Solo Ethiopiër Jeruwagu in Langs de Gouweloop Be Fair geen laatste meer Flyers Heren I blijft winnen START Diana’s Free Aerobics breidt uit Smurfen voetbal Hoogerbrug trainer van Waddinxveen Onderlinge wedstrijden recreatiegym bij T.O.O.S. Geveerde tourfietsen groot succes Zwaar bevochten De Gouwe Rowah verliest in Ridderkerk overwinning Van Uden- Zwemdiploma‘s Doelpuntenfes- tijn en kam pioenschap bij Korbis junioren WADDINXVEEN - Afgelopen weekeinde werd er maar een beperkt programma afgewerkt in de korfbalcompetitie. Het al gedegradeerde eerste junio renteam van Korbis (Al) trok nog één maal alles uit de kast tegen KOAG. Dit leidde tot een wedstrijd met erg veel doel punten, waarin de Al net aan het langste eind trok: 22-23. De A2 won ook met een nipt ver schil. Tegenstander Oranje Wit keerde met een 11-10 verlies terug naar Dordrecht. Het ging de A3 gemakkelijker af. In Hoogvliet werd Nikantes met 4-8 verslagen. Door deze over winning is de A3 niet meer te achterhalen en mag het zich met recht de kampioen van de poule noemen. De BI had veel moeite met Korbatjo. Uiteinde lijk werd er wel gewonnen: 8-7. Verder waren er overwinnin gen voor de B4, de D2 en de D3. Drie wedstrijden eindigden in een gelijkspel; zowel de C2, de Dl als de FI moesten met één punt genoegen nemen. Bij de senioren stond maar één wedstrijd op het programma: Korbis 3 won met 16-6 van Bolnes 5. Junioren Kampioenschap Zuid-Holland Spanning bij naderen finale voor schakers Pi' f. 1 i X 'J» ben iets behouden der gestart dan in de A Holland sHppfag 'i PAGINA 23 WOENSDAG 5 MAART 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN 1 totaal. Deze prijzen zullen na de laatste wedstrijd worden uitge reikt. Bij deze wedstrijden is het natuurlijk hartstikke leuk voor de kinderen als er veel toe schouwers komen om ze aan te moedigen, dus komt allen! De toegang is vrij. De wedstrijden worden volgens onderstaand schema gehouden: Aspirant dames: dinsdag 11 maart van 19.15 - 21.30 uur in de J. Postlaan, dames heren: dinsdag 11 maart van 19.15 - Interesse voor bovenstaande activiteiten, bel naar: Diana Zwanenburg, tel. 0182 612958 parcours en het weer was goed. Alleen aan de overkant van het water stond wat wind. Als je alleen loopt is het moei lijk om het record te verbete ren", sprak hij. Graag had Latta Jeruwagu wat meer strijd aan de kop gezien, maar in Wad- dinxveen gingen wel veel recre anten van start, maar weinig toplopers. Op dezelfde werd in Rotterdam de Bruggenloop ge houden en in Harderwijk de NK veldloop. De Bruggenloop waaraan drieduizend atleten deelnamen werd gewonnen door Aziz Bougra. Nationaal kampioen veldloop werd Ka- miel Maase voor Sander Schut- gens en Stan Rijken. In.Wad- dinxveen waar de Boskoopse atleten Fred van Zoest en Jan de Jong door blessures niet van de partij waren gingen 278 at leten van start. Uitslagen: 10 km senioren: I. Latta Jeruwagu (Argo’77) 30.012. Hans van Beek wegen vormen geen probleem meer. Dit geldt voor de tour- tochtrijder, de sportieve recre atieve fietsers en de fietser die uitsluitend woon-werkafstan- den overbrugt. De fietsspecia- list is bereid om u alle informa- na Krijgsman (Antilope) 44.42, dames-veteranen: I .Anneke Koenis (Vet.Ned.) 41.53, kids- runn jongens: IRens Paauw 2.49, meisjes: IMaureen Kos ter 2.54. Programma komende weken: zondag 9 maart: Twintig van Al- phen, zaterdag 15 maart: Pias senloop in Reeuwijk, vanaf 12,20 uur, start 15 km wed- strijdloop 14 uur, zaterdag 29 maart: Midden-Hollandloop in Bodegraven., zaterdag 5 april: 30ste Parkloop in Schoonho ven. (AV’47) 32.04,3. Ap Beekhuizen (Hague Runners) 32.23,4. Ro che Silvius (Hague Runners) 32.32.5. Ronald van Vlierberghe 33.36.6. Bastiaan Schellekens 34.23.7. Leon van Prooijen 34.36.8. Hans Kruis 34.56,9. Bert Koster (AV’47) 35.01, 10. Peter van Poelgeest 35.39, vete ranen II .Willem de Graaf 32.29, veteranen 2: I.Dick Nij- hof 38.38, veteranen 3: I. Henk Bleichrodt 39.43, junioren: I. Bastiaan Blokland 44.35, dames senioren: IMarieke van Loon (De Koplopers) 43.512. Cori- Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Met een vlijmscherpe eindsprint voltooi de Latta Jeruwagu, een 18-jarige atleet uit Ethiopië, zijn solo in de 35ste Langs de Gouweloop. Met zijn winnende tijd van 30.01 verbeterde de in Eindho ven woonachtige atleet zijn persoonlijk record op de tien kilometer met bijna een mi nuut, maar bleef het parcours- record van Bert van Vlaanderen met een tijd van 29.05 buiten schot. De gemakkelijk lo- pende Latta Jeruwa- gu had wel trek in del honderd euro, die de organiserende atletiek vereniging SC Antilope op de verbetering van het par- coursrecord had gezet. Jeruwa gu, die twee jaar in Nederland verblijft, is in vorm. Dat bewees hij enkele weken terug in de Sprintcross in het waterkoude Breda. Hij eindigde toen op 11.2 kilometer als derde achter Gert Jan Liefers en Koen Raay- makers. De tijden waren: Lief ers 34.27, Raaymakers 34.29 en Jeruwagu 34.32. Een nationale crack als Sander Schutgens had toen 34.47 nodig. Latta Jeruwagu behoort tot de stal van atletenmakelaar Michel Lukkien uit Huizen. Op diens aanraden startte hij in Wad- dinxveen waar Jeruwagu in de eerste van de drie te lopen ronde meteen een voorsprong nam. Nauwelijks was door het Gouwebos Boskoop bereikt of de Ethiopiër sloeg een gat van WADDINXVEEN - De voet balclub Be Fair is sinds het ge renoveerde hoofdveld in ge bruik is genomen nog steeds ongeslagen. Door de 5-0 over winning op FC Perkouw deden de Waddinxveners de laatste plaats over aan de club uit Ber- kenwoude. Ook het verliezen de Bergambacht komt binnen bereik. De wedstrijd Rohda’76- Floreant werd gestaakt door dat de scheidsrechter met een zweepslag moest uitvallen. FC Perkouw had graag op een ander tijdstip tegen Be Fair ge voetbald. Tien spelers ontbra ken evenals trainer Chris Jan sen, die werd vervangen door Ton Trouwborst. Vijf spelers zijn geblesseerd, twee ge schorst en drie naar de winter sport. Om de laatste reden miste Be Fair Johan Scheuier- vin Bakker I -0; Henk Doornhein - André Corpeleijn 0-1; Pieter Perdijk - Stefan van der Zalm 0- IFreek Hofman - Wim Wester man 0-1 De toptien: IGerard van Om meren; 2. Ben van Geffen; 3. Hu go van Elteren; 4. Dick Bac; 5. Marcel de Haan; 6. Maarten Vroegindeweij; 7. Arno Luinen- burg; 8. André Nieuwlaat; 9. Ron Droog; 10. Boudewijn Weijer- mars. Bij de jeugd werd in groep 2 de achtste ronde gespeeld. Uitslagen:Wietse van Leeuwen - Stefan Noorland I -0; Robin Vis ser - Walter van den Berg 0-1; Hielke Hendrikse - Arjan van den Bergh 0-1 De stand aan kop: I. Stefan Noorland; 2. Jan van den Hoek; 3. Walter van den Berg; 4. Arjan van den Bergh; 5. Wietse van Leeuwen. hou ze vrij: 15maart, 22 maart, 17 mei, 24 mei en 31 mei. U en uw kind kunnen bijWSE op een leuke wijze kennis maken met voetbal.Want voetbal is niet alleen sport, nee, voetbal is ook in teamverband kunnen functio neren, samen gezellig spelen en plezier hebben. Kortom, voetbal is een gezellig sociaal gebeuren (zowel voor de kinderen als de ouders) en dat op een speelse en sportieve manier. En dat zal ook onze benadering zijn op de ko- MOERKAPELLE - De senioren speelden ronde 25 van de on derlinge competitie. Binnenkort wordt weer de finalegroep ge vormd, waarin de beste zes schakers van Schaakvereniging Moerkapelle zullen strijden om de kampioenstitel van het sei zoen 2002-2003. Rond plaats zes is een felle strijd gaande tussen vijf spelers om twee plaatsen in de finale. De eerste vier van de ranglijst, die al vrij zeker waren van plaatsing, troffen elkaar in onderlinge duels. Koploper Gerard van Ommeren (wit) en Ben van Geffen free wheelden in een Hollandse par tij naar remise, maar Hugo van Elteren (wit) en Dick Bac maak ten er in een Moderne verdedi ging een echte partij van. Dick snoepte weer eens een pionne- tje en moest in de verdediging. Hugo kwam een pion voor, maar WADDINXVEEN - Ad Hoogerbrug (49) keert in het komende seizoen terug als trai ner van de voetbalvereniging Waddinxveen. De Reeuwijker is nu nog trainer van Aarlander- veerï. WADDINXVEEN - In het Gou- webad ’de Sniep’ te Waddinx veen is op zaterdag 22 februari 2003 weer gezwommen voor het A-diploma. Er waren 45 kan- didaatjes, die allemaal zijn ge slaagd. De namen van de kinde ren die het A-diploma gehaald hebben zijn: Simone Slager, Lars Asscheman, Jurriaan Klaasen, Fenno van Pelt, Daniëlle Jacobs, Nadine van der Slik, Florian Bar- kema, Kaylee de Graaf, Geert Koren, Wendy van Wichen, Joha- nan Korevaar, Davy Janssen, Sven Ottevanger, Robin Smit, Bart Burger, Joëlle Laban, Anique van der Greft, Arnold Smit, Nerissa Teeuwen, Elise Ulsamer, Rick Zwemer, Michael Koolhaas, Ma- rie-Lise Sluijter, Joost van der Lee, Nick Biesheuvel, Stephanie Valkenburg, Marlaine Monteiro Varela, Dianne van Noort, Sidney kempkes, Huis de Jong, Samantha Smit, Mark van Velde, Femke van ’t Hoog, Ferdinand Hartsuiker, Eva de Vos, Marijke Beens, Yvon ne Becquet, Isaac Croes,Antonie Burghoorn,Joëlle Baelde.Chaima El Ouafi, Mike de Haan, Susanne van Wieringen, Jelke Bac en Ka- lisha Boghaba. ze periode ging met 20-16 naar Flyers, in de vierde periode den derden de gastheren door en via 28-13 kwam de overwinning van 78-60 tot stand. Topscoorder: Al Diouf met 16 punten. Heren 2 begon niet goed aan de wedstrijd tegen Leiderdorp en dat kostte de overwinning. Lei derdorp was heer en meester in de eerste periode en nam een 10-25 voorsprong. In de tweede periode werd Flyers actiever en men begon aan een inhaalrace. Via 14-8 werd de stand al iets rooskleuriger. In de derde perio de kwam men zelfs tot 42-43 te rug. Hierna ontstond een span nende strijd, waarbij Flyers net iets tekort kwam, mede door de verbruikte energie die nodig was geweest om de achterstand weg te werken. Uitslag 63-68. Tops coorder: Edwin van Heiningen met 23 punten. Dames 2 maakte het de ongeslagen koploper Gymnova vooral in de eerste helft flink lastig. De ruststand was 23-27. In de tweede helft ging het niet meer zo goed en konden de gasten toch nog de overwinning mee naar huis nemen. Uitslag 45- 62. Topscoorder: Susan Thole- naar met 10 punten. De verrassing was dit weekend Heren 4. Zij wisten de eerste overwinning te behalen in Delft tegen Punch. Het bleef de gehele wedstrijd spannend, maar in de vierde periode sloeg Flyers toe en namen de heren de twee winstpunten trots mee naar Waddinxveen. Uitslag 44-51 Topscoorder: Oscar Brinkgreve met 19 punten.Vrijdag aanstaan de in de Duikelaar om 21.00 uur Heren 2 tegen LUSV en Dames 2 tegen ook LUSV. en heren kunnen dan in hun wedstrijden laten zien wat ze het afgelopen jaar hebben ge leerd. Alles wordt natuurlijk nauwkeurig bekeken door de ju ryleden. Behalve de prijzen die er per categorie zijn te verdie nen, zijn er ook nog twee bekers te verdienen, namelijk de Jeugd- be-ker voor de turnster/turner tot 13 jaar met het hoogste pun tentotaal en de Jacobeker voor de turnster/turner van 13 jaar of ouder met het hoogste punten- tie te geven over geveerde fiet sen in het assortiment. Uiter aard is het mogelijk om een te strit te maken bij uw GlANT-dealer. Eén ding is ze ker: na een ritje bent u zo goed als verkocht! REGIO - Op zondag 2 maart 2003 werd het Zuid-Hollands junioren kampioenschap ver reden op de Uithof in Den Haag.Van schaatsvereniging de Gouwe Streek waren er bij de heren twee junioren uitgeno digd om deel te nemen. Jeroen van der Helm, schaat ser bij het gewest Zuid Hol land en Remco Mocking reden een 500 meter en een 1500 meter. Op een mistige ijsbaan reden de twee niet slecht, maar konden hun persoonlijke records echter niet verbete ren. Jeroen eindigde op een 10e plaats en Remco behaalde de 14e plaats. WADDINXVEEN - De winter stop is voorbij, dus gaan we weer beginnen met het smurfenvoet bal. Aanstaande zaterdagochtend 8 maart is het weer zover. Alle jongens en meisjes van 3,4 en 5 jaar kunnen bij voetbal vereniging WSE kennismaken met deze sport. Een leuke speelse manier van kennismaking met het leuke voetbalspel bij een gezellige ver eniging. De smurfen worden ge traind door 2 echte trainers door 2 echte smurfinnen. De smurfen leren alle beginselen van het voetballen: een bal schieten, koppen, dribbelen aannemen enz. We hebben al nog meer za terdagochtenden ingepland, dus van is dat je leert om bewust met je lichaam te bewegen in een vloeiend en rustig tempo. Iedere beweging heeft een doel, de geest wordt kalm en het lichaam ontspant. Kortom: een les die je rustig kunt pro beren. Deze les is op woens dagavond van 21.00 tot 22.00 uur (EURO 24,00 voor 4 les sen). man en Raymond Schijff. Daar naast zat Ron van Tol gebles seerd aan de kant. De Wad dinxveners kon de open plaatsen beter opvullen. Bij de bescheiden dorpsclub FC Per kouw speelt het tweede elftal in de competitie tegen het vijf de team van Be Fair. In de veertiende minuut stuur de Martijn Peters Wim van der Starre de vrije ruimte in. Van der Starre ging alleen op doel man Chris Vermeulen af en prikte de bal laag in de hoek: I- O.VIak voor de pauze werd het 2-0 door een kopbal van Rob den Adel uit een hoekschop van Peters. Toen tien minuten na de rust de bal na een snelle aanval via Wim van der Starre werd ingetikt door Marco Ver- zijl (3-0) was de spanning ge weken. Be Fair had een hoge score binnen bereik, maar hield het op twee treffers. Eerst scoorde Martijn Peters op aan geven van invaller Willam Hoogeveen, daarna werd het 5-0 door Hoogeveen op aange ven van Henk-Jan Molenaar. Pe ters zag een strafschop gestopt door doelman Vermeulen. Za terdag tegen kampioenskandi- daat Soccer Boys in Bleiswijk zal Be Fair ongetwijfeld op meer tegen tegenstand stuiten. Moerkapelle faalde volledig in de uitwedstrijd tegen Kamerik, die met liefst 7-2 werd verlo ren. Alleen in het eerste kwar tier had Moerkapelle wat te vertellen. De ruststand was 3- I. Rob van Leeuwen scoorde beide Moerkapelse doelpun ten. WSE speelde op eigen terrein met 2-2 gelijk tegen het lager WADDINXVEEN/BOSKOOP - Afgelopen donderdag speelde dames I van Van Uden-De Gou we thuis in een drukbezocht Gouwebad ’De Sniep’ tegen Po lar Bears uit Ede. Het team uit Waddinxveen, deze keer onder leiding van coach Leo Hendriks, behaalde een zwaar bevochten 10-8 overwinning. Bij het eerste damesteam van Z&PCVan Uden-De Gouwe ont brak de door griep gevelde Ka ren Weerd. Met invalster Marion van Hooft wist het team toch een uitermate goed resultaat neer te zetten door de ploeg uit Ede met 10-8 te verslaan. Dat ging verre van gemakkelijk. Dat kwam niet alleen, omdat de ploeg uit Ede een zware pressing hanteerde, doch ook door de grootste ’plaaggeest’ voor De Gouwe, Carla Quint, die in de eerste periode alle vier de doel punten voor haar rekening nam. In het begin liep Polar Bears dan ook uit naar 1-3, waarbij Mirjam Overdam de l-l scoorde. Lang zamerhand kreeg de ploeg van stand-in coach Leo Hendriks meer grip op de wedstrijd. Ach tereenvolgens scoorden Petra Meerdink en Brenda Hogen boom, terwijl Mirjam Overdam de stand op 4-3 bracht. De eer ste periode werd afgesloten met 4-4. In de tweede periode kwam alleen Natascha Baatje tot sco ren; 5-4. In de derde periode ging de strijd nog steeds gelijk op. De goed op dreef zijnde Mirjam Overdam scoorde 6-4 en na 6-6 bracht Petra Meerdink De Gou we weer op een 7-6 voorsprong. Na 7-7 kon Sandra Berckenkamp eindelijk haar ’ei’ kwijt en bracht vlak voor het verstrijken van de derde periode de stand op 8-7. Toen Brenda Hogenboom in het begin van de vierde periode de stand op 9-7 bracht, leek dames I te beseffen dat het wel eens een mooie avond kon worden voor Van Uden-De Gouwe. Uit een vijftal overtalsituaties in de vierde periode wist Polar Bears slechts eenmaal te scoren; 9-8. Tenslotte maakte de weer uitste kend spelende Mirjam Overdam aan alle twijfels een eind door 10-8, tevens de eindstand, te la ten noteren! honderd meter op Hans van Beek van het Boskoopse AV’47. De Reeuwijker, die een poos geblesseerd is geweest, testte zich laatst in de Flora Run in Boskoop. Hij kreeg toen op het eind de weerslag van een snelle start.Toen Latta Jeruwagu er in het begin al snel vandoor ging stond Van Beek opnieuw voor de keus: meegaan of in eigen tempo verder. De 28 jarige Reeuwijker, die eind mei in Waddinxveen gaat wonen, koos voor het laatste. Van Beek: „Ik wilde me- zelf niet opblazen door met hem /mee te gaan. Ik Aan de Langs de Gouweloop werd deelgenomen door 278 atleten. Winnaar werd de Ethiopiër Latta Jeruwagu. (Foto: Liesbeth van der Vis) geklasseerde Bernardus. De Waddinxveners namen een 2-0 voorsprong door doelpunten van Guido Hack na een pass van Erwin Pleus en Addy van Leeuwen. In de tweede helft kwam Bernardus naast WSE: 2- 2. Groeneweg verloor met 1-4 van Dilettant en is door de winst van Haastrecht (4-0) op SMV/Hillegersberg weer in de problemen gekomen. In deze afdeling sluit SMV/Hillegers berg de rij. De wedstrijd Oudewater- Waddinxveen werd wegens het carnaval afgelast. Het programma voor zaterdag 8 maart: Soccer Boys-Be Fair, Moerkapelle-Hazerswoudse Boys, zondag 9 maart: WSE- DÓNK (wedstrijd van de week), VOC-Groeneweg, Wad- dinxveen-Soccer Boys. Daarvoor trainde Hoogerbrug, oud-voetballer van Waddinx veen, onder meer SPV (Pols broek) en Siveo (Zegveld). Hij volgt bij de geelzwarten Koes de Quillettes op, die naar GSV vertrekt. mende zaterdagochtenden. On der professionele begeleiding van onze jeugdtrainers zullen wij proberen om uw kind onverge telijke leuke zaterdagochtenden te laten beleven waarin voetbal, spel en plezier centraal zullen staan. Dus hebben uw kinderen en u interesse in een vrijblijvende (kostenloze) kennismaking met de enthousiaste en leukste voet balclub in de omtrek. Kom dan zaterdag 8 maart om 10.45 uur bij voetbalvereniging W.S.E. Voor informatie kunt u contact opne men met voetbalvereniging WSE: 0182-614710 of met Rianne: 06- 21295135. Plezier gegarandeerd! Problemen met uw gewicht? Wij kunnen u nu helpen met het Diplan-dieet. Dit is een dieet op uw lijf geschreven. Na een intake gesprek gaat u tien weken lang onder persoonlijke begeleiding, drie keer per week, bewegen op onze cardio apparaten.Tijdens deze training wordt er aan het vetverbran- dingsproces gewerkt. Daar naast krijgt u tien weken lang een persoonlijk dieet van ons. Het resultaat: acht tot tien kilo afvallen! 21.30 uur in de J. Postlaan, jon gens groep 2/3/4: vrijdag 14 maart van 16.00 - 18.00 uur in de J. Postlaan, jongens groep 5-8: vrijdag 14 maart van 18.00 - 20.00 uur in de J. Postlaan, meis jes groep 3/4: zaterdag 15 maart van 8.30 - 10.15 uur in de Sta- ringlaan, meisjes groep 5/6: za terdag 15 maart van 10.30 - 12.15 uur in de Staringlaan, meisjes groep 7/8: zaterdag 15 maart van 12.30 - 14.00 uur in de Staringlaan. WADDINXVEEN - Het da mes I-team van handbalvereni ging ROWAH/SPACE stond af gelopen weekend tegenover Saturnus uit Ridderkerk. Ro wah begon goed aan de wed strijd en kwam na enkele mi nuten door het benutten van een strafworp door Kim van Stel op 0-1Doordat de verde diging nog niet goed dicht zat kwam Saturnus echter snel langzij en nam de voorsprong in de wedstrijd over. Bij de stand van 4-2 zorgde Saskia van Heteren met een mooi doelpunt van uit de hoek voor de aansluiting. De rust brak aan met een kleine achters tand voor Rowah, 5-3. In het tweede deel van de wedstrijd liep Rowah vaak tegen een ge le kaart of tijdstraf op waar door de irritatie op de leiding toenam. Bewonderenswaardig was de kalmte van de Rowah dames en met name die van de erva ren Ineke Klijn die het team aanspoorde om ondanks deze vaak onterechte straffen te blijven handballen.Vanaf de cir kel wist Kim van Leeuwen tot tweemaal toe tot scoren te komen. Keepster Elise Deme- ijer die in het begin even op gang moest komen, stopte vele ballen en speelde een zeer goede wedstrijd. Met een doelpunt van uit de hoek door Annemarie Coevert en een snelle break van Moniek Hoef nagel bleef de wedstrijd span nend en kwam de einduitslag op 12-8. Wij starten ook weer met sport voor zwangere vrouwen op dinsdagavond van 19.30 uur tot 20.30 uur. Het is anders op gezet dan voorgaande jaren: we gaan namelijk fitnessen. Daar naast wordt er ook aandacht gegeven aan ontspanning, ademhaling, kortom: alles wat met de bevalling te maken heeft. Hoofdzaak is lekker sporten om zo fit mogelijk naar je bevalling toe te leven. Verder hebben wij een uur Tai_chi gecreëerd. Inhoud hier- WADDINXVEEN - Flyers He ren I blijft winnen. Ook tegen BS Leiden bleef men aan de positie ve kant van de score. De Wad- dinxveense heren hebben veel weg van een dieselmotor. Zij be ginnen rustig en afwachtend, maar eenmaal op stoom is er geen kruit tegen gewassen. Zo ook deze wedstrijd. De gasten dicteerden in de eerste periode de gang van zaken en namen een 15-18 voorsprong. Ook in de tweede periode kregen de vele toeschouwers niet het idee, dat hier de koploper tegen de rode lantaarn aan het spelen was.Wel- iswaar kwam Flyers door 15-13 iets terug, maar met de pauze keek men toch nog steeds tegen een achterstand aan. In de derde periode was Flyers echter warm gedraaid en toen zagen de toe schouwers het verschil wel. De- zwart hield het eindspel met on gelijke lopers gemakkelijk remi se. Het duel Marcel de Haan te gen Arno Luinenburg (zwart) ging er echt om. In een Siciliaan ontstond een gelijkopgaande strijd, waarin de witspeler over de sterkste zenuwen beschikte en in het eindspel de winst naar zich toetrok. Maarten Vroegin deweij speelde met wit tegen Ron Droog. Maarten kreeg vrij snel een prettig voordeeltje, dat hij uitbouwde naar een verdiend en belangrijk winstpunt. Ook nog in de strijd om de bovenste plaatsen is André Nieuwlaat, die met zwart Jan Blok hard tege moet trad. In een zeer ingewik kelde stelling wist André zijn aanval winnend af te sluiten. Overige uitslagen: Michiel Ren- sen - Wouter Vroegindeweij 0-1; Dirk Molenaar - Maarten Pil gram 0-1; Kees van Vuuren - Ke- WADDINXVEEN - Volgende week dinsdag 11vrijdag 14 en zaterdag 15 maart worden de onderlinge wedstrijden gehou den van de Waddinxveense Jazz- dans- en Turnvereniging TOOS. De wedstrijden op dinsdag en vrijdag zijn in het gymlokaal aan de J.Postlaan, de wedstrijden op zaterdag zijn in het eigen "ho- me'van TOOS aan de Staring laan. De ongeveer 125 recreatiegym- nastiek meisjes, dames, jongens De GIANT collectie kenmerkt zich door gebruik van vering in verschillende modellen. Voer en achtervering bij mountain bikes is gebruikelijke, maar nu vallen de tourfietsen direct op. Er bestaat zelfs een aparte se rie van tourfietsen met vering. Deze bijzondere serie bestaat uit aluminium frames, die voor zien zijn van voor- en achterve ring voor extra comfort en goede rij-eigenschappen. GIANT was een van de eerste fietsfabrikanten die in een tour- fiets de geavanceerde vering- techniek toepaste, oorspronke lijk ontwikkeld voor terrein- en crossfietsen. Met zo’n fiets bent u verzekerd van een ultiem zit comfort. Drempels en slechte Floracross. En heb daarna mijn eigen tempo gelopen. Heel con stant en geconcentreerd ook. Vandaar dat ik nu vijf sneller ben dan vorig jaar. Het was mijn eerste tien kilometer na mijn blessure. Ik bleef niet een zo ver van mijn persoonlijk re cord van 31.27. Op zaterdag 15 maart start ik in de Reeuwijkse Plassenloop. Dit jaar ga ik mij toeleggen op de vijf kilometer op de baan. Daarop wil ik de komende twee jaar goed pres teren". Latta Jeruwagu zag dus zijn poging om het parcoursre- cord te verbeteren mislukken. Toch probeerde de jonge Et hiopiër het De eerste ronde ging in 10.40 (Van Beek) 11.20), de tweede in 20.25 (Van Beek 21.42) en de eindstreep haalde Jeruwagu net niet bin nen de dertig minuten. „Het [90; «tea 5 I 1 A®, SBM|A WW® --

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 23