o Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop r makelaardij funda Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag I I ii S fï. 1 I i I Voor een glasheldere visie. y y y y y y Prinses Margrietstraat 23 Vraagprijs 179.000,- k.k. Justus van Effenlaan 40 Vraagprijs 148.500,- k.k. Willem de Rijkelaan 118 Vraagprijs 141.000,- k.k. Ridderbuurt 39 Boskoop 159.000,- k.k. s Lindengaarde 23 Vraagprijs 219.000,- k.k. Zuidkadering 2 Vraagprijs 359.000,- k.k. powered by nvm NVM Weegbree 3 Vraagprijs 385.000,- k.k. Prins Bernhardlaan 168 Vraagprijs 320.000,- k.k. - J "Sr y;<w, E-mail: I ■_van ’t hof Bijzonderheden: Deze woning heeft al diverse verbeteringen ondergaan echter een aantal zaken zal nog gerealiseerd moeten worden o.a. evt. aanleggen tweede toilet, vervangen van dorpel van een kozijn le verd. achter zijde en verder nalopen van het kozijnwerk. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Dit appartement met schitterend uitzicht kan als het ware zo betrokken worden! De servicekosten bedragen 162,42 per maand. De oplevering is in overleg. Algemeen: In de “Oranjewijk” aan een plantsoen annex speelweide gelegen eengezinswoning met voor- en op het “Oosten” gelegen achtertuin met vrijstaande stenen berging v.v. zadeldak met vlie ring. Winkels, scholen en NS station zijn op loopafstand gelegen. Deze woning is gebouwd in 1959, op 136 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 275 m3. Bijzonderheden: Het schilderwerk aan de buitenzijde is in 2004 uitgevoerd. De oplevering is in overleg, indicatie zomer 2005. Bijzonderheden: Het appartement is geheel v.v. kunststof (recent) kozijnen met dubbel glas. Het complex heeft verder een gedeeltelijk nieuw dak en een nieuwe c.v. installatie t.b.v. blokverwarming. De bijdrage aan de actieve V.V.E. bedraagt 112,15 per maand (inclusief voorschot stookkosten). Oplevering in overleg. Algemeen: In kleinschalig appartementencomplex, op de 3e verdie ping gelegen 3-kamer appartement met berging in de onderbouw. Het appartement is gelegen nabij winkels, openbaar vervoer en het Gouwe Bos. Het complex heeft een afgesloten entree met bergingen en het trappenhuis. Bijzonderheden: Deze in 1997 grotendeels verbouwde woning is v.v. hardhouten en kunststof kozijnen met dubbele beglazing, dakisolatie, vloerisolatie en voorzetwanden met grotendeels muurisolatie. De voorgevel is gereinigd, geïmpregneerd en v.v. nieuw voegwerk. Oplevering: in overleg, indicatie maart 2006. Bijzonderheden: Laminaatvloeren door gehele appartement, aluminium kozijnen/ ramen in woonkamer en keuken met dubbel glas. Hardhouten kozijnen en deur in de werkkamer. Gemeenschappelijke tuin. Actieve en solide V.V.E., bijdrage 48,35 per maand. Intercom t.b.v. hoofdingang. Centraal wonen en op circa 5 minuten loopafstand van station. Algemeen: Geriefelijk 3-kamer hoekappartement gesitueerd op de 2e verdieping met inpandige berging op de parterre v.v. dubbele deu ren. Bouwjaar 1963, inhoud 200 m‘ en 70m2 woonoppervlakte. Indeling: Entree/hal met meter kast; Woonkamer met tegelvloer en open haard; Gesloten keu ken met twee rechte keukenopstellingen (Siematic) met inb. app.: keramische kook plaat, afzuiger, combi magnetron, koelkast en vaatwasser; Bijkeuken met aansl.wasm., provisiekast en c.v.-ketel (bwjr. 2004); 2e Woonkamer, iets dieper gelegen dan de rest van het huis, met open haard en toegang tot zowel de aangebouwde berging als de aangebouwde kas/orangerie; Tussenhal met toilet, le Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad, closet en wastafelmeubel; 1 Grote slaapkamer met wastafel en vaste kast; 1 Grote slaapkamer (v/h 2) met schuifwandkast. 2e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer met vaste kast en dakterras. Bijzonderheden: Het betreft hier een goed onderhouden ruime woning waarvan elk kozijn in hardhout met dubbelglas is uitgevoerd, plat dak 1991, nieuwe beschoeiing en elektrische zonwering. De oplevering is in overleg. Bijzonderheden: Deze woning is keurig verzorgd en grotendeels v.v. spachtelputz- wanden; De woning is gebouwd onder G.I.W.-garantie; Het apparte mentencomplex is afgestemd op bewoners van 55+; De bijdrage aan de actieve V.V.E. bedraagt circa 137,- per maand; De oplevering is in overleg. waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Algemeen: Aan de rivier “De Gouwe” gelegen karakteristieke 2/1 kap woning met achtertuin (plaats) en achterom. Deze woning is gebouwd in ca. 1910, op 66 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 300 m3. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182-61 80 55 Telefax 0182-61 84 38 Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172-23 24 94 Telefax 0172-23 26 48 I Algemeen: In ruim opgezette woonwijk, op loopafstand van scholen, winkels en NS-station gelegen ruime 6 kamer eengezinswoning. Deze woning is vrij gelegen en v.v. een zonnige achtertuin en par keerplaatsen voor de woning. De achtertuin (W) is netjes aangelegd en heeft een vrijstaande stenen berging en een achterom. Indeling: Entree/hal met meter kast en toiletruimte v.v. closet en fontein tje; Doorzonwoonka- mer met laminaat- vloer, 2 togen en open trap; Semi open keuken, le Verd.: Overloop; Badkamer voorzien van ligbad/ whirlpool, douche cabine en wastafel (2002); 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Er is tevens een voorziening getroffen om een tweede toiletruimte te creëren. 2e Verd.: Overloop; Stookruimte met c.v. ketel (2003) met boiler en vliering; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 1 Riante slaapkamer aan de achterzijde. Algemeen: Op zeer gewilde locatie, in luxe appartementencomplex uit 1999 welke is gesitueerd tegenover de rivier “De Gouwe”, is dit royale appartement van circa 120 m2 vloeroppervlakte gelegen. Het appartement is gesitueerd op de begane grond en beschikt over een parkeerplaats in de parkeerkelder. Tevens heeft het appartement de beschikking over een tuin aan de voorzijde. Vanuit de woonkamer is er een schitterend uitzicht over de levendige rivier “De Gouwe”. Indeling: Begane grond: Entree/ f Indeling: Gang met meterkast en werkkast; Betegeld toilet; Werkkamer met c.v. combiketel (eind 2003) en deur naar klein balkon; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met deur naar loggia; Luxe, betegelde dou- che met vaste wasta fel en design radiator; Leuke woonkamer met hoekraam en schoorsteenmantel met gashaard (bijver- warming); Gezellige open woonkeuken v.v. hoekvormige kunst- X stof inrichting met inbouwapparatuur: gaskookplaat, afzuigkap, elektrische oven, koelkast, vrieskast, apothekerskast en carrousel (apparaten: merk Siemens), losse magnetron (keuken geplaatst in 2000); Artistieke betegeling van keuken en douche. Indeling: Entree/hal met 2 openslaande deuren naar de woonkamer; C.v.ruimte met opstel ling c.v.ketel (1999) en mechanische ventila tie unit; Toilet met hangcloset en fon teintje; Royale woon kamer 47 m2) met prachtig uitzicht over “De Gouwe” en met deuren naar terras en de voortuin (ZO); Open keuken v.v. luxe keukeninstallatie met inbouw apparatuur: combinatie- magnetron, koelkast, keramische kook plaat, afzuigkap en vaatwasser; Bijkeuken met wasmachine-aansluiting; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot de badkamer; Aangrenzende volledig betegelde badkamer met douchebak en dubbele wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. Algemeen: Op unieke locatie gelegen zeer royale kwadrantwoning met voor- en op het zonnige westen gelegen achtertuin. Deze roya le kwadrantwoning van ca. 480 m3 is onder aan een dijklichaam gelegen en is vanaf het woonerf Weegbree alleen via het voetpad lopend over de dijk te bereiken. Op het woonerf Weegbree is een grote garage gesitueerd met voor deze garage op eigen grond een parkeerplaats. Het perceel waarop de woning is gelegen is 387 m2 groot. Kantoren in V Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Indeling: Entree/hal met ber ging v.v. c.v.-ketel (2001) en mechani sche ventilatie unit; Royale woonkamer met deur naar het zonnige balkon (O); Open keuken met inbouwapparatuur: koel/vriescombinatie, afzuigkap en gaskookplaat; 1 Slaapkamer aan de balkonzijde; 1 Grote slaapkamer aan de balkonzijde met deur naar de badkamer; Grote badkamer v.v. douchecabine, wastafel en aansluiting wasapparatuur; Halfbetegelde toiletruimte met closet en fonteintje. Algemeen: Op de 2e verdieping van het appartementencomplex gelegen 3-kamerappartement met berging op de begane grond en eigen parkeerplaats in de parkeerkelder. Het appartementencom plex uit 2000 is centraal gelegen op de locatie Souburgh. Er is een afgesloten centrale entree met lift- en videofooninstallatie. Dit appartement heeft een woonoppervlakte van 105 m2, 262 m3 inhoud en biedt een levendig uitzicht en zicht op de binnentuin c.q. parkje. hal; Meter-/garderobe- kast; Trap-/kelderkast met elektra; Deels betegelde toiletruim te met toilet; Doorzon- woonkamer; Gesloten keuken met rechte keukenopstelling, geiser (huur) en was- machineaansluiting. le Verd.: Overloop met vaste kast; Geheel betegelde douchegelegen- heid met douchehoek en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de voor zijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verd.: Voorzolder met c.v.- opstelling (Radson, 2000) en bergruimte achter de knieschotten; Zolderslaapkamer met bergruimte achter de knieschotten en dak kapel aan de achterzijde. Indeling: Entree/hal; Woonkamer met uitzicht over de Gouwe en laminaat vloer (ca. 4.50 x 3.85m); Open eetkeuken met laminaat vloer, toegang middels trap naar het onderhuis, de achtertuin (plaats) en L-vormige keukenop stelling v.v. koelkast, gaskookplaat, afzuig kap en combimagne tron; Geheel licht betegelde toiletruimte met hangend toilet en fonteintje; Kelder (ca. 1.90 x 4.70m) met sta- hoogte. le Verdieping: Overloop met cv- combi opstelling Nefit Ecomline HR en toe gang middels schaartrap tot de grotendeels bevloerde bergvliering; Licht betegelde badkamer met ligbad, vaste wastafel, designradiator, wasmachineaansluiting, mechanische ventilatie en dakvenster; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakvenster; 2 Slaapkamers aan de voorzijde, beide v.v. een dakven ster; Onderhuis/ berging (ca. 3.10 x 4.60m). Indeling: Entree/grote hal met vaste kast en meter kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast en deur naar het balkon; Gesloten keuken met rechte keukenopstel ling v.v. enige inbouw apparatuur: gaskook plaat en afzuigkap, ,z' JBM 1 tevens is er de aanslui- ting voor de wasapparatuur, aansluiting vaatwasser en deur naar het balkon; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde; Gedeeltelijk bete gelde badkamer v.v. douchehoek, wastafel en afzuiginstallatie; Toiletruimte met closet; Royale woonkamer welke is v.v. een lami- naatvloer en een deur naar het zonnige balkon. |3j? deServiceDesk is een initiatief van de Van Hogendorpplein 4 Gouda Van t Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 als hypotheken, verzekeringen en financiële Internet www.deservicedesk.nl planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze E-mail info@deservicedesk.nl glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, deServiceDesk heeft advieskantoren in die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk Alphen a/d Rijn. Bodegraven, Boskoop, kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met Gouda Goverwelle,Waddinxveen en een van onze medewerkers voor een informatief Zoetermeer. gesprek en een persoonlijk advies. dt?SerVICeDCSk 'T—-Hj-

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 30