makelaardij Dfl bedrijfsmakelaars aiimi MM l M «Ml hm Si woonobjecten bedrijfsobjecten nieuwbouw NIEUW 125,-- 120,-- 120,- 750,- Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen: donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 09.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop: vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. MMKMi Anna van Burenstraat 3 Waddinxveen Vraagprijs: 179.000,- k.k. Koningin Wilhelminasingel 46 W’veen Vraagprijs: 204.000,- k.k. Voor uitgebreide informatie over ons bedrijfsonroerend goed kunt u terecht op ons kantoor in Waddinxveen. Rozenlaan 16 Boskoop Vraagprijs: 379.000,- k.k. V. Mecklenburg Schwennlaan 30 W veen Vraagprijs: 209.000,- k.k. De Akker 73 Waddinxveen Vraagprijs: 208.500,- k.k. Zuidkade 185 Waddinxveen Vraagprijs: 210.000,- k.k. Laag Boskoop 1 Boskoop Vraagprijs: 325.000,- k.k. Beemd 39 Boskoop Vraagprijs: 198.000,- k.k. Mendelweg 15 Boskoop Vraagprijs: 189.000,- k.k. Lf5 Of kijk even op onze website: www.depater.nl Waddinxveen, Kerkweg Oost 224, tel. (0182) 613822, fax (0182) 611118, e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop, Zijde 6, tel. (0172) 215409, fax (0172) 210389, e-mail boskoop@depater.nl www.depater.nl Waddinxveen, Kerkweg Oost 224, tel. (0182) 613822 www.depater.nl Weegbree 1 Boskoop Vraagprijs: 359.000,- k.k. Zuidkade 8 Waddinxveen Huurprijs: 65.364,-- per jaar (geen B.T.W.). Coenecoop 589 Waddinxveen Huurprijs: 19.000,- Kantoor-Zpraktijkruimten aan de Zijde te Boskoop Huurprijs kantoor-Zpraktijkruimte begane grond: Huurprijs kantoor-Zpraktljkruimte 1e verdieping: Huurprijs kantoor-Zpraktijkrulmte 2e verdieping: Huurprijs parkeerplaatsen achtergelegen terrein: per parkeerplaats per jaar excl. B.T.W. Coenecoop 580 Waddinxveen Vraagprijs: 310.000,-- k.k. Duitslandlaan 28 Hazerswoude-Dorp Huurprijs: 11.600," «■■I ram Mr srai irar «W KOXOI i NVM L I de pater Goed onderhouden hoekeengezinswoning gelegen nabij de dorpskern, scholen en openbaar vervoer. Indeling: entree, meterkast, trapkast en toiletruimte. Zonnige doorzonwoonka- mer met extra kopgevelraam, open haard en eiken parket vloer. Semi open keuken met nette in L-vorm opgestelde inrichting compleet met oven, gaskookplaat, afzuigkap, koel kast en vriezer. De inbouwapparatuur is met uitzondering van de vriezer vernieuwd in 2001 en vervangen door RVS inbouw apparatuur. De voor- achtertuin zijn voorzien van borders en sierbestrating en in de achtertuin staat een stenen schuur. 1e Verdieping: overloop met vaste kast. 3 (drie) slaapkamers, waarvan 1 (één) voorzien van vaste kastenwand en 1 (één) voorzien van 1 (één) vaste kast. Badkamer voorzien van was tafel en douche. 2e Verdieping: zolderkamer met aan weers zijde een dakkapel. De dakkapel aan de voorzijde is in 2002 grotendeels vernieuwd. Stookruimte met HR C.V.-combiketel (1996). Bijzonderheden: de woning is geheel voorzien van kunststof kozijnen (1998) en dubbel glas. Grondoppervlakte ca. 211 m2. Inhoud ca. 300 m3. Aanvaarding in overleg. Fraai gesitueerde uitstekend onderhouden hoekeengezinswo ning met een onder architectuur aangelegde voor-, zij- en ach tertuin. Deze in kindvriendelijke woonomgeving gesitueerde modern afgewerkte complete eengezinswoning is gebouwd In ca. 1983 op ca. 193 m3 eigen grond en biedt een inhoud van ca. 300 m3. Indeling: entree, modern betegelde toiletruimte, garderobenis. Tuingerichte woonkamer met kast en deur naar achtertuin op het noordwesten. Half open keuken met een moderne in L-vorm opgestelde keukeninrichting met inbouw apparatuur. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, allen voorzien van dubbel glas. Moderne badkamer compleet ingericht met stoom-/douchecabine, wastafelmeubel, Inbouw- closet en designradiator. 2e Verdieping: open zolder met dak kapel, C.V.-ketel, aansluiting wasmachine en 2 (twee) Velux dakramen.’ De zolder biedt voldoende ruimte voor een extra slaapkamer. Bijzonderheden: dak-, vloer- en gevelisolatie. Dubbel glas. Scholen, winkels en openbaar vervoer zijn op loopafstand gelegen. Stenen berging in de achtertuin. Aanvaarding in overleg. Hoekeengezinswoning met fraai uitzicht over rivier “De Gouwe" en riante achtertuin op het westen, groot ca. 17,00 x 8,00 m. Indeling: entree, toilet met fontein. Tuingerichte woon kamer met vaste kast en deur naar de achtertuin. De tuin is voorzien van een achterom en een berging. Tevens is er aan de voorzijde een berging aanwezig. Een open keuken. 1e Verdieping: overloop. Badkamer met aansluiting wasappara- tuur, wastafel, douchehoek en aansluiting voor een toilet. 3 (drie) slaapkamers. 2e Verdieping: open ruimte met C.V.- ketel, hete luchtverwarming en bergruimte. Bijzonderheden: dak-, gevel-, vloer- en glasisolatie. Vrij uitzicht over rivier "De Gouwe". Grondopp. ca. 215 m2. Inhoud ca. 300 m3. Bouwjaar ca. 1986. Aanvaarding in overleg. In het centrum gesitueerde eengezinswoning met vrij uitzicht aan de voorzijde. Indeling: entree, meterkast, kelderkast, toi letruimte. Woonkamer (type doorzon), opp. ca. 6,80 x 3,60 m. Keuken met eenvoudige inrichting, warm water door middel van een geiser en deur naar de achtertuin. De achtertuin is gelegen op het noorden en is voorzien van een stenen ber ging. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 10 m2,12 m2 en 5 m2.2 (twee) slaapkamers zijn voor zien van een vaste kast. Badkamer met douche en wastafel. 2e Verdieping: zolder is bereikbaar door middel van een vli- zotrap. Tevens staat hier de C.V.-ketel (1992) opgesteld. De zolder biedt de mogelijkheid voor het creëren van een extra slaapkamer. Bijzonderheden: grondoppervlakte ca. 123 m2. Inhoud ca. 275 m3. De woning is gelegen nabij winkels en openbaar vervoer en is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Aanvaarding in overleg. In kindvriendelijke woonomgeving gebouwde riante eenge zinswoning met 5 (vijf) slaapkamers en garage met achtertuin gesitueerd op het zuidwesten. Deze goed onderhouden woning is gebouwd in ca. 1972 op ca. 129 m2 eigen grond en biedt een inhoud van ca. 350 m3. Indeling: uitgebouwde entree met garderobe. Licht betegeld toilet met fontein. Tuingerichte woonkamer van ca. 32 m2 met deur naar tuin. Open keuken met lichte in U-vorm opgestelde inrichting met diverse inbouw apparatuur. De begane grondvloer is afgewerkt met een kurk- vloer (gebroken wit). 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) royale slaapkamers. Modern betegelde badkamer compleet met lig bad, 2e toilet en wastafelmeubel. 2e Verdieping: vaste trap. Ruime voorzolder met aparte ruimte voor de wasmachine, droger en de C.V.-combiketel. 2 (twee) slaapkamers met bei den een dakkapel. Bijzonderheden: de woning is omgeven door veel groen en is gesitueerd in de directe nabijheid van winkels, scholen en openbaar vervoer. Gedeeltelijk dubbel glas. Aanvaarding in overleg (planning ca. 2e kwartaal 2003). Degelijk gebouwde, luxe afgewerkte kwadraatwoning (1976) met praktijkruimte en garage/berging. De woning is rustig en vrij gelegen op een bijzonder mooie locatie: grenzend aan een dijk met openbaar wandelgebied, boomkwekerijen en kinderboerderij. Geen door gaand verkeer. Scholen, sportaccommodaties en winkels in de directe omgeving. Ind.: entree met meterkast (circa 4 m!). L-vormige woonkamer (ca. 30 m2) met open haard (gas en/of hout). Extra zitkamer (ca. 16 m2), aansluitend op de woonkamer, op iets hoger niveau met uitzicht en toegang naar de tuin. Praktijkruimte (ca. 20 m2) op iets hoger niveau, waar een ingebouwd bureaublad com- putermeubel, gescheiden door een geluiddichte schuifwand van de woonkamer. Vanuit de woonkamer is een deur naar het trappen huis waarin opgenomen een toiletruimte met hangend toilet en fontein. Luxe ingerichte open "Siematic" keuken (ca. 11 m2), mat wit met massief beuken aanrecht, grote koelkast, roestvrijstalen schouw, keramische kookplaat en hete lucht oven (ook RVS). De keuken is gedeeltelijk gescheiden van de woonkamer door een halfhoge muur. Bijkeuken met voorraadkast (ca. 5 m2). In de bijkeuken bevindt zich de Nefit C.V.-combiketel, stortbak met warm en koud water en er is ruimte en aansluiting voor de wasmachine, wasdroger, vaat wasser en vrieskist. De gehele begane grondvloer is voorzien van een natuurstenen vloer (Donegal kwartsiet) met vloerverwarming. Alle muren op de beg. grond en in het trappenhuis zijn gestuukt met mini-granietpleister. 1 e Verd: overloop met gangkast. Royale slaapkamer (opp. ca. 21 m2) (voorheen 2 (twee) kamers) met vaste schuifwandenkast. Ruime 2e slaapkamer (ca. 15 m2). Fraaie bad kamer (ca. 5 m2) met ligbad, hangend toilet, dubbele wastafel met kasten en ingebouwde wasmand. 2e Verd.: overloop met gangkast. 3e slaapkamer (ca. 12 m2) met wastafel, vaste kast en bureaublad. Deze slaapkamer biedt toegang tot het zonnige terras (ca. 9 m2) met prachtig uitzicht op dijk en kwekerijen. Bijzonderheden: grondopp. ca. 340 m2. Inh. ca. 500 m3. Uitgevoerd in handvorm baksteen, alle buitenkozijnen/deuren hardhout en dubbel glas. Gehele woning voorzien van vloer-, muur- en dakisolatie. Aanvaarding in overleg. Algemeen: karakteristieke gebouw (voormalig Raadhuis) gesitueerd op opvallende locatie (zgn. zichtlocatie) in het centrum. Bereikbaarheid: uitst. bereikbaar. Treinstation en bushalte op loopafst. bereikbaar en op enkele autom. zijn de op- en afritten van de verkeersaders A-12 en A-20. IndJvloeropp.: tot. opp. 525 m2 B.V.O.: beg. gr.,. 200 m“: vestibule, hal met marmer vloer, karakt. trappenhuis, 3 kantoren, receptie, toi- letgr. en archiefruimte; 1e Verd. 215 m2 B.V.O.: vide, 4 kantoren én vergaderk.; 2e Verd. 110 m2 B.V.O.: 3 kantoren, archief. Voorzieningen: karakt. elementen aanw. en in goede staat. Syst.plafond met verl.armaturen; dubbel glas; toiletgr.; pantry; gasgest. CV-ketel met rad.. Huurtermijn: 5 jaren met 5 optiejaren. Aanvaarding: in overleg. Algemeen: opvallend gesitueerde (zichtloca tie) representatieve, multifunctionele bedrijfs ruimte met .een oppervlakte van 225 m2, groenvoorziening en 5 parkeerplaatsen. Oppervlakte/indeling: totaal opp. 225 m2, waarbij inbegr. 40 m2 showroom/kantoor beg. grond en 50 m2 kantoor op de 1e verd., incl. entree, toilet, showroom/kantoor, pantry. Vrije hoogte bedrijfsruimte 5,50 m’, overheaddeur. Bereikbaarheid: uitstekend bereikbaar door ligging in de directe nabijheid van op- en afrit ten A-12 en A-20. Voorzieningen: automatische overheaddeur; heater; gasgestookte C.V.-ketel met radiatoren; dubbel glas; systeemplafond met verlichtings- armaturen; max. vloerbelasting 1.500 kg/m2; vrije hoogte 5,50 m’. Aanvaarding: per direct per jaar exclusief B.T.W. de pater NVM Op zeer fraaie locatie gelegen 3-kamerappartement met eigen parkeerplaats en mooi aangelegde achtertuin van circa 10x8 meter op het westen. Indeling: entree. Slaapkamer 1 (één), oppervlakte ca. 2,05 x 3,52 pi- gesitueerd aan de oost zijde. Badkamer (licht betegeld) en ingericht met toilet, dou checabine en wastafel. De badkamer wordt mechanisch geventileerd. Slaapkamer 2 (twee), oppervlakte ca. 3,35 x 3,55 m., eveneens gesitueerd aan de oostzijde. Woonkamer, oppervlakte ca. 3,60 x 6,55 m. met goede lichtinval en vrij uit zicht op tuin, spoorlijn en kwekerijen. Woonkeuken met een nette, witte Bruynzeel inrichting. De keuken is ca. 12 m2 en vanuit de keuken is de achtertuin bereikbaar. Bijzonder heden: de servicekosten bedragen 79,41 per maand inclu sief voorschot stookkosten. Het appartement is voorzien van inbraakwerend hang- en sluitwerk. Gezamenlijke fietsenber ging. De dakbedekking is recent gedeeltelijk vernieuwd. De oppervlakte van de tuin is circa 80 m3. Woonoppervlakte circa 65 m2. Dubbelglas, vloer- en gevelisolatie. Oplevering in over leg. Goed onderhouden vrijstaande woning gelegen aan één van Boskoops mooiste lanen. Deze woning heeft nog veel karak teristieke details zoals paneeldeuren en glas-in-lood ramen. Tevens heeft deze woning een voortuin aan het water en een circa 20 meter diepe achtertuin. Indeling: entree. Toilet. Kelder, circa 1,95 m. hoog. Sfeervolle, zonnige woonkamer met eetkamer, erker en openhaard. De woonkamer is circa 35 m2 groot. Serre, circa 7 m2. Keuken met een L-vormige inrich ting compleet met afzuigkap, elektrische kookplaat, oven, vaatwasmachine en koelkast. Vanuit de keuken is de bijkeu ken bereikbaar waar staat opgesteld de C.V.-combiketel (ca. 1994) en de aansluiting van de wasmachine. De circa 20 meter diepe achtertuin is gelegen op het oosten en is voorzien van een berging en een buitendouche. 1e Verdieping: over loop. 3 (drie) riante slaapkamers, resp. groot ca. 8,50 x 2,90 m., 3,60 x 2,80 m. en 5,20 x 3,00 m.. Badkamer ingericht met ligbad, 2e toilet en wastafelmeubel. De badkamer is licht bete geld tot aan het plafond. 2e Verdieping: overloop. 2 (twee) kamers, beiden voorzien van Velux dakramen. Bijzonder heden: grondoppervlakte ca. 320 m2. Inhoud ca. 400 m3. Oplevering in overleg. Op fraaie locatie gelegen vrijstaand woonhuis op circa 695 m2 eigen grond. De woning is voorzien van diverse originele details en is gebouwd in ca. 1920. Er is geen overpad aan wezig voor de achtergelegen kwekerij. Indeling: entree met toilet en fontein. Woonkamer voorzien van 2 (twee) vaste kas ten, originele schouw en ornamentenplafond. Eetkamer met gaskachel, de eetkamer is groot ca. 13 m2. De woonkamer is groot ca. 25 m2. Keuken met Bruynzeel inrichting. Badkamer ingericht met 2e toilet, vaste wastafel en zitbad. 1e Verdieping: ruime overloop, ca. 5,00 x 4,70 m., met opstelling C.V.-ketel. 2 (twee) slaapkamers resp. groot ca. 15 m2 en 12 m2, waarvan 1 (één) slaapkamer is voorzien van vaste wasta fel en deur naar dakterras. Bijzonderheden: inhoud ca. 400 m2. Verwarming d.m.v. C.V.-ketel, warmwater d.m.v. geiser. Ligging nabij het centrum. Oplevering in overleg. Algemeen: uiterst representatief kantoorgebouw op opvallende centrum locatie met parkeervoor zieningen op eigen terrein met in de directe omgeving de ABN AMRO Bank en het gemeentehuis. De gezellige winkels en horecagelegenheden aan de Zijde en de Koninginneweg zijn op loopaf stand gelegen. Bereikbaarheid: uitstekende bereikbaarheid met eigen en openbaar vervoer. Het treinstation en de bushalte zijn op loopafstand bereikbaar en op enkele autominuten zijn de op- en afritten van de verkeersaders A-12 en de N-11 bereikbaar d.m.v. provinciale wegen. Ind/vloeropp.: het totaal te verhuren vloeropp. van het gebouw bedraagt 828 m2 (deelverhuur mogelijk vanaf 118 m2) en is als volgt onderverdeeld: begane grond 236 m2. Kantoor-Zpraktij- kruimte met een front van 14,00 meter, deze ruimte is eventueel te splitsen In 2 ruimten van 118 m2; 1e Verdieping 252 m2. Eventueel te splitsen in 2 ruimten van 126 m2; 2e Verdieping 340 m2. Voorzieningen: begane grond: systeemplafonds met verlichtingsarmaturen, kabelwandgootsys- temen, wanden gespoten; Voorzieningen kantoorruimte 1e verdieping: centrale entree, lift, sys teemplafonds, verlichtingsarmaturen, wandafwerking spuitwerk; Voorzieningen kantoorruimte 2e verdieping: centrale entree, lift, toiletgroep en pantry, systeemplafonds, verlichtingsarmaturen, wandafwerking spuitwerk. Parkeren: div. eigen parkeerplaatsen op achtergelegen terrein en voldoende openbare parkeer voorzieningen. per m2 per jaar excl. B.T.W. excl. voorschot servicekosten. per m2 per jaar excl. B.T.W. excl. voorschot servicekosten per m2 per jaar excl. B.T.W. excl. voorschot servicekosten Algemeen: opvallend gesit. (zichtlocatie) representatieve, multifunc. bedrijfsruimte met een totale bedrijfsopp. van ca. 380 m2, groen- voorz. en 5 parkeerpl.. Opp. ind.: totale opp. ca. 380 m2. Beg. grond: entree, receptie, expeditie met overheaddeur, atelier/productieruimte met een mooi afgewerk te vloer, scheidingswanden, syst.plafonds en inb.verlichting. aan de achterzijde een nood- trappenhuis. 1e Verd.: roy. overl., kantine, archiefruimte, administratie, showroom en directiekantoor. De verd. is afgewerkt met syst.plafons en inb.verlichting. Bereikbaarheid: uitst. bereikbaar door ligging in de directe nabijheid van de op- en afritten van de A-12 (Den Haag - Zoetermeer - Utrecht) en de A-20 (Rotterdam - Utrecht). Voorzieningen: overheaddeur; gasgest. C.V.- installatie met radiatoren; airco-installatie; ADT- beveiliging; dubbele beglazingen; syst.plafonds met inb.verlichting. Parkeren: 5 parkeerplaatsen. Afwerking: het aangeboden project verkeert in een uitstekende, representatieve staat van onderhoud en wordt opgeleverd incl. de aan wezige vloerbedekkingen. Bouwjaar: ca. 1995. Oplevering: in overleg. exclusief B.T.W. Prachtig aan singel gesitueerde hoekwoning met een voor-, zij en een zonnige achtertuin met berging, gelegen op loopaf stand van de winkels, openbaar vervoer en scholen. Deze goed onderhouden woning is gebouwd in de periode 1960 op circa 170 m2 eigen grond en biedt een inhoud van circa 315 m3. Indeling: entree/hal, trapkast. Betegeld toilet. Doorzonwoonkamer met dubbel glas en fraai uitzicht op de groene singel. Keuken met lichte inrichting, inbouwapparatuur en opstelplaats C.V.-ketel (circa 2000). 1e Verdieping: over loop, 2e toilet. 3 (drie) slaapkamers, waarvan 2 (twee) voor zien van een vaste kast. Fraai betegelde douchecel met was tafel en douche. 2e Verdieping: vaste trap, voorzolder met wastafel en vaste kasten. Zolderkamer met hardhouten dak kapel en kastruimte. Bijzonderheden: als u op zoek bent naar een centraal gesitueerde hoekwoning met een ruime achter tuin, dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Aanvaarding ca. 2e kwartaal 2003. Algemeen: representatieve multifunctionele bedrijfsruimte met een totale oppervlakte van circa 180 m2 in 2 (twee) bouwlagen, waarbij inbegrepen circa 66 m2 op de 1e verdieping ingedeeld met 2 (twee) kantoorkamers en een kantine c.q. vergaderkamer met pantry. Oppervlakte/indeling:totale oppervlakte circa 180 m2 waarbij inbegrepen: begane grond, oppervlakte circa 114 m2 met representatieve entree met plavuizen vloer, betegeld toilet. Bedrijfsruimte met overheaddeur. 1e Verdieping, oppervlakte circa 66 m2 met circu laire. 2 (twee) kantoorkamers, kantine, pantry en magazijn. Voorzieningen: gipsplafond opbouwarmatu- ren; vloerbelasting circa 1.500 kg/m2; C.V.-ketel met radiatoren; kantoren: systeemplafonds met verlichtingsarmaturen; alarm; pantry; toilet. Bereikbaarheid: het bedrijventerrein I.T.C. is uitstekend bereikbaar door de ligging in de directe nabijheid van de A-12 (Den Haag - Zoetermeer - Utrecht) en de N-11 (Alphen a/d Rijn - Zoeterwoude - Leiden). Aanvaarding: in overleg. per jaar excl. B.T.W. IJOKtOtjh.

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 14