duijvelaar pompen 11 manieren om je loopbaan in een stroomversnelling te brengen de dynamiek van water kijk op www.dp.nl Productmanager m/v Productiemedewerkers m/v Kwaliteitsmedewerker m/v Operator m/v Monteur unitbouw m/v Assemblagemonteurs m/v Service/projectmonteur m/v Medewerker logistiek (inpakafdeling) m/v Technisch Commercieel Adviseur Binnendienst m/v Storings- en onderhoudsmonteur m/v Medewerker Facilitaire Dienst m/v Heb jij er wel eens aan gedacht om werk te zoeken in het water? Bij een bedrijf met een enorme staat van dienst op het gebied van pompinstallaties voor schoon- en vuilwatertransport? Aangenaam, Duijvelaar Pompen. Hoewel de kans groot is dat u ons al kent. We zijn een van de grootste bedrijven van Alphen aan den Rijn, met ruim 300 medewerkers. We zijn zelfs marktleider in Nederland op ons gebied en timmeren wereldwijd aan de weg. En de groei is er nog lang niet uit. Dat blijkt wel uit de vernieuwing van de fabriek en een verdubbeling van de productie dit jaar. We richten ons nog meer op onze specialisatie: roestvaststalen pompen. Hiervoor zoeken we nog een aantal nieuwe collega’s. Mensen die pompen kunnen ontwikkelen, produceren, installeren, onderhouden en verkopen. En natuurlijk mensen die hen daarbij ondersteunen. Maar vooral flexibele, zelfstandige mensen die van water hun werk willen maken! Voor meer informatie bel (0172) 48 83 31 i 4 5 te gaan maken in het water? ben jij er klaar voor om het helemaal Functie: - het beheren van het kalibratiesysteem - het onderhouden en beheren van meet middelen - het meten en testen van nieuw producten - het uitvoeren van technische controle op ontvangen goederen en materialen Profiel: - MBO-/MTS-niveau - goede contactuele vaardigheden - beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - enige jaren ervaring als kwaliteitsmede werker is een pre Functie: - het fabriceren van producten volgens de geldende proces- en productspecificaties - het controleren van gefabriceerde producten - het isoleren van afwijkende producten - het volledig assembleren van pompen, inclusief testen - het prefabben van pomponderdelen tot pakketten Profiel: - Niveau LTS-C/LTS-metaal/LBO-werktuig- bouw/Mekoma - ervaring in montagewerkzaamheden - goede beheersing van de Nederlandse taal - teamgeest Functie: - het onder controle houden van machinale processen - het fabriceren van producten - het controleren van gefabriceerde producten - het isoleren van afwijkende producten - het uitvoeren van klein onderhoud aan machines en gereedschappen - het instellen van machines en gereed schappen - het controleren van gereedschappen na de productie - het vrijgeven van gereedschappen Profiel: - MTS-niveau - ervaring met machinale procesbeheersing - ervaring met verspanende technieken - werken in ploegendienst - technisch en analytisch inzicht - beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift Functie: - het inpakken van pompen en pomponder delen - het gereed maken van zendingen Profiel: - VMBO-niveau - ervaring met het verpakken van artikelen - beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift - administratieve vaardigheden m.b.v. PC - teamgeest Functie: - het fabriceren van installaties, pompen en overige producten - Het controleren van gefabriceerde producten - het isoleren van afwijkende producten - het analyseren, rapporteren en oplossen van storingen in processen - het zelfstandig instellen van machines - het uitvoeren van klein onderhoud aan de machines - het zelfstandig verwerken van orders - het aan- en afvoeren van producten - het schoonhouden van de werkplek en de machines - overige werkzaamheden in de productie afdeling Profiel: - LBO-/VMBO-niveau - werken in ploegendienst - technisch inzicht - beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift - teamgeest Functie: - het monteren van drukverhogingsinstalla- ties en diverse andere installaties - het controleren en testen van de gefabri ceerde producten Profiel: - LTS-/ VMBO-niveau - elektrotechnische kennis is een pre - beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - zelfstandig kunnen werken Functie: - het verrichten van onderhouds- en mon tagewerkzaamheden aan pompinstallaties - het oplossen van spontaan optredende storingen - het periodiek optreden als storingsmon- teur buiten de normale werktijden - het correct administratief afhandelen van werkbonnen Profiel: - LTS-/MTS-niveau - representatief en klantvriendelijk Zowel ervaren als aankomende monteurs kunnen op deze vacature reageren. voor de branche Installateurs - communicatieve vaardigheden - goede beheersing van de Nederlandse taal - zelfstandig kunnen werken - in bezit van rijbewijs B Functie: - het onderhouden van telefonische contac ten met onze klanten - het geven van technisch advies - het uitwerken en opvolgen van offertes - in teamverband verantwoordelijk zijn voor de realisering van de begrote omzet/winst- marge - ondersteuning van de technisch adviseur buitendienst Profiel: - MBO/HBO werk- en denkniveau - commerciële instelling en technisch inzicht - goede contactuele eigenschappen - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - bekend met MS Office Afd. machinebouw Functie: - oplossen van storingen/problemen aan machines - het uitvoeren van onderhoud aan produc tiemachines - verantwoordelijk voor conditie van de machines - registeren van storingen en eventuele problemen - het samenbouwen van nieuwe machines die door DP zelf ontwikkeld worden Profiel: - MTS Wtb/ Electro of LTS met minimaal 5 jaar ervaring - ervaring op het gebied van Elektro is een pre - werken in ploegendienst - zelfstandig kunnen werken - technisch en analytisch inzicht - teamgeest Schriftelijke sollicitaties aan: Duijvelaar Pompen BV Afdeling Human Resources T.a.v. mevrouw M.J.C. van der Ploeg Postbus 28 2400 AA Alphen aan den Rijn of e-mail naar hr@dp.nl Functie: - het inventariseren, voorbereiden en bege leiden van productaanpassingen - productdetails vertalen naar engineering- handboek en bedienings- en bedrijfsvoor schriften - het coördineren en beheren van probleem oplossingen - technische ondersteuning van de verkoop afdelingen - mogelijkheid tot doorgroeien naar zelf standig productmanager van specifieke productgroep Functie: Voor het in klein teamverband verrichten van werkzaamheden waaronder: - het bereiden/ serveren van maaltijden in ons bedrijfsrestaurant voor de avondploeg - het schoonmaken van de daarbij gebruikte apparatuur en het restaurant - het representatief houden van de ont vangstruimten - bereidheid tot invallen bij afwezigheid collega’s Werktijden: maandag tot en met donderdag van 16.30 uur tot 18.30 uur. Profiel: - HTS richting A.O.T./ scheepswerktuig- kundige o.g. - beheersing van Nederlands, Duits en Engels - gedegen kennis van Excel en Access Profiel: - beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift - representatieve uitstraling Parttime

Weekblad voor Waddinxveen | 2004 | | pagina 9