i Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag Waddinxveen Gouda r makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n 0 i 1 NVM Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop B 1 I I i i - 1 deServiceDesk Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mailwaddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij .nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. i Bonenakker 12 Vraagprijs 339.000,- k.k. Algemeen: Opvallend en smaakvol halfvrij staand woonhuis met vrijstaande stenen garage, fraaie voor-, zij- en achter tuin. Bwjr. 1984, inh. ca. 400 m3 en 251 m2 eigen grond. Indeling: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; L-vormige woonkamer met open haard, deur naar tuin en tegelvloer v.v. vloerverwarming; Luxe open keuken met U-vormig Corian aanrechtblad en div. inb.app.: mag- netron/oven met oven/grill, inductie- kookplaat, R.V.S.- afzuigkap, afwas machine, koelkast en vrieskast. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Stijlvol ingerichte, luxe betegelde badkamer met was- tafelmeubel, design-radiator, hangend toilet, ligbad v.v. jetstream en bubbel en separate douchecabine; 1 Slaapkamer aan de a.z. met deur naar balkon. 2e Verd.: Stookruimte v.v. opstelplaats c.v.-combiketel met boiler en aansl. wasmachine/droger; "Open" slaap/hobbykamer met bergingen achter knieschotten, 2 Velux tuimelramen en vliering. Bijzonderheden: Volledig geïsoleerd. Uitbouw is in 1992 gerealiseerd. Op de le verdieping kan verkoper van 1 slaap kamer aan de achterzijde weer 2 slaapkamers maken. Oplevering in overleg. Gortmolenerf 4 Vraagprijs 695.000,- k.k. Algemeen: Vrijstaande villa met inp. garage, kelder en tuin rondom met dakterras ca. 11.00x4.60; bwjr.: ca. 2001/2002; inhoud: ca. 850 m3. Indeling: luxe design toilet; open keuken ca. 5.00x3.00 met alle wensbare inb.app.; riante living ca. 14.00x4.30/7.00 met fraaie gashaard; ruime kantoorkamer ca. 3.25x3.75 le Verd.: 2 slaapkamers vz ca. 2.35x3.15 en ca. 3.85x3.25; bad kamer ca. 2.85x- 1.80; slaapkamer ca. 3.65x3.25; mas ter bedroom ca. 4.90x.410 met in- loopkast; luxe bad kamer ca. 3.15x- 1 2.50, wasruimte 2e Verd.: grote zolderkamer ca. 4.05x5.50. Bijzonderheden: C.V. combiketel, 2 boilers, waarvan 1 zonneboiler (2001); begane grond vloer is uitgevoerd in graniet met vloerver warming; luxe sanitair en prachtige keuken.; garage met afstandsbedieining. Aan deze woning hoeft absoluut niks meer te gebeuren. Oplevering in overleg. Brederolaan 21 Vraagprijs 148.000,- k.k. Algemeen: Levendig gesitueerd 4-kamer appartement gele gen op de 2e verdieping en ruime berging op de parterre. Bouwjaar ca. 1967 en inhoud ca. 280 m3. Indeling: Entree met meterkast; Hal met betegeld toilet; Betegelde douche met vaste wastafel; Woonkamer met vaste kasten; 1 Slaapkamer aan galerij zijde met vaste kasten; 2 Voorslaap- kamers waarvan één met deur naar balkon gelegen op het Oosten; Keuken met afzuigkap, mecha nische afzuiging, aansluiting wasap- paratuur en huur- geiser ten behoeve van warmwater voor keuken en douche. Bijzonderheden: De woning is v.v. c.v. blokverwarming. De bijdrage aan de actieve Vereniging van Eigenaren bedraagt 121,50 per maand, inclusief voorschot stookkosten. Leuke woonomge ving en onder het kleinschalige appartementencomplex bevindt zich het winkelcentrum "De Luifelbaan". Verder is het appartement centraal gelegen t.o.v. station en bushalte en op ca. 5 minuten loopafstand van het "Gouwe Bos". Oplevering in overleg. Poolster 24 Vraagprijs 299.000,- k.k. Algemeen: In de wijk "Zuidplas 90" gelegen uitgebouwde eengezinstussenwoning met 6 kamers en zeer vrije ligging aan de voorzijde. Bouwjaar circa 1996, 136 m2 eigen grond en inhoud ca. 470 m3. De tuin (N) is v.v. een houten berging en een achterom. Indeling: Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Royale woonkamer v.v. een fraaie par ketvloer, open haard en trapkast; Open in L-vorm opgestelde keuken v.v. plavuizen met vloerverwarming, deur naar de tuin en inb.app.: gas kookplaat, elektri sche oven, vaatwasser, koel-vriescombinatie, close-in boiler en RVS schouw, le Verd.: Luxe badkamer met whirlpool ligbad, wastafel en douchecabine; Toilet met fonteintje; 2 Slaapkamers aan de a.z.; 1 Slaapkamer met Frans balkon aan de v.z. 2e Verd.: 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de a.z.; Was-/c.v. ruimte met aansl. wasapp., c.v. ketel en zonneboiler met 7 zonnecollectoren; Op de overloop is een luik naar de bevloerde bergvliering. Bijzonderheden: Deze Eco-woning is zeer netjes onderhouden. GIW is nog van toepassing tot 2006. Oplevering in overleg. Troelstrahoeve 4 Vraagprijs 399.000,- k.k. Algemeen: In de wijk Zuidplas op een rustige locatie gele gen 2/1 kap geschakelde woning met garage. Bwjr. ca. 1991, 238 m2 eigen grond en inhoud ca. 610 m3. De achtertuin (N/O) is fraai aangelegd en v.v. een vrijstaande houten berging. Indeling: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Ruime L-vormige woonkamer met serre, parketvloer, open haard en deur naar de kelder; Open in L-vorm opgestelde keuken v.v. diverse inb.app.: magne tron, hetelucht oven, koeler, vaat- wasmachine, gas- kookplaat, afzuig- kap en close in boi- Ier; Bijkeuken met aansl. wasapp.; Garage met c.v. ketel, le Verd.: Overloop met werkruimte; Grote slaapkamer aan de v.z.; Badkamer met vloerverwarming, ligbad/whirlpool, douchecabine, 2 wastafels met meubel en closet; 1 Slaapkamer met dakvenster aan de a.z.; 1 Grote slaapkamer boven de garage met 2 dakvensters en vliering. 2e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer met dakvenster aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de v.z. met dakkapel; Bergruimte met dakraam; De vliering is via de overloop bereikbaar. Bijzonderheden: Deze keurige woning is van alle gemakken voorzien en gele gen op één van de leukste locaties in de wijk Zuidplas. Oplevering in overleg. Reijerskoop 149 Vraagprijs 188.000,- k.k. Algemeen: Karakteristiek vrijstaand woonhuis met stenen aanbouw en aangebouwde houten berging v.v. elektra. De poort en de achtertuin zijn op het Zuiden gelegen. Bouwjaar 1909, 167 m2 eigen grond en inhoud ca. 330 m3. Indeling: Gang met voordeur en marmeren vloer, trap en meterkast; L-vormige woonkamer met schitterende grenen houten vloer, open haard, zijraam, alles brander en openslaande deuren naar de tuin; Keuken met dubbele spoelbak, inbouw- gaskookplaat, oven en stalen afzuig- kap; Tegelvloer en \<J luik naar de beloop- bare droge kelder v.v. houten vlonder en stellages; Bijkeuken met toiletruimte, c.v.-combiketelkast, aansl./afvoer wasmachine, plavuizenvloer en deur naar de tuin, le Verd.: Overloop met dakraam; 1 Voorslaapkamer; 1 Zij-slaapkamer; Badkamer met klein ligbad, douche en vaste wastafel; 1 Achterslaapkamer met vaste kastenwand. Bijzonderheden: De woning is v.v. dubbelglas. De woning heeft enige scheef stand. De combiketel is gereviseerd (bouwjaar 1993). Oplevering is in overleg. Azalelaan 39 Vraagprijs 309.000,- k.k. Algemeen: Aan de buitenrand van Boskoop gelegen 2/1 kapwoning gesitueerd dicht aan het sierteeltgebied van Boskoop. Bouwjaar ca. 1962, 494 m2 eigen grond en inhoud ca. 430 m3. De tuin (W) wordt doorkruist door een waterloop, is netjes aangelegd en beschikt over een vrijstaand houten chalet. De achtertuin is v.v. een terras, een aanlegsteiger voor een boot en beschikt over een vij verpartij Indeling: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast en kel derkast; L-vormige ruime woonka mer v.v. een plavui zenvloer, gas(open)haard, schuifpui en vrij uitzicht; Open luxe keuken in L-vormige opstelling v.v. div. inb.app.: 6 pitsgaskookplaat, vaatwasser, koelkast, magnetron, schouw, oven, apothekerskast en lichtkoepel; Bijkeuken met c.v.-ketel, wasmachineaansl. le Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer met elektrische zonnewering aan de v.z.; 1 Slaapkamer v.v. elektrische zonwering en deur naar balkon aan de a.z.; Badkamer met ligbad, closet, douche cabine, wastafelmeubel en vloerverwarming. 2e Verd.: Overloop met Velux dakvenster, boiler en wastafelmeubel; 1 Kleine slaapkamer aan de a.z.; 1 Slaapkamer met vaste kast en dakkapel. Bijzonderheden: De oplevering is in overleg, kan eventueel per direct. Zijde 7E Vraagprijs 249.000,- v.o.n. Algemeen: In het centrum van Moerkapelle is, in een in 2002 gerealiseerd statig en kleinschalig nieuwbouw- complex, deze maisonnette gesitueerd. De maisonnette is zo opgezet dat wonen en slapen op één verdieping kan plaatsvinden met de mogelijkheid om de 2e verd. als extra slaapverdieping te laten fungeren. De totale woonopper- vlakte is 148m2. Indeling: Centrale afgesloten hal met bijzondere vide werking, le Verd.: Entree woning met trapkast; Toilet ruimte: Toegang tot het ruime bal kon gelegen op het V Zuiden; Woonkamer aan de voorzijde welke overgaat in de open keuken; Badkamer; Slaapkamer aan de achterzijde. 2e Verd.: Slaapkamer met dakkapel; Grote voorzolder; Berging/c.v.-/- wasruimte. Bijzonderheden: Deze maisonnette heeft een vaste parkeerplaats op het binnenterrein, welke bereikt kan worden door vanuit het Noordeinde onder het complex door te rijden. De toegang is afgesloten met een elektrische garagedeur. Deze maisonnette is ideaal voor diegene die het gevoel van een eengezinswoning willen hebben, zonder de lasten van een tuin, maar met de mogelijkheid tot gelijkvloers wonen. Oplevering in overleg. I SÉII1 B BI 84 ■_van ’t hof ft Dfl deServiceDesk is een initiatief van de Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. .i

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 24