I open huis open huis open huis open huis open huis open huis open huis open huis makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl M ij w 449.000,- k.k. 269.000,- k.k. 219.000,- k.k. 219.000,- k.k. I 349.000,- k.k. 182.500,- k.k. 339.000,- k.k. 229.000,- k.k. 144.000,- k.k. 192.000,- k.k. 169.500,- k.k. 179.500,- k.k. Waddinxveen tel. 0172 -21 54 09 tel. 0182 -61 38 22 fax 0172 - 21 03 89 fax 0182 - 61 11 18 e-mail boskoop@depater.nl e-mail waddinxveen@depater.nl Waddinxveen Waddinxveen donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Vraagprijs NVM Vraagprijs ijte WF t n’t'. 1B Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs O CD C. de Vosstraat 6 Meteorenweg 94 Kerkplein 16 Gijsberterf 4 Boskoop Boskoop O CD Calville 75 Boskoop Nieuwstraat 124 Boskoop Noordeinde 233 Boskoop Torenpad 132 Boskoop 0) Bilderdijklaan 22 Waddinxveen Burgemeester Trooststraat 92 Waddinxveen Waddinxveen Frederik Hendriklaan 28 Anna Paulownastraat 23 Waddinxveen Riant karakteristiek vrijstaand herenhuis gesitueerd in sfeervolle woon- straat met parkeergelegenheid naast de woning. De achtertuin is gele gen op het zuidwesten en grenst aan water en boomkwekerij. Indeling: royale hal met fraai trappenhuis. Kelder ca. 1,75 m. hoog. Toilet. Keuken, ca. 2,25 x 3,70 m. met witte inrichting. Bijkeuken c.q. berging met aansluiting wasmachine en C.V.-combiketel (1996). De woonka mer (en suite) is voorzien van 2 (twee) schouwen), vaste kasten en deur naar achtertuin. De woonkamer is groot ca. 9,70 m. x 4,15 m. 1e Verdieping: overloop. 4 (vier) slaapkamers. Slaapkamer 1 is voorzien van deur naar dakterras en 1 (één) vaste kast. Slaapkamer 2 is voor zien van 3 (drie) vaste kasten en vaste wastafel. Slaapkamer 3 is voor zien van 1 (één) vaste kast. Slaapkamer 4: vanuit deze kamer is d.m.v. een losse trap de berg- vliering bereikbaar. De 4 (vier) slaapkamers zijn respectievelijk groot ca. 12 m2, 9 m!, 10 m2 en 14 m2. De badkamer is ingericht met douche en wastafel. Bijzonder heden: bouwjaar 20'er jaren. Inhoud ca. 400 m3. Grondopp. ca. 191 m2. Gevelisolatie. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs met wastafelmeubel, douchecabi- ne, whirlpool en badkamerradia- s tor. Bijz.: de wanden zijn afge- h werkt met spachtelputz. Bouwjaar ca. 2002. Bijdrage V.v.E. circa i 98,- p.mnd. Aanv. in overleg. Vraagprijs Gebouw “De Pastorie" gelegen aan het Kerkplein in het centrum van Boskoop, biedt u het genoegen van een comfortabel, luxe afgewerkt en uiterst functioneel uitgerust appartement van circa 95 m2 op de 1e woonlaag met berging en parkeerplaats in de parkeerkelder. De gezel lige winkels, het NS-station, kerken en div. andere voorzieningen liggen allen op loopafstand. Het gebouw biedt veel luxe en veiligheid, o.a. een royale entree met trappenhuis, lift en videofooninstallatie. Het apparte ment is als volgt ingedeeld: royale hal/entree. Fraai betegeld toilet met inbouwcloset. Woonkamer, oppervl. ruim 36 m2 met ruim balkon gesit. op het zuidwesten. Open keuken met een luxe in L-vorm opgestelde Siematic inrichting met uitgebr. inb.app. (Siemens). Inpandige bijkeu- ken/berging met opstelplaats C.V.-combiketel en aansl. wasap- paratuur. 2 (twee) slaapkamers, waarvan <1 (één) met deur naar het balkon. Luxe ingerichte en afgewerkte badkamer compleet Goed onderhouden uitgebouwde eengezinswoning voorzien van een tuin op het zuiden en kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Indeling: entree, meterkast, trapkast. Toilet met fontein. Riante woon kamer voorzien van een plavuizen vloer met vloerverwarming, open haard en schuifpui naar de achtertuin. Open keuken, vernieuwd in 2001, en voorzien van een 6-pitsgaskookplaat, afzuigschouw, oven, magnetron en granieten aanrechtblad. 1e Verdieping: overloop. 2 (twee) slaapkamers, beiden voorzien van vaste kasten en 1 (één) slaapkamer is voorzien van een deur naar het balkon. Badkamer met hoekbad, wastafel en separate douche (gesitueerd in voormalige slaapkamer). 2e Verdieping: voorzolder met opstelplaats C.V.-combi ketel (bouwjaar circa 2001). Slaapkamer met kunststof dakkapel en bergruimte achter de knieschot- ten. Toilet met fontein en ruimte met aansluiting wasmachine en droger. Bijzonderheden: grondop- pervlakte circa 137 m2. Inhoud ca. 360 m2. Stenen berging in de achtertuin. Oplevering in overleg. In het centrum van de gemeente Boskoop gesitueerde bungalow met garage en parkeerplaats op eigen terrein. Indeling: entree. Meterkast. Toilet met fontein. Riante L-vormige woonkamer met aan de voorzijde uitzicht over kwekerijen en aan de achterzijde een schuifpui naar de op het zuiden gelegen achtertuin. De woonkamer is ca. 43 m2 groot. Open keuken met lichte L-vormige inrichting compleet met afzuigkap, gas kookplaat, oven, koelkast en vriezer. De keuken is ca. 9 m2 groot. Bijkeuken van ca. 9,5 m2 met aansluiting wasmachine en deur naar achtertuin. Garage, ca. 8,00 x 2,90 meter. 1e Verdieping: overloop. Vaste kast met C.V.-ketel (bouwjaar ca. 1986). 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 20 m2, 9,5 m2 en 9,5 m2. Badkamer ingericht met dou che en wastafel. 2e Verdieping: riante bergzolder (hoogte ca. 1,60 meter) bereikbaar d.m.v. vli- zotrap. Bijzonderheden: bouw jaar ca. 1986. Grondoppervlakte ca. 324 m2. Dak-, muur- en vloer- isolatie, gedeeltelijk dubbel glas. Inhoud ca. 475 m3. Oplevering in overleg. Gezellig gesitueerd goed onderhouden modern afgewerkt 3-kamerap- partement met aan de achterzijde een royale tuin op het zuiden. Winkels, markt en openbaar vervoer op loopafstand bereikbaar. Tevens void, parkeermogelijkheden aanwezig. Ind.: entree/hal met provisie kast. Toilet. Moderne badkamer met douche en wastafel. De dichte keuken is voorzien van een nette keukeninrichting een aansl. wasma chine. Via de keuken heeft u toegang tot de royale tuin op het zuiden met stenen berging en achterom. De voormalige 2e slaapkamer is bij de woonkamer betrokken, waardoor er een royale en lichte woonkamer is ontstaan met spachtelputz afgewerkte wanden en gespoten plafond. Bergkast met opstelplaats C.V.- combiketel. Het appartement heeft 1 (één) slaapkamer aan de voorzijde. Bijz.: bouwjaar ca. 1960. Woonopp. 75 m2. Het appartement is centraal gelegen in het groene hart van Holland in een rustige woonomgeving, in de nabijheid van de A12 en vlakbij de grote steden (Rotterdam, Den Haag en Utrecht). Opl. in overleg. 3-kamerappartement met fraai uitzicht en balkon van circa 8,5 m2 gele gen op het westen. Indeling: entree met videofooninstallatie. Badkamer ingericht met ligbad/douohe en wastafelmeubel. Berging, ca. 3 m2, met opstelplaats voor de HR C.V.-combiketel, aansluiting wasmachine en droger en mechanische afzuigunit. Woonkamer, oppervlakte ca. 30 m2, met schuifpui naar betegeld balkon. De woonkamer is eenvoudig te vergroten tot ca. 41 m2 d.m.v. het bijvoegen van 1 (één) slaapkamer. Keuken ingericht met een L-vormige opstelling compleet met koelkast, vaatwasmachine, 5-pits gaskookpiaat, afzuigkap en elektrische oven. Slaapkamer 1, ca. 10,9 m2 groot, met doorgang naar de badkamer. Slaapkamer 2, ca. 15 m2 groot. Toilet met fontein. Bijzonderheden: vloeroppervlakte ca. 80 m2. Bouwjaar ca. 1999. Berging op de begane grond. Servicekosten ca. 76,67 per maand. Aanvaarding in overleg (planning oktober 2003). Fraai verbouwde eengezinswoning gesitueerd in gezellige woonstraat voorzien van riante stenen berging in achtertuin, welke gelegen is op het zuiden. De woning is gebouwd in de periode van 1930 op ca. 110 m2 eigen grond en biedt een inhoud van ca. 240 m3. Ind.: fraaie entree voorzien van glas-in-lood ramen. Hal, modem betegeld toilet met fon tein. Tuingerichte woonkamer met eiken parketvloer. Open keuken met moderne in L-vorm opgestelde keukeninrichting compl. met uitgebreide inb.app. De uitbouw waar de voormalige keuken stond opgesteld, is eventueel als eetkamer of studeerkamer in te richten. Bijkeuken met opstelplaats voor C.V.-combiketel. 1e Verd.: overloop. 2 (twee) slaapkamers waarvan 1 (één) slaapkamer voorzien van vaste kast. Moderne luxe afgewerkte badkamer compleet ingericht met whirlpool, wastafelmeubel, in bouwcloset, douchecabine en voorzien van vloerverwarming. 2e Verd.: bergvliering. Bijzonderhe den: grotendeels dubbel glas. Aanv. in overleg. Vraagprijs de pater ligbad, douchecabine, wastafel meubel en handdoekenradiator. 2e Verd.: riante open zolder met veel daglicht en opstelplaats C.V.-ketel en mech. afzuigunit. De tweede verd. geeft eenvoudig mogelijkhe den voor het creëren van 2 (twee) slaapkamers van ieder 12 m2. Bijz.: dak-, gevel-, vloer- en glas isolatie. Ankerloze spouwmuur. Inhoud 625 m3. Fraaie situering. Aanv. in overleg. Vraagprijs Uitgebouwde eengezinswoning met ca. 20 meter diepe achtertuin. De woning is gebouwd in ca. 1929 op ca. 185 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 340 m3. Indeling: entree, vaste kast met aansluiting was machine. Toilet met fontein. Royale woonkamer met laminaatvloer en open trap naar de 1e verdieping. Open keuken in U-vorm opgesteld compleet met gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser en koelkast. 1e Verdieping: overloop met vlizotrap naar bergvliering. 2 (twee) slaapka mers aan de voorzijde, waarvan 1 (één) voorzien is van vaste kasten. Riante ouderslaapkamer met toegang tot badkamer. De badkamer is licht betegeld en ingericht met toilet, douche, hoekbad en wastafel. Vanuit de badkamer is het balkon bereikbaar. 2e Verdieping: berg zolder. Bijzonderheden: wandafwerking gedeeltelijk spachtelputz. Dubbel glas. In de achtertuin staat gesitueerd houten schuur met elektra. Recent vernieuwde C.V.-ketel. Aanvaarding in overleg. Een uitstekend onderhouden en verzorgde, royale eengezinswoning gelegen direct nabij een singel en voorzien van een royale achtertuin met vrije doorkijk, gelegen op het zuiden. Indeling: entree, hal, trapkast. Betegeld toilet. Doorzonwoonkamer met dubbel glas. Keuken met een mooie jonge inrichting met inbouwapparatuur. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) ruime slaapkamers. Goed verzorgde doucheruimte met wasta fel. 2e Verdieping: overloop met opstelplaats van de gasgestookte HR C.V.-combiketel (circa 1998). Zolderkamer met dakkapel. Bijzonderheden: deze royale woning met een inhoud van circa 325 m3 is gebouwd in circa 1965 op circa 145 m2 eigen grond. Aanvaarding in overleg (planning circa december 2003). Goed onderhouden twee-onder-één-kap woning gelegen in de jonge kindvr. woonwijk "Waterrijk" met hardhouten terras a/d waterzijde en tuin met onderheid, hardhouten terras gelegen op het zuiden. Ind.: entree, toilet. Zonnige, tuinge richte woonkamer met deur naar de tuin. Open keuken met een nette, in L-vorm opgest. inr. compl. met inb.app., t.w.: gaskookplaat, RVS afzuigschouw, vaat wasmachine, koelkast en combimagnetron.Vanuit de keuken is d.m.v. een deur direct de vlonder bereikb. De gehele parterre is afgewerkt met een eikenhouten vloer en de wanden zijn v.v. spachtelputz. 1 e Verd.: ruime overt. 3 (drie) ruime slaapkamers, resp. groot 9 m2,13,5 m2 en 10 m2. Luxe badkamer ingericht met handdoekenradiator, douchecabine, hoekbad, hangend closet en wastafel. 2e Verd.: riante 2e verd., 37 m2, met aansl. wasm. en opstelpl. C.V.-combiketel. Mede doordat de compl. verd. 2,50 m. hoog is, biedt deze verd. ruimte voor 2 (twee) kamers. Deur naar het dakterras (waterzijde). Bijz.: bouwj. 1998. Grondopp. 222 m2. Inh. 425 m3. Dak-, gevel-, vloer- en glasisolatie. Buitenwerk geschilderd in 2002. Houten berging. Kindvr. woonomg. Het water a/h terras is direct toegankelijk, voor bijv, een boot. De vide, de hoge ramen van 5,50 m. en het ruim ge- bruik van glas maken de woning speels, zonnig en zeer licht. Door de sÉfüg grootte v.d. woning is de woning ook geschikt voor grotere gezinnen. De lig- "T,’/ ging van de woning is centraal, nabij het centrum en direct omgeven door meerdere speelplaatsjes. Aanv. i.o. Vraagprijs Uitst. onderhouden geschakeld herenhuis met garage en vrij uitzicht a/d voorzijde. Dit riante herenhuis is gesit. aan een doodlopende straat in de gewilde woonwijk "De Zuidplas" en is gebouwd in 1995 op 265 m2 eigen grond. Ind.: entree. Toilet (licht betegeld) met fontein. L-vormige woonkamer, opp. 43 m2, met schuifpui naar de zonnige achtertuin met achterom. In de woonkamer zijn voorzieningen voor het plaatsen van een open haard. De keuken is ruim en gesit. in de uitbouw en v.v. een luxe in U-vorm opgestelde inrichting compl. met inb.app. (Siemens oven, mag netron, vaatwasser en koelkast; Atag inductiekookplaat) en granieten aanrechtblad. Bijkeuken met aansl. wasm./droger en extra bergruimte. Ruime garage, groot 3,00 x 6,11 m. 1e Verd.: overloop. 2e toilet met fontein. 3 (drie) riante slaapkamers (voorheen 4 (vier)), resp. groot 18 m2,17 m2 en 18 m2 (met balkon). Modern afgewerkte badkamer inger. met Sfeervolle, centraal gesitueerde eengezinswoning met royale achter tuin met stenen berging gesitueerd op het oosten. De woning is gebouwd in circa 1962 op circa 138 m2 eigen grond en biedt een inhoud van circa 300 m3. Ind.: entree/hal. Garderobe. Meterkast. Toilet. Pro visiekast. De woonkamer, type doorzon, is voorzien van een haard en een massief eiken parketvloer (over de gehele beg. grond). De open keuken (1994) is in een L-vorm opgesteld en voorzien van een gas kookgelegenheid, RVS schouwmodel en een close-in boiler. De parter re en de 1e verdieping zijn voorzien van spachtelputz wanden en gespoten plafonds. 1e Verd.: overloop, vaste kast. 2 (twee) slaapka mers aan de achterzijde, waarvan 1 (één) voorzien van een lamt- 'tI naatvloer en 1 (één) slaapkamer aan de voorzijde. Voll. betegelde badkamer (1994) met douche en wastafel. 2e Verd.: voorzolder met dakraam waar de C.V.-ketel en de geiser gesitueerd zijn, tevens is er een aansl. voor de wasapp. Zol derkamer met dakkapel. Bijz.: ged. dubbel glas. Aanv. in overleg. I

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 5