Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n NVM Voor een glasheldere visie. I I Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen Waddinxveen Waddinxveen I I is ft Ijk A 4 met met WW deServiceDesk Zuidkade13 Vraagprijs 499.000,- k.k. Algemeen: Aan de rivier "De Gouwe" gelegen, luxe afge werkt riant hoek herenhuis met achtertuin (W) v.v. vrij staande stenen garage. Bwjr. 1995, 255 m2 eigen grond en inhoud ca. 600 m3 (excl. garage). Bijzonderheden: De keuken, sanitair en tegelwerk worden niet standaard in de woning aangebracht. Oplevering prognose 2e/3e kwartaal 2004. Indeling: Overdekte entree aan de zijkant; Hal met meter kast; Toiletruimte en bergkast; Ruime woonkamer aan de tuinzijde welke via de keukenruimte in het midden een open verbinding heeft met de eetkeuken aan de straatzijde. Ie Verd.: De le verdieping heeft een overstek aan de voor zijde en de zijkant, waardoor het vloeropp. van deze ver dieping groter is dan de begane grond; Overloop; 3 Ruime slaapkamers en een ruime badkamerruimte. 2e Verd.: Open zolderverdieping, optioneel in te delen; C.V.- en WTW- installatie; Opstelplaats voor wasmachine en wasdroger; De woning heeft vanwege de schuine kap een hoogte van mini maal 2.10 (stahoogte) tot 2.70m over ca. 2/3 deel van het vloeroppervlak. Bijzonderheden: De woning is v.v. hardhouten kozijnen met dubbele begla zing, ankerloze spouwmuur, muur-, vloer- en dakisolatie. Oplevering in overleg, circa 2e kwartaal 2004. Tirionstraat 11 Koopsom 292.000,- v.o.n. Algemeen: In de wijk Swanla te Zevenhuizen wordt een nieuwbouwproject gebouwd, waar deze royale 2/1 kapwo- ning met parkeerplaats(en) op eigen terrein nog te koop is. De woning heeft een woonoppervlakte van circa 170 m2, een inhoud van circa 510 m3 en circa 155 m2 eigen grond. De tuin is gesitueerd op het Noord-Westen en heeft een vrij staande houten berging. Bijzonderheden: Bij deze woning hoort een eigen parkeer plaats in de parkeergarage. De keuken, sanitair en tegel werk worden niet standaard in de woning aangebracht. Oplevering prognose 2e/3e kwartaal 2004. Indeling: Entree aan de voorzijde; Hal met m.k., toilet ruimte, berging; Ruime woonkamer aan de tuinzijde heeft via de keukenruimte in het midden een open verbinding met de eetkeuken aan de straatzijde, le Verd.: De le verdie ping heeft een overstek aan de voorzijde, waardoor het vloe ropp. van deze verdieping groter is dan de begane grond; Deze verdieping heeft 2 zeer ruime slaapkamers en een badkamerruimte. 2e Verd.: Open zolderverdieping, optio neel in te delen, c.v.- en WTW-installatie; Opstelplaats voor wasmachine en wasdroger. Bijzonderheden: De volgende verbouwingen zijn uitgevoerd: uitbouw (1998), dakkapel (1999), nieuwe deuren begane grond, toiletruimte (1998) en de kamers zijn v.v. KPN- en kabelaansluiting. Oplevering in overleg. Stampioenstraat 119 Koopsom 259.000,- v.o.n. Algemeen: In de wijk Swanla te Zevenhuizen wordt een nieuwbouwproject gebouwd. Momenteel is dit royale herenhuis nog te koop. Deze royale woning heeft een inhoud van circa 470 m3 en wordt verkocht met een par keerplaats in de parkeerkelder onder het nabij gelegen appartementencomplex. De perceelsgrootte is circa 120 m2. De tuin is gesitueerd op het Zuid-Oosten en is voorzien van een vrijstaande stenen berging en een achterom. Tollenslaan 143 Vraagprijs 168.000,- k.k. Algemeen: Comfortabel hoek appartement gesitueerd op de 4e woonlaag met inpandige berging op de parterre. Bwjr. ca. 1966 en inhoud ca. 260 m3. Recentelijk vernieuwde, luxe hoofdingang. Lift aanwezig. Stampioenstraat 93 Vraagprijs 259.000,- v.o.n. Algemeen: In de wijk Swanla te Zevenhuizen wordt een nieuwbouwproject gebouwd. Momenteel is dit royale herenhuis nog te koop. Deze royale woning heeft een inhoud van circa 470 m3 en wordt verkocht met een par keerplaats in de parkeerkelder onder het nabij gelegen appartementencomplex. De perceelsgrootte is circa 116 m2. De tuin is gesitueerd op het Noord-Westen en is voorzien van een vrijstaande stenen berging en een achterom. Indeling: Entree aan de voorzijde; Hal met m.k., toilet ruimte, berging; Ruime woonkamer aan de tuinzijde heeft via de keukenruimte in het midden een open verbinding met de eetkeuken aan de straatzijde, le Verd.: De le verdie ping heeft een overstek aan de voorzijde, waardoor het vloe ropp. van deze verdieping groter is dan de begane grond; Deze verdieping heeft 2 zeer ruime slaapkamers en een badkamerruimte. 2e Verd.: Open zolderverdieping, optio neel in te delen, c.v.- en WTW-installatie; Opstelplaats voor wasmachine en wasdroger. Bijzonderheden: Bij deze woning hoort een eigen parkeer plaats in de parkeergarage. De keuken, sanitair en tegel werk worden niet standaard in de woning aangebracht. Oplevering prognose 2e/3e kwartaal 2004. Bijzonderheden: De woning is grotendeels voorzien van spachtelputz wanden. Parkeervoorzieningen zijn ruim schoots aanwezig. Oplevering in overleg. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: Gedeeltelijk spachtelputz wanden, gefreesde leidingen in betonnen vloer voor telefoon-/kabelaansluiting in beide slaapkamers. C.V. blokverwarming met thermostaatkranen op radiatoren. Actieve VvE, bijdrage 148,- per maand, incl. voorschot stookkosten. Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182-61 80 55 Telefax 0182-61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172-23 24 94 Telefax 0172-23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Antares 10 Vraagprijs 234.000,- k.k. Algemeen: In de wijk "Zuidplas" nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen bijzonder vormgegeven goed onderhouden sfeervolle eengezinswoning met op het voor malige dakterras uitgebouwde le verdieping. Bwjr. ca. 1996, 126 m2 eigen grond en inhoud ca. 360 m3. De achter tuin (O) is v.v. een stenen berging en sierbestrating. Ottoerf 19 Vraagprijs 242.000,- k.k. Algemeen: In de wijk Zuidplas, tegenover een kinderspeel plaats en speelveld gelegen, uitgebouwde eengezinswo ning. Bouwjaar 1987,140 m2 eigen grond en inhoud ca. 375 m3. Deze keurig verzorgde woning heeft een ca. 11 meter diepe achtertuin (N/O) met vrijstaande stenen berging en achterom. - Indeling: Entree/hal vaste kastenwand; Woon-/zitkamer met vide, trapkast en elektrische openhaard; Toilet met fonteintje; Badkamer met lig bad en vaste wasta fel; Tuingerichte eetkeuken met rechte keukenopstelling met RVS wasemkap en toegang tot de tuin, le Verd.: Overloop met vaste kastenwand; CV-kast met c.v.-combi ketel (Vaillant VHR 2003); Wasmachineruimte met vaste wastafel, wasmachine en drogeraansl.; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met toegang tot bergvliering; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met open vliering welke middels vaste trap bereikbaar is en de mogelijkheid biedt tot slapen; Vanuit beide slaapkamers is de achtergelegen royale 3e slaapkamer (voormalig dakterras) bereikbaar. Indeling: Entree/hal meterkast en toi letruimte met hangcloset en fon teintje; Uitgebouwde woonkamer met parketvloer, schuur plafond en spachtelputz wan dafwerking; Open keuken met granieten vloer en een in L- vorm opgestelde keuken met inb.app.: combimagnetron, koelkast, keramische kookplaat, afzuigscherm en close-in boiler, le Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Grote slaapkamer (v/h 2) aan de achterzijde met balkon; Badkamer met wastafel en douchehoek. 2e Verd.: Voorzolder met c.v. ketel (Nefït HR 1995), Velux dakvenster en aansl. wasapp.; 1 Slaapkamer met dakkapel en Velux dakvenster. Kleikade 25 Vraagprijs 169.000,- k.k. Algemeen: Knusse dijkwoning (tussenwoning) met stenen schuren, waaronder één voorzien van houten schuifdeu ren, vrij gesitueerde achtertuin gelegen op het Zuiden. Bouwjaar circa 1930, 115 m2 eigen grond en inh. ca 280 m3. Indeling: Souterrain: Gang; 1 Achterslaapkamer (ca. 3.00 x 2.50m) met vaste kastenwand; Toilet met opstelplaats voor wasmachine en dro ger; Fraaie, bete- gelde badkamer I met kunststof lig- bad, vaste wastafel en douchecabine; Berging. Woon- verdieping (straat-B niveau): Entree B met meterkast; Toilet met fonteintje; Doorzonwoonkamer (ca. 6.20 x 2.95m); Keuken (ca. 2.80 x 1.90m) met deur naar berging en balkon op ’t Zuiden. Slaapverdieping: Overloop met kast; 1 Voorslaapkamer (ca. 2.70x4.80m) met vaste wastafel en kast; 1 Achterslaapkamer (ca. 3.10 x 4.80m) met kastenwand en c.v. combiketel. Bijzonderheden: Hardhouten kozijnen/ramen met dubbel glas. Lichtdoorlatende golfplaten overkapping aan de achtergevel op de parterre. Landelijk en rustig wonen met vrij uitzicht aan de voorzijde over de polder. Oplevering in overleg. Indeling: Entree/hal; Meterkast; Royale T-vormige woonka mer met uitzicht over de rivier "De Gouwe", gashaard en toegang tot het terras (W); Open keuken met U-vor- mige luxe keuken opstelling v.v. diverse inb.app.; Toilet met fontein tje. le Verd.: Over loop; Toilet met fonteintje; Luxe badkamer met whirlpool, royale douchecabine, design radiator, vaste wastafel met meubel en vloerverwarming; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 2 Slaapkamers aan de v.z. 2e Verd.: Royale hobby-/werkruimte met c.v. combi opstelling (Nefït HR), toegang middels schaartrap tot de bergvliering en toegang tot het dakterras; Waskamer; 1 Slaapkamer aan de a.z. Indeling: Gang met meterkast, werkkast en garderobenis; Hal; Woonkamer met kunststof schuifpui en rol- hor; Open, luxe woonkeuken met witte keukenin- richting v.v. inb.app.: kerami sche kookplaat, afzuigkap (vlak- scherm), combi mag netron, vaatwasmachine, 10L close-in boiler en aansl. was app.; 1 Slaapkamer aan balkonzijde met deur naar het bal kon (Z); Badkamer met douche met thermostaatkraan en vaste wastafel; Toilet met fonteintje; 1 Slaapkamer aan galerij zij de met vaste kasten en opstelplaats voor elektri sche huurboiler (80L). 5 >1 ft: L itt' nT* i- 5 Vil - BBMjBHBM BW T 4 ,ïg ■Lvan t hof r makelaardij ft Van Hogendorpplein 4 Gouda Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 Internet www.deservicedesk.nl E-mail info@deservicedesk.nl deServiceDesk heeft advieskantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda Goverwelle,Waddinxveen en Zoetermeer. deServiceDesk is een initiatief van de Van ’t Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filoso fie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gra tis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblij vend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. P

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 22