Circus in de wijk Zuid terrein leidt tot heftige discussie RUIT REPAREREN? m Optie evenementen V-ketel nodigt de pater GRATIS* Feest op de markt tijdens herfstvakantie 1 l Koster neemt afscheid Lezing van Vrouwen van Nu Avond over WMO NOOIT MEER uitreiking eerste nieuwe rijbewijs -aanbi nas makelaardij Open dag Paardendal voor gehandicapte ruiter bllllx zonal nieuwkoop Reünie Scouting Ij I Keukenbrand Diefstal boot sjdinti Zie elders in deze krant. Bounrian jVoonmaand Controle Visserijwet Aanhouding na belediging brigadier Praten over vogels Op zaterdag 14 oktober kunt u tussen 11.00 uur en 14.00 uur bijna 60 te koop staande woningen vrijblijvend en zonder afspraak bezichtigen. Bekijk snel onze advertentie in deze krant!! Hollantfcp 1/SILCO Rfil 0180-63 I1O£ meubelen andere vertellen wat dit betekent voor een gezin. De avond wordt gehouden in zalencentrum 't Trefpunt in de Stationsstraat en de aanvang is om 20.00 uur. En tree is 3,50 euro. De Vrouwen van Nu is een vereniging, die REGIO - Tijdens de herfstvakan tie, van 14 tot en met 29 okto ber 2006, vindt het 1001 Markten Festival plaats. Markthandelaren dens deze week feestelijke activi teiten. Het 1001 Markten Festival is onderdeel van de promotie campagne 'De markt. Van alle markten thuis' en heeft als doel het marktbezoek een extra im puls te geven. Niet alleen op de markten in het dorp zal er van alles te doen zijn, ook in de rest van Nederland organiseren de markten verschil lende activiteiten voor hun be zoekers. WADDINXVEEN - De politie doet onderzoek naar de diefstal van een aluminium roeiboot. De boot van 10 meter lang van het merk Marine werd tussen zon dag 1 oktober 17.30 en maandag 2 oktober gestolen uit een boten huis achter een woning aan de Brugweg. De dader(s) zijn daar met de boot weggevaren. P. VISSER ZONEN WADDINXVEEN - Op dinsdag 17 oktober is er weer een af- delingsavond van de Vrouwen van Nu, afdeling Waddinxveen. Mevr. S. Houter houdt een in leiding over: 'Het leven van een schippersvrouw'. Zij zal onder tie hun mooiste, opvallendste of meest ontroerende foto van de markt inzenden via de website www.1001marktenfestival.nl. De makers van de beste foto winnen een speciale prijs. Zij gaan met een bekende Nederlander bood- meente en de cadeaus die zij in ontvangst mochten nemen. Diaken A. Verdoold noemde de heer Van den Berg een 'Pietje precies'. Deze vergelijking was een 'knipoog' naar de roep naam van de heer Van den Berg. Hij prees zijn nauwgezetheid en bedankte ook de kostersvrouw. Als dank werd hij door de kin deren van de zondagsschool 'Samuël' toegezongen en over handigde de jonge kinderen uit de gemeente een door henzelf gemaakt afscheidsboek. ten Festival is een fotowedstrijd. Bezoekers van de markt kun nen gedurende de herfstvakan- Het beveiligingsniveau is gelijk aan dat van het paspoort en de Nederlandse identiteitskaart. Het oude en het nieuwe rijbewijs bestaan nog geruime tijd naast elkaar. Het nieuwe document is bedoeld voor personen die sinds 1 oktober een rijbewijs behaal den of dit moeten vernieuwen. De geldigheidsduur van het nieuwe document blijft tien jaar. Het aanvragen van een nieuw rijbewijs duurt een week. WADDINXVEEN - Een elektri sche frituurpan is er vermoede lijk de oorzaak van dat vrijdag avond 6 oktober rond 21.35 uur brand ontstond in een keuken van een woning op de 3 etage aan de Justus van Effenlaan. De bewoners waren op dat moment niet aanwezig. Twee katten zijn vermoedelijk door de rookontwikkeling ge stikt. De brandweer was het vuur snel de baas. Wel brandde de keuken volledig uit. De be woners van de 2e en 4e verdie ping moesten tijdelijk hun huis verlaten. Rond 22.30 uur konden zij weer naar huis. WADDINXVEEN - De politie heeft zondagmorgen 8 oktober een Visserijcontrole gehouden aan de Petteplas, 't Weegje en de Kanaaldijk. Drie vissers kre gen een proces-verbaal. Aan 't Weegje ontbrak een sportvisakte en aan de Kanaaldijk hadden twee vissers geen vergunning van de rechthebbende op het visrecht aldaar. schappen doen op een markt. Dit marktbezoek wordt gevolgd door een camerateam van SBS Shownieuws. Voor meer in formatie over het 1001 Mark ten Festival kunt u terecht op www.1001marktenfestival.nl. ZEVENHUIZEN - Vogelvereni ging Zang en Kleur in Zeven huizen heeft voor vrijdag 13 ok tober om 20.00 uur een spreker uitgenodigd namelijk dhr. H. Dries uit Rotterdam. Het thema van deze avond is postuur en kleurkanarie in het algemeen. Voor belangstellenden is het een bijeenkomst waar een discussie over deze vogels of een alge meen praatje wordt gehouden. Toegang is gratis. De avond vindt plaats in het clubgebouw Zang en Kleur, Nijverheidscentrum 50 nabij de vrachtwagen parkeerplaats te Zevenhuizen. Voor inlichtingen; Jan van den Berg 0180-632271 of 06-53339257. WADDINXVEEN - De informatiebijeenkomst over de komst van Coenecoop 3 en de verlegde Dreef van vorige week woens dag leidde tot de nodige discussie. Vooral de mogelijke locatie van een nieuw evenemententerrein deed de nodige stof op laaien. De informatieavond vond plaats in de raadzaal van het gemeentehuis. openstaat voor vrouwen van al le gezindten. Zij onthouden zich Onderdeel van het 1001 Mark- van partijpolitiek, maar gaan de maatschappelijke problemen niet uit de weg. Belangstellen den kunnen contact opnemen met Ria Slaman, 0182-614790. WADDINXVEEN - De Scouting Sint Victor houdt ter gelegenheid van het zestigjarig bestaan een reünie op 21 oktober in en rond het clubhuis aan de JW Frisoweg tegenover nr. 71 in Waddinx veen. Vanaf 15.30 uur is het mu seum geopend en 's avonds is er groot een feest. Meer informatie kan men vinden op scoutings- WADDINXVEEN - Tom van der Aar is de eerste Waddinx- vener die het nieuwe rijbewijs in ontvangst mocht nemen. Op woensdag 4 oktober kreeg hij sa men met zijn dochtertje Nika het nieuwe document in handen. Op 1 oktober werd het bekende roze papieren rijbewijs vervan gen door een kunststof rijbewijs op creditcardformaat. Voordeel van het nieuwe rijbewijs is onder andere de fraudebestendigheid. overlast. Wethouder Lont pro beerde de aanwezigen gerust te stellen: „Het zal gaan om ongeveer drie weken per jaar dat daar iets georganiseerd gaat worden. Dit hoeft niet per definitie een kermis of concert te zijn, maar ook braderieën behoren tot de mogelijkheid. Verder zal de gemeente een aantal voorwaarden stellen met betrekking tot tijden en geluidsnormen." Ook deze woorden waren niet voldoende om de aanwezigen te overtuigen. Nog een aantal vragen en suggesties kwamen boven drijven. Bijvoorbeeld het gebrek aan parkeergelegen heid, de mogelijke verplaatsing van hangjongeren en moge lijke afwateringsproblemen bij slecht weer. „Wordt het met slecht weer niet één grote mod derpoel als je kiest voor een parkachtige omgeving", was een vraag van een geïnteres seerde. Maar of er daadwerkelijk een evenemententerrein komt, is nog maar de vraag. Ook de optie van kantoorvilla's in Waddinxveen organiseren tij- staat nog steeds open, wordt er door de planontwerpers ver klaard. „Dit is de vooravond van een verdere planuitwer- king en alle suggesties en op merkingen worden overwo gen." intvictor.nl. Heel het jaar zijn er al vele activiteiten rondom het jubileum. Het jaar begon met de nieuw- jaarsinstuif, gevolgd door een groot Koninginnedagfeest en ook nog een super gaaf zomer kamp in België waaraan alle speltakken hebben deelgeno men. Het terrein tussen het Coene coop College en het huidige bedrijvenpark Coenecoop ligt al een geruime tijd braak. De plannen met betrekking tot dit braakliggende terrein werden tijdens de informatieavond door de gemeente Waddinx veen getoond. Ook het plan om de Dreef te verleggen werd ge presenteerd. Deze verlegging wordt uitgevoerd om de toe nemende verkeersintensiteit te bestrijden. Naar verwachting van de gemeente wordt eind 2007 gestart met de uitvoering. Er werd een drietal modellen gepresenteerd voor de moge lijke invulling van Coenecoop 3. Het grootste vraagteken is voorlopig nog de invulling van het gebied vlakbij het Coene coop College. Hier bestaan twee mogelijkheden voor. Of het terrein wordt gebruikt voor kantoorvilla's of voor een eve nemententerrein. Mocht daar een evenemententerrein ko men, dan zal het een parkach tig gebied worden zodat het ook nog een functie heeft als er geen evenementen georgani seerd worden. De mogelijkheid van een evenemententerrein op die locatie werd niet door alle aanwezigen even goed ont vangen. Vooral omwonenden keerden zich duidelijk tegen dit plan. Zij vrezen voor meer WADDINXVEEN/BOSKOOP - De Nederlandse Patiënten Ver eniging (NPV) Waddinxveen/ Boskoop houdt op 9 november een avond in het teken van de Wet Maatschappelijke Onder steuning (WMO). De achter gronden van de WMO zullen worden toegelicht. Hoe de WMO er in de praktijk uit gaat zien wordt toegelicht door mw. L. Herwigh en dhr. P. de Glas, respectievelijk ambte naar van de gemeente Boskoop en de gemeente Waddinxveen. Na de pauze is er gelegenheid om vragen te stellen aan de WADDINXVEEN - De politie heeft zaterdagavond 7 oktober rond 21.10 uur aan de Limaweg een 42-jarige man uit Waddinx veen aangehouden. De man was passagier in een auto die een alcoholcontrole bin nenreed. Tijdens een ademtest van de bestuurster begon de man een brigadier te beledigen. Nadat hij onder meer het woord 'debiel' en 'randdebielen' had ge bruikt volgde zijn aanhouding. De politie maakt proces-verbaal op. 144/ ittokjuu umruderieiur! sprekers. De avond gehouden in 'De Stek' aan de Puttenlaan 148 in Boskoop en begint om 20.00 uur. Aan deze avond zijn geen kos ten verbonden, wel wordt er een collecte gehouden voor de on kosten. Voor meer informatie kan gebeld worden met: 0182- 638661. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag 7 oktober was het feest voor de bewoners van de wijk Zuid in Waddinxveen. Een wijk- feest voor iedereen in de wijk. Het thema van het feest was het circus. In een grote circustent aan de Sint Victorstraat werd er een voorstelling gehouden. De kinderen hadden mooie acts ingestudeerd voor deze feestdag met wilde dieren, acrobaten, clowns en goochelaars. Na de circusvoorstelling vond de finale plaats van het Rodeostier rijden. Foto: Lex Fioole WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag 7 oktober 2006 heeft de heer P. van den Berg af scheid genomen als koster van de Christelijke Afgescheiden Gemeente aan de Dorpstraat. De bijna 79-jarige heer Van den Berg heeft deze functie 14 jaar vervuld. Tijdens een drukbezochte af scheidsreceptie werd hij be dankt door de kerkenraad. Het kostersechtpaar wist van de afscheidsreceptie, maar waren geheel overweldigd door de massale opkomst uit de ge- WADDINXVEEN - Manege het Paardendal aan de Noordkade in Waddinxveen heeft afgelopen zaterdag 7 oktober een open dag gehouden. Deze dag stond geheel in het teken van de gehan dicapte ruiter. Voor de vele ruiters in een rolstoel of mensen die slecht ter been zijn moet er een oprijbrug komen naar de kantine. Hiervoor werd tijdens de open dag geld opgehaald, 's Och tends om 10.00 uur hebben de leden van Stichting De Groene Hart Ruiters (Federatie Paardrij den Gehandicapten) hun kunsten vertonen. De rest van de dag konden belangstellenden zelf kennismaken met de paardensport. De manege bevindt zich aan de Noordkade 108, net buiten de bebouwde kom van Waddinxveen. Voor informatie of het volgen van lessen kan gebeld wor den naar 0182 - 632933. Foto: Lex Fioole OPLAGE 15.300 EXEMPLAREN WOENSDAG 11 OKTOBER 2006 www.boumanmeubelen.nl 1 I T t Zaterdag 14 oktober Zondag 15 oktober Ncfit-dealer/Lid van UNETO-VNI Goed advies Kwaliteitsproducten Vakkundige installatie Onderhoud en service 299,- 399,- L z UJ a Mini-draaiorgel draaien voor kinderen, met uitreiking Bouman draaiorgeldiploma! Molentjes maken met Ingeborg Centrale verwarmings- en service Installatieburo ZEVENHUIZEN c s o Demonstraties van zes oude ambachten in originele kledij: mutsen maken, stoelmatten, tiffany maken, stroviecnten, glas-in-lood maken en tingieten Waddinxveen Kerkweg Oost 224, tel. (0182) 61 38 22 Boskoop Zijde 6, tel. (0172) 21 54 09 Hazerswoude Rijndijk Rijndijk 264, tel. (071) 341 89 90 www.depater.nl 57E JAARGANG NR.3024 I KUNSTSTOF KOZIJNEN MET 20 JAAR GARANTIE Energieweg 30 (Industriepark) 2421 LM Nieuwkoop Telefoon: 0172 570489 www.stijl2000.nl Uitgever: PCM Lokale Media Redactie 0182 - 638288. Verkoop 0I82 - 620626. Bezorging 0900 - I0I0I07 (I0 eurocent p.m.) Door Kristiaan Asscheman Waddin Complete set geleverd èn gemonteerd bij u thuis! Ruim 40% voordeel bij een eenpersoons ledikant 90 x 200 cm op comforthoogte, compleet met pocketveermatras Classic Pocket 300 en elektrisch verstelbare bodem Promiftex 1000. Ledikant Merel, 90 x 200 cm Bodem Actieflex, 90 x 200 cm Pocketveermatras Emotion 260, 90 x 200 cm Totaal Actie voordeel ruim 40% Set-aanbieding 359,- 1057,- 7- 458,- 599,- Zondag open, 12.00-17.00 uur IJsselmondselaan 175, Rotterdam, telefoon (010) 284 2111. U vindtons aan de N210 Capelle a/d IJssel naastbedrijvenpark Rivium. Gratis parkeren. Bouman blijft bijzonder Showroom en meubelmakerij: Zuidkade 230 Waddinxveen Tel: 0182-616878 www.silco.nS TOTAALOPLAGE REGIONALE NIEUWSBLADEN GROEP 215.000 EXEMPLAREN 4 fc .11-. -

Weekblad voor Waddinxveen | 2006 | | pagina 1