Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag Waddinxveen Waddinxveen 5) Waddinxveen y Waddinxveen Zevenhuizen Boskoo Het is zover! r makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n •Jjpaa1 I I NVM Voor een glasheldere visie. I S fi T te Boskoo I Ons nieuwe onderkomen is gevestigd aan de Zijde 25 in een prachtig nieuwbouwcomplex, waar wij in staat zijn om uw woning nog beter te presenteren en u en belangstellenden nog beter te ontvangen. Ons kantoor in Boskoop aan de Zijde 64 gaat verhuizen. MT ITTr 1 -1 deServiceDesk a Onze dienstverlening blijft uiteraard zoals u dit al van ons gewend bent. Wij gaan een week eerder open dan wij hadden bericht, u bent in ons nieuwe kantoor vanaf 19 januari a.s. welkom. Algemeen: Vanaf de Al2, zeer gemakkelijk bereikbare vrijstaande woning met riante garage, nabij Rotterdam, Nieuwerkerk en Nesselande gelegen. Bwjr. 1961 waarna div. verbeteringen en verbouwingen hebben plaatsgevon den, inhoud ca. 370 m3 en 608 m2 eigen grond. De achter tuin is fraai aangelegd en is ca. 45 meter diep met zowel een houten berging als een hobbykas. Dorpstraat 25 Vraagprijs 159.000,- k.k. Indeling: Entree met garderobekast en eikenhouten, open trap; Sfeervolle woonkamer met gaskachel, plavui zen en open toog verbinding naar luxe afgewerkte keuken v.v. inb.app.: gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron en vaatwasser: Luxe badkamer v.v. douche met spatwand, wastafelmeubel met RVS bak, toilet, epoxy vloer, aansl. wasapp. en badgeiser. Ie Verd.: Overloop; 1 Voorslaap- kamer met 2 vaste kasten; 1 Achterslaapkamer. 2e Verd.: Bevloerde vliering (nokhoogte ca. 1.75m) met aansl. droger, opstelplaats voor vrieskast en een kledingkast. Algemeen: Karakteristieke, knusse woning met vrijstaande houten schuur. Goed verzorgde achtertuin (O) met tuinkast en achterom. Bouwjaar ca. 1924, 110 m2 eigen grond en inhoud ca. 220 m3. Clusiuserf 13 Vraagprijs 229.000,- k.k. Algemeen: Op de begane grond van een in 1997 geheel ver bouwd en gerenoveerd appartementencomplex gelegen royaal appartement van ca. 135 m2 woonoppervlakte. Het appartement heeft een eigen entree en een berging op loopafstand. De tuin (ca. 75 m2) is over de gehele breedte van het appartement gesitueerd en v.v. van een parkeer plaats. Indeling: Entree/gang is afgewerkt met een marmoleum- vloer welke doorloopt in de hal; Hal met toilet v.v. fon teintje; 1 Grote slaapkamer (ca. 21 m2) aan de v.z.; De hobbyruimte (ca. 10 m2) met vaste kasten, is ook prima te gebruiken als inloopkast of gasten slaapruimte; 1 Slaapkamer (ca. 10 m2) aan de v.z.; Badkamer is v.v. een lig bad, douchecabine, wastafel, aansluiting wasapparatuur en boiler (80 1); De open keuken is v.v. een rechte keuken- opstelling met inbouwapparatuur: vaatwasser, combi magnetron, koelkast, keramische kookplaat en afzuig kap; Royale L-vormige woonka mer met veel glasoppervlak en v.v. een elektrische haard. Bijzonderheden: Dit grote appartement is ideaal voor diegene die gelijkvloers wil wonen, ruimte wil hebben en tevens een tuin. Bijdrage V.v.E. is 210,- per maand (inclusief voorschot stookkosten). Oplevering in overleg. Noordeinde 30 Vraagprijs 162.500,- k.k. Bijzonderheden: Deze woning is in de loop van de jaren onderhanden genomen. Dit is een leuke starterswoning waar men nog in kan groeien. Oplevering in overleg. Algemeen: Op korte afstand van het oude centrum, win kels en openbaar vervoer gelegen dijkwoning (tussen), welke is gelegen in een blokje van 6 woningen. Deze dijk woning is direct aan het Noordeinde gesitueerd en beschikt over een achtertuin met vrijstaande houten ber ging welke ook achterom bereikt kan worden. Zuidkade16 B Vraagprijs 265.000,- k.k. I Schaepmanhoeve 48 Vraagprijs 325.000,- k.k. Brugweg 59 Vraagprijs 398.000,- k.k. Algemeen: Schitterend aan de Brugweg gelegen hoek van een 3 onder 1 kap woning welke beschikt over een vrij staande houten berging en een enorme hoeveelheid grond, maar liefst 4.073 m2, wat is verdeeld over 3 perce len welke zijn gescheiden door water, maar verbonden door bruggen. De kavels worden breder naarmate ze ver der van de woning liggen. Op de laatste 2 percelen wor den thans schapen gehouden. De woning is prima onder houden en is door de jaren heen gemoderniseerd. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, F Waddinxveen en Zoetermeer. f fwï Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182-61 80 55 Telefax 0182-61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172-23 24 94 Telefax 0172-23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij ,nl Internet: www.hof-makelaardij.nl I w Indeling: Entree/hal met toiletruimte; Kelderruimte en meterkast; L-vormige woonkamer met plavuizenvloer met elektrische vloerverwarming; Open keuken met L-vormige keukenopstelling met teak houten blad en inb.app.: hete lucht oven, gaskookplaat, afzuigkap en koelkast. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z. met vaste kast; Was-/- droogruimte; 1 Slaapkamer met balkon, vaste kast en laminaatvloer aan de a.z.; Grote badkamer v.v. ligbad, dou checabine, bidet, closet en wastafelmeubel. 2e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de a.z.; C.v- ruimte; 1 Slaapkamer met dak kapel aan de a.z. Indeling: Entree/hal met toilet met fonteintje; Keldertje; Meterkast; Doorzonwoonkamer met schuifpui en convec- torput; Semi open keuken met prachtige Italiaanse (strak ke) design keuken (2002) v.v. div. inb.app.: gaskookplaat met aparte wokbrander, RVS schouw en oven; Bijkeuken met c.v. ketel en aansl. wasapp. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de a.z. met deur naar het dakterras; 1 Slaapkamer aan de a.z. met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de v.z. met vaste kast; Badkamer met douchecabine, wastafel en closet. 2e Verd.: Open zolderruimte met koe koek en Velux dakvenster. Bijzonderheden: De woning is v.v. hete lucht verwarming een prachtige tuin en goede par keergelegenheid. Oplevering is in overleg. Bijzonderheden: Hardhouten voordeur (1998), meranti buitenkozijnen, geheel dubbel glas en vloer-, wand- en dakiso latie. Extra telefoon- en t.v.- aansl. in de voorslaapkamer. Verwarming d.m.v. gaskachels. Buitenschilderwerk is gedaan in 2002 en in 2003 is de dakgoot vervangen. Oplevering in overleg. Algemeen: In het centrum van Boskoop, als onderdeel van een fraai nieuw gebouwd woning complex (bwjr 2001) is deze royale 5 kamer woning (met inpandige garage) van 400 m3 en woonoppervlakte van ca. 160 m2 gelegen. Bijzonder bij deze woning is dat de auto vanuit de par keerkelder (toegang middels elektrische deur) de inpandi ge garage ingereden kan worden. Indeling: Begane grond: Entree/hal met Epoxy grindvloer, m.k.; Toilet met fonteintje; 1 ruime werk/slaapkamer aan de v.z.; Deur naar de garage met aangrenzende berging v.v. wasmachine en droger aansluiting. Ie Verd.: Woonkamer met hoekkeuken van totaal 53 m2, welke is v.v. massief eiken plankenvloer, terras aan de voorzijde (W) met vrij uitzicht; Luxe hoekkeuken (Siematic) met combimagne tron, keramische kookplaat, RVS schouw, wasemkap, vaat wasser, koelkast. Tevens is er een deur naar de (gezamen lijke) bijzondere binnentuin. 2e Verd.: Ruime overloop met c.v.-ruimte, mechanische ventilatie-unit en c.v.-ketel; Betegelde badkamer met lig bad, douchecabine, toilet en wastafel: 1 Slaapkamer aan de binnentuinzijde; 2 Slaapkamers aan de v.z. beide met toegang tot het 2e terras (W). Ook deze verdieping is geheel v.v. massief eikenvloer. Bijzonderheden: De woning is geheel v.v. spachtelputz wanden, kabel-en telefoonaanslui ting in diverse vertrekken. De oplevering is in overleg (mogelijkheden variëren van enkele maanden tot het einde van dit jaar). Bijzonderheden: De woning is v.v. hardhouten kozijnen en dubbel glas, c.v. ketel (2000) en een nieuwe keuken. Oplevering in overleg. Indeling: Souterrain: Hal met deur naar de tuin; Trapkast; Bijkeuken met aansl. wasapp. en grote berg ruimte; Badkamer met ligbad/douche, wastafelmeubel en closet. Begane grond: Entree/hal met meterkast; Woonkamer v.v. een laminaatvloer; Open keuken met rechte keukenopstelling v.v. inb.app.: gaskookplaat, afzui- ger, oven, koelkast, vaste kast en fraai uitzicht over de pol der. Ie Verd.: Overloop; C.v. ketel; Toiletruimte; 1 Slaapkamer aan de v.z. met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de a.z. met dakkapel; 1 Kleine slaapkamer aan de a.z. met dakkapel; Alle kamers zijn voorzien van een laminaat vloer. Burgemeester Kli nkhame rweg 6 Vraagprijs 379.000,- k.k. Bijzonderheden: De woning is evt. op de garage te v.v. een opbouw, waardoor nog een extra grote kamer kan worden gerealiseerd. Naast deze woning is nog voldoende ruim te voor een extra berging of een caravan. Aanvaarding in overleg. Indeling: Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje: L-vormige zitkamer met schuifpui en een eetkamer in een ged. van de voormalige garage; De open, witte keuken is in U-vorm opgesteld en v.v. div. inb.app. Ie Verd.: 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Grote slaapkamer (v/h 2) aan de a.z. met vaste kastenwand; Badkamer met wastafel, lig bad en closet. 2e Verd.: Voorzolder met aansl. wasapp. en c.v. ketel; 1 Zolderslaapkamer met gevelbrede dakkapel (2003). A i J Algemeen: In de wijk Zuidplas aan eindigende weg gele gen geschakelde 2/1 kap woning. Deze keurig verzorgde woning is gelegen aan een woonerf. Bwjr. 1991, 244 m2 eigen grond en inhoud ca. 430 m3. De tuin is zowel aan de voor, zij- en achterzijde gesitueerd. De achtertuin is gele gen op het Zuid/Westen. In de voortuin en oprit voor de voormalige garage (thans inpandige berging) zijn 2 par keerplaatsen. IQ;': F lire «i- c 1 aa ernuize van ’t hof Van Hogendorpplein 4 Gouda Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 Internet www.deservicedesk.nl E-mail info@deservicedesk.nl deServiceDesk heeft advieskantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda Goverwelle,Waddinxveen en Zoetermeer. deServiceDesk is een initiatief van de Van ’t Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filoso fie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gra tis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblij vend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. X fa; w ■X’ ff’1 vA

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 22