Waddinxveen Waddinxveen Boskoop rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n I i NVM a r makelaardij Waddinxveen l s i Wij hebben wel een aantal criteria waaraan de nieuwe medewerker WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR.... ...REAGEER SNEL! zaterdag 22 maart van 13.30 -14.30 uur Wij bieden u een baan met afwisselend werk temidden van een gezellig en enthousiast team. moet voldoen: U bent 21 jaar of ouder U heeft minimaal een meao opleiding of gelijkwaardig met een administratieve of secretariële richting U heeft gewerkt met en kennis van Word en Excel U beschikt over enige werkervaring U bent flexibel ingesteld U heeft geen 9 tot 5 mentaliteit Voor ons makelaarskantoor in Waddinxveen zijn wij op zoek naar een administratieve duizendpoot (binnen- dienstmedewerker) m/v die op parttime basis zal gaan werken op woensdag, donderdag en zaterdagen. j i fee Oplevering in overleg. De oplevering is in overleg, indicatie september 2003. De oplevering is in overleg. t Oplevering is in overleg. Uw sollicitatiebrief met cv kunt u sturen naar Van ’t Hof Makelaardij B.V., t.a.v. de heer R. van ’t Hof, Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Bijzonderheden: Oplevering is in overleg. Indeling: Hal; Meterkast; Royale woonkamer met hoek raam, trapkast en laminaatvloer; Ged. open keuken met U-vormige inrichting v.v. inb.app.: inductiekookplaat, RVS afzuigkap, combimag netron, koelkast, vrieskast en vaatwasser; Toilet met fonteintje. Ie Verd.; Overloop; Luxe badkamer met ligbad, wastafelmeubel, toilet en designradiator; 1 Voorslaapkamer; 2 Achterslaapkamers. 2e Verd.: Overloop met opstelplaats c.v. combiketel en aansl. wasapp.; Fraaie zolderkamer met dakkapel aan de achterzijde. Bijzonderheden: De woning is centraal gesitueerd en heeft aan de voorzijde een levendig uitzicht op wandel paden, groen en singel. Bij zonderheden: De woning is gesitueerd op circa vijf minuten loopafstand van winkelcentrum en "Gouwebos". Koekoekdreef 23 Waddinxveen vraagprijs 257.000,- k.k. Bij zonderheden: De bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren bedraagt 46,10 per maand. Bijzonderheden: Deze woning is gelegen nabij winkels, scholen en open baar vervoer. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. *1 1 Algemeen: Stijlvolle, comfortabele eengezinswoning met erker en stenen uitbouw aan de achterzijde over de gehele breedte, vrijstaande stenen ber ging, voor- en achtertuin met auto uitrit. Bwjr. ca. 1984, de uitbouw is gerealiseerd in ca. 1997,150 m2 eigen grond en inhoud ca. 410 m3. Herbarenerf 17 Vraagprijs 599.000,- k.k. Algemeen: Aan de rand van de nieuwbouwwijk "Zuidplas" gelegen vrijstaande villa in landhuisstijl met van binnen uit bereikbare garage en rondom gelegen tuin met uit zicht op de Piasweg en achtergelegen polder. Bwjr. ca. 1987, 548 m2 eigen grond en inhoud ca. 700 m3. Indeling: Entree/hal; M.k.; Trap/kelderkast; Toilet; Bijkeuken met wasmachine en drogeraansl.; L- vormige woonka mer met open haard en schuifpui naar de zijtuin; Eetkeuken met U- vormige keukenop- stelling v.v. koelkast, vrieskast, gaskookplaat, afzuigschouw, oven en vaatwasmachine; Werkkamer. Ie Verd.: Overloop met vlizotrap naar de 2e verd.; Toilet; Badkamer met ligbad, douchecabine en dubbele wastafel; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; 2 Slaapkamers aan de voorzijde. 2e Verd.: Voorzolder/overloop met c.v.-combi opstelling; 1 kamer aan de v.z. en 1 kamer aan de a.z. welke nu als bergruimte in gebruik zijn maar op eenvoudige wijze ook als slaapkamers in gebruik genomen kunnen worden. Dokter Hamburgerlaan 18 Vraagprijs 182.000,- k.k. Algemeen: In groene omgeving gesitueerde hoekeenge- zinswoning met vrijstaande stenen berging, voor-, zij- en fraaie achtertuin met maximale privacy. Bouwjaar 1967, ca. 197 m2 eigen grond en inhoud ca. 335 m3. Indeling: Entree/hal met meterkast, trapopgang en trapkast; Toilet met fonteintje; Doorzonwoon- kamer v.v. lami naatvloer (parter re); Open keuken. Ie Verd.: Overloop; 1 Voorslaapkamer met inbouwkast; Badkamer met douche en wasta fel; 2 Achterslaap kamers; Vaste trap/achterdeur op overloop naar tweede verdieping. 2e Verd.: Zolder met kunststof dakraam, extra berging onder schuine gedeelten en opstelling wand c.v. combiketel (Vaillant, bouwjaar circa 1997); Er bestaat een mogelijkheid tot het realiseren van een slaapkamer op zolder. Willem de Rijkelaan 142 Vraagprijs 129.000,- k.k. Algemeen: In kleinschalig appartementencomplex op de 2e woonlaag gelegen goed onderhouden 3 kamer apparte ment. Dit appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en beschikt over een berging in de onderbouw. Bwjr. ca. 1963 en woonopp. ca. 70 m2. Indeling: Entree/hal met vaste kast; Meterkast; Toiletruimte met staand toilet; Gesloten keuken met toegang tot het balkon (W) en rechte keukenop- stelling met koel kast, vrieskast, oven, gaskook plaat, wasemkap en geiser; Badkamer met douchehoek, wastafel en designradiator; Woonkamer met fraai uitzicht over plantsoen en singel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde v.v. vaste kast met c.v. opstelling; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot het balkon (O). Cantauri 27 Vraagprijs 432.000,- k.k. Algemeen: Aan de rand van de wijk "Zuidplas" gelegen, stijlvol gebouwde, 2/1 kap woning met inpandige garage, voortuin met opstelplaats voor 2 auto’s en riante achter tuin (ZW). Bwjr. ca. 1998, 268 m2 eigen grond en inhoud ca. 520 m3. Indeling: Entree/hal met toegang tot de garage; Toilet met fonteintje; M.k.; Riante L-vormige woonkamer met erker en trapkast; Gesloten eetkeu ken met L-vormige keukenopstelling v.v. gaskookplaat, vlakscherm afzuig kap, oven en koel kast. Ie Verd.: Over loop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde: 1 Slaapkamer aan de voorzijde: Badkamer met ligbad, douchecabine en vaste wastafel; Toilet met fonteintje. 2e Verd.: Voorzolder met c.v.- combi opstelling in combinatie met zonnecollector en zon neboiler en wasmachineaansl.; Zolderslaapkamer met dak kapel en bergruimte achter de knieschotten. Van 't Hof Makelaardij: net even anders! Open Huis e 4 4 Dfl ■_van ’t hof

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 28