aaasaa siasiuc Ate: fl iera gardeur -A. 1 iR DIESEL ''©ICO Powerplate Zonnebanken Wij hebben ook zonnebanken! Dior I iilte I J Passage Waddinxveen oflenJer Qfou HAIR MAXX Overbeharing?? Nieuwe cottectie is binnen Polo Ralph Lauren BASTION behandeling IPL u bent voor altijd glad!! Het voorjaar is in aantocht Een Damesverwendag -=f~ Een begrip in Waddinxveen 1 Zomers en kleurrijk oflenderQjou SPRAAKMAKENDE BRILMODE Nu 10,- korting Stoere Maatjes en @Jeanswear Deze zomer wordt één uit bundig kleurenfestijn! van der linde textiel - mode - interieur L 4^ Jeanswear adidas Spraakmakende Brilmode ook ROBERTO SARTO9 De voorjaarsmode bij La Perena X A Overbeharing definitief weg met IPL Nieuw merk in Waddinxveen: Lerros Koninginneweg la Boskoop tel. (0172)213129 Passage 21 Waddinxveen 7 77 O p K t 1 bon per klant geldig tot 1 april H05EN-0ESCN tot En bij dit alles krijgt u een lekker glaasje wijn geserveerd, voor de prijs vanaf 67,50. Op deze dag geldt: bij een beste ding van minimaal 50,- krijgt u van ons 20% korting en bij een minimale besteding van 30,- krijgt u 5% korting. Deze actie geldt alleen in de maanden maart en april dus maak snel een afspraak. Het wordt weer langer licht, men sen gaan naar buiten, wandelingen langs het strand, een gezellig terras of genieten van de ondergaande zon. Kortom het voorjaar is in aan tocht en dat merk je! Niet alleen op straat, maar dit voorjaar zeker ook in de mode. Frisse kleuren bepalen het mode beeld, van appeltjesgroen tot oranje en van rosé tot lichtblauw, kleur loopt als een rode draad door onze voorjaarscollectie. Casual of dress, gewaagd of met een subtiel kleuraccent, de keuze is aan u. Materialen dit voorjaar zijn naast natuurlijk katoen ook linnen of een mix daarvan. Dit komt niet alleen térug in de pantalons, maar ook in de kostuums en colberts. Naast de linnenlook zie je nu ook "vintage", stoffen met een verwas sen uiterlijk. Genoeg nieuws onder de zon dus. We hopen u snel te mogen begroe ten bij Mulder Mannenmode In onze beide kinderkledingspeci- aalzaken aan het Groensvoorde- plein in Waddinxveen is er volop kleur te bekennen! Wij hebben de nieuwste collecties in huis van o.a. Villa Hap, Esprit, Rags, Salty Dog en vele andere bekende merken. U vindt bij Stoere Maatjes baby- en kinderkleding vanaf maat 50 Vm 152, bij @Jeanswear kunt u terecht voor hippe, modische kleding en accessoires vanaf maat 128 t/m maat 188. In de maand maart hebben wij 3 extra koopavonden op dinsdag 9, 16 en 23 maart zijn wij geopend vanaf 19.00 tot 21.00 uur. U bent uiteraard van harte welkom! Op deze avonden hebben wij interes sante aanbiedingen op de nieuwe collectie! Ook zal op deze avonden onze damesmodewinkel Deftig Heftig geopend zijn. Wij hopen u snel te mogen begroe ten en willen u alvast een zonnig en kleurig voorjaar wensen! Op donderdag in kapsalon Hairmaxx in Waddinxveen een heerlijke wasmassage een intesief masker met ontspannende olie een keurbehandeling knippen, föhnen Van der Linde Lingerie op de Centrumpassage, één van de 5 winkels van Van der Linde, is een begrip in Waddinxveen. Met een uitgebreide collectie luxe lingerie, nachtmode en badmode mag Van der Linde Lingerie zich een speci aalzaak noemen.. De badmodecol- lectie van 2004 is een zeer kleur rijke, uiteraard zijn er veel bijpassende accessoires te verkrij gen. Dit seizoen is er veel badmode in grote cupmaten te verkrijgen en, op afspraak, kunt u bij Van der Linde Lingerie ook terecht voor prothesebadmode. Lingerie is in vele kleuren en maten te koop en ook dames met grote cupmaten kunnen bij Van der Linde Lingerie uitstekend slagen. De nieuwe col lectie nachtmode is zeker de moeite waard om te worden beke ken. Kom gerust eens langs! Zomers en kleurrijk is de voorjaars mode van Van der Linde mode en lingerie. Mode om je prettig in te voelen. Natuurlijke materialen zoals linnen en katoen in diverse garens en breisels. Het kleurbeeld van de voorjaarsmode is fleurig en makkelijk te combineren met de kaki, groen, beige en zand kleuren. De voorjaarsmode toont Van der Linde u tijdens de MODESHOWS in het winkelpand aan de Dorps straat 138, Hazerswoude Dorp. Op maandag 15 maart om 20.00 uur en op dinsdag 16 maart om 14.00 uur en om 20.00 uur De toegang is gratis en u bent van harte welkom. Voor meer informatie: www.studiofeelgood.nl De voorjaarsmode is nog nooit zo kleurrijk geweest als dit voor jaar. De kleuren oranje, rood, geel, gifgroen, aqua en fuchsia zijn te vinden in dames en zelfs ook bij de herencollectie. Ook het zwart-wit thema, linnen en de boothals is erg belangrijk en de uitgebreide accessoires zoals felgekleurde riemen, sok ken, tassen (nieuw) kralen ket tingen en armbanden. Kom snel bij ons langs om de nieuwst modetrends te bewon deren en vraag gerust advies bij een van onze verkoopsters. Oogverblindende prints combineren met exotische broekvormen, jurken en shirts. Felle kleuren, ja zelfs fluor, wordt veelvuldig toegepast. Helemaal hot zijn versieringen zoals bloemmo tieven en ringetjes. Veel spitse neuzen, maar ook ovaal op ballerina;s en muil tjes. Vrouwelijk en geraffineerd met gevoel voor stijl, als een echte cele brity. Comfortabele sneakers in retro- stijl combineren lekker makkelijk. Echt zomers zijn de romantische teenslip pertjes in zoete kleuren of juist heel stoer uitgevoerd. Volop nieuwe invloe den. Kom ze snel bij ons bewonderen. Bij Koetsier schoenen. Lerros is bij veel mensen al bekend doordat het al jaren een mooie collectie met perfecte pasvorm maakt in de heren mode. Nu doet Lerros dit dus ook in de damesmode. Lerros maakt 12 collecties per jaar, dus iedere maand een nieuw kleurthema. In onze winkel in Waddinxveen gaan we met dit jonge modieuze merk onze jongere sportieve klant benaderen. Geko (zie foto) heeft ook een aantal collecties per seizoen, Dit is al enkele jaren met veel succes in al onze filia len te koop. Dus ook dit seizoen kunt u zich weer modieus en sportief kleden bij Monique Mode. Wat is Slender Yóu? Slender You bestaat uit zes met elec- tromotoren aangedreven tafels, die elk een apart gedeelte van uw lichaam activeren. Benen, dijen, heupen, buik, borst en bovenarmen. De beweging van de tafels verstevigt uw spieren, zonder overdadige spierbundels te kweken. Bovendien wordt vetafzet- tend afvalzuur verwijderd, wordt de zuurstoftoevoer naar uw lichaam ver groot en is de kans op blessures zo goed als nihil. Voor wie is het geschikt? Iedereen die op een relaxte manier aan lichaamsbeweging wil doen of wil afslanken, maar ook in de medische wereld heeft Slender You reeds zijn nut bewezen. Mensen die niet geheel gezond van lijf en leden zijn kunnen ook baat hebben bij het Slender You programma. Mensen met rugklachten, artritis, reuma en stramheid ontdekken dat de oefeningen die ze in het begin niet konden, na verloop van tijd wel lukken. Loop vrijblijvend eens binnen bij Bastiaan Optiek. OOCMETINC BRILLEN CONTACTLENZEN HOORTOESTELLEN Stoere Maatjes Groensvoorde 12 Waddinxveen Telefoon (0182) 61 82 18 Groensvoorde 20 Waddinxveen Telefoon (0182) 63 72 72 Groensvoorde 14, 2742 DJ Waddinxveen Telefoon (0182) 63 02 40 www.bastiaanoptiek.nl Dorpsstraat 138 Hazerswoude-Dorp (0172) 58 92 03 Burgemeester Colijnstraat 10a 2771 GD Boskoop tel. (0172) 21 28 63 Er is een nieuwe behandelmethode voor het verwijderen van overbeharing d.m.v. lichtflitsen: Intense Pulse Light ofwel IPL-ontharing. De lichtflits wordt omgezet in warmte en wordt via het pigment in de haar doorgegeven aan de haarwortel. Deze wordt door de warmte vernietigd en de haar kan op die plaats niet meer terugkomen. De behandeling is 100% veilig, pijnloos en zonder complicaties. Er zijn ca. 8 behandelingen nodig voor een blijvend resultaat. Prijzen v.a. 50,- per behandeling. U bent voor altijd glad!! Voor meer info: Studio Feel Good tel. (0172) 21 28 63 of kijk op www.studiofeelgood.nl De nieuwste modellen in trendy kleuren. - - - z z Quality knitwear WHS Dorpstraat 120-3 Waddinxveen tel. (0182) 63 66 44 vwwv.desalon-waddinxveen.nl T I E www.tiptoo.nl - surf naar de leukste voetentrends! SCHOENMODI Boskoop Burgemeester Colijnstraat 13 Tel. (0172) 21 22 62 Dealer van o.a. Arrow, Me Gregor, t Tenson, State of Art, For Fellows, Melka, J Van Gils, Desch, Lord Hamilton Passage 57, Waddinxveen Tel. (0182) 61 21 27 Hairmaxx Waddinxveen Passage 17 2741 HB Waddinxveen Telefoon (0182) 61 07 53 www.hairmaxx.nl -■

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 15