makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl d O' ten E 0182-613822 of 0172-215409 tel. 0172 - 21 54 09 tel. 0182 - 61 38 22 Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Kerkweg Oost 224 2741 HA Waddinxveen fax 0172 - 21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop Als u van plan bent uw woning te verkopen of u wenst een second opinion, maak dan gebruik van onze De makelaars van De Pater Makelaardij zijn u graag van dienst en komen zonder enige verplichting bij u langs voor een helder en objectief verkoop- en/of waarde-advies van uw woning. Bel fax 0182 - 61 11 18 e-mail waddinxveen@depater.nl 151.500,- k.k. Vraagprijs k.k. Vraagprijs 219.000 207.500,- k.k. Huurprijs 279.000,- k.k. Vraagprijs Vraagprijs 164.000,- k.k. €174.500,- k.k. 160.000,- k.k. Vraagprijs 579.000,- k.k. 352.500,- k.k. 675.000,- k.k. Waddinxveen l l 0) o Juliana van Stolberglaan 38 Waddinxveen Koningin Julianastraat 28 Benthuizen Boskoop Tuinstraat 80 0) Boskoop Nieuwstraat 42 Reeuwijk Torenpad 116 D Boskoop OPEN HUIS A.S. ZATERDAG 11.00 UUR-13.00 UUR OPEN HUIS A.S. ZATERDAG 12.00 UUR-14.00 UUR CD Waddinxveen Kuyperhoeve 80 Laag Boskoop 125 Brugweg 78 Waddinxveen Boskoop fi de pater M NVM Op prachtige locatie gesitueerde vrijstaande woning met ca. 1.175 m2 eigen grond. De woning is in 1999 geheel gerenoveerd en verbouwd. De tuin is rondom de woning gesitueerd met een mooi terras aan het water. Indeling: entree aan de achterzijde. Bijkeuken met c.v.-combi- ketel en aansluiting wasmachine. Keuken met fraaie L-vormige inrich ting compleet met koelkast, afzuigkap, combimagnetron, keramische kookplaat en granieten aanrechtblad. Kelderkast. Riante L-vormige woonkamer van ca. 57 m2 met gashaard en deuren naar voor-, en zij tuin. De gehele parterre is afgewerkt met een plavuizen vloer met vloerverwarming. Portaal met toilet en trapopgang naar 1 e verdieping. 1 e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot circa 2,50 x 3,10 m., 5,00 x 4,00 m. en 3,50 x 5,00 m.. Badkamer is ingericht met 2e toilet, ligbad, royale douche en wastafelmeubel. Bijzonderheden: dubbele garage aangebouwd. Er bestaat de mogelijkheid om extra aan te kopen een schuur gesitueerd aan de achterzijde, groot circa 76 m!. Bouwvergunning voor uitbreiding aanwezig. Bouwjaar circa 1965. Inhoud circa 450 m3. Aanvaarding in overleg. Goed onderhouden vrijstaande bungalow op ca. 400 m2 eigen grond. De woning heeft een vloeroppervlakte van ca. 170 m2 en biedt vrij uit zicht over water en boomkwekerijen. Woonhuis: entree. Toilet. 4 (vier) slaapkamers, resp. groot circa 10 m2, 20 m2,11 m2 en 7,5 m2. Moderne badkamer ingericht met ligbad, wastafelmeubel en toilet. Woonkamer, groot ca. 55 m2, met serre en marmeren plavuizen vloer met vloerver warming. Open keuken met lichte inrichting, compleet met inbouwap- paratuur en corean aanrechtblad. Bijkeuken met wasmachine-aanslui- ting en deur naar terras. Aangebouwde stenen berging ca. 9 m2 groot. Bijzonderheden: inhoud woonhuis ca. 520 m3. Dak-, en gevelisolatie. Dubbel glas. Verwarming d.m.v. c.v.-combiketel. De woning is in 2004 voorzien van nieuwe dakbe dekking. Voldoende parkeergele genheid op eigen terrein. Aanvaarding in overleg. Eventueel aankopen van de woning is ook mogelijk. Vraagprijs 429.000,- k.k. Gezellige eengezinswoning gesitueerd in rustige woonstraat met roya le achtertuin van 15 m2 diep, en een vrijstaande houten schuur. Indeling: entree, meterkast. Doorzonwoonkamer met aan voor- en ach terzijde dubbel glas. Open keuken met nette en lichte inrichting met inbouwapparatuur, o.a. oven, gaskookplaat en afzuigkap. Trapkast. In de aanbouw een bijkeuken met aansluiting voor wasmachine en vaat- wasmachine. Licht betegelde badkamer met douche, wastafel en toi let. 1 e Verdieping: overloop met c.v.-combiketel (bouwjaar ca. 1993) en vaste bergkast. Royale slaapkamer aan voorzijde met riante inloop- kast. 2e slaapkamer aan achterzijde met gipsplafond. Bijzonderheden: grondoppervlakte ca. 122 m2. Bouwjaar ca. 1934. Gedeeltelijk dubbel glas. Bouwjaar c.v.-ketel ca. 1993. Vernieuwde platdakbedekking. Aanvaarding in overleg. Aan brede woonstraat gesitueerde royale eengezinswoning met aan gebouwde bijkeuken/berging. De woning is gebouwd in circa 1968 op 154 m2 eigen grond en biedt een inhoud van circa 350 m’. Indeling: entree/hal, meterkast, trapkast. Licht betegeld toilet met fontein. Z- vormige woonkamer met parketvloer. Open keuken met een in L-vorm opgestelde inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur. Bijkeuken/berging met deur naar de achtertuin. 1e Verdieping: vaste trap, overloop. 2 (twee) slaapkamers (voorheen 3 (drie)). De royale ouderslaapkamer heeft een toegang naar het balkon. Ruime badkamer compleet met douche, wastafel, 2e toilet en aansluiting wasmachine. Een vrijst. landhuis geb.in 1964/1965 op een kavel grond van 2.187 m2. De kavel is 19 m. breed en door sloten gescheiden in 3 ca. gelijke delen. De zgn. dwarssloten staan in open verb, met het polderwater. Houten bruggen verb, de percelen. De tuinen zijn aangelegd met terras sen en bomen. In het achterste perceel dat grenst aan een beschermd vogelweide gebied, is een zwembad aangelegd. De woning is gebouwd als het middelste van een 3-tal gelijk ogende woningen. Daarna div. malen verb, en uitgebr.. De beg. gr. is gebouwd van een donkere man gaan steen. De gevels op de verd. zijn uitgev. in wit geglazuurde hand- vormstenen. De gevelkozijnen zijn gr.deels dubb. beglaasd in hardh. en kunstst. kozijnen. Het dak is gr.deels gedekt met rode keramische pan nen en de platten zijn gedekt met bitumineuze dakbed.. Beg. gr.: entree, meterk. en garderobe. Toilet. De hal is v.v. een spiltrap naar de kelder en naar de 1e verd.. Bijkeuken. L-vormige woonk. met open haard. Leefkeuken met luxe uitgebr. inr.. Serre. De opp. is gezamenlijk groot 90 m*. Werkk. met een opp. van 45 m2. De gehele beg. gr. is gr.deels afgew. met plav. vloeren. De wand- afw. is v.v. sierpleisterwerk. De pla- fonds zijn v.v. stukadoorswerk. Kelder: ingericht als portaal, provi- j sieberging en stookkelder. De I woning is verw. d.m.v. een gasge- I st. luchtverw.inst.. 1e Verd.: overt.. I Badk. met ligbad en wastafel. 4 I slaapk. met een schuin oplopend I plafond. Bijz.: de opstal heeft een 1 totale woonopp. van 225 itf en I een inh. van 765 m3. Aanv. i.o.. Vraagprijs In de gezellige Nieuwstraat gesit. goed onderhouden vrijst. woning met aanbouw en een achtertuin gelegen aan het water en op het westen. Deze karakteristieke eengezinswoning met vrij uitzicht aan de voorzijde is gebouwd in 1900 op 119 m2 eigen gr. en heeft een inh. van 300 m3. Ind.: entree/hal met trap naar de 1e verd. De riante lichte woonk., opp. 6,60 x 4,05m., is v.v. kunstst. kozijnen met dubbel glas (2003), originele blinden en laminaat vloer. Eet-/werkk. (grenzend aan de keuken) met lami- naatvloer, kelderkast en uitzicht op de achtertuin. Dichte keuken (in de aanbouw) v.v. een lichte in L-vorm opgest. inr. met aansl. vaatw., 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, Velux dakraam. Toiletruimte. Vanuit de keuken is de achtertuin (w) bereikbaar. 1e Verd.: overt, met vaste kast v.v. aansl. wasapp. en deur naar het plat. 1 (één) slaapk. aan de achterzijde. Licht betegelde badk. met ligb.douchecab. en wastafelmeubel. 1 (één) slaapk. aan de voorzijde met zijgevelraam. 1 (één) grote slaapk. aan de voorzij de. Bijz.: het buiten schilderwerk aan de achterzijde is in 2001 uitge voerd. Ged. dubbel glas. De dak bedekking van het plat is in 2003 vernieuwd. De parkeermog., als mede speelmog. zijn op loopafst. bereikbaar. Nieuwe geïsoleerde betonvloer in woonk. (2002). Aan vaarding in overleg. Vraagprijs Gezellig afgewerkt 3 (drie)-kamerappartement (voorheen 4 (vier)- kamerappartement), gesitueerd op de 2e verdieping in het centrum van de gemeente Waddinxveen. Dit in 2000 grotendeels verbouwde appartement biedt een fraai uitzicht aan voor- en achterzijde. Indeling: entree/hal, de wanden zijn afgewerkt met spachtelputz en fraaie lam briseringen. Moderne toiletruimte. Ruime woonkamer. De vloeren in het appartement zijn grotendeels afgewerkt met brede houten vloer delen. Keuken met lichte inrichting compleet met diverse inbouwap paratuur, deur naar balkon. 2 (twee) slaapkamers, waarvan 1 (één) slaapkamer met dubbele openslaande deuren naar balkon. Fraai bete gelde badkamer met ruime dou che, wastafel, aansluiting voor wasmachine en opstelplaats voor de c.v.-combiketel (2000). Bij zonderheden: kortom een sfeer vol fraai afgewerkt ruim apparte ment wat u zo kunt betrekken. Aanvaarding in overleg. Uitgebouwde hoekeengezinswoning met een garage, riante berging en achtertuin gesitueerd op het zuiden. Indeling: entree, trapkast, toilet. Dichte keuken voorzien van oven, afzuigkap en gaskookplaat. Woonkamer met erker en een vrij uitzicht. Aangebouwde bijkeuken met vaste kast. 1 e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, waarvan 2 (twee) slaapkamers zijn voorzien van een vaste kast. Badkamer, ver nieuwd in 1998, ingericht met een wastafel en douche. 2e Verdieping: bereikbaar d.m.v. een vaste trap. Riante zolderkamer met hardhouten dakkapel en diverse bergruimten achter de knieschotten. Bijzonderheden: grondoppervlakte circa 188 m2. Inhoud circa 300 m3. Bouwjaar circa 1966. De woning is voorzien van vernieuwde hard houten kozijnen met dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Goed onderhouden hoekeengezinswoning met vrij uitzicht aan de voorzijde en met verrassend veel ruimte op de 1 e verdieping. Deze in het centrum van Reeuwijk gesitueerde woning is grotendeels gereno veerd in 1998/1999. Indeling: entree, meterkast. Modern betegeld toi let met fontein. Vanuit de gang is een vaste kast bereikbaar met opstel plaats c.v.-ketel (1996) en aansluiting wasmachine en droger. Kelderkast met voldoende bergruimte. Ruime woonkamer voorzien van balkenplafond en luxe open keuken (1998) voorzien van afzuigkap, oven, koelkast en gaskookplaat. De keuken is d.m.v. een bar geschei den van de woonkamer. 1 e Verdieping: ruime overloop. Werk/studeer- kamer met vaste kasten. 2 (twee) slaapkamers, waarvan 1 (één) voor zien is van knieschotten en een dakkapel. Vanuit de ouderslaapkamer is de volledig betegelde luxe bad kamer bereikbaar, welke is voor zien van 2e toilet, wastafel en lig bad. Bijzonderheden: woonop- pervlakte ca. 100 m2. Inhoud ca. 250 m3. Grondoppervlakte ca. 70 m2. Deze woning is vanwege zijn locatie, onderhoud, en ruimte zeker de moeite van een bezichti ging waard. Aanvaarding in over leg. Vraagprijs Uitstekend verzorgd hoekappartement gelegen in het centrum van de gemeente Boskoop. Het appartement is voorzien van een groot balkon op het zuiden en een eigen parkeerplaats. Indeling: entree, video- fooninstallatie. Toilet met hangend closet en fontein. De badkamer is ingericht met een ligbad, separate douche en wastafel. Berging met wasmachine- en wasdroger-aansluiting, tevens staat hier opgesteld de c.v.-combiketel. De ouderslaapkamer is groot circa 3,88 x 4,21 meter. De tweede slaapkamer, groot circa 4,21 x 3,00 meter, heeft een deur naar het balkon (groot circa 3,90 x 2 meter). Riante woonkamer, groot circa 40 m2, met vaste kast en een extra kopgevelkozijn. Semi-open keuken met nette inrichting, compleet met vlakschermafzuigkap, gas kookplaat, vaatwasmachine, koelkast en combimagnetron. Bijzonderheden: berging op de begane grond. Elektrische zonwering aan de achterzijde. Het apparte ment is volledig geïsoleerd. Aan vaarding in overleg. Uitstekend onderh., royale aan de voor-, zij- en achterzijde uitgeb. (2002) hoekeengezinswoning met vrijst. stenen garage. Deze zeer goed onderh. riante woning is gelegen in een rustige, kindvr. woon- omg. en direct bij winkels, scholen en uitvalswegen. Ind.: entree/hal v.v. meterk. met void, groepen en aardlekschakelaar. Garderobekast. Licht betegeld toilet met hangend closet en fontein (2002). De open keuken is gesit. in de uitbouw aan de voorzijde en v.v. een zeer luxe lichte U-vormige inr. compl. met div. app. en granieten aanrechtblad. Ruime uitgeb. woonk. v.v. trapkast, Boley gashaard, convectorput en 2 paar opensi. deuren naar de achtertuin. De gehele parterre is v.v. spachtelputz wanden en een mooie plavuizen vloer met vloerverw.. Via de betegelde achtertuin met achterom is de st. garage bereikbaar. Deze garage/berging, 3 x 7,5 m„ is v.v. een elektrisch bedienbare stalen kanteldeur. 1e Verd.: overt.. Luxe betegelde badk. v.v. douche, hoekbad, wastafelmeubel en toilet. 1 slaapk. aan de voorzijde, 3,2 x 2,9 m.. 2 slaapk. aan de achterzijde, resp. 4,5 x 2,8 m. en 3,5 x 2,2 m., w.v. 1 met vaste kastenwand. 2e Verd.: ruime voorzolder met opstelpl. c.v.-combik., wasm.- aansl. en void, bergruimte achter knieschotten. Kleine werkk.. 2 slaapk., beiden v.v. hardh. dakka pel met dubb. glas en void, berg ruimte achter knieschotten. Bijz.: nagenoeg geheel geïsoleerd. B.j. 1989, verb, en uitgebr. in 2002. Inh. 430 m3. Grondopp. 169 m2. Aanv. i.o. okt. 2005). Prijsindicatie Waddinxveen Vraagprijs Dorpsweg 46 loop met Velux dakraam en c.v.- ketel met tapboiler. Royale zol derkamer met hardhouten dakka pel voorzien van dubbel glas. Bijzonderheden: op loopafstand gelegen van winkels en openbaar vervoer. Aanvaarding in overleg.

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 13