Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag! Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop Waddinxveen Boskoop r makelaardij funda Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! L NVM I l I 1 I f l Si Voor een glasheldere visie. •1 ■1 IJ y y y •- 1 powered by nvm Jan Dorrekenskade Oost 63 Vraagprijs 254.000,- k.k. Troelstrahoeve 72 Vraagprijs 429.000,- k.k. Noordeinde 107 Vraagprijs 545.000,- k.k. Appelgaarde 3 Vraagprijs 385.000,- k.k. Omloop 28 Vraagprijs 166.000,- k.k. Tollenslaan 71 Vraagprijs 153.000,- k.k. Calville 67 Vraagprijs 259.000,- k.k. s Weegbree 3 Vraagprijs 360.000,- k.k. deServiceDesk W 35 M deServiceDesk is een initiatief van de ft E-mail: van ’t hof Algemeen: In aantrekkelijke stijl gebouwde losstaande woning met stenen aanbouw, berging en fraai aangelegde voor-, zij- en betegelde achtertuin gelegen op 't zuiden. Bouwjaar ca. 1950 en bouwjaar aanbouw ca. 1970, inhoud ca. 310 in3, woonoppervlakte ca. 100 m2 en 149 m2 eigen grond. Bijzonderheden: Nagenoeg geheel dubbel glas. Er is een vergunning voor een houtskelet dakopbouw van 36 m2 op de bestaande uitbouw. Fijne locatie in karak teristiek brugcentrum! Oplevering in overleg. Algemeen: Aan singel gelegen keurig verzorgde 2/1 kapwoning met inpandige garage. Bouwjaar 1992 en 530 m‘ inhoud. De woning is gelegen nabij scholen, openbaar vervoer en het winkelcentrum. Voor de garage is een parkeerplaats voor 2 auto’s. De verzorgde achtertuin (NO) is v.v. een houten berging en achterom. Bijzonderheden: Deze keurig verzorgde en onderhouden woning is ideaal voor een groot gezin of diegene die van ruimte houden. Oplevering in overleg. Algemeen: Aantrekkelijk, in opvallende stijl, gebouwd halfvrij staand woonhuis met aangebouwde werkruimte en garage, vrijstaande houten berging en fietsenstalling. Goed verzorgde voor-, zij- en achtertuin. Oprit met auto parkeerruimte. Bwjr. ca. 1985, uitbouw woonkamer ca. 1996, garage ca. 1993, woonopp. ca. 160 m2 en 714 m2 eigen grond. Bijzonderheden: Deze goed onderhouden woning is volledig geïsoleerd en zo te betrekken. Oplevering is in overleg. Indeling: I Entree/hal met trapkast en toegang tot de garage; Meterkast; Toilet met fonteintje; Inpandige garage; Semi open eet- keuken met L-vormige keukenopstelling in vanille uitgevoerd, v.v. granieten aanrecht- blad, koelkast, kerami sche kookplaat, RVS schouw, combimagne tron en vaatwasma- chine; Royale tuinge- richte woonkamer met lichtkoepel en toegang middels dubbele schuifpui tot de tuin, welke beide zijn v.v. elektrisch bedienbare zonneschermen. Ie Verd.: Overloop; Bergkast met c.v.-combi opstelling; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot de badkamer; Badkamer v.v. douchecabine, vaste wastafel en hang toilet; 1 Slaapkamer met vaste kastenwand; 2e Badkamer v.v. ligbad, douche- hoek en vaste wastafel. 2e Verd.: Open zolderruimte met mogelijkheid tot slaapkamer en open wasruimte met plavuizenvloer, uitstortgoot- steen, wasmachine en drogeraansluiting. Algemeen: In de jonge wijk “Waterrijk” gelegen, bijzonder vormgegeven en aan het water gelegen 2/1 kap woning v.v. een voortuin met parkeer plaats voor 1 auto en achtertuin v.v. diverse hardhouten, aan het water gelegen, onderheide terrassen en een aangebouwde stenen berging. Bwjr. 1998,445 m2 eigen grond en inhoud ca. 530 m3. Bijzonderheden: Deze woning is volledig geïsoleerd. De begane grond is v.v. een licht plavuizenvloer met vloerverwarming. Algemeen: Midden in de wijk Oostpolderwijk gelegen benedenwo- ning/appartement met tuin op het oosten. Het appartement is gelegen temidden van eengezinswoningen. Het appartement is gebouwd in 1978, heeft een inhoud van ca. 240 m3 en een woonoppervlakte van ca. 85 m2. Bijzonderheden: De oplevering van dit bijzonder leuke appartement is in overleg. Bij zonderheden: Het betreft hier een goed onderhouden ruime woning waarvan elk kozijn in hardhout met dubbelglas is uitgevoerd, plat dak 1991, nieuwe beschoeiing en elektrische zonwering. De oplevering is in overleg. Tevens is er te koop een grote garage, welke is gesitueerd op het woon erf Weegbree met voor de garage op eigen grond een parkeerplaats. De vraagprijs van de garage is 25.000,-k.k. Algemeen: Op de 5e etage gelegen 4-kamer appartement welke bereik baar is middels gesloten vernieuwde entree met intercom en liftinstal- latie. De inpandige berging bevindt zich in de onderbouw. Het apparte mentencomplex is gebouwd in ca. 1966, met een woonoppervlakte van ca. 85 m2 en een inhoud van ca. 250 m3. Winkels, NS-station en het "Gouwe Bos" bevinden zich op loopafstand. Bijzonderheden: Dit appartement is onlangs binnen geheel geschilderd en de badkamer is opnieuw betegeld. De servicekosten bedragen 148,- per maand (incl. voorschot stookkosten van 50,-). Dit appartement komt leeg uit de verhuur waarbij de notariskeuze is voorbehouden aan de verkoper. De oplevering is in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182-61 80 55 Telefax 0182-61 84 38 Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172-23 24 94 Telefax 0172-23 26 48 waddinxveen@hof-makelaardij ,nl boskoop@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Bijzonderheden: Volledig geïsoleerd, mechanische ventilatie, elektrisch zonnescherm v.v. weersafhankelijke bediening, elektrisch op afstand bedienbare garage overheaddeur. Fantastisch uitzicht aan de voor- en achterzijde op onder andere het Gouwebos. Oplevering in overleg. Algemeen: In de zeer gewilde nieuwbouwwijk, waterwijk, gelegen royale eengezinswoning welke is gebouwd in 1997. De woning heeft een inhoud van ca. 400 m3, staat op 124 m2 eigen grond en heeft een woon oppervlakte van ca. 140 m2. De op het westen gesitueerde achtertuin is geheel onderheid (evenals de voortuin) en v.v. sierbestrating, vrijstaande houten berging en achterom. als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. ra I Algemeen: Op rustige en unieke locatie gelegen zeer royale kwadrant- woning. De woning van ca. 480 m3 is onder aan een dijklichaam gelegen en is vanaf het woonerf Weegbree alleen via het voetpad lopend over de dijk te bereiken. De woning is gelegen op 387 m2 eigen grond en heeft een op het noorden gelegen grote voortuin en een op het zonnige westen gelegen achtertuin. Indeling: Entree/tochtportaal, vaste kast en meter kast; Hal; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten; Toilet ruimte met closet; Badkamer v.v. douche en vaste wastafel; 2 Slaapkamers aan de achterzijde (resp. ca. 1.95 x 3.10m en 2.30 x 4.05m) waarvan 1 met toegang tot het op het zuiden gelegen balkon; Woonkamer (ca. 3.80 x 6.75m); Eetkeuken (ca. 3.80 x 3.60m) v.v. rechte standaard keukenopstelling. Indeling: Hal met toilet; Droge kelder (hoog ca. 1.30m); Leuke, L-vormige woon kamer met glas-in-lood zijraam, erker met travertin vensterbank aan de voorzijde en openslaan de deuren naar de achtertuin; De woon kamer, hal en keuken zijn v.v. een schitteren de Braziliaans kersen houten vloer; Open keuken v.v. inb.app.: gaskookplaat, afzuig kap, oven, koelkast, vrieskast en dubbele RVS spoelbak; Badka- mer met ligbad, wastafel- meubel, douche (bad en douche zijn v.v. thermostaatkranen) en aan sluiting wasapparatuur. Ie Verd.: Overloop met dakraam, toilet en vaste wastafel; Diepe kledingkast; 1 Voorslaapkamer; 2 Achterslaapkamers; Vanuit de overloop is via een vlizotrap de 2e verdieping te bereiken. 2e Verd.: Geheel bevloerde bergzolder voorzien van elektra. Indeling: Entree/hal met meterkast; De woonkamer is gesitueerd aan de voorzij de van de woning en is v.v. een laminaatvloer en spachtelputz wand afwerking; De semi open keuken heeft een in L-vorm opgestelde keuken met inbouw- apparatuur: gaskook plaat, oven, afzuiger en koel-vriescombina- tie; Royale bijkeuken/ berging met tegelvloer, c.v. ketel (1978), aanslui ting wasapparatuur, aansluiting vaatwasmachine en deur naar de tuin met afdakje boven de deur ten behoeve van fietsen- of motorstalling; Tussenhal; Toiletruimte voorzien van closet en fonteintje; Volledig betegelde badkamer voorzien van wastafel, douchecabine en afzuiging; 1 Slaapkamer met laminaatvloer en kabelaansluiting aan de voorzijde; 1 Slaapkamer met laminaatvloer aan de achterzijde. afzuiger, combimagne tron, koelkast en vaat wasser; Bijkeuken met wasmachine aansl. en c.v.-ketel; 2e Woonka mer, iets dieper gelegen dan de rest van het huis, met open haard en toegang tot de aangebouw de berging en de aangebouwde kas/orangerie; Tussenhal met toilet v.v. fonteintje. Ie Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad, closet en wastafel- meubel; 1 Grote slaapkamer met wastafel; 1 Grote slaapkamer (v/h 2). 2e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer met vaste kast en dakterras. Indeling: Entree/hal met meter kast; Woonkamer met open haard; Gesloten keuken met twee rech- te keukenopstellingen i (Siematic) met inb.app.: Keramische kookplaat, 7 Indeling: Entree; Open keuken met een in L-vorm op gestelde keuken v.v. inb.app.: koel/vriescom- binatie, vaatwasser, magnetron, oven, apo- thekerskast, kerami sche kookplaat, schouw en veel bergruimte; Grote woonkamer aan de tuinzijde met deur naar de tuin, trapkast en trapopgang; Tussenhal met meterkast; Toilet met fonteintje. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer v.v. douche, hang closet en wastafel; 1 Grote slaapkamer (gevelbreed) aan de voorzijde. 2e Verd.: Open zolderkamer met mogelijkheid tot creëren van 1 of meerdere slaapkamers, v.v. een laminaatvloer, toegang tot het dakterras (Oosten), c.v.-combi opstelling AWB thennomaster HR, mechanische ventilatie en wasmachineaansl. Indeling: Hal met trap en toilet met fonteintje; Leuke, L-vormige woonkamer met I laminaat, schuifpui en 2 lichtkoepels; Luxe, 0 open keuken in L-vor- H mige opstelling met graniet aanrechtblad «a en inb.app.: gaskook- R plaat, combi-magne- K tron, afzuigkap en 10L boiler; De hal, woon- R kamer en keuken zijn F v.v. vloerverwarming; b; Werkruimte v.v. ADSL- xi aansluiting, aansl. was- app. en gasaansl. voor evt. koken; Bijkeuken v.v. wasbak. Ie Verd.: Overloop; 1 Voorslaapkamer (v/h 2); 1 Achterslaapkamer met deur naar badkamer v.v. ligbad, douchecabine, toilet en luxe wastafelmeubel (de badkamer is tevens bereikbaar vanuit de overloop). 2e Verd.: Leef-/hob- byzolder v.v. tuimelraam, dakraam en opstelplaats c.v. combiketel (Nefit HR, 2004); Berging. Van Hogendorpplein 4 Gouda Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 Internet www.deservicedesk.nl E-mail info@deservicedesk.nl deServiceDesk heeft advieskantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda Goverwelle. Waddinxveen en Zoetermeer. I Kantoren in 0 Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Indeling: Entree/hal met meterkast en toegang naar de garage met verwarming en elektra; Toiletruimte v.v. closet en fontein tje; Royale woonka mer welke is opge deeld in 2 delen n.l. een zit-/studeerkamer en een zit-/t.v.-ruimte met openhaard partij en schuifjpui; Moderne I L-vormige open eet keuken met extra j bergruimte, uitzicht I op de tuin en v.v. inbouw- apparatuur: gascomfort, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser; Bijkeuken met aansluiting wasapparatuur, c.v.-ketel en mechanische ventilatie unit; De begane grond is v.v. een massieve parketvloer. Ie Verd.: Ruime overloop met vaste bergkast; 1 Grote slaapkamer (voor heen 2); 1 Grote slaapkamer met parketvloer en deur naar dakterras; Badkamer met wastafelmeubel, ligbad, douchecabine en lichtkoepel; Toiletruimte v.v. closet en fonteintje; 1 Slaapkamer met parketvloer. 2e Verd.: Fraai afgewerkte ruime zolderkamer met nok in het zicht.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 5