makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl ül V woonobiecten bedrijfsobiecten nieuwbouw A fel 249.000,- k.k. 275.000,- k.k. 199.000,- k.k. 179.000,- k.k. 1 425.000,- k.k. 275.000,- k.k. 212.000,- k.k. 469.000,- k.k. 245.000,- k.k. 452.500,- k.k. 226.000,- k.k. 229.000,- k.k. fax 0182 - 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl Waddinxveen Waddinxveen donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen fax 0172 - 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop 58 3 èfe.’ TSih KT Ill I Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs Vraagprijs de pater Waddinxveen tel. 0172 - 21 54 09 tel. 0182 - 61 38 22 NVM f 0) 0) Waddinxveen Koordeinde 8 Plankier 4 Boskoop Boskoop Zijde 142 Zuidkade 58 Boskoop 0) Herbarenerf 28 Waddinxveen Zinkeling 76 Boskoop Marga Klompéhoeve 117 Waddinxveen Dorpstraat 11 D Waddinxveen Dorpstraat 11 C Waddinxveen Spoelwijkerlaan 15 Antares 6 Boskoop Gijsberterf 10 Uitst. onderh., in 2002 voll. en met smaak gerenoveerde hoekwoning met vrijst. berging en grote tuin. De woning is gelegen aan een landelijke weg met vrij uitzicht tot aan Gouda over beschermd polderlandschap. Wonen in het bui tengebied van Boskoop met winkels en uitvalswegen op rel. korte afstand. De steden Den Haag, Rotterdam en Utrecht zijn in 30 automin. te bereiken. Ind.: entree aan de achterzijde, hal met paneeldeuren. Modern bet. toilet met fon teintje en design radiator. Eetkamer met schuifpui naar de tuin. Royale, luxe halfopen keuken (U-vorm) v.v. lichte eiken vloerdelen, Belgisch hardstenen aanrechtblad, koelk., afwasm., 6-pitsgaskookplaat, schouw, oven en losse magnetron. Sfeervolle lichte woonkamer met dezelfde vloerdelen als in de keu ken, open haard, balkenplafond en vrij uitzicht over de voortuin en polder. 1e Verd.: overt, v.v. een houten vloer en lichtkoepel. Lichte badk. v.v. een terraz- zovloer, ruime douchehoek, Belgisch hardstenen wastafelblad, design radiator en wasm.aansl. Slaapk. aan de voorzijde (11 m2) v.v. een houten vloer en een grote vaste kledingkast. 2 slaapk. aan de achterzijde (resp. 7 en 6,5 m2) waar van er 1 thans in gebruik is als kleed kamer. Aan de voorz. v.d. woning bevindt zich de gezellige voortuin met vlonder aan het water en direct achter de woning is de zonnige tussentuin met vrijst. berging (14 m2). Achter de berging bevindt zich de besl. ruime achterste tuin die grenst aan een sloot. Deze, zo te betrekken, bijz. woning op unieke loc. in de randstad laat zich omschrijven als landelijk modern en is zeker een bezichtiging waard! Aanv. i.o. Vraagprijs Karakteristiek vrijstaand woonhuis met garage gesitueerd nabij het centrum van de gemeente Waddinxveen en met een schitterend vrij uitzicht over het aangrenzende polderlandschap. Deze woning heeft een inhoud van circa 340 m3, is gebouwd in circa 1910 op circa 306 m2 eigen grond en wordt gekenmerkt door de vele originele details. Indeling: hal, meterkast. Studeerkamer met vaste kast. Doorzon- woonkamer met hardhouten kozijnen voorzien van dubbel glas en een stookplaats. Dichte keuken met geiser en een deur naar de tuin op het zuiden. Grote kelderruimte (stahoogte) met ijskelder. Toiletruimte met douche. 1e Verdieping: ruime overloop met dakkapel en voldoende bergruimte achter de knieschotten. 2 (twee) slaapkamers beiden voor zien van vaste kasten. Stook ruimte voorzien van c.v.-ketel met boiler. Bijzonderheden: deze vrij- H staande woning bevindt zich gro- jg.,: tendeels in originele staat en dient geheel gerenoveerd te wor- den. De woning grenst aan een MH rustige straat en in de achtertuin bevindt zich een waterput. Di- I verse kozijnen en goten zijn ver- nieuwd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs Op fraaie locatie gesitueerde woning met riant perceel eigen grond van ca. 1.300 m2. Deze woning is zowel aan de achterzijde als aan de zij- zijde uitgebouwd. Indeling: uitgebouwde entree. Meterkast. Toilet met fontein. Berging (voormalige garage) met stalen kanteldeur en water- aansluiting. Slaapkamer c.q. werkkamer gesitueerd aan de achterzijde met deur naar tuin. Uitgebouwde woonkamer met extra kozijnen in de zuidgevel, vaste kast en deur naar tuin. Woonkeuken met eenvoudige witte L-vormige inrichting. De woonkamer en keuken zijn groot ca. 65 m2.1 e Verdieping: overloop met vaste kast. 2 (twee) slaapkamers aan de achterzijde, beide voorzien van dakkapel en resp. groot 11 m' en 7 m2. 1 (één) slaapkamer aan de voorzijde groot ca. 14 m2. Badkamer (2,09 x 3,15 m.) is licht betegeld en ingericht met ligbad, toilet, dou checabine en wastafel. 2e Verdieping: voorzolder met opstelplaats c.v.-combiketel (1994) en mecha- nische afzuigunit. Slaapkamer - ---- - (ca. 3,80 x 4,10 m.). Bijzonder heden: bouwjaar ca. 1994. Dak-, gevel-, vloer-, en glasisolatie. Grondoppervlakte ca. 1.300 m2. Inhoud ca. 450 m3. Rustige kind vriendelijke woonomgeving. Aan vaarding in overleg. Deze goed onderhouden, op de 1 e verd. uitgebouwde hoekeengezinswo- ning (tevens geschikt voor senioren of bewoners met een handicap) is gelegen in een vriendelijke, moderne woonomg. direct nabij een uitst. aangelegd wandelpark en winkels. De mooi vormgegeven hoekwoning is gebouwd in 1996 op 145 rri eigen grond en heeft een inh. van 360 m3. Ind.: entree/hal met meterkast. Woonkamer met schitterende vide, trap kast en parketvloer. Betegelde crèmekleurige toiletruimte met toilet en fonteintje. Lichte badkamer, tot plafond betegeld, met ligbad en wastafel- meubel met marmeren blad. Ruime eetkeuken (voorm. slaapkamer) met rechte keukenopst. met r.v.s. wasemkap, dubbele spoelbak, keramische kookplaat, wasmachineaansl. en deur naar de tuin. De beg. grond is gro tendeels v.v. spachtelputzwanden. Diepe, fraai aangelegde achtertuin met grote stenen berging en achterom. 1e Verd.: ruime overloop met spach telputzwanden. C.v.-kast met c.v.-combiketel (1996). Lichte doucheruim te. tot plafond betegeld, met dou che, design wastafel en toilet. Twee slaapkamers, beide met toegang tot de royale lichte derde slaapka mer (voormalig dakterras). Bijz.: de woning is v.v. hardhouten kozijnen, dubbel glas, muur-, vloer- en dak isolatie. Void, parkeervoorzienin gen. GlW-garantie. Door de inrich ting, indeling en mogelijkh. is deze hoekwoning multifunctioneel te noemen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs In kleinschalig appartementencomplex op de 1e verdieping gelegen royaal 3 (drie)-kamerappartement met eigen parkeerplaats en vrij staande stenen berging. Indeling: entree/hal voorzien van lichte plavui- zenvloer. 2 (twee) slaapkamers aan de achterzijde, respectievelijk groot circa 4.08 x 2.46 m. en 3.60 x 3.62 m. Inpandige bergruimte voorzien van HR c.v.-combiketel, mechanische ventilatie unit, wasmachine- en drogeraansluiting. Deels licht betegelde toiletruimte voorzien van toilet en fonteintje. Geheel licht betegelde luxe badkamer voorzien van lig bad, douchecabine en vaste wastafel. Royale woonkamer, groot ca. 40 m2, voorzien van kersenhouten parketvloer, structuurverf wanden en openslaande deuren naar het op het westen gelegen balkon, groot ca. 2.00 x 5.00 m. Open keuken met plavui- zenvloer en L-vormige keukenopstelling voor zien van 5 pits gaskookplaat. Bijzonderheden: het appartement is bereikbaar middels afge sloten entree met intercom en lift. Het com plex is gebouwd in 2001De woonoppervlak- te van het appartement is circa 105 m2. Dit goed onderhouden en recent onder G.I.W. garantie gebouwde appartement is volledig geïsoleerd. De servicekosten bedragen circa 114,85 per maand. Aanvaarding in overleg. Gezellig en goed onderhouden eengezinswoning met patio en dakter ras op het zuiden. De woning is gelegen nabij openbaar vervoer en winkels. Indeling: entree. Riante woonkamer van ca. 7,35 m. x gedeel telijk 3,75 m. en gedeeltelijk 4,80 m. De woonkamer is voorzien van een houten vloer, originele schouw en trapkast. Eetkeuken ca. 3,15 m. x 2,85 m. met L-vormige inrichting. Bijkeuken met deur naar patio en toilet. 1e Verdieping: overloop met opstelplaats HR c.v.-combiketel (2002). 2 (twee) slaapkamers, resp. groot 8,75 m2 en 12,5 m2, waarvan de ouderslaapkamer (gesitueerd aan de achterzijde) voorzien is van een deur naar het dakterras. De badkamer is ingericht met douche, lig bad en 2e toilet. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1917. Grondopp. ca. 66 m2. Inhoud ca. 250 m3. Dubbel glas. Fraai aangelegde patio. Aanvaarding in overleg. Geschakeld halfvrijstaand riant herenhuis met voor-, zij- en riante achter tuin, inpandige berging en rustig gesitueerd in een kindvriendelijke woon omgeving nabij sportaccommodaties, scholen, winkels en openb. ver voer. Dit modern afgewerkte herenhuis is gebouwd in 1995 op 318 m2 eigen grond en biedt een inhoud van 630 m3. Ind.: entree, modern bete gelde toiletruimte met fontein. L-vormige woonkamer, opp. 45 m2, met extra kopgevel raam en aan de achterzijde een schuifpui naar de zonnige achtertuin gesitueerd op het zuidwesten. De gehele begane grondvloer is afgewerkt met Robinia hardhouten vloerdelen. De woonkeuken is inge richt met een lichte keukeninr. compl. met div. inbouwapp. Via de bete gelde bijkeuken met aansl. voor de wasapp., is de ruime inpandige ber ging v.v. een stalen kanteldeur met loopdeur bereikbaar. 1e Verd.: over loop met betegelde toiletruimte. 4 (vier) royale slaapkamers, waarvan 1 (één) voorzien is van een balkon. Modern betegelde badkamer ingericht met wastafelmeubel, douche en ligbad. 2e Verd.: vaste trap. Gedeeltelijk open zolder met opstelplaats voor rara de HR c.v.-combiketel, zonnecol lectoren, elektrische boiler, berg ruimte en een slaapkamer. De zol- der biedt voldoende ruimte om nog een extra kamer te realiseren. Bijz.: F de woning is geheel v.v. dak-, I gevel-, vloer- en glasisolatie. Deze I woning is zeker door zijn ruimte en lokatie de moeite van een bezichti ging waard. Aanv. in overleg. In kleinschalig appartementencomplex op de 1e verdieping gelegen royaal 3 (drie)-kamerappartement met eigen parkeerplaats en vrijstaan de stenen berging. Indeling: entree/tochtsluis v.v. laminaatvloer. Hal. 2 (twee) slaapkamers aan de achterzijde, respect, groot ca. 2,00 x 3,72 m. en 3,05 x 4,60 m., beiden v.v. telefoon- en kabelaansl. Wasmachine- ruimte v.v. wasmachine- en drogeraansl., mechanische ventilatie unit, c.v.-combiketel en meterkast met 6 groepen en aardlekschakelaar. Gedeeltelijk licht betegelde toiletruimte met toilet en fonteintje. Geheel betegelde luxe badkamer v.v. ligbad, douchecabine, wastafelmeubel en designradiator. Royale woonkamer, groot ca. 37 m2, met openslaande deuren naar het balkon (w), groot ca. 2,00 x 3,50 m. Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. koelkast, vrieskast, gaskookplaat, wasemkap, combimagnetron en vaatwasmachine. Bijzonderheden: het appartement is bereikbaar middels een afgesloten entree met intercom en lift. Het complex is gebouwd in 2001. De woonopp. van het appartement is ca. 95 m2. Dit goed onderhouden en recent onder GlW-garantie gebouwde appartement is volledig geïso leerd. De servicekosten bedragen ca. 106,65 per maand. Aan vaarding in overleg. Vraagprijs - Ji j-gK Bijzonder luxe en fraai afgewerkt appartement op de 1e verdieping nabij het centrum van de gemeente Boskoop met eigen overdekte beveiligde parkeerplaats. Indeling: entree. Royale overloop. Luxe afge werkt toilet met inbouwcloset en fontein. Woonkamer, groot ca. 4,11 x 8,40 m., met deur naar het op het zuidwesten gelegen balkon, ca. 3,00 x 2,00 m. Half open keuken met fraaie in L-vorm opgestelde inrichting compleet met inbouwapparatuur, o.a. koelkast, vrieskast, gaskook plaat, afzuigkap en vaatwasser. Slaapkamer 1 (één): groot ca. 3,00 x 4,00 m. Slaapkamer 2 (twee): groot ca. 2,50 x 2,50 m. en voorzien van een wasmachine-aansluiting. Moderne badkamer compleet ingericht met Whirlpool, wastafelmeubel en douchecabine. Bijzonderheden: woonoppervlakte ca. 70 m2. Bouwjaar ca. 1990. Lift aanwezig. Hardhouten kozijnen voorzien van dubbele beglazing. Servicekosten bedragen ca. 93,- per maand. Aanvaarding in overleg. Op één van de mooiste en meest gewilde locaties aan de rand van de jonge woonwijk 'de Zuidplas' staat deze geheel vrijstaande bungalow met een inhoud van ca. 450 m3 op ca. 327 m2 eigen grond. Indeling: royale hal met meterkast. Toilet met fontein. Garage/berging voorzien van wasmachine-aansluiting en verwarming. Werkkamer. Open keuken met lichte in L-vorm opgestelde keukenopstelling voorzien van diver se inbouwapparatuur. Z-vormige woonkamer met plavuizen vloer en vloerverwarming, gashaard en openslaande deuren naar de achtertuin, welke op het zuidoosten is gelegen. Ruime slaapkamer met deur naar tuin. 1e Verdieping: overloop. 1 (één) slaapkamer aan voorzijde met voldoende bergruimte. 1 (één) slaapkamer, voorheen 2 (twee), met deur naar dakterras. Licht betegelde badkamer ingericht met douche en dubbele wastafel. Separaat toilet. C.v.-ruimte met een Vaillant c.v.- combiketel (2003) en toegang tot bergvliering. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1988. Dak-, muur- en vloerisolatie. Hardhouten kozij nen voorzien van dubbel glas. Dit is een woonhuis dat mogelijk geschikt is voor een bewoner met een lichamelijke handicap. Aan vaarding in overleg. Op een geliefde locatie gelegen luxe eengezinswoning met vrij uitzicht over water en aan de achterzijde een kleine speelweide. Indeling: royale entree/hal. Meterkast met voldoende groepen. Toilet met fontein. Woonkamer voorzien van laminaatvloer, vaste kast en schuifpui naar de achtertuin. De woning is gedeeltelijk afgewerkt met lichte spachtelputz wanden. Aan de voorzijde van de woning is de lichte open keuken gesi tueerd met in L-vorm opgestelde keukeninrichting (1995) compleet voor zien van diverse inbouwapparatuur. Aan de achterzijde van de woning ligt de mooi verzorgde achtertuin met stenen berging. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) ruime slaapkamers. Luxe ingerichte badkamer (2001) voorzien van hangend toilet, wastafelmeubel, ligbad en deur naar bal kon. 2e Verdieping: riante mooi afgewerkte voorzolder met wasmachine- aansluiting, AWB HR c.v.-combiketel (2003) en voldoende kastruimte. Zolderkamer met vaste kast en Velux dakraam. 3e Verdieping: bergzolder. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1990. De woning biedt een inhoud van ca. 370 m3 en de grondoppervlakte bedraagt ca. 130 m2. Dak- muur- en vloerisola tie. Gedeeltelijk dubbel glas. Deze woning is door zijn ruimte, locatie en afwerking zeker de moeite van een bezichtiging waard. Aanv. in overleg. Vraagprijs Degelijk afgewerkt en centraal gesitueerd appartement met balkon op het zuiden en op de begane grond een overdekte parkeerplaats. Dit op de 1e verdieping gesitueerde appartement is gebouwd in ca. 1980. Indeling: hal met plavuizen vloer, garderobenis/royale berging. Toilet met fontein. Riante L-vormige woonkamer (ca. 42 m2). Sfeervol afge werkt met open haard voorzien van gasblok en via de woonkamer is het terras op het zuiden van ca. 10 m2 te bereiken. Open keuken met nette in U-vorm opgestelde inrichting compleet met inbouwappara tuur. Betegelde bijkeuken met o.a. aansluiting wasmachine en c.v.- installatie (2003). 1 (één) slaapkamer (ca. 3,00 x 4,45 m.) met deur naar loopgalerij en deur naar aangrenzende badkamer. De badkamer is ingericht met douche en wastafel meubel. Bijzonderheden: groten- i deels dubbel glas. Lift en gestof- j feerd trappenhuis. Bevei-ligde I entree m.b.v. intercom. Gesitueerd tegenover bushalte. Airco installatie aanwezig. Aan- 1 vaarding in overleg. 1

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 5