Waarde Certificaat Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen Moerkapelle r makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als j e alles op ’n I NVM Voor een glasheldere visie. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I SF Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichting y y y deServiceDesk II M 7,1' A Naam: Adres: Postcode/ plaats: Telefoon: Opmerkingen/ bijzonderheden:. X Bijzonderheden: Oplevering in overleg. V l_van ’t hof Zuidkade 13 Vraagprijs 499.000,- k.k. Algemeen: Aan de rivier "De Gouwe” gelegen, luxe afgewerkt riant hoek herenhuis met achtertuin (W) v.v. vrijstaande stenen garage. Bwjr. 1995, 255 m2 eigen grond en inhoud ca. 600 m3 (excl. garage). Bijzonderheden: De woning is v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing, ankerloze spouwmuur, muur-, vloer- en dak isolatie. Oplevering in overleg, circa 2e kwartaal 2004. Van Hogendorpplein 4 Gouda Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 Internet www.deservicedesk.nl E-mail info@deservicedesk.nl deServiceDesk heeft advieskantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: Dit goed onderhouden en recent onder GIW- garantie gebouwde appartement is v.v. dubbele beglazing. De keuken inbouwapparatuur is grotendeels Miele. De service kosten bedragen 106,65 per maand. Oplevering in overleg, indicatie 2e/3e kwartaal 2004. Bijzonderheden: Het appartement is in de hal, woonkamer en woonkeuken v.v. een laminaatvloer. Bijdrage aan de actieve VvE is 148,- per maand, incl. voorschot stookkosten. Het app. is grotendeels v.v. dub. glas en biedt een levendig uitzicht vanuit de woonkamer. Oplevering in overleg. Bij zonderheden: De woning is grotendeels v.v. dubbele beglazing, vloer- en dak isolatie. Het buiten schilderwerk is uitgevoerd in 2003. Oplevering in overleg, ca. medio juli 2004. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: Veel glas 'tot aan de grond'. Schitterende natuurstenen vloeren. Gedeeltelijk dubbel glas. Fantasierijk ontworpen woning met veel leuke details!. Ideale en rustige locatie met eromheen wandelpa den en daarna autoparkeergelegenheid. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is gebouwd middels houtskeletbouw en als zodanig uitstekend geïsoleerd. De oplevering is in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182-61 80 55 Telefax 0182-61 84 38 Zijde 25,2771 EJ Boskoop Telefoon 0172-23 24 94 Telefax 0172-23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Qfl deServiceDesk is een initiatief van de Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filoso fie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gra tis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblij vend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. Dorpstraat 11D Vraagprijs 219.000,- k.k. Algemeen: In kleinschalig appartementencomplex op de le verdieping gelegen royaal 3 kamerappartement met eigen par keerplaats en vrijstaande stenen berging. Het appartement is bereikbaar middels een afgesloten entree met intercom en lift. Bouwjaar 2001 en woonoppervlakte van het appartement is ca. 95 m2. Ingevuld Waarde Certificaat in een gesloten envelop opsturen naar Van ’t Hof Makelaardij, Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen of Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Indeling: Entree/hal; Meterkast; Royale T-vormige woonkamer met uitzicht over de rivier ''De Gouwe", gashaard en toegang tot het terras (W); Open keuken met U-vor- mige luxe keuken- opstelling v.v. diver se inb.app.; Toilet met fonteintje, le Verd.: Overloop; Toilet met fontein tje; Luxe badkamer met Whirlpool, roy-1 ale douchecabine, design radiator, vaste wastafel met meubel en vloerverwarming; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 2 Slaapkamers aan de v.z. 2e Verd.: Royale hobby-/werkruimte met c.v. combi opstelling (Nefit HR), toegang middels schaartrap tot de bergvliering en toegang tot het dakterras; Waskamer; 1 Slaapkamer aan de a.z. Tuinfluiter 8 Vraagprijs 339.000,-k.k. Algemeen: Op een prachtige locatie aan de rand van het "Gouwebos" nabij winkels en scholen gelegen goed onderhou den 2/1 kap woning met vrijstaande stenen garage en riante ach ter-, zij- en voortuin met parkeerplaats op eigen terrein. De zij tuin is aan het water gelegen. Bwjr. ca. 1990, op 404 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 310 m3. Indeling: Begane grond: Entree/hal met laminaatvloer; M.k.; Toilet met fontein tje; L-vormige woon kamer met lami naatvloer en trap kast; Open keuken met toegang tot de achtertuin en L-vor mige keukenopstel- ling v.v. gaskook plaat, oven en afzuigkap, le Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde met dakkapel en bergruimte achter de knieschotten; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met bergruimte en Velux dakvenster; Deels betegel de badkamer met douchecabine, vaste wastafel, toilet, wasma- chineaansluiting en Velux dakvenster. 2e Verd.: 1 Zolderkamer met c.v.-combi opstelling (ca. 1990), Velux dakvenster en berg ruimte. Tollenslaan 93 Vraagprijs 156.000,- k.k. Algemeen: Op loopafstand van winkels, openbaar vervoer en het "Gouwe Bos" gelegen 4-kamer appartement. Dit apparte ment is gelegen op de le verdieping van een net appartemen tencomplex met een berging in de onderbouw. Het apparte mentencomplex beschikt over een nieuwe entree en liftinstalla- tie. De oppervlakte van dit appartement is ca. 85 m2. Indeling:Entree/hal met meterkast; Hal; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Woonkamer aan balkonzijde met open eetkeuken aan de galerijzijde, deze is v.v. een rechte keu- kenopstelling met inb.app.: elektrische kookplaat en motor- loze RVS schouw; De badkamer, welke is vergroot met de toiletruimte, is v.v. een ligbad, closet, wastafel en 80L huur- boiler; 1 Slaapkamer aan balkonzijde; 1 Slaapkamer met deur naar het balkon. Tollenslaan 52 Vraagprijs 199.000,- k.k. Algemeen: In het verlengde van de Tollenslaan aan voetpad nabij winkels, scholen NS-station en het "Gouwebos" gelegen eengezinshoekwoning met voor-, zij- en achtertuin met vrijstaande stenen berging. Bwjr. ca. 1965, 200 m2 eigen grond en inh. ca. 325 m3. Verder is er de mogelijkheid om onder het naastgelegen appartementencomplex een garage te kopen (Vraagprijs 20.000,- k.k.). Indeling: Entree/hal; Meter-L kast; Trapkast; Toilet met fontein tje; Gesloten keu ken met eiken keu- - kenopstelling v.v. I koelkast met vries-1 vak, gaskookplaat, oven,' vlakscherm’ afzuigkap, wasma- chineaansl. en toegang tot de achtertuin; Doorzon woonkamer met laminaatvloer. le Verd.: Overloop; Badkamer met douche- hoek met thermostaatkraan en wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verd.: Voorzolder met Velux dakvenster, c.v.-combiketel, was machine en drogeraansluiting; Zolderslaapkamer met dakka pellen aan de voor- en achterzijde. Indeling: Entree/tochtsluis; Hal; 2 Slaapkamers aan de a.z. beide v.v. telefoon en kabel aansluiting; Was- machineruimte v.v. wasmachine en dro- geraansl., mechani sche ventilatie unit, c.v.-combiketel en meterkast; Toilet met fonteintje; Luxe badkamer met ligbad, dou checabine, wastafel met meubel en designradiator; Royale woonka mer met toegang middels openslaande deuren tot het balkon (W); Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. koelkast, vries kast, gaskookplaat, wasemkap, combimagnetron en vaatwasmachi- ne. Beatrixlaan 85 Vraagprijs 269.000,- k.k. Algemeen: Fraaie, nagenoeg geheel vrijstaande bungalow (geschakeld d.m.v. 1 slaapkamer, welke aan een volgende bun galow grenst) met inpandige berging met c.v.-ketel en 80 liter boiler. Deze woning beschikt over een voor- en een riante achtertuin (Z) met terras. Bwjr. 1969, ca. 360 m3 inhoud en 404 m2 eigen grond. Indeling: Entree met meterkast, hal en toilet met fonteintje; Woonk. v.v. open haard en glaswan den aan de tuin- en terraszijde; Studeer- en/of hobbykamer, welke deels is afge scheiden met de woonkamer en glas wanden aan de entree- en voortuin zijde; Open keuken met L-vormige houten inrichting v.v. apparatuur, deur naar de tuin, scheidingswand voor wasmachine/drogerruimte en opstel- plaats voor koel-/vriescombinatie; Badkamer met ligbad en vaste wastafel op zuil; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (v/h 2); 1 Slaapkamer aan de achterzijde met deur naar tuin. Dorpsstraat 9’ Vraagprijs 497.000,- k.k. Algemeen: Aan de rand van Zevenhuizen gelegen in ca. 1997 aan de zijzijde uitgebouwde vrijstaande dijkwoning met onder tuinarchitectuur aangelegde voor-, zij- en achtertuin met 2 tuin bergingen en ponystal. Parkeermogelijkheid op eigen terrein. Bwjr. ca. 1953, 932 m2 eigen grond en inhoud ca. 590 m3. Indeling: Souterrain: Royale werkkamer met toegang tot de tuin; Inpandige berging, x achteringang» woning; Badkamer met douchehoek, toilet en vaste wasta fel; Wasmachine- ruimte met boiler. Begane grond: Entree/hal v.v. pla-1 vu izenvloer Meterkast; Toilet met fonteintje; Royale woonkamer v.v. plavuizenvloer met vloerver warming en toegang tot het balkon (Z/W); Gesloten keuken met U-vormige keukenopstelling v.v. gaskookplaat, oven, vlakscherm afzuigkap, vaatwasmachine en plavuizenvloer met elektrische vloerverwarming, le Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de a.z. waarvan 1 met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de v.z. met inloop- kast en toegang tot het balkon; Badkamer met douchehoek en vaste wastafel. 2e Verd.: Bergvliering (stahoogte) v.v. c.v.-opstel- ling. ff.- 1

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 24