op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl 89 makelaardij 4 i ^■1 k 1 1 196.500,- k.k. 159.000,- k.k. Waddinxveen tel. 0172 - 21 54 09 tel. 0182 - 61 38 22 fax 0172 - 21 03 89 fax 0182 - 61 11 18 e-mail boskoop@depater.nl e-mail waddinxveen@depater.nl mm» Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop ph ii ik Vraagprijs Vraagprijs C te 259.000,- k.k. Vraagprijs Vraagprijs 275.000,- k.k. 232.000,- k.k. Vraagprijs TBtWE 369.000,- k.k. Vraagprijs 439.000,- k.k. 324.500,- k.k. 175.000,- k.k. 159.000,- k.k. Vraagprijs 199.500,- k.k. Vraagprijs 349.000,- k.k. Vraagprijs Boskoop Haagwinde 12 Sterrenlaan 19 Waddinxveen Pippeling 1 Boskoop Zonnehof 76 Waddinxveen Jan Dorrekenskade-Oost 54 Waddinxveen Wilgenhorst 17 Waddinxveen Oranjelaan 12 Waddinxveen Heemraadweg 38 Noordeinde 331 Een dijkwoning met blijvend vrij uitzicht. Indeling begane grond: entree, meterkast, woonkamer, half open keuken met lichte tegelvloer. Indeling onderhuis: hal, kamer en studeer-/hobbyruimte. In het onderhuis is veel kastruimte. Bijkeuken met opstelruimte voor wasmachine en provisie- berging. De tuin is gelegen op het zuiden. 1e Verdieping: bereikbaar met vaste trap, 2 (twee) slaapkamers. Badkamer met ligbad, wastafel en toilet. Bijzonderheden: d.m.v. huurgeiser warmwaterbereiding. Bouwjaar ca. 1930. Daarna verbouwd en aangepast aan de huidige woonwensen. Grondoppervlakte ca. 90 m2. Inhoud ca. 280 m3. De woning is voorzien van diverse gaskachels. Aanvaarding in over leg. Riante multifunctionele drive-inwoning met 3 (drie) slaapkamers, een grote achtertuin (in 2003 aangepast en v.v. een nieuwe schutting) en een parkeerplaats op eigen terrein. Div. ruimtes zijn afgewerkt met sier- pleisterwerk. Deze goed onderhouden ruime eengezinswoning is gebouwd in 1970 op 177 m2 eigen grond en biedt een inhoud van 500 m3. Ind.: begane grond, entree, tochthal, meterkast, toilet. Inpandige berging/bijkeuken. De garage en achterkamer zijn ingericht/verbouwd tot garage en bergruimte. Deze ruimte is uitstekend geschikt te maken als werk-/praktijkruimte. De achtertuin is v.v. een stenen berging. 1e Verd.: bereikb. met geheel vrijstaande spiltrap. Royale woonkamer, opp. 40 m2, open keuken en werk-/studeerkamer. Balkon op het zuiden. 2e Verd.: bereikb. met geheel vrijstaande spil trap. Over-loop. '3 (drie) royale slaapkamers. Badkamer met ligbad, In het centrum van Waddinxveen gebouwde, karakteristieke 2-onder-1 kapwoning met een 30 meter diepe achtertuin met tuinhuisje op het zuiden. Indeling: entree, meterkast, kelder. Toilet met hoekfontein. Woonkamer met een houtgestookte haard, grenzende aan de open keuken met een gemoderniseerde, luxe uitgevoerde keuken met inbouwapparatuur. De serre is vanuit de woonkamer bereikbaar d.m.v. een schuifpui. De uitstekende verzorgde achtertuin gelegen op het zui den, met een diepte van 30 meter, is o.a. ingericht met een houten tuinhuis en een vijver. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers. Badkamer met ligbad, douche, wastafel, aansl. wasmachine en een toi let. De badkamer heeft een deur Schitterend aan groot plantsoen gelegen hoekherenhuis v.v. div. fraaie details en gesitueerd in jonge wijk "De Zuidplas". Dit royale en moderne herenhuis is gebouwd in 1997 op 159 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 450 m3. ind.: entree met meterkast. Licht betegeld toilet ruimte met fontein. Luxe open keuken, groot 10 m2, met een in L-vorm opgestelde inrichting compl. met div. inb.app., t.w.: koel-/vriescombinatie, gaskookplaat, combimagnetron, afzuigkap en vaste kast. Woonkamer, groot 32 m2, gescheiden van woonkeuken d.m.v. niveauverschil, waardoor een plafondhoogte is ontstaan van 3,84 m. De lichte tuinge- richte woonkamer is v.v. een beuken laminaatvloer, extra kopgevelkozijn en openslaande deuren naar de op het westen gelegen achtertuin. In de goed verzorgde tuin staat een stenen berging. 1e Verd.: overloop. Licht betegelde badkamer ingericht met douche, wastafel en 2e toilet. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot 9 m2, 9,5 m2 en 13 m2. 1 (één) slaapkamer is v.v. een vaste kast. 2e Verd.: voor zolder met HR CV-combiketel (1997), aansl. wasmachine en deur naar dakterras. Ruime lichte slaap- kamer/studio met deur naar dakter ras en fraai uitzicht over wijk "De Zuidplas". Bijz.: volledig geïso leerd. G.I.W.-garantie. Politiekeur merk "Veilig Wonen". Deze woning is door zijn fraaie architectuur zeer zeker de moeite van een bezichti ging waard. Aanv. in overleg. Vraagprijs Ruim 4 (vier)-kamer hoekappartement gesitueerd op de 3e verdieping met zowel aan de voor- als achterzijde vrij uitzicht, omgeven door veel groen en water, de winkels en het treinstation zijn op loopafstand bereik baar. Balkon over de gehele breedte, gelegen op het westen en een inpandige berging op de parterre. Indeling: gang met meterkast en werk- kast. Hal met toilet. Badkamer met douchehoek en wastafel. 2 (twee) slaapkamers aan de balkonzijde, oppervlakte 9,5 m2 en 6,2 m2.1 (één) slaapkamer aan de galerijzijde, opp. ±11 m2, voorzien van een vaste kastenwand. Ruime woonkamer, opp. 27 m2, met deur naar balkon. Woonkeuken, opp. 13,5 m2, met lichte keukeninrichting, vaste kast, aansl. wasmachine en dubbel glas. Bijzonderheden: de woning wordt verwarmd d.m.v. een centraal Zeer goed onderhouden sfeervol halfvrijstaand woonhuis met aan de voorzijde prachtig uitzicht over de polder. Het woonhuis is zowel aan de zij- als achterzijde uitgebouwd en is voorzien van garage en carport. De woning is gelegen op een perceel van 509 m2 eigen grond. Ind.: entree. Toilet met fontein. Badkamer met ligbad/douche, wastafel en designra diator. Woonkamer met allesbrander en vrij uitzicht. Keuken met witte inrichting compl. met diverse inb.app.. Riante eetkamer met plavuizen- vloer voorzien van vloerverwarming, dubbele deuren naar achtertuin. Bijkeuken met aansl. wasmachine en droger. Garage 8,00 x 4,00 m. met opstelplaats Nefit HR C.V.- combiketel (bouwjaar 2003). 1e Verd.: 3 (drie) slaapkamers, waar van 1 (één) voorzien van dakka pel. De 30 meter diepe achter tuin is gelegen op het westen en is aan de achterzijde voorzien van een steiger aan het water. Bijz.: vloeropp. 150 m2. Inh. 380 m'. Dak-, gevel-, vloer- en glasisola- tie. Centrale ligging. Aanv.i.o. Vraagprijs In groene woonomgeving gesitueerde riante eengezinswoning met achtertuin op het zuiden en 5 (vijf) slaapkamers. Indeling: uitgebouwde entree met modern betegelde toiletruimte met fontein. Garderoberuim te. Tuingerichte woonkamer, oppervlakte ca. 29 m2, met laminaat vloer, vaste kast, dubbel glas en deur naar zonnige tuin aan sloot gelegen. Open keuken afgescheiden met eetbar. 1 e Verdieping: open trap, over loop. 3 (drie) slaapkamers voorzien van dubbel glas, oppervlakten circa 6,5 m2, 10 m2 en een ouderslaapkamer van circa 13 m2 met balkon en wastafel. Ruime badkamer compleet met douche, wastafel, 2e toilet en aansluiting wasmachine. 2e Verdieping: vaste trap, overloop. 2 (twee) slaapkamers voorzien van dubbel glas, oppervlakten circa 8 m2 en 9 m2. Grote bergruimte met opstelplaats C.V.-combiketel. Bijzonderheden: de ruime aangebouwde berging aan de voorzijde is binnendoor bereik baar. Tuinkast in achtertuin. Aanvaarding in overleg. Aspirant kopers, Hoekwoning met zeer riante achtertuin van 25 meter diep. De woning heeft een inhoud van 250 m3 en een grondoppervlakte van 254 m2. Ind.: entree. Badkamer met douche, wastafel en aansl. wasmachine. Woonkamer gesitueerd aan de wegzijde, v.v. gashaard, balkenplafond en grenenhouten vloer. Vernieuwde hardhouten kozijnen aan de voor zijde voorzien van dubbele beglazing. De woonkeuken met apothe- kerskast is gelegen in het achterhuis en voorzien van div. inb.app., o.a. gaskookplaat, afzuigkap en heteluchtoven. In de keuken bevinden zich tevens cfe geiser (bouwjaar 1996) en een luik naar de kruipzolder. 1e Verd.: overloop met schuif- wandkast. 2 (twee) slaapkamers voorzien van dakkapel. Bijz.: par- keerplaats op eigen terrein. De woning is gesitueerd op de hoek MSHj van het Noordeinde en de Putten- 5^772^8 laan, waardoor na het verkrijgen WlRLrt'* Sl van de benodigde vergunning het - - j' realiseren van een garage tot de i*i~ t J; mogelijkheden behoort. Aanv. i.o. HmKUMKSHHHKHBBHI de pater Recent gebouwd sfeervol halfvrijstaand herenhuis met garage en een riante zonnige en fraai aangelegde achtertuin op het noordwesten. De woning is gebouwd in 1999 op 229 m2 eigen grond en is kindvrien delijk gesit. en gelegen op loopafstand van scholen, openb. verv. en sportaccommodaties. Ind.: hal, entree. Fraai betegelde toiletruimte met fontein. Riante meandervormige woonkamer met schuifpui naar de tuin. De parterre is grotendeels afgewerkt met een fraaie lichte plavui- zenvloer (travertin design) met vloerverwarming. Open woonkeuken met een in L-vorm opgest. inrichting compl. met div. inb.app.. De inpan dige garage is v.v. een kanteldeur met loopdeur, aansl. wasmachine en is ook binnendoor bereikbaar. 1e Verd.: overloop. 2 (twee) slaapka mers (voorheen 3 (drie)), waarvan 1 (één) slaapkamer is v.v. dubbele opensi. deuren naar een balkon. Fraai betegelde badkamer ingericht met bad, wastafel en douche. Separaat toilet met fontein. 2e Verd.: zol derkamer met dakkapel, opstel plaats voor de C.V.-ketel en de zonneboiler. Bijz.: de woning is fraai afgewerkt en gesit. in de gewilde woonomgeving 'De Zuidplas '90'. Inhoud ca. 530 m3. Aanvaarding in overleg. Bijzonder fraai afgewerkte "Eilandvilla" gesitueerd in de kindvriendelijke woonwijk "Waterrijk" met inpandige garage en 1 (één) parkeerplaats op eigen terrein. De halfvrijstaande woning is direct aan het water gelegen. Ind.: hal. Toilet met fontein. Garage 5,65 x 3,00 m.. Woonkeuken met luxe, Italiaans design, inrichting in de kleur vanille met kersen compl. met de navolgende inb.app.: combi, heteluchtoven, magnetron, afzuigkap, koel-/vriescombinatie, vaatwasm. en gaskookplaat. De keuken is groot 15 m2. De woonkamer is een niveau 40 cm.) lager gelegen en is groot 40 m2 en v.v. een hardhouten schuifpui naar de achtertuin. In de achtertuin, welke fraai is aangelegd, staat een stenen berging van 1,83 x 4,35 m.. 1e Verd.: ruime overloop met een mogelijkheid voor het creë ren van een werk/studeerkamer. 2 (twee) ruime slaapkamers (voorh. 3 (drie)) resp. groot 18,5 m2 en 15 m2. Goed afgewerkte en ingerichte bad kamer v.v. douchecabine, toilet, dubbele wastafel en ligbad. Vaste kast met C.V.-ketel. 2e Verd.: bereikbaar d.m.v. vaste trap. Voorzolder met vaste kasten en opstelplaats voor wasm. en droger. Royale slaapka mer. opp. 15 m2. Bijz.: bouwj. 1998. Inh. 500 m3. Grondopp. 360 m2. Dak-, gevel-, vloer en glasisolatie. De parterre is afge- i werkt met een wicanders houten .i vloer. Deze woning is door zijn afwerking en vormgeving zeer zeker de moeite van een bezichti- i ging waard. Aanv. in overleg. Bijzonder goed onderhouden eengezinswoning met tuin (z), garage, par- keerpl. gesit. in kindvr. omg. aan autovrije straat met fraai uitzicht. Ind.: entree. Meterkast met uitgebr. groepenkast. Garderobekast. Toilet. Keuken met L-vormige opst. aan de voorzijde van de woning, compleet met inb.app.. Woonk. met vaste kast, tuingericht raam, geïsoleerde beton- vloer afgewerkt met lichte plav. en vloerverw., de wanden zijn afgew. met spachtelputz, een 'De Graaf'-plafond (wit Essen) met inb.spots, deur naar achtertuin. Garage met elektra, betonvloer, bergvliering en een pannen dak.le Verd.: overloop. 3 slaapk., waarvan 1 met wastafel. Badkamer (in 1997 vern.) met kunststof plafond met inb.spots, douchecabine, hangend closet, design radiator, wastafel- meubel en opbergmeubel. 2e Verd.: voorzolder met aansl. wasm. en droger met dakdoorvoer en op- stelpl. vernieuwde HR C.V.-combi- ketel (2001). 1 slaapk. met dakraam en mogelijkh. tot aansl. wastafel. Div. bergruimte achter knieschotten. 3e Verd.: kleine bergvliering. Bijz.: inh. woning 350 m3. Inh. garage 60 m3. Grondopp. 133 m2. Bj. 1981. Aanv. in overleg. In het centrum nabij de hefbrug en de levendige rivier ‘De Gouwe’ gesi- tueerd halfvrijstaand karakteristiek herenhuis met een ruim 17 meter diepe achtertuin op het westen. De sfeervolle woning heeft een inhoud van ca. 360 m3 en is gebouwd in ca. 1910 op ca. 175 m2 eigen grond. Indeling: zij entree via de poort, portaal. Riante woonkamer van ca. 35 m2 met schouw, een parketvloer en zicht op ‘De Gouwe’ en de hefbrug. Keuken met inrichting voorzien van inbouwapparatuur. Achterporfaal, bijkeuken en toilet. 1 e Verdieping: overloop, deur naar dakplat, 3 (drie) royale slaapkamers, respectievelijk 4 x 3 m., 3,8 x 2,5 m. en 5,5 x 2,2 m. groot. Modern betegelde badka mer ingericht met wastafel, ligbad en tweede toilet. 2e Verdieping: voorzien van vaste trap, ruime zolder met opstelplaats voor C.V.- combiketel. Bijzonderheden: als u op zoek bent naar een gezellig gesitueerde woning is een bezich- tiging zeker de moeite waard, j Aanvaarding in overleg. -- Vraagprijs Woondiensten Boskoop genieten de voorkeur. Trifolium Woondien- 9 sten Boskoop behoudt zich het recht voor kopers te weigeren. a Middelburgseweg 95 Boskoop Nesse 6 water d.m.v. huurgeiser. De bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren bedraagt 150,-- p.mnd., incl. I voorschot stookkosten. Het com- I plex is voorzien van 2 (twee) liften. I Bouwjaar 1969. In-houd ±215 m3. I Woonopp. 85 m2. Aanv. in overleg (kan snel). douche, toilet en wastafel (opnieuw ingericht in 2000). Royale vaste bergkasten. Bijz.: gevelkozijnen gedeeltelijk v.v. dubbel glas. In de periode 1999-2002 zijn div. verbete ringen aangebracht en aangepast aan de specifieke woonwensen. Aanv. in overleg (ca. juni 2004). Waddinxveen Kleikade 35 V-7 naar het op het zuiden gelegen balkon. 2e Verdieping: bereikbaar d.m.v. een vaste trap. Zolder met Velux dakraam en 1 (één) zolder kamer met dakkapel. Op de zolder staat de gasgestookte HR C.V.- combiketel (2000) opgesteld. Bij zonderheden: bouwjaar 1930. Grondopp. 306 m2. Inh. 400 m3. Aanv. in overleg.

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 22