De Gouwe terug in eerste klasse BANDEN Duur puntverlies heren Flyers Schade aan auto of caravan? T' urn LIEFTiï Back to the Future bij Gouwe Smash WADDINXVEEN - Be Fair ver- zuimde bezit te nemen van de bij TOOS Slechte start Korbis Groene Hart team oefent HSW sluit winter seizoen goed af Kappen kapt met waterpolo Club- kampioenschap Tripletten Jeu de Boules Uitslagen sportweek- voetbal CAR VISION Bodegraafsestraatweg 3 Gouda tel. 0182 570080 fax 0182 570082 EEEEZSZHSliTI Van Ommeren rapid- kampioen DEGELIJK, LIEFTINK RAMEN werden zij kampioen en promoveren naar de eerste klasse. nen: 41-27. 06.00 uur in HCR 'De Unie'. WADDINXVEEN - TOOS houdt I www.lieftink.nl meer in staat was de 17 punten achterstand bij rust, 33-16, onge daan te maken. Via winst in de laatste twee kwarten wist DAS 2 uiteindelijk afgetekend met 69- 34 te winnnen. HCW iets rustiger. Uit een straf- comer, die door Manon van Kes- gen Reeuwijk. Ook Heren 1 wist dit weekend te speciaal bedoeld voor kinderen van de basisschool. Voor de kin- ste wedstrijden gespeeld. De Ro zenbottel verloor met 1-4 van de Out Laws, Drama verloor met 3- 8 van Cafetaria Vork en Team X verloor van nieuwkomer S.P.M. met 6-10. De volgende wedstrij- WADDINXVEEN - Waterpo- loster Hanneke Kappen heeft het bij Van Uden-De Gouwe gezien. De 22-jarige speelster, die afgelopen zomer van Bran denburg terugkeerde, is met onmiddellijke ingang gestopt. Zij behoort ook niet meer tot de selectie van het tweede team. Nadat Kappen al eerder had bedankt voor Oranje bleek zij door studie niet meer vol doende tijd over te houdenom de trainingen van het trainers- duo Jan Middendorp/Wicher Smit te volgen. zijn. Maar Pronk zet in op de jon geren en de poloërs uit Zuid-Hol- land, die op het succes van De Gouwe afkomen. Martin Pronk: „Voor het volgende seizoen blijft de ploeg compleet. Misschien dat er nog spelers bij komen. Bovendien bouwen we met de jeugd. Het A-team is kam pioen geworden en is gepromo veerd naar het district. De voorbe reiding op de eerste klasse zal loodzwaar zijn. In eerste instantie mik ik op handhaven, maar als halverwege de competitie blijkt dat we middenin staan dan gaan we voor meer. Het zal met de streekclubs er bij een aantrekkelij ke competitie worden". Tegen het fysiek sterke en snel van de verdediging naar de aan val overschakelende Katwijk met de uitstekend spelende vroegere De Gouwe-speler Kjeld Boon- stoppel in de gelederen was coach Pronk er aanvankelijk niet gerust op. „We hebben het op enkele cru ciale momenten laten afweten om een grotere voorsprong. Ik begrijp best dat de druk met zoveel pu bliek in het bad groot is. Bij 7-6 bij voorbeeld hadden we de wed strijd rustig moeten uitspelen”. De Gouwe speelde zonder de talent volle Myk Middendorp, die voor studie in Mexico verblijft. De eerste periode werd met 2-2 K wel de keepster wist te vinden, maar niet het net. De eerste helft speelde zich volledig op de helft van Spire af, maar verder dan af standschoten en strafcomers, die de dansinstuif van 11.30 tot 13.00 uur en voor kinderen uit groep 5 tot en met 8 van 13.30 tot 15.00 uur. Entree voor leden is 1,50 eu ro, 2,- euro voor niet-leden. Voor aanmelding of meer informatie bel 0182 - 640277 of 613839. de v.v. WSE, aanvang 19.00 uur. er nog wedstrijden op 22 april, 6 mei, 27 mei en 3 ju ni. een bij gemoedelijke WADDINXVEEN - De Hen- gelsportvereniging Waddinx veen (HSW) viste afgelopen zaterdag ter afsluiting van het winterseizoen een gescheiden koppelwedstrijd in de Am- steldrecht. Zeven door loting aan elkaar gekoppelde duo's vingen 44 kilo witvis. Met 20.580 gram aan grove brasem streek het koppel Van Elswijk- Reichard met de eer. Op de tweede plaats eindigden Van Steenderen en A.v.Leeuwen met 7.500 gr. De derde prijs ging naar het duo De Kwaad- steniet met 4.480 gr. Op zater dag 16 april start de zomer competitie. Er wordt die dag vertrokken vanaf het station NS om 06.00 uur. Nadere in formatie is te verkrijgen bij A. van Leeuwen, tel. 615225. WADDINXVEEN - Het veld- seizoen is voor de korfballers van Korbis weer begonnen. Het was goed weer, maar de resultaten vielen erg tegen. Van de zes seniorenteams wist alleen Korbis 3 te winnen. Kor bis 1 verlor kansloos van Ven tura Sport uit Strijen (18-9). Korbis 2 moest het opnemen tegen koploper KCC uit Ca- pelle a/d IJssel. Na twintig mi nuten spelen keek Korbis al te gen een achterstand van vier doelpunten aan. Er waren kan sen genoeg om te scoren, maar de ballen wilden er gewoon niet in. Matthijs Koorevaar bracht door twee doelpunten de ruststand op 6-3. In de tweede helft zette KCC een tandje erbij en kon Korbis niet meer volgen. Het klassever- schil was te groot. De einduit slag was 17-8 in het voordeel van KCC. De Al won na het verlies van vorige week van SDO uit Veldhoven met 13-9. De wedstrijd van de A2 tegen KCC kende een tumultueus verloop. Om te zorgen dat de strijd niet verder uit de hand zou lopen, werd de wedstrijd vier minuten voor tijd ge staakt. Op dat moment stond Korbis met 8-11 achter. De BI liet dure punten liggen. Van Meervogels werd nipt verlo ren (6-7). Overige teams die wonnen, waren de A4 (13-7), de B3 (4-3), de C2 (7-1), de D2 (4-0), de El (4-1) en de W1 (2- 0). uitstekende keepster van werden afgevuurd, kwam HCW niet HCW keepster Marlies Kolker, die nog geen bal had gehad, gaf in de rust een paar tactische tips, die direct na de pauze effect hadden. In plaats van afstandschoten, werd de combinatie in de cirkel winnen. De verloren wedstrijd te gen Bleiswijk heeft voor een enor me domper gezorgd bij de spelers van het eerste van Waddinxveen. Door het paasweekend hadden zij de tijd om de wedstrijd goed te analyseren, van de fouten te leren en vooral tot rust te komen. De wedstrijd tegen Alkemade moest aantonen in hoeverre dit gelukt was. Heren 1 leek behoorlijk ge havend aan de wedstrijd te begin nen door de afwezigheid van een aantal bepalende spelers, waaron der keeper Robin Andringa. Hij moest de wedstrijd missen van wege een knieblessure, maar werd uitstekend vervangen door Mark Aamink. Mark Aamink, keeper van Jongens A en pas 16 jaren jong, verdedigde het Wad dinxveense doel alsof hij al jaren in het eerste keepte. Gelukkig voor Heren 1 bleek Onno Baart- man op het laatste moment in staat om mee te spelen, hetgeen belangrijk is, aangezien hij voor de nodige rust zorgt binnen het team. Waddinxveen begon furi eus aan de wedstrijd tegen Al kemade en nam meteen het initia tief in handen. Na een aantal goede mogelijkheden was de te rechte voorsprong daar. Na een prachtige actie van Guillaume Pe tit zorgde Chris Kommer met een knappe intikker voor de 1-0. Na de 1-0 ging Waddinxveen goed door, hetgeen resulteerde in een WADDINXVEEN - Om de kans op het kampioenschap stevig in eigen hand te houden, moesten de heren van Flyers, rayon 3A, thuis winnen van koploper Oegstgeest. De bezoekers waren echter met dezelfde gedachte naar Waddinxveen gekomen en gaven de gastheren in het eerste kwart geen schijn van kans, 16- 27, mede omdat Flyers verdedi gend nogal wat steekjes liet val len. In het tweede kwart kreeg Flyers verdedigend meer grip op de wedstrijd en stond het Oegst geest maar 6 punten toe. Rust stand: 28-33. Begin derde kwart liet Flyers echter een aantal kansen op de aansluiting liggen. Oegstgeest daarentegen niet en met vier driepunters op rij stond Flyers op een niet meer te overbruggen achterstand: 67-48. Had DAS 2 in Waddinxveen nog twee verlengingen nodig om de dames van Flyers op de knieën te krijgen, in sporthal Brassers- kade in Delft had DAS 2 geen enkele moeite met de bezoek sters uit Waddinxveen. Flyers had vooral veel moeite met sco ren. Iets wat bij DAS wel lukte. Gevolg was dat Flyers de moed een beetje liet zakken en niet haal van Mommers op 7-6. Kort daarop raakte Remko Overdam de paal en bleef het spannend. Vooral nadat Kjeld Boonstoppel met een achterwaarts schot voor 7-7 had gezorgd. In de slotfase stelde Mark Mommers Remko Overkamp in staat om 8-7 te sco ren waarna Jaco de Jong de bal net naast tikte. Vervolgens be diende aan de andere kant de rou tinier Sieval Kjeld Boonstoppel, die met een uitgekookt doelpunt de Katwijkers een verdiend punt bezorgde: 8-8. lustrumjaar werd er aandacht besteed aan het ope- ningstoemooi voor de jeugd. Al le jeugdleden kregen enige we ken geleden een uitnodiging op cd-rom thuisgestuurd voor het Back to the Future toernooi. Op deze heerlijke zonnige dag kon ers met 23-4 alsnog over de be zoekers heen om met 67-47 te winnen. Na een goede start in de eerste periode kwam Gemengd Mini's gende week, 10 april, volgt in 2 toch tekort tegen het bezoeken- Waddinxveen de streekderby te- de Oegstgeest 2. Met name om- 85-37 verloren, waarbij vooral in het eerste en vierde kwart de verschillen erg groot waren. Men moest wennen aan de echte af metingen van een basketbalveld. Jongens Junioren 1 liet het tegen BC Utrecht 1 na een ruststand van 26-24 duidelijk afweten in het derde kwart. Die was name lijk met 27-10 voor de bezoekers. De winst van Flyers in het vierde kwart was te weinig voor de overwinning. Winst voor BC Utrecht met 59-48. Meisjes Kadetten 1 behaalde een dat de bezoekertjes de tweede regelmatige overwinning op Wa- periode duidelijk wisten te win- terdragers 1 uit Nieuwerkerk WADDINXVEEN - In een zon overgoten Hoogwoud heeft HCW dames 1 eèn moeizame wedstrijd tegen het onderaan ge klasseerde Spire gespeeld. Dit was met name te wijten aan het aan den IJssel. Via drie gewon- fantasieloze spel van HCW, dat nen kwarten bleef de winst met 47-33 in Waddinxveen. ling/Ton en Jopy Hulskamp 5-4- 33+; 4. Wout Versluis/Andries en Leen Roos 5-3-14+; 5.Toon v.d. Velde/Herman en Sabina Ver- dinxveen was in staat de rug te waal 6-3-7+. De eerstvolgende rechten en nam tien minuten voor wedstrijdavond is op 12 april, rust wederom de leiding door een fantastisch uitgespeeld doodspel moment. Het was Chris Kommer, die zijn goede spel beloond zag worden met zijn tweede treffer van de wedstrijd. Waddinxveen was nog niet bijgekomen van de voorsprong, of Alkemade had de WADDINXVEEN - Bij het Spor- tweekvoetbal Waddinxveen, het zeven tegen zeven-toemooi, zijn (foto: Marianka Peters) gen gepland op het kunstgras bij Jodan Boys. Aanvang 18.30 uur. In de loop van de eerste helft kwam Moerkapelle er beter in waren er mogelijkheden voor Gi- do Stuurman. Zijn laatste poging strandde op de vuisten van doel man Jan-Willem van Schoneveld. Twee minuten voor de rust kwam Moerkapelle toch op gelij ke hoogte.Na een mooie pass van Pieter Lips dook Jum Hoogma de vrije ruimte in en omdat een fluitsignaal van scheidsrechter Jan Pennewaard (Nieuwerkerk aan den IJssel) versloeg hij de Waddinxveense doelman met een ziedend schot: 1-1. In de tweede helft bracht Be Fair- trainer Cees Fransen met Will iam Hoogeveen (voor Tim Terra) een extra aanvaller in, maar de thuis club die de uitwedstrijd in Moer kapelle met 3-1 had verloren, slaagde er niet in goede kansen te creëren. Patrick Vermeulen zat in de knip bij aanvoerder Peter Zijderhand en daarmee was de angel uit de aanval van Be Fair gehaald. Aan de andere kant wa ren er nog mogelijkheden voor Jum Hoogma, maar de afwer king was niet krachtig genoeg. In de zondagcompetitie bleven WSE en Groeneweg in degrada- tiegevaar. WSE verloor in Wad dinxveen met 2-3 van het Delftse Wippolder en Groeneweg leed een 3-1 nederlaag in Stolwijk. Gunstige voor Groeneweg was de 2-1 nederlaag van Haastrecht Jongens Kadetten hield het tegen DAS 1 erg spannend. De strijd werd pas in de allerlaatste mi- vanaf de rand van de cirkel op de nuut van de wedstrijd beslist, uitstekende keepster van Spire Met nog 1 punt achterstand hiel den Marco Lindhout en Willem Jan van Zwienen bij het nemen van vrije worpen hun zenuwen MOERKAPELLE - In de vierde en laatste ronde van het Rapid- kampioenschap van Moerkapel le heeft Gerard van Ommeren de titel gepakt. Na drie rondes stond hij al bovenaan, maar Kees van Vuuren, Boudewijn Weijer- mars en Wouter Vroegindeweij stonden op geringe achterstand. Door op de slotavond twee keer te winnen en een remise te spe len heeft Gerard met 52 punten zijn koppositie kunnen handha ven. GOUDA/WADDINXVEEN - Het Groene Hartteam voor C-ju- nioren waarin zijn opgenomen jeugdspelers van Jodan Boys en Be Fair, neemt eind juli weer deel aan het toernooi om de Haarlem Cup. Voor die tijd worden de volgende oefenwedstrijden ge speeld: donderdag 21 april in Al phen aan den Rijn tegen ARC Cl. Aanvang 19 uur. Donderdag 19 mei: op het DONK-terrein in Gouda tegen DONK BI. Aan vang 19.15 uur. Donderdag 26 mei: op het sportpark aan de Waardsedijk in Woerden tegen Sportlust Cl. Aanvang 19.15 uur. Voorts zijn er op de dinsdag- WADDINXVEEN - Vreugde in het Gouwebad-De Sniep. Na een 8-8 gelijkspel tegen concurrent Katwijk behaalde de waterpo- loërs van Van Uden-De Gouwe het kampioenschap in de tweede klasse C. Dat betekent dat de Waddinxveners volgend seizoen terugkeren in de eerste klasse en er weer duels tegen streekrivalen GZC DONK uit Gouda en het Bo- degraafse BZPC op het program ma zullen staan. Drie jaar geleden onder leiding van trainer/coach Anton Heiden speelt De Gouwe voor het laatst op het een na hoogste landelijke niveau. De te rugkeer betekent een opsteker voor het waterpolo in de regio. Het is ook een snel succes voor trainer/coach Martin Pronk, die afgelopen zomer in het Gouweb ad-De Sniep terugkeerde. In het verleden had Pronk de Waddinx veense vrouwen onder zijn hoe de, bij de mannen probeert hij het succes van toen te evenaren. Toch slaakte Martin Pronk zaterdag avond nadat de Waddinxveense waterpoloërs door de speelsters van het eerste vrouwenteam in de bloemen waren gezet geen halle- luja-verhalen. De Capellenaar be seft dat de tegenstanders van vol gend jaar heel wat sterker voor zijn ouder wordende ploeg zullen Opstellingen: Van Uden-De Gou we: Willem de Koster, Remko Overdam, Remko de Frankrijker, Jaco de Jong, Peter van Bergenhe- negouwen, Sjoerd Verwey, Wou ter Steller, Mark Mommers, Alexander Schot, Marc Faber, Mark Hensen, Bas Pronk, trai ner/ coach Martin Pronk, Katwijk: Leo Vooys, Kjeld Boonstoppel, WADDINXVEEN - Afgelopen Ferry Spros, Alex Sieval, Come dinsdag heeft weer een team zijn Hus, Pieter van Duivenbode, ongeslagen status verloren, zo- Mark Kuyt, Wim Schaap, Chris dat er nu één ongeslagen koplo- Theunisse, Hans van Duyn, trai ner/ coach: Ruud Wormgoor. Autoschade Herstel Van Leeuwen stand alweer gelijk getrokken. In de rust werd duidelijk dat Waddinxveen niet naar Alkema- afgelopen vrijdag 1 april de eer de was gekomen om met een ge lijkspel genoegen te nemen. Bin nen 5 minuten was het 3-2 voor Waddinxveen door een knappe goal van invaller Mike Smeelen en met de 4-2 van Jeroen van Zoest trok HCW de wedstrijd de- den worden vrijdagavond 8 finitief naar zich toe. Mike Smee- april gespeeld op het terrein van len bepaalde de eindstand op 5-2. Hierdoor liep Waddinxveen in op Daarna zijn Bleiswijk, zij het op doelsaldo. Met deze overwinning toont Waddinxveen aan over de nodig- In de maand mei vindt het gros de veerkracht te beschikken en van alle activiteiten plaats. Maar wordt er met vertrouwen uitgeke- ook in de komende weken staan ken naar de altijd lastige thuis- evenementen op het programma wedstrijd tegen Reeuwijk. van de 60e Sportweek. Van dins- dag 12 tot en met 16 april staat het tradionele Lunapark weer op Moerkapelle houdt Be Fair op 1-1 het Evenemententerrein bij 'De 1 Sniep'. Op zaterdag 30 april bij Swift Boys, minder goede het vindt de Koninginnerit plaats gelijkspel (1-1) dat Cabauw be- van de autoclub 'De Gouwe Rij- haalde tegen CKC. De Zevenhui- ders'. Inschrijven kan vanaf zenaren staan twee punten ach ter op Cabauw. WSE nam een 2-0 voorsprong door doelpunten van Erik Klein en Guido Hack, Dansinstuif daarna maakte Wippolder gelijk. Een minuut voor tijd scoorde de Delftse club 2-3. In de vijfde Jdasse boekte Waddinxveen een 6-0 overwinning op de recreatie- op zaterdag 9 april een Dansin voetballers van DUNO in Den stuif. Een swingende dansles die Haag. Bij rust was het al 0-5 door door de dansdocentes van TOOS doelpunten van Onder Ates (2), wordt verzorgd. De dansinstuif is Piet van Offeren (2) en Rene van der Sluis. Na de pauze scoorde Ates 0-6. Komend weekeinde is deren uit groep 1 tot en met 4 is er een beperkt inhaalprogramma waarbij de streekclubs niet in ac tie behoeven te komen. Wed strijd van de week: Nesselande- Orion (volleybalvrouwen) in Swanla in Zevenhuizen. Aan vang 19.00 uur. NU OOK VOOR DE GOEDKOOPSTE afgesloten. Het eerste doelpunt kwam op naam van Peter van bergen Henegouwen. De gelijk maker van Kjeld Boonstoppel liet niet lang op zich wachten (1-1) waarna Hans van Duyn een man meer-situatie miste. Ook toen Jaco de Jong naar de kant moest werd er door de Katwijkers niet gepro fiteerd. Dat deed wel aan de an dere kant Mark Hensen. Maar toen Marc Faber (40), die na deze competitie een carrière van 25 sei zoenen afsluit even niet oplette De waterpoloërs van Van Uden-De Gouwe speelden met 8-8 gelijk tegen Katwijk. Door dit resultaat avonden 7,14 en 21 juni trainin- scoorde de rondborstige Alex Sie val op aangeven van aanvoerder Ferry Spros: 2-2. Beter verging het De Gouwe in WADDINXVEEN - Voor de de jeugd een heerlijke pot tennis- jeugd van Tennisvereniging De sen en in de pauze spelen met de Gouwe Smash ging op zondag 3 spelcomputers die opgesteld april het seizoen van start. In het stonden in het clubhuis. Het ge- speciale hele clubhuis was gevuld met race- en voetbalgeluiden van de playstation, X-box en andere spelcomputers. In de hal was een heuse racebaan opgesteld. Zodoende kon er op een groot videoscherm met een echt stuur en gaspedaal geracet worden. Hier werd ook door de ouders dankbaar gebruik van gemaakt. Verder kon er gedart worden op het elektronische dartbord. Sport LIEVER LIEFTINK RAMENFABi per overblijft. De teams hebben nu vijf of zes wedstrijden ge speeld. De ongelijkheid zit hem in het feit dat er een oneven aan tal teams deelneemt, waardoor er altijd een ploeg is die op een avond maar één wedstrijd aantal goede kansen, met als speelt. De stand per 29 maart is hoogtepunt een schot op de paal als volgt: l.Ron, Rob en Fred van Guillaume Petit. Door het v.Dijken 6-6-43+; 2.Wil warme weer was HCW niet in Vbns/Hans v.Woudenberg/Bert staat om dit moordende tempo Grootjen 6-5-26+; 3.Peter Rube- vol te houden en moest na 25 mi nuten het initiatief aan Alkemade laten. De eerste de beste kans voor Alkemade was raak. Wad- reactie hield doelman Willem de Koster daarna Kuyt van een vol- het tweede part waarin een 5-2 gend doelpunt af. Aan de andere voorsprong werd genomen. Rem- kant schoot Jaco de Jong tegen de ko Overdam liet 3-2 aantekenen, paal en Remco de Frankrijker in met Kjeld Boonstoppel aan de vrije positie over, kant haalde Hensen steenhard uit Met Sjoerd Verwey aan de kant voor 4-2 en een nieuwe numerie- nam Katwijk door Sieval in de ke meerderheid leverde 5-2 op vierde periode voor het eerst een door Mark Mommers. Uit een voorsprong (5-6) en leek de titel strafworp werd het 5-3 door Alex nog een week weg. De Gouwe Sieval en op de valreep van de gooide er een schepje bovenop en tweede periode zorgde Boonstop- kwam door een fraai schot van pel voor 5-4. Van Bergen Henegouwen op 6-6 In het begin van de derde periode en vervolgens door een halve om miste Mark Kuyt een levensgrote kans om de kordate Katwijkers B o naast De Gouwe te brengen. Toch HCW Dames 1 wint moeizaam kwam even later de gelijkmaker van dezelfde Kuyt op aangeven van Boonstoppel. Met een fraaie en spel werden zo de gehele gedeelde derde plaats in de der- middag afgewisseld in een bij- de klasse B. De Waddinxveense zonder goede en gemoedelijke voetbalclub kwam in de derby sfëer. tegen Moerkapelle niet verder Het seizoen is weer in volle dan 1-1. Toch schoten de blauw- gang. De komende week begint witten weinig op met de verdien de KNLTB competitie weer en de deling. Van de onderste ploe- op 2 en 3 mei zijn de jaarlijkse gen wonnen Kamerik en Rabobank Waddinxveense Leonidas met resp. 0-1 en 3-1 van Jeugdkampioenschappen. Dit Schoonhoven en Siveo. PPSC toernooi is een samenwerking verloor met 1-0 van WOR en tussen de drie waddinxveense Sportlust vierde het kampioen- tennisclubs, waarvoor de jeugd schap na een 0-2 zege bij Schie- van deze verenigingen zich weer broek. Er zijn nog drie wedstrij- kan inschrijven. den te spelen. Moerkapelle kon niet beschikken over de geschorste spelers Den nis Jager en Danny Pols. Zij wer den vervangen door Martin Lek- kerkerk en Martijn Peters. Bovendien viel Robin Reigwein na dertien minuten geblesseerd uit. Hij werd vervangen door Emiel Lobbezoo. Be Fair, nog zonder Jesse Kok, leek aanvanke lijk op een gemakkelijke zege af te stevenen. Na twee minuten be oordeelde doelman Derek de Leeuw de bal na een voorzet van Wibout van der Wees verkeerd waarna deze in het doel beland de. Drie minuten later zag Pa trick Vermeulen zijn inzet ge stopt door De Leeuw en in de 23ste minuut kon Tim Terra niet goed met het hoofd bij de bal na een vrije trap van Van der Wees. Heren 2 doet het prima. In Utrecht werd tegen Cangeroes 3 in de laatste vijf seconden mid dels een doeltreffende actie van Edwin van Heijningen met het kleinst mogelijk verschil gewon- goed in bedwang. Hun vier pun- nen: 67-66. ten betekenden een 41-38 over- Voor Heren 4 was er in Utrecht winning voor Flyers, in het fraaie sportcomplex De Jongens aspiranten 2 houden Galgenwaard tegen The Eagles 3 ook wel van een beetje spanning, gezocht: op aangeven van Manon geen eer te behalen. Er werd met Tot en met het derde kwart ging van Kessel wist Valerie Petit van de strijd tegen Gymnova 2 gelijk dichtbij de 1-0 te maken. Na dit op, 44-43. Men begon dan ook al eerste doelpunt werd het spel van voorzichtig en een beetje zenuw achtig aan een verlenging te denken. Zover lieten de jongens sel hard op de paal werd gesla- het echter niet komen, want in gen, wist invalster Whitley het vierde kwart denderde Fly- Hagens het tweede doelpunt te maken. Dezelfde speelster zorgde op aangeven van haar zus Kim berley Hagens, met een stuiteren de bal voor de eindstand: 3-0. Vol- WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 21 WOENSDAG 6 APRIL 2005 I VANAF 2 K Volledige afwikkeling met uw verzekeringsmaatschappij 24-uurs service 4 jaar Focwa Eurogarant garantie GRATIS vervangend vervoer Profile Repair Caravanwandherstel Coenecoop 250, 2741 PL Waddinxveen, Tel: (0182) - 38 99 77, www.schadecenter.nl PROFILE ^REPAIR tSMAHTBCDRUF K ZS ■MN Produktieweg 15-17, Alphen aan den Rijn tel. 0172 46 96 70 Door Bert Hertog Voor sportieve velgen en banden. Continental, Pirelli, Michelin, Goodyear, etc. naar:

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 21