sturen naar: BOB KENNISOVERDRACHT t.a.v. Mevr. S.C.M.J. Jespers, Postbus 249 (Limaweg 55) 2740 AE WADDINXVEEN HWI Techniek b.v. is een machinefabriek waar met behulp van CNC en conventioneel verspanende machines de meest uiteenlopende producten worden gefabriceerd. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en flexibele collega voor de volgende functie Voor een bedrijf in Woerden zijn wij op zoek naar een kandidaat die samen met de accountmanager leiding gaat geven aan een team van detailhandelsadministrateurs. Wij zijn op zoek naar kandidaten die beschikken over een HEAO-BE diploma aangevuld met PD Belastingrecht. Verder beschik je over kennis van de fiscale en juri dische regelgeving. Heb je daarnaast ervaring in het leidinggeven van een team van medewerkers, neem dan snel contact met ons op. Voor een distributiecentrum zijn wij op zoek naar een gedreven bedrijfsadviseur. Binnen deze functie zorg je ervoor dat de aange sloten ondernemers in West-Nederland hun rendement en markt positie verbeteren. Om in aanmerking te komen voor deze functie heb je een HBO-opleiding gevolgd en enige werkervaring binnen een soortgelijke functie in de detailhandel of supermarktbranche. Jij zoekt een baan die als een boemerang werkt. Je stopt er energie in en je krijgt er heel wat voor terug. Jij zoekt een job waarin je kunt bewijzen dat je niet altijd een stapel diploma’s nodig hebt om carrière te maken en een mooi salaris te verdienen. Timinae BOB KENNISOVERDRACHT is een toonaangevend, innovatief opleidingsinsti tuut met een hoogwaardig programma van cursussen, trainingen, advisering en andere vormen van actieve kennisoverdracht. Ter versterking van ons financiële team zijn wij op zoek naar een fulltime: Functieomschrijving Het verzorgen van de administraties van de verschillende ondernemingen Door het vertrek van één van onze medewerksters zoeken wij per direct voor de groep Financiën een: Voor de juiste kandidaat biedt de VBKO een s. Sta Je nog niet bij ons Ingeschreven, bel^dan voor mee» Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een ervaren voor de avondschoonmaakploeg, die zin heeft om in een perfect werkend team samen zorg te dragen voor het optimaal schoon houden van ons machinepark en fabriekshal. Op hetVBKO-bureau is de navolgende vacature ontstaan Onze voorkeur goot uit naar een fulltime Invulling van de functie, waarbij invulling als duobaan bespreekbaar is. Voor een Nederlandse luchtvaartmaatschappij zijn wij op zoek naar cabin personeel. De vluchten waar je op komt te werken zijn vluch ten naar de grote Europese steden. Je bent samen met nog een andere collega verantwoordelijk voor het comfort van de passa giers. Om hiervoor in aanmerking te komen beschik je over een MBO-diploma (minimaal 3-jarige opleiding), beheers je naast de Nederlandse taal de Engelse taal en kun je op ieder moment van de dag binnen een uur op Schiphol zijn. n Hoogstraat 23 Gouda tel: (0182) 55 05 11 E-mail: gouda@timing.nl Internet: www.timingjnl - De functie U heeft een breed takenpakket, waarbij diverse aspecten aan de orde zijn. U verleent ondersteuning aan een tweetal functionarissen op de werkgebieden Juridische Zaken en Marktzaken.

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 22