twites Het laatste Ford nieuws en ruim 100 A-1 occasions met foto op vanbunningen www.ford-vanbunningengroep.nl 70% Korting monteurs i De Keukenman i Op naar de Olympische Spelen Factory Sale (leerling) keuken- T.O.O.S. griezelige kinderdansvoorstelling I 1 Word vakman bij De Keukenman. Slechte Dames Rowah achtste Postduivennieuws Wij zoeken per direct of later, I a F Volle winst voor de koplopers van het zomerschaaktoernooi vangsten HSW op NK-beachhandbal BAAN alphen gouda [uithoorn waddinxveen alphen h. kamerlingh onnesweg 26 I t (0i72) 47 56 41 gouda edisonstraat 2 I t (0182) 51 29 77 uithoorn sportlaan 17 I t (0297) 56 69 77 waddinxveen noordkade 16 I t (0182) 61 01 70 LAATSTE DAGEN 4&5 JULI Gebr. Nieuwesteeg Voshol 35 2771 NK Boskoop Tel. (0172) 21 51 30 of 21 02 30 Clubkampioenschap en Woubrecht- toernooi Adres: Voor de boomkwekerij een VAKBEKWAAM MEDEWERKER of IEMAND die daar voor opgeleid wil worden. De werkzaamheden variëren van stekken en enten tot het verzorgen van container en potplanten zowel buiten als in de kas. En het klaar maken van de producten voor aflevering naar tuincentrum, veiling en groot-winkelbedrijf. Een gemotiveerde enthousiaste medewerker bieden wij een salaris wat de moeite waard is. Vindt je het wat, schrijf of bel even naar: fusion. H PAGINA 21- WOENSDAG 2 JULI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (Foto: Liesbeth van der Vis) 0 Designed to enjoy! Geboortedatum: l 3 20% EXTRA KORTING BAAN, Zuidkade 110, Waddinxveen (tel: 0182 - 61 36 44) 2' Bel voor meer info: 0182 51 33 23 of mail naar: aertsglas@planet.nl trollen, spinnen, spoken, mummies, vleer muizen, heksen en weg-weg-wijzers.” De ze bende van zes wordt telkens door de overwon haar angst en sloot al dansend met alle griezels vriendschap. „Het leuke van ren voorafgaand aan de voorstelling zelf meehelpen hun kostuums te maken, de decorstukken ontwerpen, kleine tekstrol- letjes uit hun hoofd leren en soms zelfs lukkig binnen anderhalve maand weer terug, wat echt vrij snel is. Niemand had ei genlijk verwacht dat ik dit zou halen.” Van zijn rug heeft de trampolinespringer helemaal geen last meer. „Ik voel er echt niets meer van. Ik ben ook geholpen door de beste chirurgen.” Melvin begon met trampoline springen toen hij zes jaar was. „Ik was op zoek naar een een klein stukje van de choreografie voor hun rekening nemen”, meldt Margreet Galavazi, één van T.O.O.S. dansdocentes. „Daarnaast worden de deelnemers nog griezelig en in stijl geschminkt en is het plaatje helemaal compleet”. De kinder- dansvoorstelling was de laatste activiteit van dit dansseizoen binnen T.O.O.S.Vanaf maandag 25 augustus gaan de jazzdans/ ters, ik trainde gelijk drie keer per week.” Inmiddels traint in vier vakken, volgend jaar volgen de andere drie. „De combinatie met school is altijd 30 uur. Hij gaat dan ook, net als de meeste topsporters van zijn leeftijd, naar een school die daar rekening mee houdt. J m/v ZZ WADDINXVEEN - Club kampioenschap tête a tête werd over vier avonden ge speeld en door loting wer den de tegenstanders per avond vastgesteld. De eind stand is als volgt. I.Roy Hulskamp; 2.Stephan Tab- ben; 3.Toos Wubben; 4.An- dries Roos en 5.Rob van Dijken. Van een heel ander kaliber was het Woubrechttoernooi dat dit jaar voor de dertien de keer werd gehouden, dankzij een donatie van de Samenwerkende Service clubs Waddinxveen. Van de gezinsvervangende tehuizen Woubrecht en Nesselande deden zestien bewoners mee. Zij werden voor een competitie doublette, die uit drie partijen bestond, ge koppeld aan een lid van de vereniging. Op het spel stond onder anderen de wisselbeker, die de winnaar een jaar mee naar huis mocht nemen. Aan het eind waren er vijf teams met drie gewonnen wedstrijden en moest het saldo de doorslag geven. Plaats één was geen punt, maar op de tweede en derde plaats ein digden twee teams met elk een plussaldo van 20. Een barragepartij over zeven punten moest uitkomst bie den. Een aardige bijkomstigheid was dat vader Wim Ver boom en zoon Jos tegen el kaar moesten uitkomen. Het pleit werd beslecht in het voordeel van Jos. Door deze uitslag kwam de defini tieve stand vast te staan. I .Bas van Maastricht/ Hans van Woudenberg; 2.Jos Ver boom/Toon v.d.Velde; 3.Jac- ques van Rijn/Wim Ver boom; 4.Marjan v.d. Handel/ Willem Hendriks; S.H.J.Schoonlinge/ Jan Lapa- er.Alle bewoners kregen nog een als verrassing een zoete versnapering en alle deelnemers een blijvende herinnering. De Jeu de Bou les Vereniging Waddinxveen gaat op voor de veertiende editie van dit toernooi en daarmee op zoek naar een sponsor die deze mensen een onvergetelijke dag wil len bezorgen. Het email adres is jeu.de.boules.wad @zonnefjil De complete uitslag én foto’s van het toernooi kunt u bekijken op onze website www.jdbvw.tk. dus helemaal niet boven mijn top.” Bij een wedstrijd tram polinespringen worden drie oefeningen gedaan: één ver plichte en twee keuzeoefenin- gen. „Verplicht is meestal iets makkelijks. Dan kijken ze echt op netheid. Bij de keuzeoefe- ningen gaat het meer om de moeilijkheid.” Afgelopen keer sprong Melvin alleen individu eel, normaal is hij ook bij het synchroon springen van de partij. „Ik was nu zo lang weg geweest dat mijn partner voor dit kampioenschap iemand an ders had gezocht. Nu gaan we wel weer samen springen, we willen allebei naar de Olympi sche Spelen.” Trampolinespringen wordt volgens Melvin steeds popu lairder. „Vooral nu het ook een Olympische Sport is ge worden, zie je dat steeds meer mensen er interesse in krijgen.” Voor meer informatie over Melvins loopbaan, kijk op: www.melvinkok.myweb.nl. Ook montage- bedrijven worden verzocht te reageren. WADDINXVEEN - De post duivenvereniging de Sperwer hield met 275 duiven een con cours vanuit Chantilly, afstand 352 km. Lossingstijd 08.15 uur. De eerste duif arriveerde om 12.32 uur, snelheid 1.365 m.p.m. Uitslag: I -9 W. Breedijk; 2 D. Breedijk; 3 C.A. Bode; 4 Mw.A. v/d Made; 5-6-10 K. Hof man; 7 M. Verbeek; 8 R.A. v/d Made. Éénmalig supervoordeel op showroom collectie zitmeubelen tot Let OP: ALLÉÉN NOG VRIJDAG 4 (09.00 - 17.00 u.) En zaterdag 5 juli (09.00 - 17.00 u.). WADDINXVEEN - Melvin Kok (16 jaar) is inmiddels meervoudig Nederlands kam pioen trampolinespringen. Zondag 15 juni won hij, on danks een vrij heftige rugope ratie in september 2002, voor de achtste keer goud. Hij moest er hard voor trainen en op dit moment geniet hij dan ook van zijn vakantie. Terug van vakantie begint de training weer direct, want in oktober zijn de Wereld Kampioen schappen in Hannover. In 2008 de sprongen wist ik nog, alleen wil Melvin in Peking op de Olympische Spelen staan. „In 2004 was ik nog te jong, maar dat is echt mijn droom.” Melvin is anderhalf jaar gebles seerd geweest. „Eerst zeiden ze dat het stress was, maar er bleek al snel meer aan de hand te zijn.” De tussenwer- vels van zijn rug zaten scheef en er was een wervel afgebro ken. „Ik moest echt gelijk stoppen met springen en gelijk door naar het ziekenhuis. Daar kreeg ik een korset, waar ik nog een tijdje mee ge lopen heb, maar het ging niet over.” Uiteindelijk heeft Melvin een kijkoperatie ondergaan, omdat de doktoren dachten aan een tumor. „Dat was het gelukkig niet, ik kon gewoon geope reerd worden.” Die operatie vond plaats in het Onze Lieve Vrouwe Gasthuis in Amster dam. „Ze hebben een stukje start voor de groepen 3 t/m 8; de middel bare scholieren en volwassenen starten de lessen één week eerder op 18 augus tus. Na de zomervakantie gaan alle groe pen weer hard aan de slag, want voor ko mend seizoen heeft T.O.O.S. ook een deze dansvoorstelling is dat de kinde- druk programma opgesteld waarin veel voorstellingen gepland zijn, onder andere deelname aan demogyjada’s (demonstratie gymnastiek - jazzdans) en een schouw- burgvoorstelling. I Ik heb interesse in de functie van keukenmonteur servicemonteur Naam: I Postcode: Telefoon: L I Ervaring in het werken met hout: ja Ik werk op dit moment bij: ker tussen Wilbert Mourits (Bodegraven en Ben van Gef- fen (Moerkapelle). Meervoudig Zomerschaak- kampioen Mourits moest de eer aan Van Geffen laten. Jan Evengroen (De IJssel) mocht met wit aantreden tegen Bart hold Jansen (WSV). Ook hier won de zwartspeler. Kersverse WSV kampioen Erik Hennink begon het toernooi goed door af te rekenen met Laurens El lers. Henk Stam, volgend sei zoen weer WSV’er deed het zelfde met de enige vrouwelijke deelnemer Marianne Steverink (Nieuwerkerk). De tweede ronde leverde een puntende- ling op tussen Van Geffen en Zomerschaakkampioen 2002 Ronald Dannis. Wim Hennink won zijn tweede partij van de avond: Kees Asscheman was het slachtoffer. Duitse gastspe- ler Jan Iwanitz was niet opge wassen tegen het spel van Her man Smitskamp. Boudewijn Weijermars versloeg met wit Jan Krayesteyn. De ranglijst wordt aangevoerd door vijf schakers die op de eerste avond de volle winst wisten te pakken: Wim Hennink, Ab Scheel, Wim Mulder, Barthold Jansen en Mark van Putten. Volgende week zal dat zeker anders zijn, aangezien vier van de vijf koplopers elkaar zeker zullen treffen in ronde drie. Aanvang iedere donderdag 20.00 uur in Het Zuidhonk. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag viste de Hengelsport- vereniging Waddinxveen (HSW) de zesde wedstrijd van de zomercompetitie in het Am- sterdam-Rijnkanaal nabij Breu- kelen. De vangst was ronduit slecht. Dertien hengelaars vin gen in totaal slechts 17 kilo vis, waaronder een opvallend groot aantal kleine paling. Winnaar werd Hennie de Kwaadsteniet met 5.150 gr.Weliswaar op kop vissend hield hij de overige deelnemers op ruime afstand. Tweede werd Herman Kraan met 2.630 gr, gedeeld derde en vierde Jan van Egdom en John van Elswijk met 1.610 gr en vijf de Rinus Reichard met 1.450 gr. Een en ander had geen ge volgen voor de top van het klassement. De vierde zomer- avondwedstrijd werd dicht bij huis, in de Gouwe bij Boskoop gehouden. Ook hier was de vangst zeer slecht en werd er op kop gewonnen. Aat van Leeuwen werd met een vijftal brasems en 3.290 gr fraai eer ste. Tweede en derde werden Henk den Haan en Jan Verhoef met respectievelijk 1.410 en 1.190 gr. Met nog twee wed strijden te gaan is de stand aan kop: IJan Verhoef 10.170 gr, 2. Aat van Leeuwen 9.060 gr en 3. Frans van Steenderen 7.270 gr. Wij zoeken: Wij zoeken enthousiaste monteurs en servicemonteurs voor het plaatsen van keukens en de daarbij behorende serviceverlening in je eigen regio. je bent in het bezit van rijbewijs B en eigen vervoer. Na een gedegen A opleidingsperiode, krijg je een auto, fax en telefoon van de zaak. De juiste instelling en twee rechterhanden is voldoende. Bel direct voor het maken van een afspraak: 0416-569915. Onderstaande bon ’invullen kan natuurlijk ook; stuur deze naar: De Keukenman, afdeling PZ, Post- bus 10012, 5140 DA Waalwijk. Je kunt ook mailen naarpz@keukenman.nl. Plaats: Mobiel: nee R&G I De makers van keukens uit Kaatsheuvel i J.1 aim Ij WADDINXVEEN - Het da mesteam van handbalvereniging ROWAH/SPACE moest afgelo pen zondag op het Houtrib- strand in Lelystad strijden om het Nederlands Kampioen schap beach-handbal. In twee poules werden er 4 poulewed- strijden afgewerkt waarna de nummers één en twee uit iede re poule zich plaatsten voor de kruisfinales. De eerste wed strijd van Rowah was tegen V.Z.V. uit ’t Veld. De wedstrijd verliep rommelig en er was veel balverlies. Dit was ook dui delijk in de score terug te zien die in het voordeel was van de dames uit ’t Veld. De tweede wedstrijd tegen Fortissimo uit het Utrechtse Cothen verliep al beter. Het beter uitspelen van de meespelende keeper bij Fortissimo werd Rowah echter fataal. Groot pluspunt was dat er verbetering in het spel van Rowah zat en vol goede moed keken de dames uit naar de derde wedstrijd. Deze werd ge speeld tegen Bentelo uit de ge lijknamige plaats. De Overijs selse ploeg speelde meer op het niveau van Rowah. Dit re sulteerde dan ook in de eerste punten voor Rowah. De laatste tegenstander E&O uit Emmen was een geduchte tegenstan der, want E&O is een landelijk spelende vereniging die de Ne derlandse competitie aanvoert. Rowah verloor dan ook. V.Z.V. werd later die dag Ne derlands Kampioen beach- handbal. De dames van Rowah kwamen helaas niet in de kruis finales, maar zijn een ervaring rijker. sport om te doen en toen gin gen we toevallig naar het cir cus. Ik zag die acrobaten daar springen, ik dacht: dat wil ik ook!” Zo kwam hij uiteindelijk Dit jaar deed hij eindexamen in Zoetermeer terecht en daar bleek dat de kleine jon gen veel talent had. „Na een maand zat ik al bij de topspor- goed gegaan”, aldus Melvin. „Ze maken aan het begin van het jaar een rooster voor je, Melvin gemiddeld zes keer per helemaal aangepast aan je trai- week, wat neerkomt op 25 tot ningen.” Na zijn HAVO wil Melvin wel verder studeren. Wat weet hij nog niet precies. „Het zal wel iets natuurtech- nisch worden, dat is mijn pro fiel op dit moment.” Melvin is bijna zeventien en dat betekent dat hij vanaf vol gend jaar uitkomt in de senio renklasse. Zelf is hij daar wel blij mee. „Ik was met de pun ten die ik afgelopen kam pioenschap heb gehaald vierde geworden bij de Heren. Dat is WADDINXVEEN - Daar waar het op de meeste velden in de zomerperiode nogal stil is, wordt er op de 64 velden van het schaakbord volop gestre den. Het Zomerschaaktoer nooi is weer begonnen. Het toernooi is dertien jaar geleden ontstaan voor WSV leden om de stille periode tussen de ou de en nieuwe interne competi tie op te vullen. Inmiddels uit gegroeid tot een toernooi waar naast de WSV leden ook veel schakers van omliggende ver enigingen hun potje komen meespelen. Gezelligheid staat voorop tijdens dit toernooi, maar al gaande weg wordt over het algemeen de strijd wat he- Melvin Kok gaat voorlopig nog wel even door met trampolinespringen. „De Olympi- viger, vooral wanneer blijkt dat sche Spelen in 2008 zijn mijn droom.” (Foto: Liesbeth van der Vis) men goed meedoet boven op de ranglijst en wellicht kans maakt op één van de drie ere plaatsen. Ongeveer veertig man waren present om de strijd aan te gaan op de eerste speel avond. Na de openingswoorden werd er afgetrapt. De loting was op willekeur verricht en bracht een aantal leuke partijen op het bord. Zo was er de kra- de snelheid was een beetje een probleem. Die had ik ge- uit mijn bekken gehaald en dat in plaats van mijn wervels in mijn rug met een plaatje vast gezet.” Dit was allemaal sep tember vorig jaar. In maart be gon Melvin weer met springen. „Ik was eerst bang dat ik alles weer vergeten was, maar dat viel gelukkig mee. Het gevoel had ik nog, WADDINXVEEN - T.O.O.S. sloot afgelo pen woensdag en vrijdag het dansseizoen af met twee kinderdansvoorstellingen, waar alle kindergroepen vanaf groep drie weg-weg-wijzers al dansend van de ene t/m acht en de jeugdselectie aan mee- griezelige situatie naar andere enge grie- werkten. De beide voorstellingen werden beis gestuurd. Zo waren er groene trol- goed bezocht door ouders en overige be- lenmeisjes die de bende versteenden, langstellenden. „Elk jaar als afsluiting van heksen die ze weer tot leven toverden, het seizoen organiseren we zo’n voorstel- spoken en mummies gehuld in toiletpa ling,” vertelt jazzdansdocente Judith van pier. Kriebelspinnen jaarden de bende een streetdance lessen bij T.O.O.S. weer van Zwet. „Dit keer hebben we gekozen voor grot in, vleermuizen jaagden de meiden er een griezel story. Aan de hand van een weer uit. De snoepjesschat mochten ze verhaal dat de leiding bedenkt komen alle alleen maar openen als ze met alle grie- verschillende T.O.O.S. kinderdansgroepen zelfans vriendschap sloten. De bende aan bod. Een bende van zes stoere mei den, die normaal gesproken zelf iedereen op stang jagen, krijgen het dit keer zelf heel benauwd doordat ze in de biblio theek een spreuk uit het Griezelgrobbe- boek gebruiken. Pardoes komen de mei den terecht in een fantasiewereld met

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 21