makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl M IJ s i w bedrijfsobjecten nieuwbouw 359.000,- k.k. 369.000,- k.k. 186.500,- k.k. 239.000,- k.k. 195.000,- k.k. 199.500,- k.k. 153.000,- k.k. 249.000,- k.k. 420.000,- k.k. 275.000,- k.k. 199.500,- k.k. 209.000,- k.k. Boskoop Waddinxveen tel. 0172 - 21 54 09 tel. 0182 - 61 38 22 fax 0172 - 21 03 89 fax 0182 - 61 11 18 e-mail boskoop@depater.nl e-mail waddinxveen@depater.nl donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen Zijde 6 2771 EN Boskoop 1 J c.™ sgSSh Vraagprijs j8*U. Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs 0) 0) Pippeling 1 Tarweakker 26 Boskoop Waddinxveen Willem de Rijkelaan 37 O Noordeinde 267 Boskoop Waddinxveen Kalmoes 16 Boskoop Voorweg 15A Hazerswoude Dorp Wilgenhorst 17 0) -■•-'Ie"! I Waddinxveen Zilverschoon 14 Gijsberterf 38 Waddinxveen Boskoop Oranjelaan 12 Waddinxveen Nesse 6 In het centrum van Waddinxveen gebouwde, karakteristieke 2-onder-1 kapwoning met een 30 meter diepe achtertuin met tuinhuisje op het zuiden. Ind.: entree, meterk., kelder. Toilet met hoekfontein. Woonka mer met een houtgestookte haard, grenzende aan de open keuken met een gemoderniseerde, luxe uitgev. keuken met inb.app.. De serre is van uit de woonkamer bereikbaar d.m.v. een schuifpui. De uitst. verzorgde achtertuin gelegen op het zuiden, met een diepte van 30 meter, is o.a. ingericht met een houten tuinhuis en een vijver. 1e Verd.: overt. 3 (drie) slaapkamers. Badkamer met ligbad, douche, wastafel, aansl. wasm. en een toilet. De badkamer heeft een deur naar het op het zuiden gele gen balkon. 2e Verd.: bereikbaar d.m.v. een vaste trap. Zolder met Velux dakraam en 1 (één) zolder kamer met dakkapel. Op de zolder staat de gasgestookte HR C.V.- combiketel (2000) opgesteld. Bijz.: bouwjaar 1930. Grondopp. 306 m!. Inh. 400 m3. Aanv. in overleg. Vraagprijs Uitgeb. en in 2003 schitterend gerenoveerde eengezinswoning gesit. aan een singel met een fraai aangelegde achtertuin (Z). Deze goed onderh. eengezinswoning is gebouwd in 1986 op 117 m! eigen grond en heeft een inh. van 360 m3. Ind.: entree/hal v.v. garderoberuimte en meterk. met aardleksohakelaar. Vergrote toiletruimte met hangend toilet en fontein. Lichte uitgeb. tuinger. woonkamer v.v. Ybraro hardhouten vloer, spachtelputz wanden en deur naar achtertuin. De fraai aangel. achtertuin, ges. op het zuiden, is v.v. een stenen berging. Lichte U-vor- mige open keuken (2003) compl. met div. inb.app., t.w.: vaatw., ker. kookpl., oven, afzuigkap en koel-/vriescomb.. 1e Verd.: ruime overl. met studieruimte en fraai afgewerkt met glazen bouwstenen. Zeer ruime licht bet. badkamer (2003) compl. met douchehoek, hangend toilet, ligbad, designradiator en luxe wastafelmeubel. 1 (één) grote ouderslaapkamer a.d. achterzijde v.d. woning met toegang tot het balkon. 2e Verd.: voor zolder v.v. Velux dakraam, mech. ventilatie unit, opstelpl. voor wasapp. en Agpo HR C.V.-combiketel (1999). 2 (twee) ruime slaapka- "'i’j mers, beiden v.v. een dakkapel. De wanden op de 1 e en 2e verd. zijn v.v. spuitwerk. Bijz.: grotend. I dubbel glas, dak-, vloer- en muur- isolatie. De in de jonge woonwijk ss 'De Zuidplas' gel. eengezinswo- M ning is zeer gunstig gelegen t.o.v. J div. voorz, zoals scholen, winkels en openb. verv.. Aanv. i.o.. Vraagprijs CA - ruime aangeb. berging aan de voorzijde is binnendoor bereikbaar. Aanv. i.o.. Aspirant kopers, zijnde huurders van Trifolium Woondien sten Boskoop genieten de voor keur. Trifolium Woondiensten Boskoop behoudt zich het recht voor kopers te weigeren. Vraagprijs Ruim 4 (vier)-kamer hoekappartement gesitueerd op de 3e verdieping met zowel aan de voor- als achterzijde vrij uitzicht, omgeven door veel groen en water, de winkels en het treinstation zijn op loopafstand bereikbaar. Balkon over de gehele breedte, gelegen op het westen en een inpandige berging op de parterre. Ind.: gang met meterkast en werkkast. Hal met toilet. Badkamer met douchehoek en wastafel. 2 (twee) slaapkamers aan de balkonzijde, opp. 9,5 m3 en 6,2 m2. 1 (één) slaapkamer aan de galerijzijde, opp. ±11 m3, v.v. een vaste kas- tenwand. Ruime woonkamer, opp. 27 m2, met deur naar balkon. Woonkeuken, opp. 13,5 m2, met lichte keukeninrichting, vaste kast, aansl. wasm. en dubbel glas. Bijz.: de woning wordt verwarmd d.m.v. een centraal gestookte blokver- warming, warmwater d.m.v. huur- geiser. De bijdrage aan de Vereni ging van Eigenaren be-draagt 150,-- p.mnd., incl. voorschot stookkosten. Het complex is v.v. 2 (twee) liften. Bouwjaar 1969. Inh. ±215 m3. Woonoppervlakte 85 m2. Aanv. in overleg (kan snel). Royaal uitgebouwde halfvrijstaande woning met een circa 25 meter diepe achtertuin en houten schuur van circa 25 m2. Vanuit de woonka mer heeft u een fraai uitzicht over het polderlandschap. Indeling: entree. Modern betegeld toilet. Vaste kast met C.V.-combiketel (bouw jaar circa 1997). Badkamer (bouwjaar circa 1997) ingericht met dou checabine, ligbad en wastafel. Bijkeuken met uitstortgootsteen en aan sluiting wasmachine. Slaapkamer met deur naar achtertuin. Woonkamer met goede lichtinval. Open keuken met een lichte, in L- vorm opgestelde inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur. 1 e Verdieping: bereikbaar d.m.v. een bordestrap. Overloop. 3 (drie) slaap kamers. Zowel aan de voor- als achterzijde is de woning voorzien van een dakkapel. Bijzonder- k, heden: bouwjaar circa 1930/1935. Uitbouw van western red cedar. Dakopbouw uitgevoerd in Meranti. Inhoud circa 325 m3. Grondopper- vlakte circa 283 m2. Dak-, gevel- J* en glasisolatie. Aanvaarding in overleg. de achterzijde een royaal balkon Bijz.: mooi aangelegde tuin met houten blokhut. De beg. grond- vloer is grotendeels afgewerkt met een mooie tegelvloer en vloerverwarming. Aanv. in overleg (planning september 2004). Vraagprijs Bijzonder fraai afgewerkte "Eilandvilla" gesitueerd in de kindvriendelijke woonwijk "Waterrijk" met inpandige garage en 1 (één) parkeerplaats op eigen terrein. De halfvrijstaande woning is direct aan het water gelegen. Ind.: hal. Toilet met fontein. Garage 5,65 x 3,00 m.. Woonkeuken met luxe, Italiaans design, inrichting in de kleur vanille met kersen compl. met de navolgende inb.app.: combi heteluchtoven, magnetron, afzuigkap, koel-/vriescombinatie, vaatwasm. en gaskookpl.. De keuken is groot 15 m2. De woonkamer is een niveau 40 cm.) lager gelegen en is groot 40 m2 en v.v. een hardhouten schuifpui naar de achtertuin. In de achter tuin, welke fraai is aangelegd, staat een stenen berging van 1,83 x 4,35 m.. 1e Verd.: ruime overl. met een mogelijkheid voor het creëren van een werk/studeerkamer. 2 (twee) ruime slaapkamers (voorh. 3 (drie)) resp. groot 18,5 m2 en 15 m2. Goed afgewerkte en ingerichte badkamer v.v. douchecabine, toilet, dubbele wastafel en ligbad. Vaste kast met C.V.- ketel. 2e Verd.: bereikbaar d.m.v. vaste trap. Voorzolder met vaste kasten en opstelpl. voor wasm. en droger. Royale slaapkamer, opp. 15 m!. Bijz.: bouwj. 1998. Inh. 500 m3. Grondopp. 360 m2. Dak-, gevel-, vloer en glasisolatie. De parterre is afgewerkt met een wicanders hou ten vloer. Deze woning is door zijn afwerking en vormgeving zeer zeker de moeite van een bezichti ging waard. Aanv. in overleg. iz... In een rustige woonwijk gesitueerde, ruime eengezinswoning met garage en tuin op het zuid-westen. De woning is v.v. vernieuwde kozij nen. Ind.: entree, toilet met fontein. Keuken met een in L-vorm opge stelde inrichting compleet met koelkast, afzuigkap en gasfornuis. Zon nige tuingerichte woonkamer met schuifpui naar de achtertuin. De woonkamer is groot 35 m2 en is afgewerkt met een parketvloer. 1e Verd.: overloop, 3 (drie) slaapkamers, groot 4,33 x 2,85 m., 2,01 x 3,38 m. en 2,84 x 4,35 m.. Badkamer met marmeren wand- en vloerte gels. De badkamer is v.v. een douchecabine, wascabine en een 2e toi let. 2e Verd.: voorzolder met C.V.- combiketel (bouwjaar 1986). Zolder-kamer met vernieuwde aluminium dakkapel. Bijzonderhe den: inhoud 350 m3. Bouwjaar 1973. Dubbel glas. Garage is voorzien van elektra. Aanvaarding in overleg. pi de pater NVM Royaal uitstekend verzorgd hoekherenhuis gesit. aan de rand v.d. gem. Hazerswoude Dorp. Deze ruime hoekwoning met stenen berging is gebouwd op 168 m2 eigen gr., heeft een inh. van 400 m3 en is gebouwd in 1976. Ind.: ruime hal, toilet, hardhouten open trap naar de 1e verd.. Woonkamer (type tuinkamer) met een opp. van 31 m2, v.v. openhaard en schuifpui naar de verzorgde op het zuiden gelegen achtertuin. De woonka mer en hal zijn afgewerkt met een tegelvloer, de wanden zijn ged. afgewerkt met schoon metselwerk. Open keuken, opp. 10 m2, met een in L-vorm opgest. keukeninr. v.v. div. inb.app.. Stenen berging in de achtertuin. 1e Verd.: overl.. Slaapkamer, groot 15 m2 met vaste kast. Slaapkamer, groot 8,5 m2 v.v. deur naar balkon. Slaapkamer, groot 9 m2. Badkamer met lig bad, wastafel en toilet. Ruimte met aansl. wasapp.. 2e Verd.: bereikb. mid dels hardhouten trap. Overl. met technische ruimte v.v. gasgestookte H.R. C.V.-combiketel (2001). Grote zolderkamer met 2 (twee) dakramen en bergruimte achter knieschotten. Studeer-/werkkamer met Velux dak raam. 3e verd.: extra ruime bergvlie- ring. Bijz.: hardh. kozijnen v.v. dub bel glas en dakisolatie. De woningscheidende wand is een ankerloze spouwmuur. De buitenge vels zijn isolerend uitgevoerd. Vraagprijs Zeer goed onderh. eengezinswoning gesit. in een rustige woonstraat, gel. op steenworp afst. van winkels, scholen en openb. verv.. Deze schitterende woning is gelegen op 128 m2 eigen gr., biedt een inh. van 300 m3 en is gebouwd in 1962. Ind.: entree/hal met meterk. en kelderkast. Licht bet. toi letruimte. Doorzonwoonkamer v.v. plavuizenvl. met vloerverw. en hardh. kozijnen v.v. dubbel glas. Middels een toog komt u in de luxe lichte keuken met een in L-vorm opgest. inr. v.v. div. inb.app., t.w.: combi-magnetron, gas kookpl., vaatw., koelk. en afzuigk.. Deur naar verzorgde achtertuin (O). 1e Verd.: overl. met vaste kast. Ruime tot het plafond bet. badk. v.v. groot lig bad, thermost.kranen, badkamermeubel en designradiator. 1 (één) slaapka mer gel. a.d. achterzijde v.d. woning met aansl. CAI en een grote schuif- wandenkast. 1 (één) slaapkamer a.d. voorzijde van de woning. Voll. bet. toiletruimte met hangend toilet, wastafel en alum, systeemplafond met spots. 2e Verd.: overl. met Velux dakvenster, aansl. wasapp., Vaillant H.R. C.V.- combiketel (dec. 2003) en bergruimte achter knieschotten. Ruime zolderka mer v.v. dakkapel met dubbel glas en bergruimte achter knieschotten. Bijz.: verzorgde voor- en achtertuin. De achtertuin is op het oosten gelegen en is v.v. een verhoogde in 2002 geï soleerde vrijst. stenen berging en een achterom. Hardhouten kozijnen v.v. dubbel glas en dakisolatie. De 1e en 2e verd. zijn geheel v.v. laminaat- vloeren. Het schilderwerk is uitge voerd in 2002/2003. Deze goed onderh. woning is door zijn locatie en afwerking zeer zeker de moeite van een bezichtiging waard. Aanv. i.o.. Vraagprijs Een moderne traditioneel gebouwde vrijstaande semi-bungalow op rus tige woonstand. Deze luxe en zorgvuldig ingerichte en afgewerkte woning is gebouwd in het jaar 1995 op 331 m2 eigen grond en heeft een inh. van 520 m3. Ind.: hal met garderobenis en meterkast. Woon kamer met schuifpui, grenzend aan de royale mooi ingerichte woon keuken welke is v.v. inb.app.. Portaal, slaapkamer. Badkamer met lig bad, douchecabine, toilet en wastafelmeubel. Bijkeuken met opstelmogelijkh. voor wasm. en droger. Gasgestookte H.R. C.V.-com biketel en unit voor de mech. ventilatie. Garage/berging met elektr. bedienbare geïsoleerde over- headdeur. 1e Verd.: overloop, 2 Op schitterende locatie gelegen vrijstaande woning. De in 2001 totaal gerenoveerde woning beschikt over een riante achtertuin van 6,50 x 16,00 meter incl. riante schuur met bergvliering. De tuin is direct gelegen aan de levendige rivier "De Gouwe". Ind.: de woning is in 2001 totaal gerenoveerd en v.v. alle gemakken, waaronder: moderne open keuken met RVS èosch Solitaire fornuis 90 cm. breed, hoge RVS Bosch koelkast en vaatwasmachine, hardhouten Jatoba vloeren, openslaande deuren naar achtertuin, nieuwe kozijnen met dubbele beglazing, kelder, C.V.- inst., totale isolatie, Whirlpool en 2e toilet, hoge kamers met origineel bal- kenplafond. 1e Verd.: 2 (twee) ruime slaapkamers aan de voorzijde en 1 (één) riante ouderslaapkamer aan de achterzijde. Deze laatste beschikt nog over een aparte werkkamer of inloopkast. Óp deze verd. bevindt zich ook de badkamer, welke is v.v. dubbele wasbakken, whirlpool, 2e toilet en hardhouten vloer. Ook in de badkamer is het originele balkenplafond bewaard gebleven. De gehele 1e verd. is v.v. een mooie grenen vloer. Bijz.: het gezellige centrum van Boskoop bevindt zich op loopaf stand. Parkeergelegenheid direct voor de deur. Gevel- en dakvloer zijn geïsoleerd en v.v. nieuwe pan nen. Nieuwe hardhouten kozijnen met dubbele beglazing, nieuw lei- dingwerk. In de achtertuin met ach terom staat een royale houten ber ging. Inh. 370 m3. Grondopp. 299 m2. Aanv. in overleg. Vraagprijs In het centrum nabij de hefbrug en de levendige rivier ‘De Gouwe’ gesi tueerd halfvrijstaand karakteristiek herenhuis met een ruim 17 meter diepe achtertuin op het westen. De sfeervolle woning heeft een inhoud van 360 m3 en is gebouwd in 1910 op 175 m2 eigen grond. Ind.: zij entree via de poort, portaal. Riante woonkamer van 35 m2 met schouw, een parketvloer en zicht op 'De Gouwe' en de hefbrug. Keu ken met inrichting v.v. inbouwapp.. Achterportaal, bijkeuken en toilet. 1 e Verd.: overloop, deur naar dakplat, 3 (drie) royale slaapkamers, resp. 4 x 3 m., 3,8 x 2,5 m. en 5,5 x 2,2 m. groot. Modern betegelde badka mer ingericht met wastafel, ligbad en tweede toilet. 2e Verd.: v.v. vaste trap, ruime zolder met opstelplaats voor C.V.-combiketel. Bijzonderheden: als u op zoek bent naar een gezellig gesitu eerde woning is een bezichtiging zeker de moeite waard. Aanvaar ding in overleg. (twee) royale slaapkamers. Dou- checel met toilet en wastafel. Aan In groene woonomgeving gesit. riante eengezinswoning met 5 (vijf) slaapkamers en aan een sloot gesit. achtertuin op het zuiden. Ind.: uitge bouwde entree met betegelde toiletruimte met fontein. Garderobe-ruimte. Tuingerichte woonkamer, groot 29 m2, met vaste kast en deur naar zon nige achtertuin. De begane grondvloer in de woonkamer is afgewerkt met laminaat. Open keuken met eenvoudig keukenblok, houten kozijnen v.v. dubbele beglazing. 1e Verd.: open trap, overt.. 3 (drie) slaapkamers v.v. dubbel glas, resp. groot 6,5 m2, 10 m2 en een ouderslaapkamer, groot 13 m2 met vaste kast, balkon en wastafel. Ruime badkamer compl. met douchecabine, wastafel. 2e toilet en aansl. wasm.. 2e Verd.: vaste trap, overl. 2 (twee) slaapkamers v.v. dubbel glas. resp. groot 8 m2 en f 9 m2. Grote bergruimte met opstel- .»?- g plaats C.V.-combiketel. Bijz.: de Burgemeester Colijnstraat 181 Waddinxveen Boskoop I I i. M|W|

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 9