Waddinxveen Waddinxveen Boskoop F makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! I NVM Waddinxveen Lijfl U weet dat uw huis in waarde is gestegen, maar u weet niet hoeveel. Op die Snelle prijsindicatie zonder kosten! Waarde Certificaat vraag geeft Van ’t Hof u snel een duidelijk antwoord - zonder kosten of Als u even contact met ons opneemt, komt er snel een makelaar bij u langs verplichting! voor een prijsindicatie van uw woning. Dat kost u niets en het geeft geen enke le verplichting. Wij zien dat namelijk als een serviceverlening, die past bij .m/v Een eigen huis is een spaarpot die elk j aar dikker wordt. Als u weet hoeveel er onze klantgerichte werkwijze als actieve en moderne makelaar. Met zo’n prijs- in zit, kunt u plannen maken. Zoals voor de overstap van een appartement indicatie weet u dus globaal hoeveel uw huidige huis waard is en kunt u naar een huis met een tuin. U kunt de overwaarde van uw huis ook benutten gericht gaan plannen. Overigens: u kunt onze bezoekende makelaar ook om Opmerkingen/bij zonderheden advies vragen over alle zaken die met huizen, hypotheken en verzekeringen te keuken of een mooie badkamer. De waarde van uw huis kan ook een belang- maken hebben. En alweer zonder kosten en zonder enige verplichting! rijke rol spelen bij het regelen van een pensioenvoorziening, zodat u eerder kunt stoppen met werken. Maar voor alles geldt: u kunt pas echt plannen gaan Bel snel of gebruik het Waarde Certificaat. Bel snel voor een afspraak: maken als u weet hoeveel uw huidige huis nu waard is. (0182) 618055 of 0172 - 23 24 94, op maandag t/m zaterdag tijdens de kantoor- uren. Komt u dat niet uit, vul dan het Waarde Certificaat in en stuur het op. Wij nemen dan snel contact met u op voor het maken van afspraak. deServiceDesk Naam Adres Postcode/plaats Telefoon Stuurt u het ingevulde Waarde Certificaat in een gesloten envelop aan Van 't Hof Makelaardij B.V., Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen of Van 't Hof Makelaardij B.V., Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichting. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl boskoop@hof-makelaardij ,nl Internet: www.hof-makelaardij.nl 3 voor een tweede hypotheek. Bijvoorbeeld voor een verbouwing, een nieuwe ra J S 1 Directeur Moerlandsstraat 20 Vraagprijs 129.000,- k.k. Burgemeester Trooststraat 60 Vraagprijs 149.000,- k.k. Burgemeester Trooststraat 50 Vraagprijs 152.500,- k.k. Kleikade 30 Vraagprijs 318.000,- k.k. tel jg X ■i* ?- «M ■_van t hof ft Bijzonderheden: Deze goed onderhouden woning is in 1994 van twee woonhuizen naar één woonhuis verbouwd. Verder is de woning grotendeels v.v. dubbele beglazing, muurisolatie en kunststof en hardhouten kozijnen. Oplevering in overleg. Bij zonderheden: Er is een actieve VvE en de bijdrage is 128,- per maand. De oplevering van dit in 2000 onder handen genomen appartement is in overleg. deServiceDesk is een initiatief van de Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. K Bijzonderheden: Deze woning is vanaf 2001 compleet gerenoveerd zoals nieuwe elek tra, leidingen, riolering, plat dak, hardhouten kozijnen en HR glas, c.v. ketel en nieuwe trap. Op deze woning is een dakopbouw mogelijk. Een aantal zaken dient nog afgewerkt te worden door de nieuwe eige naren. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Deze woning heeft een funderingsherstel programma ondergaan en heeft tevens de mogelijkheid van het doorgroeien in de woning van de bewoners door middel van het plaatsen van een dakopbouw. Voor deze dakopbouw kunt u inlichtingen inwinnen bij de gemeente. Oplevering in overleg, maar kan snel. Algemeen: Op de 4e woonlaag van een kleinschalige appartementen complex gelegen 2 kamer appartement (v/h 3). Dit appartement heeft een oppervlakte van ca. 70 m2. Het appartementencomplex is op steenworp afstand gelegen van winkels en openbaar vervoer en beschikt over een schitterend aangelegde tuin, welke is bedoeld voor gezamenlijk gebruik. De berging bevindt zich bij de hoofdentree. Indeling: Entree/hal met plavui- zenvloer, meterkast en garderobenis; Toilet met closet; Doorzonwoonkamer v.v. parket en een zij raam t.b.v. van extra lichtinval; 1 Slaap kamer aan de v.z. met klein, betegeld bal kon, vaste kast en laminaatvloer; Geslo ten keuken met rechte keukenopstelling (2000) met div. inb.app.: oven, gaskookplaat, afzui- ger en koelkast; De keuken is v.v. een laminaatvloer en beschikt over een balkon; Gesloten badgelegenheid, welke is vergroot door het bij trekken van de balkonkast, v.v. een douchecabine, wastafel, wasma- chineaansl. en c.v. ketel (Nefit VR, 2000). Algemeen: In gezellige woonstraat nabij de rivier "De Gouwe" gelegen eengezinswoning uit circa 1933. Deze woning is op korte afstand gele gen van winkels en openbaar vervoer. De woning is een nette doch eenvoudige woning op een perceel van 90 mz en heeft een inhoud van ca. 250 m3. De tuin (Z) is v.v. een grote houten berging en een achter om. Indeling: Entree/hal met meterkast en trapopgang; Door zonwoonkamer met open keuken v.v, gas kookplaat, afzuigkap en parketvloer over de gehe le begane grond; Badkamer met wasta- felmeubel, douche- hoek en closet. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met vaste kasten; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde met vaste kastenwand. Algemeen: In gezellige woonstraat nabij het centrum en de rivier "De Gouwe" gelegen eengezinswoning. Bwjr. ca. 1933,116 m2 eigen grond en inhoud ca. 230 m3. De tuin welke is gesitueerd op het Zuiden heeft een achterom en een vrijstaande berging (chalet) met elektra. Indeling: Entree/hal met meterkast; Doorzonwoonkamer met laminaatvloer; Open keuken (2001) met L-vormige keuken v.v. een inbouw gaskookplaat en afzuig kap; Bijkeuken met aan sluiting wasapparatuur; C.v. ketel (2001); Bad gelegenheid met closet, douchecabine en was- tafelmeubel. Ie Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaap kamers aan de achter zijde; Grote bergruimte. Algemeen: In 1994 grotendeels verbouwd "dubbel" woonhuis (hoek woning) met uniek vrij uitzicht over de polder en riante fraai aange legde achtertuin met achterom. Bwjr. ca. 1926, 288 m2 eigen grond en inhoud ca. 570 m3. Indeling: Souterrain: Woonkeuken met plavuizenvloer, Vaillant c.v.-combiketel en ruime U-vormige keukenopstelling; Bijkeuken met bergkast en wasmachi- neaansl.; Badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafel; Riante inpandige ber ging met verwarming. Begane grd. (straatni veau): Entree/hal; Meterkast; Riante woon kamer (ca. 60 m2) met mar m oleum vloer, grote open haard en prachtig uitzicht over de polder. Ie Verd.: Overloop met openslaande deuren naar het balkon; 3 Slaapkamers aan de voorzijde; 1 Bergkamer aan de achterzijde waar op eenvoudige wijze een slaapkamer te creëren is; Toilet met fonteintje.

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 28