transformeren College wil Noordkade V-ketel nodig? 3 JAAR3 499 issers Barend recht vj koopavonden in de week ZONDAG OPEN! I 1 Herfstwandeling toont Waddinxveens natuurschoon Feest in de Paddestoel Op 70-x 80s. 9CX Cursus over pubers Witgoed specialist nu 249,- kkundjg advies- Bol BV 8 7veOrwOarming»hoW,! Va Kijk ^'^deze krant weer nr tneer ,nfo' yfOOr SchoCon Vervanging van uw keukeninbouw apparaten? KOSTUUMS VAN GILS ACTIE www.citylife.nl to I/silco Aanhouding voor diefstal van post Najaarsrit autoclub De Gouwe Rijders NEELEMAN 1 Leuk® acties! Feest in Dierendal Prachtig nazomerweer tijdens herfstwandeling. Foto: Liesbeth van der Vis Be| QI80-63 1206 E-mail: bolverwarming@planet.nl www.bolverwarming.nl 1 I 1 4 Vrijdag 22 september Gouda - Kleiweg 57 voor kwaliteit persoonlijk advies! r~i~ir~ir~Ie3 r L gebied al kennen. Maar daar vergissen ze zich in. Ik merk bij mezelf als ik een wandeling uitzet dat ik elke keer weer ik er al heel vaak geweest ben", vertelt Hartmann vol enthou siasme. Er bestond ook een mogelijk- Kerkweg-west 5 2742 BC Waddinxveen Tel. (0182) 64 00 75 Reeuwijk Open: 22.00 uur Night 20+ VanjJOÖ voor koloniale meubelen i/biz/ laars. De gemeente heeft slechts een faciliterende rol, zij maakt het mogelijk dat op het huidige bedrijventerrein woningbouw wordt gerealiseerd. Daarnaast is er ook voldoende ruimte voor (door)starters, kantoren en be drijfsverzamelgebouwen. Op woensdag 27 september behan delt de gemeenteraad het trans formatieplan van de Noordkade. Na vaststelling door de raad wordt de Nota van Uitgangspun ten zes weken ter inzage gelegd. Woensdag 1 november wordt van 19.30 tot 20.30 uur een infor matiebijeenkomst georganiseerd. Omwonenden, bedrijven en ge ïnteresseerden zijn welkom in de raadzaal van het gemeentehuis. gelegenheid te oefenen met vra gen uit de eigen situatie en voor het uitwisselen van ervaringen. Het betreft vijf bijeenkomsten van twee uur. De bijeenkomsten staan open voor alle ouders van jongeren in de leeftijd van 12 tot 16 jaar. De avonden worden geleid door Tineke Vermeulen en Piëta Jacobs van het Opvoed- bureau Midden-Holland. De bijeenkomsten vinden plaats aan de Stationsstraat 12 in Wad dinxveen. De kosten bedragen 20 euro per persoon. Belang stellenden kunnen voor meer informatie contact opnemen met Piëta Jacobs, 0182 - 547 888/ op- voedbureau@jso.nl. van buiten de plaats komt. De inwoners van de plaats waar de wandeling georganiseerd P. VISSER ZONEN seert bijeenkomsten voor ouders van pubers. De bijeenkomste kinderen niet meer meegaan blijven de ouders ook weg. Op hinder van vrachtverkeer af, verbetert de groenstructuur en de waterhuishouding en worden monumenten zichtbaar. De komende twintig tot dertig jaar moet er op de Noordkade een heeft geopend, kunnen jong en oud terecht in ruim 20 overdekte ZEVENHUIZEN - De politie heeft woensdag 13 september rond 10.00 uur twee mannen uit Rotterdam van 20 en 47 jaar aangehouden. Hun aanhouding volgde na een actie van bewo ners aan de Vlietkade. Op één adres werd daar al enige tijd post uit de postbus vermist. De bewoners werden sinds die tijd ook door diverse instellingen be naderd omdat daar bijvoorbeeld aanvragen waren gedaan voor bankpassen. De bewoners scha kelden de politie in en koppelden het gebeurde met een inbraak in hun bedrijfsbus die in de nacht van 14 op 15 augustus had plaats gevonden en waar een grote hoe veelheid (elektrischjgereedschap en andere waardepapieren wa ren gestolen. Toen één van de mannen bij de postbus verscheen en daar een poststuk uithaalde, grepen de bewoners in. De poli tie werd gebeld en de man werd vastgehouden. Op aanwijzingen van de bewoners werd de twee de verdachte in zijn auto op de Strandweg aangehouden. Beide verdachten zijn ingesloten. De politie is begonnen met een uit gebreid onderzoek. berteit worden uitgedaagd om na te denken over hun manier van opvoeden. Tijdens de bij eenkomsten wordt niet alleen aandacht gegeven aan de ont- WADDINXVEEN - Autoclub De Gouwe Rijders uit Waddinxveen organiseert houdt op 22 september haar traditionele najaarsrit voor de 49e keer. Evenals voorgaande ja- ren hoopt het bestuur op een grote opkomst. Na de rit zal tekst en uitleg worden gegeven wat men wel en niet goed gedaan heeft. Het is niet nodig om lid te zijn van de vereniging om aan de rit deel te nemen. De inschrijving voor deze rit is bij Hotel Cafe Restaurant De Unie aan de Kerkweg Oost 226 in Waddinxveen. Inschrijven kan tussen 19.15 uur en 19.45 uur. Start- tijd vanaf 19.30 uur. Voor meer in formatie kan contact opgenomen worden met A.A.Boer, 079-3315205 en/of 06-23671549. inschatting van anders", aldus Hartmann. Het deelnemersveld bestaat vooral uit 50plussers en ouders met jonge kinderen. „Daartus- klankkleur. Het gaat erom dat sen zit een groot gat, zodra de mensen meer gebruik gaan ma ken van de recreatiegebieden", sluit Hartmann af. WADDINXVEEN - Het Opvoed- Door Kristiaan Asscheman WADDINXVEEN - Uitgestrekte plassen, bospercelen, weidege bieden en moeraslanden. De herfstwandeling van afgelopen zondag, georganiseerd door 'Natuur- en Reeuwijkse Plassen en omge ving' en 'Groenservice Zuid- Holland', had het allemaal te bieden. Bovendien was het prachtige nazomerweer voor de' fanatieke wandelaars een goede reden om de natuur in te trekken. „Het was weer een prachtige wandeling", roept Elisabeth van der Schoot naar de orga nisatie van de wandeling. „On gelooflijk hoe ze het mooiste van weten te zetten", vertelt ze ver volgens. „We zouden eigenlijk maar vijftien kilometer lopen, lachend aan: „Maar andersom is het ook een hele mooie route hoor!" Groenservice Zuid-Holland organiseert dit jaar in totaal 23 wandelingen in de regio. De tocht door Waddinxveen was de veertiende in de reeks. Na elke wandeling krijgen de wandelaars een stempel op hun stempelkaart. Als ze acht of meer stempels hebben verza meld, mogen ze een boompje de omgeving op papier planten tijdens de Nationale Boomfeestdag. De wandeling startte vanaf het station Wad dinxveen centrum. Deelnemers WOENSDAG 20 SEPTEMBER 2006 57E JAARGANG NR.3021 OPLAGE 15.300 EXEMPLAREN j JOTAALOPLAGE REGIONALE NIEUWSBLADEN GROEP 215.000 EXEMPLAREN maar dat zijn er wel twintig geworden denk ik", zegt Trudy Wijnmaalen, de wandelpartner van Van der Schoot. „Ik was mijn jas kwijt dus we moesten weer een heel stuk teruglopen", Recreat ieschap vervolgt ze. Van dei Schoot vult kinderen staan er allerlei activitei- bureau Midden-Holland organi- I ten op het programma zoals een ballonnenwedstrijd (15.00 uur), grabbelton, loterij, ringsteekspel, wordem gegeven op 30 oktober, springkussen, supersjoelbak en een waterspektakel verzorgd door de vrijwillige brandweer, Kanaaldijk 30 - 44, Waddinxveen-Zuid 3 toonaangevende meubelzaken in Waddinxveen Zuid, gratis en ruim parkeren voor de deur, eenvoudig te bereiken Meubelboulevard Waddinxveen-Zuid (II) klassieke-, moderne-, design- en konden van 11.00 uur tot 15.00 vallend is ook dat het grootste uur starten. Het aantal deelne- gedeelte van de deelnemers mers lag zondag op ongeveer 325 mensen, een gemiddelde opkomst volgens Hans Hart mann. Hij is promotiemedewer- wordt, denken vaak dat ze het ker van Groenservice Zuid-Hol land. „Het aantal deelnemers varieert nog wel eens per wan deling. We kennen pieken en dalen, vooral in het voorjaar nieuwe plekjes ontdek, zelfs als komen er erg veel mensen op de wandelingen af. Vandaag hadden we eigelijk op meer mensen gerekend. Het is name lijk ideaal wandelweer, maar de heid om de route met een gids de mensen was te volgen. Dit werd gedaan om de drempel zo laag mogelijk te houden. „Bovendien geeft zo'n excursie de activiteit meer WADDINXVEEN - Op zaterdag 23 september organiseert de stich ting Kinderboerderij Dierendal haar jaarlijkse Open Dag in het Wamaarplantsoen in Waddinx veen. Tussen 11.00 en 16.00 uur is daar voor kinderen en volwasse nen van alles te beleven. Belang- WADDINXVEEN - Het college van Waddinxveen heeft onlangs rijkste doel is om net als vorig een plan opgesteld om de Noordkade te transformeren. Door jaar minimaal 1.300 bezoekers te grote bedrijven elders in Waddinxveen te vestigen neemt de informeren en te vermaken. De Open Dag is voor gratis toegan kelijk. Nadat wethouder Lont om 11.00 uur de Open Dag officieel gezonde mix ontstaan tussen wonen en werken. Als het aan het college van burgemeester en wethouders ligt worden er in de toekomst voornamelijk woningen gerealiseerd en verdwijnen kramen. Voor de allerkleinsten de grotere bedrijven, komt een ballonclown, Diddle, de poppendokter die kapotte pop- Al bij het opstellen van de Ont- pen en beren beter maakt, een wikkelingsvisie Waddinxveen schminker en een net echt varken 2015 is besloten om het huidige waarmee de kleintjes op de foto bedrijventerrein Noordkade een kunnen. Omdat het op de Open andere functie te geven. Om dit Dag allemaal om dieren draait, mogelijk te maken heeft het col- mogen de dierenambulance, de lege een transformatieplan op- dierenbescherming, de werk- gesteld waarin zij kaders schetst groep natuur- en milieueducatie, waaraan het gebied in de toe- de vereniging van veldbiologen komst zou moeten voldoen, en de vogelvereniging natuurlijk Voornaamste reden voor het op niet ontbreken. Daarnaast is de stellen van een dergelijk plan is kans groot dat grote en kleine dat de gemeente op deze manier mensen tijdens hun bezoek aan goed kan inspelen op initiatie- Dierendal een goochelaar of buik- ven van grond- en vastgoedei- spreker tegen het lijf lopen. Of genaren bij het ontwikkelen van op tijd zijn voor een ritje op een locaties. De transformatie moet paard en de leuke demonstraties de komende twintig tot dertig van een ganzenhoeder, de hon- jaar stapsgewijs tot stand komen. dentrainers, een valkenier met Het initiatief ligt bij ontwikke- roofvogels of de schapendrijver. Verder zijn er ook presentaties van oude ambachtslieden, een im ker, een glaskunstenaar en de re parateurs van gereedschap. Voor WADDINXVEEN - Afgelopen vrijdag was het weer tijd voor de maandelijkse jeugddisco in de Paddestoel. Dit keer was het een Black 'N White Party. De jeugd hield zich volledig aan deze dresscode. Iedereen was geheel in het zwart en wit gekleed. Foto: Liesbeth van der Vis 7, 14, 21 en 28 november 2006 van 20.00 - 22.00 uur. Belang- Een stellenden kunnen zich opgeven partyband zorgt voor de muziek, vóór 19 oktober 2006. In samenwerking met Van de Wal Ouders met kinderen in de pu- Speelgoed Intertoys deelt de On dernemers Vereniging Waddinx veen gedurende de Open Dag per uur 100 knuffelbeesten voor 10 Wokkeltjes per stuk/per persoon uit. BlitsKikkers KinderKleding wikkeling die de puber door verloot gratis toegangskaarten maakt, maar ook hoe een ouder voor 4 personen van attractiepark op deze veranderingen kan rea- Duinrell in Wassenaar. Aan het geren. Verder is er ruimschoots einde van de dag stijgt bij mooi weer rond 18.00 uur een grote hete luchtballon uit het Wamaar plantsoen op. Behalve ballonpi- loot en Waddinxvener Rob den Boer, maken een drietal vrijwil ligers van de kinderboerderij een tocht boven Waddinxveen en het Groene Hart. De stichting Kinder boerderij Dierendal moet sinds 2005 in financieel opzicht voor zichzelf zorgen. Daarom verkoopt zij tijdens de Open Dag strippen kaarten waarmee bijvoorbeeld de spellen gespeeld kunnen worden. Meer informatie over de Open Dag bij Kinderboerderij Dieren dal is te vinden op www.dieren- dal.nl. Nijverheidsstraat 20 2802 AL Gouda Telefoon 0182 - 54 10 41 Fax 0182 - 54 10 49 I n Vi Nefit-dcaler/Lid van UNETO-VNI Goed advies Kwaliteitsproducten Vakkundige installatie Onderhoud en service wij komen gratis bij u thuis de juiste maten opnemen Aalborg 15. Barendrecht Hoofdweg 18. Capelle a/d IJssel Info: wwwjulderster.nl 2 zlts met longchair In diverse kleuren stof. Afm.: H/B/D: 90x250x170 cm. KAPSALON VAN BERKESTEUN WOONCULTUUR tel.0182-614633 vanberkesteijn.nl M/y' uw ïnierieMjr! Showroom en meubelmakerij: Zuidkade 230 Waddinxveen Tel: 0182-616878 Cenfra/e verwarm zngs- en service Installatieburo ZEVENHUIZEN Kerkweg Oost 185 2741 HD Waddinxveen Tel. (0182) 64 00 72 Nieuwe koHektie is binnen' Waddinxvee- concept tel.0182-649744 boconcept.com WOOüSElEnif II tel.0182-632441 vermaaswoonselektie.nl Uitgever: PCM Lokale Media Redactie 0182 - 638288. Verkoop 0182 - 620626. Bezorging 0900 -1010107 (10 eurocent p.m.) Bol b.v. CENTRALE VERWARMING- EN ONDERHOUDSBEDRIJF

Weekblad voor Waddinxveen | 2006 | | pagina 1