Geld verdienen met werk in en Bij uw Escura Apotheek nodig? Escura Apotheek zorgt ervoor. totaalinstallateur Veilig medicijngebruik bij ZWANGERSCHAP Zorg en Zekerheid 10% kassakorting op kinderschoenen rond het huis? Weet hoe het werkt! 1 installatietechniek bij u in de buurt Escura Apotheek Kerkweg-West Apotheek fM GAS WATER C.V. ELECTRA ZON-ENERGIE Vraag ons apotheekteam naar de meldkaart Zwangerschap. dichtbij werkt .beter. Neeleman installatietechniek, het adres voor ontwerp, advies, installatie, onderhoud en reparatie van al uw technische installaties in en om uw huis en bedrijf! Esmée studeert rechten en past op de buurtkinderen. Kerkweg-West 64 2742 BE Waddinxveen Tel: 0182 - 617 255 E-mail: info@apotheekkerkwegwest.nl Website: www.apotheekkerkwegwest.nl Belastingdienst Om te profiteren van de regeling ‘Dienstverlening aan huis’ moet u aan enkele voorwaarden vol doen. U mag voor meerdere particuliere opdrachtgevers per week werken, maar per werkge ver op maximaal drie dagen in de week. Een voorbeeld. Als u werkt als kinderoppas, kunt u bijvoorbeeld op dinsdag, woens dag en vrijdag werken voor me vrouw A, op maandag en don derdag voor meneer B en op zaterdag voor mevrouw C. De regels rondom ‘Dienstverlening aan huis’ staan vermeld op de site www.dienstverleningaanhuis.nu. Hiernaast vindt u er alvast een paar. Als particuliere dienstverlener kunt u zich met de regeling ‘Dienstverlening aan huis’ een voudig en volgens de regels laten inschakelen door andere particu lieren. Degene die u inhuurt, betaalt namelijk geen loonbelas ting en premies. Voor u betekent deze regeling dat u recht heeft op minimaal het minimumloon, vakantietoeslag en doorbetaling bij ziekte. Veel zekerheid, dus. U bent wel verplicht een admin- stratie bij te houden. Eigen service en onderhoudsdienst voor 24-uur service onderhoud aan cv-ketels en warmwaterapparatuur. Vestigingen in Waddinxveen Zoetermeer T: 088 - 500 6000 I: www.neeleman.com Kijk voor meer vragen en antwoorden op www.dienstverleningaanhuis.nu. Daar kunt u ook aan de hand van een check controleren of u aan de voorwaarden van de regeling voldoet. 0 0 0 0 0 Nee, het gaat bij de regeling ‘Dienstverlening aan huis’ om werkzaamheden die horen bij het huishouden van de opdrachtgever. Dat zijn meestal werkzaamheden in of rond de woning van de op drachtgever, maar die kunnen ook op een andere locatie plaatsvin den.' Zo kunt u bijvoorbeeld als kinderoppas ook in uw eigen huis op de kinderen van de opdracht gever passen. Ja, u heeft recht op 8% vakantie toeslag. Dit kan een eenmalige storting zijn of worden verrekend in de afgesproken uurprijs (mini maal het wettelijk minimumloon). Ja, maar als u onder de regeling ‘Dienstverlening aan huis’ wilt vallen, gaat het er om dat u op maximaal drie dagen per week per opdrachtgever werkt. Dat kan dus bij meerdere opdrachtgevers het geval zijn. Werkt u bij 1 op drachtgever op meer dan drie dagen per week? Dan vallen deze inkomsten niet onder de regeling ‘Dienstverlening aan huis’. 150m2 Showroom Coenecoop 85c W'veen Designradiatoren Cv-ketels ATAG - NEFIT-VAILLANT Zon-energie water elektra Sanitaire kranen (Luxe) Schakelmateriaal Verlichting halogeen en downlight Complete woning renovatie Aanbouw da kka pel insta llaties Badkamer en toiletrenovatie Zinken dakgoten en loodwerken Da krenovaties lichtkoepels Keukeninstallaties Elektrische installaties Meterkasten veiligheidskeur Woonhuisventilatie Ketel, geiser en radiatoren Vloerverwarming cv elektra Zonneboiler systemen Warmtepomp installaties Tuinverlichting installaties WVG Zorg toepassingen Of u zich nu wilt aan bieden als hulp in de huishouding, hondenuit- later, tuinhulp of kinder oppas: met de regeling ‘Dienstverlening aan huis’ bent u beter uit. 0 Gas-, water en afvoerinstallaties 0 Mindervalide sanitair e.d. 0 Centrale verwarming installaties 0 Hoog Rendement ketels 0 Heaters en donkerstralers 0 Zonne-energie installaties 0 Elektrotechniek 0 Brandbeveiliging/ontruiming 0 Data en telecommunicatie 0 NEN 3140 keuringen bedrijven 0 NEN 3140 keuringen gereedschap fW: kijk voor meer informatie op www.zorgenzekerheid.nl, bel 071-5 825 825 of loop binnen bij één van onze winkels Weten hoe het werkt Meer vragen en antwoorden I Alleen voor particulieren onderling De regeling ‘Dienstverlening aan huis’ geldt alleen voor particulie ren onderling. Een intermediaire organisatie mag een opdrachtge ver aan een dienstverlener koppelen. Maar als de tussenpersoon meer doet dan vraag en aanbod bij elkaar brengen, zoals het uitbe talen van de dienstverlener, dan komen zowel de opdrachtgever als de dienstverlener niet in aanmerking voor de regeling. A. Moet het werk per se plaatsvinden bij de op drachtgever thuis? Heb ik recht op vakantietoeslag? Mag ik voor meerdere opdrachtgevers per week werken? Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid neeleman-

Weekblad voor Waddinxveen | 2008 | | pagina 10