iWljJl Hme Wij zoeken een nieuwe collega Logistiek medewerker m/v pro RT G S Helpdesk Consultant Junior Technisch Consultant verkoop- medewerker/ster Reception ist/Testassistent r- Weekend Controleurs (m/v) ui m M Verkoper/adviseur T5T Gevraagd met spoed: OP ZOEK NAAR EEN BAAN OP HBO-NIVEAU DICHT BIJ HUIS? BOSKOOP b.v. WIJ BIEDEN: GEÏNTERESSEERD? A World of Security Solutions I I Medewerker Financiële Administratie m/v 75% SPORT 2000 gewasbescherming/meststoffen V G4S zoekt detentiètoezichthouders (m/v) Een baan bij Fase Boskoop iets voor u? Lagerweij Partners (Duobaan) voor de woensdag, donderdag en vrijdag o ■WW7 T in: I tfljS^arden Retail Services WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN GOUWE KOERIER WOENSDAG 3 DECEMBER 2008 PAGINA 12 Wij zijn op zoek naar een: jonge enthousiaste Wegens sterke uitbreiding van de activiteiten hebben wij onderstaande vacatures (m/v): GROEIT MEE Dan nodigen wij u graag uit uw sollicitatiebrief met curriculum vitae te sturen aan: Bent u geïnteresseerd in deze functie stuur dan uw schriftelijke reactie naar: I Ter ondersteuning van ons secretariaat in Woerden zijn wij op zoek naar een: Wij zoeken een: Een geschiktheidsanalyse zal deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. «owse Zie ook onze website www.lagerweij-partners.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Importeur van o.a.: Altenburger - BJB - Electronicon -Tridonic.Atco Wij verwachten van de nieuwe medewerker goede kennis zowel mondeling als in geschrift van de Nederlandse taal. Werkervaring en ook lees) kennis van de Duitse taal is een pre. Wij bieden een goede salariëring, 13de maand en opneming in-het bedrijf pensioenfonds. Wij nodigen teamspelers uit te reageren en C.V. per mail te richten aan k.askes@elpro.nl of per brief t.a.v. K. Askes, Postbus 48, 2810 AA Reeuwijk. Afhandeling binnen gekomen goederen Verzorging uitgaande goederen Contact transporteurs Onderhoud van magazijn Orderpicking In deze functie zorg je voor de bewaring, beveiliging en verzorging van gedetineerden. Je houdt bijvoorbeeld toezicht tijdens het luchten en het bezoekuur en bewaakt de naleving van veiligheidsregels. In crisissituaties of bij agressief gedrag treed je handelend op. G4S verzorgt jouw opleiding voor Beveiliger-2! Wij bieden Een uitdagende full-/parttime baan, een leuke werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een salaris conform CAO met een aantal speciale toeslagen en een spaarloon- en pensioenregeling. Interesse? Reageer dan via het online sollicitatieformulier.voor deze functie op www.g4s.nl onder‘Werken bij G4S/alle vacatures in Nederland’ of bel met onze recruiters, telefoon (020) 655 I I 66 Wij vragen De bereidheid tot het behalen van diploma Beveiliger-2 Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Onbesproken gedrag (een screening is onderdeel van de sollicitatieprocedure) Het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer Een representatief voorkomen en goede sociale en contactuele eigenschappen Een flexibele instelling CD CU CÉ in onze sportzaak in Boskoop Inlichtingen 06 22 56 20 21 Hoezen Kwaliteitscontrole b.v, Sint-Lambertusweg 39, 5291 NA Gemonde Voor meer informatie zie onze internetpagina: www.hoezenkwaliteitscontrole.nl U kunt ook contact opnemen met Will Hoezen/Twan van Teeffelen (073)551 11 96 info@hoezenkwaliteitscontrole.nl Wij bieden Een functie die prima te combineren is met andere werkzaamheden Zelfstandige functie Passende beloning Is een bedrijf dat zich gespecialiseerd heeft in controles van sierteeltproducten voor binnen- en buitenlandse klanten. Deze werkzaamheden vinden binnen geheel Europa plaats. Onze bedrijfscultuur kenmerkt zich door openheid, vertrouwen, respecten verant woordelijkheid. Hoezen Kwaliteitscontrole b.v. bouwt haar activiteiten verder uit en is daarom op zoek naar: De functie: Het controleren van o.a.: Hoeveelheden planten Paklijsten Bijbehorende reclameschilden Werktijden: elke zaterdag van 18.00 tot 20.30 uur met eventuele uitloop Uw profiel Enige kennis van sierteeltproducten Zelfstandig en verantwoordelijk Woonachtig in het werkgebied Leeftijd minimaal 18jaar De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Boeken van bankafschriften Boeken van inkoopfacturen Verrichten van betalingen Verrichten van incasso’s Controleren van in- en verkoopfacturen Maken van verkoopfacturen Archiveren Overige administratieve taken Vanwege uitbreiding op de Financiële Administratie zijn wij op zoek naar een Iets voor u? Als u de juiste man of vrouw bent, kunt u bij Fase Boskoop B. V. rekenen op een prettige werksfeer en solide arbeidsvoor waarden. Wij verwachten van u: - Uitstekende commerciële en communicatieve vaardigheden; - Initiatiefrijk en denkt en handelt oplossingsgericht; - Gezonde werkinstelling, geen 9 tot 5 mentaliteit; - Ervaring in een soortgelijke branche is een pré Wij bieden u: - Een jaarcontract; - Een zelfstandige afwisselende baan in een jong ambitieus team; - Een salaris in overeenstemming met de geboden kwaliteiten; - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Tot uw taak behoort: - Hef begeleiden en adviseren van klanten; - Het actief zoeken naar nieuwe markten voor onze producten; - Het afstemmen van klantwensen naar onze organisatie; zeggenschap over het te voeren beleid. Onze dienstverlening steunt op vier pijlers; promotie, productmanagement, advies en winkelautomatisering. Wij vragen: MBO in relevante richting of vergelijkbaar ervaringsniveau Gedegen kennis van Exact Globe en Excel Flexibele instelling Goede communicatieve capaciteiten Humor en werklust Een uitdagende rol binnen een kwaliteitsbewuste organisatie. Veel ruimte voor eigen initiatief. Het werken met oplos singen die hun toegevoegde waarde hebben bewezen in de markt en veel impact hebben binnen organisaties. Het zichtbaar bijdragen aan de ambitieuze groeidoelstellingen bij een solide bedrijf. Een jong en enthousiast team dat graag een stap extra zet. Uitstekende arbeidsvoorwaarden. Wilt u eerst meer informatie, dan kunt u ook telefonisch contact met haar opnemen. Meer informatie over de vacatures en Protime is ook op onze website te vinden. Uiteraard wordt uw reactie vertrouwelijk behandeld. Gevraagd wordt: Minimaal een HBO werk- en denkniveau, aangevuld met minimaal 2 jaar relevante werkervaring. Uitstekende con tactuele en luistervaardigheden en een professionele werkhouding. Ervaring met ITIL en SLA’s is een pre, evenals kennis van softwareoplossingen. Van de helpdesk consultant vragen wij ervaring met Windows netwerken, data bases en internet technologieën, of de bereidheid kennis ervan op te doen. Het betreft minimaal een 90% parttime functie. Gevraagd wordt: Minimaal een HBO werk- en denkniveau, aangevuld met minimaal 2 jaar relevante werkervaring. Uitstekende contactuele en luistervaardigheden en een professionele werkhouding. Kennis en ervaring met tcp/ip netwerken, Windows 2003/2008 Server, IIS is vereist. Bekendheid met .Net Framework, SQL Server, Oracle, Citrix en XML is een pre. Een Microsoft Certificering op de relevante gebieden wordt zeker gewaardeerd. De functie: U bent het aanspreekpunt voor onze cliënten voor technische en functionele vragen. Na een gedegen inwerkperiode bent u in staat om zelfstandig vragen te beantwoorden en complexere vraagstukken in teamverband op te lossen. U verzorgt rapportages voor ons team en cliënten. Goede communicatieve vaardigheden, in woord en geschrift zijn onontbeerlijk. De functie: U bent, na een gedegen inwerkperiode op onze helpdesk, verantwoordelijk voor een stabiele en onderhoudsvrije installatie van onze software bij cliënten. U hebt een sterk oog voor kwaliteit en stabiele configuraties. De werk zaamheden zijn zeer afwisselend, zoals installatie van de software, inbedrijfstelling van apparatuur, uitvoeren van healthchecks, verhuizingen van software, technisch advies in pre-sales situaties en projectverantwoordelijkheid bij migraties en conversies. In het team participeert de technisch consultant met het testen van nieuwe configuraties en technologieën, het bezetten van de helpdesk en als vraagbaak bij technische incidenten. Protime BV is een succesvolle ICT aanbieder van HRM-systemen voor Tijdregistratie, Toegangscontrole en Perso neelsplanning. Zij is onderdeel van de Protime Groep die in Europa toonaangevend is op haar marktgebied. Protime is een jonge en dynamische organisatie die zich specifiek richt op de Nederlandse markt en hierin uniek gepositi oneerd is. Tot de klantenkring behoren voornamelijk middelgrote en grote (beursgenoteerde) ondernemingen. Wij hechten veel belang aan tevreden klanten en plezier in ons werk. Wat verwachten wij van onze nieuwe collega's? Je bezit MBO+ werk- en denkniveau. Je bent representatief, een teamplayer, contactueel zeer vaardig, flexibel en klantvriendelijk. Je werkt gestructureerd en nauwkeurig, kan snel schakelen, hebt een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal en een goede telefoonstem. Lagerweij Partners is een adviesbureau op het terrein van human resources voor zowel de profit als de non-profit sector. We zijn gespecialiseerd in het analyseren van talenten. Met 30 medewerkers, verdeeld over twee kantoorlocaties in Nederland (Woerden en Zwolle), zijn wij landelijk actief. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: Ontvangen en begeleiden van onze cliënten gedurende de testdag Verwerken van analyseresultaten in de computer Telefoonafhandeling Redigeren en printen van rapporten Overige secretariële en facilitaire werkzaamheden Kijk voor meer informatie op www.g4s.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. CU fü C O GO SPORT/SPORT 2000 Burg. Colijnstraat 22f Boskoop Telefoon (0172)216999 Heb je interesse? Stuur je sollicitatiebrief met cv binnen 10 dagen naar: Garden Retail Services B.V., Rijneveld 1 53, 2771 XV Boskoop, t.a.v. Anita van Elewout (Personeelszaken) of via e-mail naar info@gardenrs.nl. Voor telefonische informatie over de inhoud van de functie kun je op werkdagen tussen 09.00 - 1 7.00 uur contact opnemen met Hattem van der Molen; 01 72 - 219200. Kijk voor meer info op www.gardenrs.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. J. Fase, tel. 0172-217040 of 06-51390025. Richt uw sollicitatie aan Fase Boskoop B.V., t.a.v. J. Fase, Parklaan 50, 2771 GB Boskoop, of mail jeroen@fasebv.nl. Lagerweij Partners T.a.v. mevrouw J.W. Rink Helsinkilaan 6 3446 AH WOERDEN rink@lagerweij-partners.nl CD O 1 C L Kom werken bij 's werelds grootste en meest diverse beveiligingsbedrijf Fase Boskoop bv is een totaalleverancier voor de boomkwekerij en tuinbouwsector. Fase Bos koop is met veel kennis van zaken inmiddels 20 jaar actief in de sector en behoort tot de Benfried groep. In Zundert bestaat een nauwe samenwerking met Van Nederkassel bv. Vooral service en kwaliteit, zowel in producten als diensten, staan bij Fase Boskoop bv hoog in het vaandel. FtfTVtcTfE. K,\' HKANCUK.aSiACHfKTfttlintïANAZ.'i'SfP Voor extra bijverdienste in de regio Boskoop c CU TJ 05 JD KA <D z your professions! sportshop Een collega die past in ons ervaren team en hij/zij zal voornamelijk ver antwoordelijk zijn voor o.a.: die samen met de andere medewerkers zorg draagt voor een adequate uitvoering van administratieve werkzaamheden. Group 4 Securicor Wij bieden: Een parttime functie voor 75% Een prima bruto salaris, passend bij opleiding en ervaring Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een informele werksfeer Heb je interesse, stuur dan binnen 7 dagen na verschijning van deze advertentie per brief je motivatie met cv aan: i I cpenbaai’qreidn hoveniers fi>!‘ wwuc ca^tfi^tUe iu-.iSTrir« Carden Retail Services B.V. is de grootste full service organisatie voor tuincentra in Nederland en België. Ruim 300 tuincentra zijn aangesloten bij onze organisatie. Me rendeel van de tuincentra is aandeelhouder van Garden Retail Services en heeft daarmee Group 4 Securicor is specialist op het gebied van beveiliging en veiligheid en biedt een uitgebreid producten- en dienstenpakket voor de meest uiteenlopende oplossingen.Van advies tot uitvoering. Met 500.000 medewerkers is Group 4 Securicor actief in meer dan 100 landen. Elpro b.v. importeert uit diverse EU-landen componenten voor o.a. de verlichtingstechniek. boomkwekerij -I' Protime BV t.a.v. mevrouw Eline Groot Postbus 100, 2740 AC Waddinxveen E-mail: eline.groot@protime.nl Tel.: 0182 -587222 Website: www.protime.nl j AF, oardbeiteelt

Weekblad voor Waddinxveen | 2008 | | pagina 12