1 Wij staan altijd voor u klaar: ook op zaterdag! Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop Waddinxveen Waddinxveen F makelaardij funda Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! L NVM I i I 1 w I Voor een glasheldere visie. deServiceDesk is een initiatief van de 7 y y I. powered by nvm Tollenslaan 33 Vraagprijs 165.000,- k.k. Prins Bernhardlaan 168 Vraagprijs 320.000,- k.k. Brugweg 72 Vraagprijs 549.000,- k.k. Schaepmanhoeve 15 Vraagprijs 395.000,- k.k. Burgemeester Colijnstraat 69 Vraagprijs 375.000,- k.k. Noordeinde 185 Vraagprijs 175.000,- k.k. deServiceDesk i t Justus van Effenlaan 40 Vraagprijs 145.OOO,- k.k. Prunusstraat 31 Vraagprijs 165.000,- k.k. J ■-J E-mail: v y 'f" l_van ’t hof Bijzonderheden: Een woning in een leuke wijk en met een heerlijke diepe tuin. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Lift aanwezig; Videofoon; Dubbel glas; Muurisolatie; Wit marmer vensterbanken in de woonkamer; Nieuwe radiatoren; De bijdrage aan de actieve V.V.E. bedraagt circa 195,- per maand; Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Het appartement is geheel v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas. Het complex heeft verder een gedeeltelijk nieuw dak en een nieuwe c.v. installatie ten behoeve van blokverwarming. De bijdrage aan de actieve Vereniging van Eigenaren bedraagt 112,15 per maand (inclusief voorschot stookkosten). Oplevering in overleg. Algemeen: Op de 3e etage gelegen, in circa 2001 geheel gerenoveerd, 4-kamer hoekappartement welke bereikbaar is middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. De inpandige berging bevindt zich in de onderbouw. Het appartementencomplex is gebouwd in 1966. Het appartement heeft een woonoppervlakte van 85 m2 en een inhoud van 250 m3. Winkels, NS-station en het Gouwebos bevinden zich op loopafstand. Bijzonderheden: Dit appartement is grotendeels v.v. dubbele beglazing. De service kosten zijn 148,00 per maand (incl. voorschot stookkosten). De oplevering is in overleg. Algemeen: Op de 2e verdieping van het appartementencomplex gelegen 3-kamerappartement met berging en eigen parkeerplaats in de parkeerkelder. Het appartementencomplex is centraal gele gen op de locatie Souburgh nabij het N.S.-station en winkels. Er is een afgesloten centrale entree met lift- en videofooninstallatie. Bouwjaar 2000, 105 m2 woonoppervlakte en 262 m3 inhoud. Bijzonderheden: Keurig verzorgde woning en grotendeels v.v. spachtelputzwanden; De woning is gebouwd onder G.I.W.-garantie; Het appartementen complex is afgestemd op bewoners van 55+; De bijdrage aan de actieve Vereniging van Eigenaren bedraagt circa 137,- per maand; De oplevering is in overleg. Bijzonderheden: De woning heeft o.a. de volgende verbouwingen ondergaan. Elektra, lei- dingwerk, groepenkast, compleet nieuw dak, nieuwe voorpui, groten deels hardhouten kozijnen, betonvloer en C.V. Eigen parkeerplaats naast de woning. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182-61 80 55 Telefax 0182-61 84 38 Zijde 25, 2771 EJ Boskoop Telefoon 0172-23 24 94 Telefax 0172-23 26 48 waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Indeling: Entree/hal met ber- z|S Bij zonderheden: Een zeer royaal woonhuis op een unieke locatie en v.v. een grote garage en een zeer grote tuin. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Deze nette woning is een bijzondere leuke starters woning of inte ressant voor diegene die van tuinieren houdt. De oplevering is in overleg. Dfl ging v.v. c.v.-ketel en g mechanische venti latie unit; Royale woonkamer van 45 m2 (inclusief keuken) met deur naar het zonnige balkon (O), een levendig uit zicht en zicht op de I binnentuin c.q. park je; Open keuken met inbouwapparatuur: koel/vriescombinatie, afzuigkap en gaskookplaat; 1 Slaapkamer aan de balkonzijde; 1 Grote slaapkamer aan de balkonzijde met deur naar de badkamer; Grote badkamer v.v. douchecabine, wastafel en aansluiting wasap- paratuur; Toiletruimte met closet en fonteintje. Algemeen: Schitterend met uitzicht over de polder gelegen 2- onder-1 kapwoning (1968) op een perceel van 950 m2. De woning heeft veel ruimte en een inhoud van 450 m3 (excl. berging en gara ge). Parkeerplaatsen op eigen terrein. Aangebouwde grote garage met elektra welke doorloopt in de tuin. Schitterende aan het water gelegen achtertuin van circa 52 meter diep met terrassen en een berging. Algemeen: Zeer verzorgd hoek-appartement op de 2e woonverdie- ping en op schitterende locatie met ruim uitzicht, inpandige ber ging en ruime garagebox v.v. afstandsbediening. Bouwjaar 1993, 325 m3 inhoud en 110 m2 woonoppervlakte. Uitstekend onder houden, fraai appartementengebouw op opvallende locatie en goed bereikbaar. Indeling: Entree/grote hal met vaste kast en meter kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast en deur naar het balkon; Gesloten keuken met rechte keukenopstel- ling v.v. enige inbouw apparatuur: gaskook plaat en afzuigkap, tevens is er de aan sluiting voor de wasapparatuur, aansluiting vaatwasser en deur naar het balkon; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde; Gedeeltelijk betegelde badkamer v.v. douchehoek, wastafel en afzuiginstallatie; Toiletruimte met closet; Royale woonkamer met laminaatvloer en deur naar het zonnige balkon. Indeling: Entree/tochtsluis met vaste kast; Meterkast; Hal; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kastenwand v.v. elektrische boiler 80 liter; Toiletruimte met hangend toilet; Badkamer (circa 2001) v.v. royale douchecabine met thermostaatkraan en wastafel met meubel; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met toegang tot het op het zuiden gelegen balkon; Woonkamer (circa 3.80 x 6.75m) met vaste kast; Eetkeuken v.v. vaste kast, wasmachine-, drogeropstelling en rechte keukenopstelling met gaskookplaat, RVS recirculatie schouw, koelkast en combimagnetron. Algemeen: Nabij het centrum van Boskoop en direct aan de rivier "De Gouwe" gele gen vrijstaand woonhuis welke rond 1900 is gebouwd en in 1997 geheel is verbouwd en gerenoveerd. De woning bestaat in feite uit een woon huis en een achterhuis. Eigen grond 205 m2 en inhoud 585 m3. De entree bevindt zich aan de zijkant van de woning. De tuin (O) grenst aan het water. Algemeen: Aan het levendige Noordeinde en met een prachtig uitzicht over de polder gelegen hoekdijkwoning van het type drie onder één kap. De woning is gebouwd in ca. 1930, op 230 m2 eigen grond en is netjes onderhouden. De diepe tuin (O) beschikt over twee bergingen waar van er één bij de woning staat en de tweede achter in de tuin. Door de diepte van de tuin, is er altijd zon in de tuin. Van Hogendorpplein 4 Gouda Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 Internet www.deservicedesk.nl E-mail info@deservicedesk.nl deServiceDesk heeft advieskantoren in Alphen a/d Rijn. Bodegraven. Boskoop. Gouda Goverwelle. Waddinxveen en Zoetenneer. I Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. Indeling: Entree/sfeervolle hal met massief parket en luxe toilet met fonteintje; Bijkeuken/ berging met opstel- plaats voor c.v.-com- biketel, unit mecha nische ventilatie en wasmachine/droger; Riante L-vormige woonkamer met mas sief parket, schuifpui naar fraai terras (Z) en elektrisch bedienbare zonneschermen; U-vormige open keuken met apothekerskast, car rousel en inbouwapparatuur: keramische kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasser; 2 Slaapkamers, beiden v.v. t.v.- en telefoonaansluiting en 1 v.v. vaste, luxe kastenwand met schuifdeuren; Badkamer met ligbad, douche, wastafelmeubel en mechanische afzuiging. Indeling: Entree/hal met meter- kast en laminaat vloer; Toiletruimte v.v. closet; Doorzon- woonkamer met lami naatvloer; Gesloten keuken met een nette rechte keukenopstel ling, laminaatvloer en vaste kast met aan-1 sluiting wasappara- tuur en laminaatvloer. Ie Verd.: Overloop met laminaatvloer; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde met laminaatvloer en vaste kast; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met laminaatvloer en vaste kasten; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met laminaatvloer en vaste kast; Badkamer met douchehoek en wastafel. 2e Verd.: Middels losse trap bereikbare zolderetage met c.v. ketel (2001/2002); De 2e verdieping is middels het maken van een vaste trap als 4e slaapkamer te gebruiken. Indeling: Begane grond: Entree aan de achterzijde met hal v.v. half bete gelde toiletruimte met closet; De woon kamer is aan de voor- zijde gelegen en beschikt over een laminaatvloer, open haard, kelder/trapkast en een extra zijraam voor nog meer lichtinval; De open keuken is aan de achterzijde gesitueerd en heeft een rechte keukenopstelling welke is v.v. inb.app.: Vaatwasser, magnetron, gaskookplaat, afzui- ger en koel/vriescombinatie en wasmachine en drogeraansluiting. Ie Verdieping: Overloop: 1 Slaapkamer met dakkapel, vaste kast en een laminaatvloer; Volledig betegelde badkamer v.v. ligbad en wastafel; 1 Slaapkamer met dakkapel en vaste kast aan de voorzijde. 2e Verdieping: Middels rechte steektrap bereikbare zolder met Velux dakvenster en c.v.-ruimte met c.v. ketel (1990). Kantoren in V Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Indeling: Entree/hal met plavui zen, kastenwand en wasmachine aansl.; Toilet; Woonkeuken met apart kookeiland, welke is uitgevoerd met inbouwapparatuur; keramische/ halogeen kookplaat, schouw, oven en koelkast; Woonkamer met alles- brander aan de v.z.; De begane grond is v.v. vloerverwarming. Ie Verd.: Overloop; Slaapkamer aan de v.z., waarin spanten zijn verwerkt, open vliering en inloopkast; 1 Slaapkamer aan de a.z.; Badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel meubel, closet en vloerverwarming; Vanuit de badkamer bereikt men het terras welke ook toegang geeft tot de le verdieping van het achter huis; Verdieping is als volgt: Overloop met c.v.-ketel en wastafel; 1 Slaapkamer met 2 dakkapellen en een vide naar de woonkamer; Het achterhuis heeft een woonkamer met 2 niveaus. Algemeen: In kleinschalig appartementencomplex, op de 3e verdie ping gelegen 3-kamer appartement met berging in de onderbouw. Het appartement is gelegen nabij winkels (Luifelbaan), openbaar I vervoer (NS-station) en het Gouwebos. Het complex heeft een afge sloten entree met bergingen en het trappenhuis. Indeling: Entree/hal met trap kast; Toilet met fon teintje; Meterkast; Royale L-vormige woonkamer met uit bouw v.v. een massie ve parketvloer en een open haard; Tevens is er een study/tv-kamer in de uitbouw welke op eenvoudige wijze bij de woonkamer getrokken kan worden; Gesloten keuken v.v. tegelvloer en een in L-vorm opgestelde keuken welke is v.v. inbouwapparatuur: kookplaat, oven, koelkast, vaatwas ser en afzuiger; Bijkeuken met tegelvloer, aansluiting wasappara tuur en deur naar de tuin, le Verd.: Overloop met vaste kast; Volledig betegelde badkamer v.v. closet, ligbad en dubbele wastafel; 1 Grote slaapkamer met vaste kast aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met wastafel en vaste kast. 2e Verd.: Overloop met bergruimte en c.v. ketel (Atag 2000); Doka; 1 Slaapkamer met dakkapel en wastafel. Algemeen: In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voortuin en op het Oosten gelegen achtertuin met vrijstaande stenen berging met zadeldak, een houten half open schuur en achterom. De woning is gebouwd in circa 1950, op 142 m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 275 m3.

Weekblad voor Waddinxveen | 2005 | | pagina 26